Kennemer Open - 2018-2019
Eindklassement groep 1
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 5 Martin Honkoop 7.5 49.5 40.75 39.5 1836 1787 2060 +2.43
2 2 Marvin Dekker 7.5 45.5 34.75 36.5 1906 1796 2069 +1.70
3 1 Peter Poncin 5 6.5 50.0 34.25 34.5 1949 1799 1992 +0.43
4 9 Ron Greven 7 5.5 51.0 28.75 29.0 1815 1800 1895 +0.84
5 21 Mahesh Patil 1 5.5 48.0 25.75 28.5 1699 1774 1869 +1.79
6 14 Johan Plooijer 2 5.5 45.0 26.75 28.0 1753 1784 1879 +1.35
7 8 Gerard Werkhoven 5.5 45.0 22.75 26.5 1833 1781 1861 +0.36
8 13 Kees Scherpenisse 3,5 5.0 48.0 22.50 28.0 1777 1766 1816 +0.40
9 12 Bert van Brussel 1-2 4.5 44.5 20.75 25.5 1779 1720 1720 -0.54
10 26 Ed Eveleens 1,7 4.5 44.5 18.50 25.5 1675 1755 1755 +0.73
11 19 Joost Jansen 1-9 4.5 40.5 20.25 22.5 1728 - - -
12 33 Ronald de Vries 1,4,8 4.5 39.5 19.75 21.0 1606 1705 1762 +1.29
13 17 Sylvain de Ruijter 1-3,5,8-9 4.5 39.5 19.50 24.0 1735 1687 1687 -0.19
14 28 Mark Honkoop 4.5 39.5 19.25 22.5 1652 1715 1715 +0.76
15 7 Jan Schol 9 4.0 44.5 21.25 23.5 1833 1756 1756 -0.82
16 3 Jildo Kalma 3,5,9 4.0 44.5 19.25 26.5 1866 1768 1768 -0.75
17 16 Ferdi Sieben 2,5,9 4.0 41.0 19.25 25.0 1738 1765 1765 +0.19
18 24 Martin Rekelhof 4.0 40.5 13.50 22.5 1689 1728 1685 -0.05
19 6 Pim Beers 1-2,4-7,9 4.0 39.0 16.25 19.0 1834 1844 1651 -0.47
20 27 Jan van Dorsselaer 3 4.0 39.0 13.50 16.0 1674 1733 1690 +0.12
21 18 Ton van Rooijen 5,9 4.0 37.5 15.50 19.0 1732 1742 1742 +0.08
22 29 Jeannot Tuijnman 3-4 4.0 36.5 15.25 15.5 1652 1735 1685 +0.28
23 4 Dennis Flohr 3-4,6,8-9 3.5 42.5 23.25 20.0 1861 1690 1785 -0.39
24 25 Werner Fritz 8 3.5 40.5 18.00 20.5 1682 1738 1695 +0.09
25 31 Harrie Boom 2,9 3.5 34.0 13.00 15.0 1612 1724 1674 +0.52
26 15 Foppe Jan Montsma 2,5-7,9 3.0 38.5 17.50 16.5 1744 1694 1694 -0.27
27 11 Boudewijn Eysvogel 1,4-6 3.0 35.5 15.00 18.0 1793 1675 1603 -1.30
28 34 Stella Honkoop 3.0 33.0 8.25 9.5 1600 1692 1567 -0.40
29 30 Niels Engelen 1-2 3.0 30.5 7.50 16.5 1613 1713 1555 -0.60
30 36 Mats de Jong 2,5-6,8-9 2.5 36.5 15.25 14.0 1600 1715 1628 +0.10
31 20 Anneke Schol-Grin 9 2.0 36.0 8.75 12.5 1721 1681 1488 -2.45
32 10 Cok Ippel 1-2 2.0 32.0 6.00 12.5 1801 1657 1348 -3.83
33 22 Paul Neering 1,3-9 1.5 40.0 20.00 12.0 1697 1682 1682 -0.02
34 35 Sara Martinez 2-4,6-9 1.5 36.0 15.25 10.0 1600 1737 1544 -0.14
35 23 Henk Veerman 1-2,4-6,8-9 1.5 34.0 12.25 11.5 1694 1723 988 -0.92
36 32 Rein Thierry 2-9 1.0 36.5 16.00 7.5 1607 1738 1003 -0.32

Eindklassement groep 2
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 2 Johan Metz 7.5 49.0 40.25 37.0 1646 1536 1809 +1.67
2 11 Bas van Delft 6.5 50.5 34.75 35.0 1584 1553 1719 +1.63
3 7 Richard Breurkes 2 6.5 49.0 32.75 34.5 1593 1522 1715 +1.24
4 8 Tim van Daalen 2 6.5 44.5 30.00 30.0 1593 1483 1676 +0.83
5 19 Remco ten Hagen 2 6.5 43.5 30.25 30.0 1550 1488 1797 +1.92
6 1 Jelle Vellema 1 6.0 50.0 32.00 32.5 1647 1532 1673 +0.26
7 13 Hans Spanjersberg 1,7 6.0 50.0 31.75 31.5 1573 1521 1679 +1.02
8 12 Peter Elisen 6.0 46.5 27.50 33.0 1579 1512 1637 +0.71
9 10 Simon Butterworth 6-7 6.0 43.0 28.00 26.5 1592 1431 1589 +0.04
10 33 Bert Dreef 6.0 40.0 23.25 29.0 1481 1449 1589 +1.37
11 24 Hans van de Pol 5.5 53.5 31.00 35.5 1525 1527 1570 +0.56
12 28 Richard Fritschy 1 5.5 51.0 28.50 29.5 1517 1462 1586 +0.80
13 26 Bert Gerritsma 6,9 5.5 46.0 28.50 30.5 1521 1456 1614 +0.91
14 32 Rolinde den Heijer 6-7 5.5 42.5 23.00 26.5 1483 1460 1520 +0.42
15 9 Ton van Kempen 5.5 42.0 25.00 29.0 1592 1441 1536 -0.58
16 18 Jan Koopman 5,8 5.5 41.5 27.50 26.0 1554 1352 1510 -0.31
17 35 Klaas Been 5.0 47.0 23.00 28.0 1465 1534 1534 +0.75
18 51 Jelle Bottema 5 5.0 45.5 23.75 28.5 1361 1528 1571 +2.23
19 41 Quint de Jong 5.0 44.0 22.75 26.5 1446 1512 1555 +1.30
20 57 Eugen Merkul 2,6,8 5.0 41.0 23.25 21.0 1342 1399 1471 +0.87
21 46 Willem Giesesteijn 5.0 40.0 17.50 24.0 1405 1481 1481 +0.80
22 30 Martin Steinhart 4 5.0 39.0 19.75 22.0 1509 1414 1457 -0.49
23 17 Jan Pool 6,9 4.5 49.0 23.50 28.0 1560 1471 1521 -0.31
24 45 Martin Steunebrink 2 4.5 44.5 20.00 23.0 1408 1508 1508 +1.06
25 3 Jan van den Bergh 1,4 4.5 43.0 20.75 24.5 1608 1458 1458 -1.36
26 62 Dim Langman 3,5-6 4.5 42.5 21.25 24.5 1268 1422 1479 +1.64
27 6 Piet Kerssens 6 4.5 42.0 19.25 25.5 1599 1441 1441 -1.59
28 4 Rein Thierry 1-2,8 4.5 40.5 21.00 23.0 1607 1433 1490 -0.81
29 65 Edwin Mons 1 4.5 40.5 20.00 24.5 1250 1497 1497 +2.40
30 56 Amelia Jonkman 5 4.5 40.5 18.00 22.0 1351 1526 1526 +1.82
31 48 Karol Lesman 1,3 4.5 40.0 16.25 19.5 1387 1459 1459 +0.65
32 16 Frank Sala 1 4.5 39.5 19.00 20.0 1564 1368 1368 -1.97
33 42 Henk Roosink 1,4-6 4.5 39.0 17.75 19.0 1431 1434 1434 +0.01
34 27 Jan van Willigen 4.5 38.0 18.00 20.5 1517 1400 1400 -1.36
35 50 Jan Zonneveld 4.5 38.0 17.75 20.5 1362 1438 1438 +0.87
36 31 Bram van der Vegt 4.5 35.5 13.50 19.0 1507 1359 1380 -1.25
37 29 Hans Pot 4 4.5 32.0 13.25 19.0 1511 1367 1388 -1.23
38 69 Martijn de Ree 4.0 45.5 20.00 26.0 - 1498 1455 -
39 52 Ivo Andringa 8 4.0 42.0 17.25 20.0 1361 1483 1483 +1.26
40 38 Joop Veldhuijzen 2,5,7 4.0 41.5 19.75 27.5 1459 1494 1494 +0.30
41 20 Wim Hoffenaar 1,6 4.0 41.0 15.75 23.5 1549 1466 1341 -1.65
42 34 Joop Gijsbers 2,6,9 4.0 40.0 18.50 20.5 1479 1428 1538 +0.50
43 21 Hans Huson 1-2,6 4.0 40.0 18.00 20.0 1547 1442 1442 -0.82
44 39 Gerard Draaisma 4.0 39.0 16.00 21.5 1459 1410 1410 -0.51
45 61 Willem Spaan 5 4.0 37.5 13.25 18.0 1297 1476 1433 +1.27
46 22 Bert Bergshoeff 3,5-8 4.0 36.5 13.75 20.0 1530 1415 1343 -0.94
47 25 Ad Gorissen 1,6-9 3.5 45.0 21.75 24.5 1521 1464 1559 +0.23
48 44 Jurriaan Boeren 1,4,9 3.5 45.0 20.00 23.0 1418 1509 1452 +0.24
49 54 Theo Elstgeest 1,6 3.5 39.0 14.75 20.0 1356 1480 1378 +0.13
50 23 Wim Peters 9 3.5 38.0 16.50 17.5 1528 1404 1361 -1.81
51 36 Mirthe Hatzmann 1,5,9 3.5 36.5 15.00 18.5 1464 1417 1360 -0.79
52 60 Rob van Haaften 1-2,9 3.5 36.0 14.25 17.5 1319 1416 1359 +0.28
53 55 Willem de Ruig 1 3.5 33.5 9.25 14.5 1355 1387 1238 -1.05
54 37 Paul Keizers 9 3.0 43.0 12.75 20.0 1461 1462 1375 -1.01
55 47 Raymond Altman 9 3.0 39.5 12.25 17.5 1397 1441 1354 -0.50
56 49 Jim Meij 3.0 39.5 11.50 16.0 1369 1488 1363 -0.10
57 59 Anton Kraaij 9 3.0 39.0 13.75 17.5 1329 1413 1326 -0.10
58 43 Peter de Vries 2-3,7-9 3.0 38.0 16.25 16.5 1429 1424 1299 -0.46
59 58 Marcel Roelofs 5 3.0 34.5 8.00 13.5 1331 1460 1230 -0.85
60 64 Karel van Hattum 3,5,8 3.0 32.5 11.00 12.0 1256 1340 1215 -0.31
61 66 Sophia Jonkman 5 2.5 35.5 9.00 14.0 1117 1404 1201 +0.61
62 40 Gerda Schiermeier 7 2.5 35.5 5.50 16.0 1458 1357 1179 -2.86
63 53 Marius Meesters 3 2.5 31.5 4.25 10.5 1357 1380 1188 -1.66
64 63 Stanley Bingen 1 2.5 31.0 4.25 10.5 1262 1282 1089 -1.71
65 5 Panayis Krousos 1-3,5-9 2.0 44.0 24.00 14.5 1600 1530 2265 +0.40
66 68 Albert de Wit 1,5,7 2.0 27.5 4.25 9.0 939 1311 957 -0.01
67 14 Robert Balm 2,5-8 1.5 32.5 9.75 10.0 1573 1370 1048 -2.53
68 70 Cas Smets 6,8-9 1.5 29.0 4.25 8.0 - 1330 1057 -
69 15 Serkan Milli 2-9 1.0 35.0 16.00 7.5 1569 1369 634 -0.76
70 67 Martha van den Berg 9 0.0 28.0 0.25 0.0 995 1359 540 -1.31

Uitslagen 9e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Johan Plooijer 5.0 - Martin Honkoop 7.0 14-5 ½-½
2 Marvin Dekker 6.5 - Ed Eveleens 4.5 2-26 1-0
3 Ron Greven 5.0 - Peter Poncin 6.0 9-1 ½-½
4 Mahesh Patil 4.5 - Kees Scherpenisse 5.0 21-13 1-0
5 Gerard Werkhoven 4.5 - Bert van Brussel 4.5 8-12 1-0
6 Mark Honkoop 4.0 - Jeannot Tuijnman 3.5 28-29 ½-½
7 Martin Rekelhof 4.0 - Ronald de Vries 3.5 24-33 0-1
8 Jan van Dorsselaer 3.0 - Boudewijn Eysvogel 3.0 27-11 1-0
9 Werner Fritz 3.0 - Stella Honkoop 2.5 25-34 ½-½
10 Cok Ippel 2.0 - Niels Engelen 2.0 10-30 0-1

Bye (½ punt): 6 Pim Beers, 17 Sylvain de Ruijter, 19 Joost Jansen

Bye (0 punten): 7 Jan Schol, 32 Rein Thierry, 20 Anneke Schol-Grin, 31 Harrie Boom, 18 Ton van Rooijen, 15 Foppe Jan Montsma, 23 Henk Veerman, 16 Ferdi Sieben, 35 Sara Martinez, 4 Dennis Flohr, 3 Jildo Kalma, 36 Mats de Jong, 22 Paul Neering

Uitslagen 9e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Johan Metz 6.5 - Peter Elisen 6.0 2-12 1-0
2 Tim van Daalen 6.0 - Bas van Delft 6.0 8-11 ½-½
3 Hans van de Pol 5.5 - Remco ten Hagen 5.5 24-19 0-1
4 Willem Giesesteijn 5.0 - Richard Breurkes 5.5 46-7 0-1
5 Hans Spanjersberg 5.0 - Quint de Jong 5.0 13-41 1-0
6 Simon Butterworth 5.0 - Jelle Bottema 5.0 10-51 1-0
7 Ton van Kempen 5.0 - Rolinde den Heijer 5.0 9-32 ½-½
8 Bert Dreef 5.0 - Klaas Been 5.0 33-35 1-0
9 Jelle Vellema 5.0 - Jan van Willigen 4.5 1-27 1-0
10 Richard Fritschy 4.5 - Jan Zonneveld 4.5 28-50 1-0
11 Jan Koopman 4.5 - Dim Langman 4.5 18-62 1-0
12 Martijn de Ree 4.0 - Eugen Merkul 4.0 69-57 0-1
13 Hans Pot 4.0 - Piet Kerssens 4.0 29-6 ½-½
14 Martin Steunebrink 4.0 - Karol Lesman 4.0 45-48 ½-½
15 Jan van den Bergh 4.0 - Amelia Jonkman 4.0 3-56 ½-½
16 Edwin Mons 4.0 - Frank Sala 4.0 65-16 ½-½
17 Gerard Draaisma 4.0 - Martin Steinhart 4.0 39-30 0-1
18 Bram van der Vegt 3.5 - Joop Veldhuijzen 4.0 31-38 1-0
19 Hans Huson 3.5 - Wim Hoffenaar 3.5 21-20 ½-½
20 Henk Roosink 3.5 - Theo Elstgeest 3.5 42-54 1-0
21 Marcel Roelofs 3.0 - Rein Thierry 3.5 58-4 0-1
22 Willem Spaan 3.0 - Robert Balm 1.5 61-14 1-0
23 Ivo Andringa 3.0 - Marius Meesters 2.5 52-53 1-0
24 Karel van Hattum 2.5 - Jim Meij 2.5 64-49 ½-½
25 Willem de Ruig 2.5 - Gerda Schiermeier 2.5 55-40 1-0
26 Albert de Wit 2.0 - Stanley Bingen 1.5 68-63 0-1
27 Bert Bergshoeff 3.5 - Sophia Jonkman 2.0 22-66 ½-½

Bye (0 punten): 25 Ad Gorissen, 43 Peter de Vries, 59 Anton Kraaij, 26 Bert Gerritsma, 5 Panayis Krousos, 23 Wim Peters, 67 Martha van den Berg, 47 Raymond Altman, 15 Serkan Milli, 17 Jan Pool, 60 Rob van Haaften, 36 Mirthe Hatzmann, 44 Jurriaan Boeren, 34 Joop Gijsbers, 37 Paul Keizers, 70 Cas Smets

Uitslagen 8e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Martin Honkoop 6.0 - Ed Eveleens 4.5 5-26 1-0
2 Kees Scherpenisse 5.0 - Marvin Dekker 5.5 13-2 0-1
3 Peter Poncin 5.0 - Mahesh Patil 4.5 1-21 1-0
4 Bert van Brussel 4.5 - Ron Greven 4.0 12-9 0-1
5 Jildo Kalma 4.0 - Johan Plooijer 4.0 3-14 0-1
6 Jan Schol 4.0 - Gerard Werkhoven 3.5 7-8 0-1
7 Pim Beers 3.0 - Ferdi Sieben 3.5 6-16 ½-½
8 Martin Rekelhof 3.5 - Mark Honkoop 3.5 24-28 ½-½
9 Ton van Rooijen 3.0 - Jan van Dorsselaer 3.0 18-27 1-0
10 Jeannot Tuijnman 2.5 - Boudewijn Eysvogel 3.0 29-11 1-0
11 Anneke Schol-Grin 2.0 - Harrie Boom 2.5 20-31 0-1
12 Cok Ippel 2.0 - Foppe Jan Montsma 2.0 10-15 0-1
13 Niels Engelen 2.0 - Stella Honkoop 1.5 30-34 0-1

Bye (½ punt): 17 Sylvain de Ruijter, 19 Joost Jansen

Bye (0 punten): 32 Rein Thierry, 33 Ronald de Vries, 23 Henk Veerman, 35 Sara Martinez, 4 Dennis Flohr, 36 Mats de Jong, 25 Werner Fritz, 22 Paul Neering

Uitslagen 8e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Richard Breurkes 5.5 - Johan Metz 5.5 7-2 0-1
2 Hans van de Pol 5.5 - Tim van Daalen 5.0 24-8 0-1
3 Peter Elisen 5.0 - Jelle Vellema 5.0 12-1 1-0
4 Bas van Delft 5.0 - Hans Spanjersberg 5.0 11-13 1-0
5 Bert Gerritsma 4.5 - Richard Fritschy 4.5 26-28 1-0
6 Remco ten Hagen 4.5 - Jan Pool 4.5 19-17 1-0
7 Jelle Bottema 4.5 - Bert Dreef 4.5 51-33 ½-½
8 Quint de Jong 4.5 - Ton van Kempen 4.5 41-9 ½-½
9 Joop Veldhuijzen 4.0 - Willem Giesesteijn 4.0 38-46 0-1
10 Rolinde den Heijer 4.0 - Martijn de Ree 4.0 32-69 1-0
11 Piet Kerssens 4.0 - Simon Butterworth 4.0 6-10 0-1
12 Klaas Been 4.0 - Edwin Mons 4.0 35-65 1-0
13 Jan van Willigen 3.5 - Jurriaan Boeren 3.5 27-44 1-0
14 Wim Hoffenaar 3.5 - Jan Zonneveld 3.5 20-50 0-1
15 Martin Steinhart 3.5 - Martin Steunebrink 3.5 30-45 ½-½
16 Dim Langman 3.5 - Mirthe Hatzmann 3.5 62-36 1-0
17 Jan van den Bergh 3.5 - Joop Gijsbers 3.5 3-34 ½-½
18 Amelia Jonkman 3.5 - Gerard Draaisma 3.5 56-39 ½-½
19 Paul Keizers 3.0 - Hans Pot 3.0 37-29 0-1
20 Karol Lesman 3.0 - Raymond Altman 3.0 48-47 1-0
21 Frank Sala 3.0 - Anton Kraaij 3.0 16-59 1-0
22 Theo Elstgeest 3.0 - Hans Huson 3.0 54-21 ½-½
23 Marius Meesters 2.5 - Wim Peters 2.5 53-23 0-1
24 Willem de Ruig 2.5 - Henk Roosink 2.5 55-42 0-1
25 Gerda Schiermeier 2.5 - Rob van Haaften 2.5 40-60 0-1
26 Jim Meij 2.5 - Bram van der Vegt 2.5 49-31 0-1
27 Sophia Jonkman 2.0 - Marcel Roelofs 2.0 66-58 0-1
28 Stanley Bingen 1.5 - Willem Spaan 2.0 63-61 0-1
29 Martha van den Berg 0.0 - Albert de Wit 1.0 67-68 0-1

Bye (½ punt): 22 Bert Bergshoeff

Bye (0 punten): 25 Ad Gorissen, 14 Robert Balm, 4 Rein Thierry, 18 Jan Koopman, 43 Peter de Vries, 5 Panayis Krousos, 15 Serkan Milli, 64 Karel van Hattum, 52 Ivo Andringa, 57 Eugen Merkul, 70 Cas Smets

Uitslagen 7e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Mahesh Patil 4.5 - Martin Honkoop 5.0 21-5 0-1
2 Marvin Dekker 5.0 - Peter Poncin 4.5 2-1 ½-½
3 Kees Scherpenisse 4.0 - Mark Honkoop 3.5 13-28 1-0
4 Johan Plooijer 3.5 - Jan Schol 3.5 14-7 ½-½
5 Sylvain de Ruijter 3.5 - Bert van Brussel 3.5 17-12 0-1
6 Gerard Werkhoven 3.0 - Jildo Kalma 3.5 8-3 ½-½
7 Ferdi Sieben 3.0 - Martin Rekelhof 3.0 16-24 ½-½
8 Ton van Rooijen 2.5 - Werner Fritz 2.5 18-25 ½-½
9 Dennis Flohr 2.5 - Jeannot Tuijnman 2.5 4-29 1-0
10 Ronald de Vries 2.5 - Cok Ippel 2.0 33-10 1-0
11 Boudewijn Eysvogel 2.0 - Anneke Schol-Grin 2.0 11-20 1-0
12 Jan van Dorsselaer 2.0 - Niels Engelen 2.0 27-30 1-0
13 Henk Veerman 1.5 - Harrie Boom 1.5 23-31 0-1
14 Stella Honkoop 1.5 - Mats de Jong 1.5 34-36 0-1

Bye (½ punt): 6 Pim Beers, 19 Joost Jansen, 26 Ed Eveleens, 9 Ron Greven

Bye (0 punten): 32 Rein Thierry, 15 Foppe Jan Montsma, 35 Sara Martinez, 22 Paul Neering

Uitslagen 7e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Richard Breurkes 5.0 - Peter Elisen 4.5 7-12 ½-½
2 Jelle Vellema 4.5 - Bas van Delft 4.5 1-11 ½-½
3 Johan Metz 4.5 - Richard Fritschy 4.5 2-28 1-0
4 Martijn de Ree 4.0 - Hans van de Pol 4.5 69-24 0-1
5 Ton van Kempen 4.0 - Jelle Bottema 4.0 9-51 ½-½
6 Tim van Daalen 4.0 - Klaas Been 4.0 8-35 1-0
7 Jurriaan Boeren 3.5 - Remco ten Hagen 3.5 44-19 0-1
8 Henk Roosink 2.5 - Bert Gerritsma 3.5 42-26 0-1
9 Edwin Mons 3.5 - Piet Kerssens 3.5 65-6 ½-½
10 Gerard Draaisma 3.5 - Quint de Jong 3.5 39-41 0-1
11 Bert Dreef 3.5 - Jan van den Bergh 3.5 33-3 1-0
12 Martin Steunebrink 3.5 - Jan Koopman 3.5 45-18 0-1
13 Jan Pool 3.5 - Karol Lesman 3.0 17-48 1-0
14 Jan Zonneveld 3.0 - Dim Langman 3.0 50-62 ½-½
15 Rein Thierry 3.0 - Amelia Jonkman 3.0 4-56 ½-½
16 Mirthe Hatzmann 3.0 - Wim Hoffenaar 3.0 36-20 ½-½
17 Willem Giesesteijn 3.0 - Paul Keizers 3.0 46-37 1-0
18 Eugen Merkul 3.0 - Ivo Andringa 3.0 57-52 1-0
19 Joop Gijsbers 3.0 - Martin Steinhart 3.0 34-30 ½-½
20 Raymond Altman 2.5 - Hans Pot 2.5 47-29 ½-½
21 Rob van Haaften 2.5 - Jan van Willigen 2.5 60-27 0-1
22 Karel van Hattum 2.0 - Theo Elstgeest 2.5 64-54 ½-½
23 Marcel Roelofs 2.0 - Hans Huson 2.0 58-21 0-1
24 Willem Spaan 2.0 - Frank Sala 2.0 61-16 0-1
25 Wim Peters 2.0 - Jim Meij 2.0 23-49 ½-½
26 Anton Kraaij 2.0 - Sophia Jonkman 2.0 59-66 1-0
27 Cas Smets 1.5 - Willem de Ruig 1.5 70-55 0-1
28 Marius Meesters 1.5 - Stanley Bingen 1.5 53-63 1-0
29 Bram van der Vegt 1.5 - Martha van den Berg 0.0 31-67 1-0

Bye (½ punt): 13 Hans Spanjersberg, 22 Bert Bergshoeff, 40 Gerda Schiermeier, 32 Rolinde den Heijer, 10 Simon Butterworth

Bye (0 punten): 25 Ad Gorissen, 14 Robert Balm, 38 Joop Veldhuijzen, 43 Peter de Vries, 5 Panayis Krousos, 15 Serkan Milli, 68 Albert de Wit

Uitslagen 6e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Peter Poncin 4.0 - Martin Honkoop 4.5 1-5 ½-½
2 Jildo Kalma 3.5 - Marvin Dekker 4.0 3-2 0-1
3 Martin Rekelhof 3.0 - Mahesh Patil 3.5 24-21 0-1
4 Ron Greven 3.0 - Johan Plooijer 3.0 9-14 ½-½
5 Ed Eveleens 3.0 - Ferdi Sieben 3.0 26-16 1-0
6 Gerard Werkhoven 3.0 - Kees Scherpenisse 3.0 8-13 0-1
7 Jan Schol 2.5 - Ton van Rooijen 2.5 7-18 1-0
8 Bert van Brussel 2.5 - Ronald de Vries 2.5 12-33 1-0
9 Mark Honkoop 2.5 - Jan van Dorsselaer 2.0 28-27 1-0
10 Werner Fritz 2.0 - Sylvain de Ruijter 3.0 25-17 ½-½
11 Jeannot Tuijnman 1.5 - Niels Engelen 2.0 29-30 1-0
12 Stella Honkoop 1.0 - Anneke Schol-Grin 1.5 34-20 ½-½
13 Harrie Boom 1.5 - Cok Ippel 1.0 31-10 0-1

Bye (½ punt): 6 Pim Beers, 19 Joost Jansen

Bye (0 punten): 11 Boudewijn Eysvogel, 32 Rein Thierry, 15 Foppe Jan Montsma, 23 Henk Veerman, 35 Sara Martinez, 4 Dennis Flohr, 36 Mats de Jong, 22 Paul Neering

Uitslagen 6e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Hans van de Pol 4.5 - Richard Breurkes 4.0 24-7 0-1
2 Bas van Delft 4.0 - Johan Metz 4.0 11-2 ½-½
3 Hans Spanjersberg 4.0 - Jelle Vellema 4.0 13-1 ½-½
4 Richard Fritschy 3.5 - Bert Dreef 3.5 28-33 1-0
5 Ton van Kempen 3.5 - Martijn de Ree 3.5 9-69 ½-½
6 Jelle Bottema 3.5 - Joop Veldhuijzen 3.5 51-38 ½-½
7 Ivo Andringa 3.0 - Peter Elisen 3.5 52-12 0-1
8 Jan Koopman 3.0 - Jurriaan Boeren 3.0 18-44 ½-½
9 Quint de Jong 3.0 - Edwin Mons 3.0 41-65 ½-½
10 Paul Keizers 3.0 - Tim van Daalen 3.0 37-8 0-1
11 Klaas Been 3.0 - Rein Thierry 3.0 35-4 1-0
12 Jan van den Bergh 3.0 - Martin Steunebrink 3.0 3-45 ½-½
13 Remco ten Hagen 2.5 - Raymond Altman 2.5 19-47 1-0
14 Hans Pot 2.5 - Gerard Draaisma 2.5 29-39 0-1
15 Frank Sala 2.0 - Mirthe Hatzmann 2.0 16-36 0-1
16 Martin Steinhart 2.0 - Wim Peters 2.0 30-23 1-0
17 Jan Zonneveld 2.0 - Willem Spaan 2.0 50-61 1-0
18 Sophia Jonkman 2.0 - Peter de Vries 2.0 66-43 0-1
19 Amelia Jonkman 2.0 - Gerda Schiermeier 2.0 56-40 1-0
20 Karol Lesman 2.0 - Anton Kraaij 2.0 48-59 1-0
21 Stanley Bingen 1.5 - Willem Giesesteijn 2.0 63-46 0-1
22 Jim Meij 1.5 - Marcel Roelofs 1.5 49-58 ½-½
23 Willem de Ruig 1.5 - Rob van Haaften 1.5 55-60 0-1
24 Jan van Willigen 1.5 - Bram van der Vegt 1.5 27-31 1-0
25 Albert de Wit 1.0 - Karel van Hattum 1.0 68-64 0-1
26 Martha van den Berg 0.0 - Marius Meesters 0.5 67-53 0-1

Bye (½ punt): 25 Ad Gorissen, 42 Henk Roosink, 20 Wim Hoffenaar, 22 Bert Bergshoeff, 54 Theo Elstgeest, 26 Bert Gerritsma, 6 Piet Kerssens, 17 Jan Pool, 32 Rolinde den Heijer, 34 Joop Gijsbers, 57 Eugen Merkul, 70 Cas Smets, 10 Simon Butterworth

Bye (0 punten): 14 Robert Balm, 21 Hans Huson, 5 Panayis Krousos, 15 Serkan Milli, 62 Dim Langman

Uitslagen 5e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Martin Honkoop 3.5 - Gerard Werkhoven 3.0 5-8 1-0
2 Marvin Dekker 3.0 - Ron Greven 3.0 2-9 1-0
3 Mahesh Patil 2.5 - Bert van Brussel 2.5 21-12 1-0
4 Johan Plooijer 2.5 - Dennis Flohr 2.0 14-4 ½-½
5 Martin Rekelhof 2.0 - Werner Fritz 2.0 24-25 1-0
6 Mark Honkoop 2.0 - Ronald de Vries 2.0 28-33 ½-½
7 Niels Engelen 2.0 - Ed Eveleens 2.0 30-26 0-1
8 Harrie Boom 1.5 - Jan Schol 1.5 31-7 0-1
9 Jan van Dorsselaer 1.5 - Jeannot Tuijnman 1.0 27-29 ½-½
10 Anneke Schol-Grin 1.0 - Sara Martinez 1.0 20-35 ½-½
11 Cok Ippel 1.0 - Stella Honkoop 0.0 10-34 0-1

Bye (½ punt): 6 Pim Beers, 17 Sylvain de Ruijter, 19 Joost Jansen, 13 Kees Scherpenisse, 18 Ton van Rooijen, 15 Foppe Jan Montsma, 16 Ferdi Sieben, 3 Jildo Kalma, 36 Mats de Jong, 1 Peter Poncin

Bye (0 punten): 11 Boudewijn Eysvogel, 32 Rein Thierry, 23 Henk Veerman, 22 Paul Neering

Uitslagen 5e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Jelle Vellema 3.5 - Hans van de Pol 4.0 1-24 ½-½
2 Richard Fritschy 3.0 - Bas van Delft 3.5 28-11 ½-½
3 Johan Metz 3.0 - Ad Gorissen 3.0 2-25 1-0
4 Richard Breurkes 3.0 - Jan Pool 3.0 7-17 1-0
5 Bert Gerritsma 3.0 - Hans Spanjersberg 3.0 26-13 0-1
6 Peter Elisen 3.0 - Ton van Kempen 3.0 12-9 ½-½
7 Jurriaan Boeren 2.5 - Edwin Mons 2.5 44-65 ½-½
8 Wim Hoffenaar 2.5 - Bert Dreef 2.5 20-33 0-1
9 Martijn de Ree 2.5 - Remco ten Hagen 2.5 69-19 1-0
10 Rein Thierry 2.5 - Jan van den Bergh 2.5 4-3 ½-½
11 Piet Kerssens 2.5 - Quint de Jong 2.5 6-41 ½-½
12 Simon Butterworth 2.0 - Theo Elstgeest 2.0 10-54 1-0
13 Gerda Schiermeier 2.0 - Tim van Daalen 2.0 40-8 0-1
14 Martin Steinhart 2.0 - Klaas Been 2.0 30-35 0-1
15 Willem Giesesteijn 2.0 - Ivo Andringa 2.0 46-52 0-1
16 Hans Huson 2.0 - Rolinde den Heijer 2.0 21-32 0-1
17 Wim Peters 2.0 - Paul Keizers 2.0 23-37 0-1
18 Martin Steunebrink 2.0 - Frank Sala 2.0 45-16 1-0
19 Jim Meij 1.5 - Hans Pot 1.5 49-29 0-1
20 Raymond Altman 1.5 - Jan van Willigen 1.5 47-27 1-0
21 Bram van der Vegt 1.5 - Joop Gijsbers 1.5 31-34 0-1
22 Gerard Draaisma 1.5 - Willem de Ruig 1.5 39-55 1-0
23 Rob van Haaften 1.5 - Eugen Merkul 1.5 60-57 0-1
24 Anton Kraaij 1.5 - Jan Zonneveld 1.5 59-50 ½-½
25 Peter de Vries 1.0 - Cas Smets 1.0 43-70 1-0
26 Marius Meesters 0.5 - Karol Lesman 1.0 53-48 0-1
27 Martha van den Berg 0.0 - Stanley Bingen 0.5 67-63 0-1

Bye (½ punt): 42 Henk Roosink, 14 Robert Balm, 61 Willem Spaan, 22 Bert Bergshoeff, 18 Jan Koopman, 38 Joop Veldhuijzen, 51 Jelle Bottema, 58 Marcel Roelofs, 64 Karel van Hattum, 56 Amelia Jonkman, 66 Sophia Jonkman, 68 Albert de Wit, 36 Mirthe Hatzmann, 62 Dim Langman

Bye (0 punten): 5 Panayis Krousos, 15 Serkan Milli

Uitslagen 4e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Ron Greven 2.5 - Martin Honkoop 3.0 9-5 ½-½
2 Ferdi Sieben 2.5 - Peter Poncin 2.5 16-1 0-1
3 Niels Engelen 2.0 - Jildo Kalma 2.0 30-3 0-1
4 Marvin Dekker 2.0 - Martin Rekelhof 2.0 2-24 1-0
5 Werner Fritz 2.0 - Gerard Werkhoven 2.0 25-8 0-1
6 Bert van Brussel 2.0 - Johan Plooijer 2.0 12-14 ½-½
7 Jan Schol 1.5 - Kees Scherpenisse 1.5 7-13 0-1
8 Foppe Jan Montsma 1.5 - Mahesh Patil 1.5 15-21 0-1
9 Ed Eveleens 1.5 - Mark Honkoop 1.5 26-28 ½-½
10 Mats de Jong 1.0 - Sylvain de Ruijter 1.5 36-17 0-1
11 Ton van Rooijen 1.0 - Cok Ippel 1.0 18-10 1-0
12 Jan van Dorsselaer 0.5 - Anneke Schol-Grin 1.0 27-20 1-0
13 Stella Honkoop 0.0 - Harrie Boom 0.5 34-31 0-1

Bye (½ punt): 6 Pim Beers, 11 Boudewijn Eysvogel, 19 Joost Jansen, 33 Ronald de Vries, 23 Henk Veerman, 4 Dennis Flohr, 29 Jeannot Tuijnman

Bye (0 punten): 32 Rein Thierry, 35 Sara Martinez, 22 Paul Neering

Uitslagen 4e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Hans van de Pol 3.0 - Johan Metz 3.0 24-2 1-0
2 Bas van Delft 2.5 - Wim Hoffenaar 2.5 11-20 1-0
3 Ad Gorissen 2.5 - Richard Breurkes 2.5 25-7 ½-½
4 Joop Veldhuijzen 2.5 - Bert Gerritsma 2.5 38-26 ½-½
5 Remco ten Hagen 2.5 - Jelle Vellema 2.5 19-1 0-1
6 Jan Pool 2.0 - Willem Giesesteijn 2.0 17-46 1-0
7 Paul Keizers 2.0 - Jelle Bottema 2.0 37-51 0-1
8 Hans Spanjersberg 2.0 - Hans Huson 2.0 13-21 1-0
9 Tim van Daalen 2.0 - Richard Fritschy 2.0 8-28 0-1
10 Klaas Been 2.0 - Ton van Kempen 2.0 35-9 0-1
11 Joop Gijsbers 1.5 - Peter Elisen 2.0 34-12 0-1
12 Rolinde den Heijer 1.5 - Wim Peters 1.5 32-23 ½-½
13 Dim Langman 1.5 - Sophia Jonkman 1.5 62-66 1-0
14 Quint de Jong 1.5 - Anton Kraaij 1.5 41-59 1-0
15 Theo Elstgeest 1.5 - Gerda Schiermeier 1.5 54-40 ½-½
16 Gerard Draaisma 1.5 - Martijn de Ree 1.5 39-69 0-1
17 Bert Dreef 1.5 - Amelia Jonkman 1.5 33-56 1-0
18 Willem Spaan 1.5 - Jan Koopman 1.5 61-18 0-1
19 Raymond Altman 1.5 - Rein Thierry 1.5 47-4 0-1
20 Edwin Mons 1.5 - Bram van der Vegt 1.5 65-31 1-0
21 Marcel Roelofs 1.0 - Piet Kerssens 1.5 58-6 0-1
22 Frank Sala 1.0 - Peter de Vries 1.0 16-43 1-0
23 Ivo Andringa 1.0 - Robert Balm 1.0 52-14 1-0
24 Jan van Willigen 1.0 - Jim Meij 1.0 27-49 ½-½
25 Jan Zonneveld 1.0 - Rob van Haaften 1.0 50-60 ½-½
26 Karol Lesman 1.0 - Simon Butterworth 1.0 48-10 0-1
27 Karel van Hattum 0.5 - Martin Steunebrink 1.0 64-45 0-1
28 Mirthe Hatzmann 0.5 - Marius Meesters 0.5 36-53 1-0
29 Willem de Ruig 0.5 - Albert de Wit 0.5 55-68 1-0
30 Eugen Merkul 0.5 - Stanley Bingen 0.5 57-63 1-0
31 Cas Smets 0.0 - Martha van den Berg 0.0 70-67 1-0
32 Panayis Krousos 1.0 - Bert Bergshoeff 1.5 5-22 1-0

Bye (½ punt): 42 Henk Roosink, 29 Hans Pot, 30 Martin Steinhart, 44 Jurriaan Boeren, 3 Jan van den Bergh

Bye (0 punten): 15 Serkan Milli

Uitslagen 3e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Martin Honkoop 2.0 - Marvin Dekker 2.0 5-2 1-0
2 Ferdi Sieben 1.5 - Jan Schol 1.5 16-7 1-0
3 Mahesh Patil 1.5 - Ron Greven 1.5 21-9 0-1
4 Johan Plooijer 1.5 - Werner Fritz 1.5 14-25 ½-½
5 Peter Poncin 1.5 - Pim Beers 1.0 1-6 1-0
6 Gerard Werkhoven 1.0 - Henk Veerman 1.0 8-23 1-0
7 Cok Ippel 1.0 - Martin Rekelhof 1.0 10-24 0-1
8 Mark Honkoop 1.0 - Boudewijn Eysvogel 1.0 28-11 ½-½
9 Mats de Jong 1.0 - Bert van Brussel 1.0 36-12 0-1
10 Ed Eveleens 1.0 - Foppe Jan Montsma 1.0 26-15 ½-½
11 Anneke Schol-Grin 1.0 - Niels Engelen 1.0 20-30 0-1
12 Ronald de Vries 0.5 - Harrie Boom 0.5 33-31 1-0
13 Stella Honkoop 0.0 - Ton van Rooijen 0.0 34-18 0-1

Bye (½ punt): 17 Sylvain de Ruijter, 19 Joost Jansen, 13 Kees Scherpenisse, 32 Rein Thierry, 27 Jan van Dorsselaer, 35 Sara Martinez, 4 Dennis Flohr, 3 Jildo Kalma, 29 Jeannot Tuijnman, 22 Paul Neering

Uitslagen 3e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Johan Metz 2.0 - Jan Pool 2.0 2-17 1-0
2 Bert Gerritsma 2.0 - Bas van Delft 2.0 26-11 ½-½
3 Peter Elisen 2.0 - Hans van de Pol 2.0 12-24 0-1
4 Jelle Vellema 1.5 - Klaas Been 2.0 1-35 1-0
5 Piet Kerssens 1.5 - Joop Veldhuijzen 1.5 6-38 0-1
6 Richard Breurkes 1.5 - Bert Dreef 1.5 7-33 1-0
7 Richard Fritschy 1.5 - Hans Spanjersberg 1.5 28-13 ½-½
8 Bram van der Vegt 1.5 - Remco ten Hagen 1.5 31-19 0-1
9 Wim Hoffenaar 1.5 - Martijn de Ree 1.5 20-69 1-0
10 Theo Elstgeest 1.5 - Ad Gorissen 1.5 54-25 0-1
11 Jan van den Bergh 1.0 - Henk Roosink 1.0 3-42 1-0
12 Rein Thierry 1.0 - Quint de Jong 1.0 4-41 ½-½
13 Martin Steunebrink 1.0 - Tim van Daalen 1.0 45-8 0-1
14 Simon Butterworth 1.0 - Jurriaan Boeren 1.0 10-44 0-1
15 Ton van Kempen 1.0 - Jim Meij 1.0 9-49 1-0
16 Willem Giesesteijn 1.0 - Frank Sala 1.0 46-16 1-0
17 Hans Huson 1.0 - Ivo Andringa 1.0 21-52 1-0
18 Jelle Bottema 1.0 - Jan van Willigen 1.0 51-27 1-0
19 Amelia Jonkman 1.0 - Martin Steinhart 1.0 56-30 ½-½
20 Anton Kraaij 1.0 - Rolinde den Heijer 1.0 59-32 ½-½
21 Rob van Haaften 1.0 - Paul Keizers 1.0 60-37 0-1
22 Edwin Mons 1.0 - Gerard Draaisma 1.0 65-39 ½-½
23 Gerda Schiermeier 1.0 - Willem Spaan 1.0 40-61 ½-½
24 Robert Balm 0.5 - Jan Zonneveld 0.5 14-50 ½-½
25 Jan Koopman 0.5 - Willem de Ruig 0.5 18-55 1-0
26 Wim Peters 0.5 - Eugen Merkul 0.5 23-57 1-0
27 Joop Gijsbers 0.5 - Albert de Wit 0.5 34-68 1-0
28 Sophia Jonkman 0.5 - Mirthe Hatzmann 0.5 66-36 1-0
29 Stanley Bingen 0.5 - Raymond Altman 0.5 63-47 0-1
30 Hans Pot 0.0 - Martha van den Berg 0.0 29-67 1-0
31 Marcel Roelofs 0.0 - Cas Smets 0.0 58-70 1-0

Bye (½ punt): 22 Bert Bergshoeff, 43 Peter de Vries, 48 Karol Lesman, 53 Marius Meesters, 15 Serkan Milli, 64 Karel van Hattum, 62 Dim Langman

Bye (0 punten): 5 Panayis Krousos

Uitslagen 2e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Jan Schol 1.0 - Peter Poncin 1.0 7-1 ½-½
2 Marvin Dekker 1.0 - Gerard Werkhoven 1.0 2-8 1-0
3 Ron Greven 1.0 - Jildo Kalma 1.0 9-3 ½-½
4 Kees Scherpenisse 1.0 - Martin Honkoop 1.0 13-5 0-1
5 Paul Neering 0.5 - Werner Fritz 1.0 22-25 ½-½
6 Boudewijn Eysvogel 0.5 - Ed Eveleens 0.5 11-26 ½-½
7 Ronald de Vries 0.5 - Mahesh Patil 0.5 33-21 0-1
8 Dennis Flohr 0.0 - Jan van Dorsselaer 0.0 4-27 1-0
9 Ton van Rooijen 0.0 - Mark Honkoop 0.0 18-28 0-1
10 Jeannot Tuijnman 0.0 - Anneke Schol-Grin 0.0 29-20 0-1
11 Martin Rekelhof 0.0 - Stella Honkoop 0.0 24-34 1-0

Bye (½ punt): 6 Pim Beers, 12 Bert van Brussel, 17 Sylvain de Ruijter, 30 Niels Engelen, 19 Joost Jansen, 32 Rein Thierry, 31 Harrie Boom, 10 Cok Ippel, 15 Foppe Jan Montsma, 23 Henk Veerman, 16 Ferdi Sieben, 35 Sara Martinez, 14 Johan Plooijer, 36 Mats de Jong

Uitslagen 2e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Rolinde den Heijer 1.0 - Johan Metz 1.0 32-2 0-1
2 Bert Dreef 1.0 - Piet Kerssens 1.0 33-6 ½-½
3 Simon Butterworth 1.0 - Klaas Been 1.0 10-35 0-1
4 Jim Meij 1.0 - Peter Elisen 1.0 49-12 0-1
5 Amelia Jonkman 1.0 - Jan Pool 1.0 56-17 0-1
6 Hans van de Pol 1.0 - Dim Langman 1.0 24-62 1-0
7 Willem Spaan 1.0 - Bert Gerritsma 1.0 61-26 0-1
8 Martijn de Ree 1.0 - Bram van der Vegt 1.0 69-31 ½-½
9 Bas van Delft 1.0 - Bert Bergshoeff 1.0 11-22 1-0
10 Mirthe Hatzmann 0.5 - Jelle Vellema 0.5 36-1 0-1
11 Quint de Jong 0.5 - Jan van den Bergh 0.5 41-3 ½-½
12 Jurriaan Boeren 0.5 - Ton van Kempen 0.5 44-9 ½-½
13 Hans Spanjersberg 0.5 - Karol Lesman 0.5 13-48 1-0
14 Frank Sala 0.5 - Jelle Bottema 0.5 16-51 ½-½
15 Jan Koopman 0.5 - Theo Elstgeest 0.5 18-54 0-1
16 Willem de Ruig 0.5 - Wim Hoffenaar 0.5 55-20 0-1
17 Ad Gorissen 0.5 - Stanley Bingen 0.5 25-63 1-0
18 Jan van Willigen 0.5 - Edwin Mons 0.5 27-65 ½-½
19 Albert de Wit 0.5 - Richard Fritschy 0.5 68-28 0-1
20 Henk Roosink 0.5 - Anton Kraaij 0.5 42-59 ½-½
21 Jan Zonneveld 0.0 - Wim Peters 0.0 50-23 ½-½
22 Ivo Andringa 0.0 - Hans Pot 0.0 52-29 1-0
23 Martin Steinhart 0.0 - Marius Meesters 0.0 30-53 1-0
24 Paul Keizers 0.0 - Marcel Roelofs 0.0 37-58 1-0
25 Gerard Draaisma 0.0 - Karel van Hattum 0.0 39-64 1-0
26 Martha van den Berg 0.0 - Gerda Schiermeier 0.0 67-40 0-1
27 Cas Smets 0.0 - Willem Giesesteijn 0.0 70-46 0-1
28 Raymond Altman 0.0 - Sophia Jonkman 0.0 47-66 ½-½

Bye (½ punt): 19 Remco ten Hagen, 14 Robert Balm, 21 Hans Huson, 4 Rein Thierry, 45 Martin Steunebrink, 38 Joop Veldhuijzen, 43 Peter de Vries, 5 Panayis Krousos, 7 Richard Breurkes, 15 Serkan Milli, 60 Rob van Haaften, 8 Tim van Daalen, 34 Joop Gijsbers, 57 Eugen Merkul

Uitslagen 1e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Peter Poncin 0.0 - Ton van Rooijen 0.0 1-18 1-0
2 Anneke Schol-Grin 0.0 - Marvin Dekker 0.0 20-2 0-1
3 Jildo Kalma 0.0 - Martin Rekelhof 0.0 3-24 1-0
4 Werner Fritz 0.0 - Dennis Flohr 0.0 25-4 1-0
5 Martin Honkoop 0.0 - Jan van Dorsselaer 0.0 5-27 1-0
6 Mark Honkoop 0.0 - Jan Schol 0.0 28-7 0-1
7 Gerard Werkhoven 0.0 - Jeannot Tuijnman 0.0 8-29 1-0
8 Harrie Boom 0.0 - Ron Greven 0.0 31-9 0-1
9 Kees Scherpenisse 0.0 - Stella Honkoop 0.0 13-34 1-0
10 Sara Martinez 0.0 - Johan Plooijer 0.0 35-14 0-1
11 Foppe Jan Montsma 0.0 - Mats de Jong 0.0 15-36 ½-½
12 Rein Thierry 0.0 - Ferdi Sieben 0.0 32-16 0-1

Bye (½ punt): 6 Pim Beers, 12 Bert van Brussel, 11 Boudewijn Eysvogel, 17 Sylvain de Ruijter, 30 Niels Engelen, 19 Joost Jansen, 33 Ronald de Vries, 26 Ed Eveleens, 10 Cok Ippel, 23 Henk Veerman, 21 Mahesh Patil, 22 Paul Neering

Uitslagen 1e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Johan Metz 0.0 - Paul Keizers 0.0 2-37 1-0
2 Joop Veldhuijzen 0.0 - Robert Balm 0.0 38-14 1-0
3 Piet Kerssens 0.0 - Gerard Draaisma 0.0 6-39 1-0
4 Gerda Schiermeier 0.0 - Richard Breurkes 0.0 40-7 0-1
5 Tim van Daalen 0.0 - Quint de Jong 0.0 8-41 ½-½
6 Peter de Vries 0.0 - Simon Butterworth 0.0 43-10 0-1
7 Ton van Kempen 0.0 - Martin Steunebrink 0.0 9-45 ½-½
8 Willem Giesesteijn 0.0 - Bas van Delft 0.0 46-11 0-1
9 Peter Elisen 0.0 - Raymond Altman 0.0 12-47 1-0
10 Jim Meij 0.0 - Serkan Milli 0.0 49-15 1-0
11 Jan Pool 0.0 - Jan Zonneveld 0.0 17-50 1-0
12 Jelle Bottema 0.0 - Jan Koopman 0.0 51-18 ½-½
13 Remco ten Hagen 0.0 - Ivo Andringa 0.0 19-52 1-0
14 Marius Meesters 0.0 - Bert Bergshoeff 0.0 53-22 0-1
15 Wim Peters 0.0 - Amelia Jonkman 0.0 23-56 0-1
16 Eugen Merkul 0.0 - Hans van de Pol 0.0 57-24 0-1
17 Bert Gerritsma 0.0 - Marcel Roelofs 0.0 26-58 1-0
18 Anton Kraaij 0.0 - Jan van Willigen 0.0 59-27 ½-½
19 Hans Pot 0.0 - Willem Spaan 0.0 29-61 0-1
20 Dim Langman 0.0 - Martin Steinhart 0.0 62-30 1-0
21 Bram van der Vegt 0.0 - Karel van Hattum 0.0 31-64 1-0
22 Sophia Jonkman 0.0 - Rolinde den Heijer 0.0 66-32 0-1
23 Bert Dreef 0.0 - Martha van den Berg 0.0 33-67 1-0
24 Martijn de Ree 0.0 - Joop Gijsbers 0.0 69-34 1-0
25 Klaas Been 0.0 - Cas Smets 0.0 35-70 1-0

Bye (½ punt): 16 Frank Sala, 13 Hans Spanjersberg, 25 Ad Gorissen, 55 Willem de Ruig, 42 Henk Roosink, 21 Hans Huson, 20 Wim Hoffenaar, 4 Rein Thierry, 54 Theo Elstgeest, 65 Edwin Mons, 48 Karol Lesman, 5 Panayis Krousos, 28 Richard Fritschy, 60 Rob van Haaften, 68 Albert de Wit, 36 Mirthe Hatzmann, 44 Jurriaan Boeren, 63 Stanley Bingen, 1 Jelle Vellema, 3 Jan van den Bergh

Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2018-2019 : Martin Honkoop
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2018-2019 : Johan Metz
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma