Kennemer Open - Raymond Altman
Seizoen 2017-2018 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Antoon van Aken wit 0.5
2 Harry Peters zwart 0.5
3 Bye - 0.5
4 Bram van der Vegt wit 0.0
5 Ad Gorissen zwart 0.0

Seizoen 2016-2017 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Henk Roosink wit 1.0
2 Jan van Willigen zwart 0.0
3 Florin Omota wit 0.5
4 Bye - 0.5
5 Gerda Schiermeier zwart 1.0
6 Leo Kruisselbrink wit 0.5
7 Klaas Jan Koedijk zwart 0.5
8 Serkan Milli zwart 0.0
9 Ger Dekker wit 0.5

Seizoen 2015-2016 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Hans Ossebaar wit 0.5
2 Ed Eveleens zwart 0.0
3 Richard Fritschy wit 1.0
4 Henk Overmeer zwart 0.0
5 Bye - 0.5
6 Jelle Bottema wit 0.5
7 Rob van Haaften zwart 0.5
8 Bye - 0.0
9 Karel van Hattum wit 1.0

Seizoen 2014-2015 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bram Schoe zwart 1.0
2 Bye - 0.5
3 Gerard Werkhoven wit 0.0
4 Bye - 0.5
5 Bye - 0.0
6 Jelle Bottema zwart 0.0
7 Jan Zonneveld wit 0.0
8 Mark Hemelrijk zwart 0.0
9 Bye - 0.0

Seizoen 2013-2014 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Henk Overmeer zwart 0.0
2 Bye - 0.5
3 John Post wit 0.5
4 Martin Honkoop wit 0.0
5 Bye - 0.5
6 Mahesh Patil zwart 0.0
7 Charles Hensen wit 0.5
8 Gerard Draaisma zwart 0.0
9 Bye - 0.0

Resultaten in alle Kennemer Open edities
Editie Po Nr Byes Groep Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
2017-2018 67 47 3 2 1.5 14.0 4.00 12.0 1424 1594 1401 -0.12
2016-2017 31 51 4 2 4.5 44.5 21.25 24.5 1417 1499 1499 +0.87
2015-2016 45 55 5,8 2 4.0 42.0 19.25 18.5 1384 1442 1442 +0.53
2014-2015 63 40 2,4-5,9 2 2.0 36.0 11.50 16.0 1441 1460 1220 -1.38
2013-2014 63 37 2,5,9 2 2.0 34.5 7.25 11.5 1419 1414 1221 -1.04
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma