Kennemer Open - 2016-2017
Eindklassement groep 1
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 9 Dennis Flohr 3 7.0 49.5 37.50 34.5 1890 1851 2102 +2.08
2 3 Marcel Flohr 2 6.5 51.5 36.25 34.5 1935 1815 2011 +0.82
3 32 Maarten Mellegers 1,7 6.5 46.5 33.25 28.5 1731 1823 2053 +2.85
4 50 Anna Martinez 1 6.0 49.5 32.25 30.5 1566 1869 2000 +4.25
5 2 Melvin Holwijn 2,7 6.0 48.5 29.00 31.5 1950 1830 1988 +0.41
6 4 Kees Scherpenisse 6.0 48.0 28.75 34.5 1927 1770 1896 -0.26
7 20 Henk Bermon 6.0 47.0 28.75 31.5 1795 1802 1927 +1.61
8 19 Jan Vos 4 6.0 44.5 26.75 29.5 1796 1810 1951 +1.65
9 1 Erik Corneth 8 5.0 45.0 25.75 30.0 1970 1794 1895 -0.72
10 11 Rob Veenhuijsen 5 5.0 43.5 23.50 24.0 1873 1768 1811 -0.57
11 21 Ronald Gouma 5.0 41.5 18.50 25.0 1793 1769 1812 +0.20
12 13 Jan Schol 5.0 40.0 18.25 24.0 1846 1742 1785 -0.70
13 8 Wim Velker 1,3,6,8 4.5 46.5 27.00 25.0 1898 1743 1892 +0.02
14 23 Frank Beverdam 9 4.5 44.5 21.25 29.0 1789 1808 1851 +0.71
15 7 Ewout Mueller 4 4.5 42.5 19.75 24.0 1899 1797 1797 -1.05
16 12 Frank Homburg 1,9 4.5 42.0 20.00 24.5 1857 1799 1849 -0.04
17 37 Joost Jansen 1-9 4.5 40.5 20.25 22.5 1714 - - -
18 14 Joop Bakker 8 4.5 40.0 19.00 25.5 1834 1746 1789 -0.45
19 36 Sylvain de Ruijter 2,4,6,8 4.5 38.0 18.25 20.5 1714 1767 1767 +0.34
20 42 René Nooteboom 1-2 4.5 37.0 17.25 19.0 1682 1721 1721 +0.37
21 46 Kylian Bijvank 4.5 34.0 12.50 16.0 1638 1735 1735 +1.19
22 15 Peter Hoomans 3,7-9 4.0 44.5 23.50 28.0 1833 1803 1875 +0.29
23 28 Gilian Honkoop 2,5,9 4.0 43.5 19.75 23.5 1749 1803 1803 +0.45
24 24 Gerard Werkhoven 8 4.0 39.0 16.25 19.0 1779 1718 1718 -0.63
25 44 Martin Rekelhof 4.0 38.0 14.00 18.5 1652 1776 1733 +0.97
26 31 Ton van Rooijen 3,5 4.0 33.5 13.75 16.5 1735 1751 1701 -0.35
27 30 Jan van Dorsselaer 4 3.5 43.5 15.00 21.5 1740 1751 1664 -0.89
28 17 Marc Hartog 7-9 3.5 42.0 20.00 22.0 1804 1706 1706 -0.78
29 38 Ronald de Vries 9 3.5 42.0 17.75 21.0 1697 1795 1752 +0.53
30 25 Michiel Spook 1,5-6,8 3.5 41.5 19.00 21.5 1760 1735 1735 -0.17
31 5 Niek van der Maat 2-3,9 3.5 41.5 16.75 24.5 1925 1771 1718 -1.62
32 41 Ed Eveleens 6 3.5 40.0 13.75 17.0 1682 1749 1662 -0.30
33 16 Richard Copier 1,6-9 3.5 37.5 19.25 21.0 1818 1661 1756 -0.30
34 18 Adrie Pancras 5,7-8 3.5 36.0 14.25 20.0 1799 1740 1683 -0.98
35 35 Arie van Heeren 3-4,6-8 3.0 38.0 18.25 16.5 1715 1778 1778 +0.33
36 22 Boudewijn Eysvogel 1,4-7 3.0 38.0 16.75 10.5 1791 1742 1742 -0.26
37 45 Anneke Schol-Grin 6 3.0 36.5 10.00 15.5 1649 1753 1612 -0.37
38 29 Foppe Jan Montsma 2,5,7,9 3.0 36.0 14.50 14.0 1748 1703 1631 -0.83
39 43 Harrie Boom 9 3.0 36.0 11.75 16.0 1662 1739 1652 -0.19
40 40 Bob Ameling 6,9 3.0 34.0 11.75 13.5 1684 1712 1610 -0.74
41 34 Sebastiaan Kerkvliet 2-3,6-9 2.5 43.5 22.00 17.0 1724 1814 1814 +0.37
42 33 Martin Honkoop 8 2.5 36.5 10.00 17.0 1727 1765 1624 -1.09
43 49 Kevin Brands 5,8 2.5 33.0 8.25 14.5 1587 1770 1612 +0.10
44 39 Ernst von Kreijfelt 4,7 2.5 28.5 6.75 10.0 1692 1714 1484 -1.80
45 51 Ad Gorissen 1,3-5,7-9 2.0 40.5 20.25 14.0 1547 1872 1858 +0.72
46 26 Rein Thierry 1-2,5-9 2.0 40.0 18.25 15.5 1653 1712 1712 +0.16
47 48 Herman Lemkes 9 2.0 32.5 6.75 12.0 1629 1723 1530 -1.01
48 6 Jan van den Bergh 2.0 8.0 8.00 17.0 1921 1690 2425 +0.45
49 10 Frans Pieter van den Bos 2-9 1.5 40.5 20.25 12.0 1879 1715 1715 -0.22
50 47 Frank Sala 1.5 36.0 3.50 9.0 1630 1751 1478 -1.56
51 27 Ferdi Sieben 6-7,9 1.5 27.0 3.75 4.5 1752 1695 1294 -2.99

Eindklassement groep 2
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 7 Jan Koopman 1 8.0 55.0 47.75 40.0 1604 1507 1951 +2.46
2 36 Hans van de Pol 4 7.5 50.0 38.25 39.0 1488 1546 1882 +3.66
3 41 Sipke de Boer 1 6.5 51.5 35.25 31.0 1464 1558 1751 +3.01
4 24 Ike Tjin A Lien 1 6.5 45.0 31.25 29.5 1541 1460 1653 +1.13
5 16 Jaap van Gelderen 6.5 44.5 30.75 30.0 1573 1464 1630 +0.72
6 2 Frans de Vreeze 6.0 52.0 32.00 34.0 1629 1500 1625 -0.04
7 1 Harry Peters 1 6.0 49.0 30.25 31.5 1631 1526 1667 +0.38
8 83 Jaap de Vries 5,7 6.0 47.0 30.00 30.0 1041 1485 1549 +4.23
9 10 Richard Breurkes 3 6.0 45.5 28.00 33.0 1588 1471 1612 +0.25
10 43 Alisha Warnaar 6.0 40.0 24.75 29.5 1446 1371 1564 +1.58
11 6 Hans Spanjersberg 9 5.5 49.0 31.25 33.0 1610 1451 1620 +0.16
12 44 Michiel Terwee 5.5 47.5 24.50 34.0 1439 1480 1592 +1.97
13 28 Klaas Been 5.5 47.0 25.00 29.5 1522 1421 1516 +0.03
14 60 Jie-Ren Tjin A Lien 1-2 5.5 45.5 27.00 27.0 1400 1419 1522 +1.28
15 23 Mahesh Patil 4 5.5 44.5 25.75 29.0 1542 1485 1580 +0.38
16 29 Hans Huson 5.5 44.5 24.75 30.5 1517 1507 1587 +0.89
17 30 Lukas Mulder 6 5.5 44.0 22.50 28.5 1516 1339 1505 -0.01
18 15 Jan van Willigen 5 5.5 43.5 24.50 31.5 1573 1430 1525 -0.45
19 32 Jan Pool 5,9 5.5 43.0 28.25 29.5 1513 1431 1589 +0.79
20 9 Rommert Bakker 1-2 5.5 43.0 24.00 21.5 1588 1444 1558 -0.16
21 34 Leo Kruisselbrink 5.5 41.0 23.25 25.5 1506 1437 1517 +0.21
22 20 PieterJan Mellegers 1,7 5.0 49.5 27.25 29.5 1565 1423 1498 -0.52
23 12 Jeroen Zweers 3 5.0 48.5 25.25 31.0 1580 1522 1565 -0.12
24 5 Serkan Milli 6-7,9 5.0 47.0 26.25 28.5 1613 1504 1629 +0.12
25 3 Florin Omota 5.0 45.5 21.50 27.0 1624 1451 1512 -1.26
26 47 Peter Elisen 5,9 5.0 42.5 22.75 24.5 1434 1360 1532 +1.03
27 58 Sara Martinez 1 5.0 41.5 21.00 22.0 1403 1448 1491 +0.98
28 55 Mark Honkoop 5.0 41.0 21.00 25.5 1408 1521 1564 +1.85
29 19 Remco ten Hagen 5,7,9 4.5 46.0 24.75 27.5 1571 1465 1522 -0.36
30 38 Richard Fritschy 4.5 45.0 18.50 25.0 1479 1485 1485 +0.12
31 51 Raymond Altman 4 4.5 44.5 21.25 24.5 1417 1499 1499 +0.87
32 13 Piet Kerssens 2,5 4.5 43.5 20.75 25.5 1577 1472 1472 -0.97
33 33 Jim Meij 4.5 43.5 18.75 26.5 1508 1437 1437 -0.83
34 35 Joop Veldhuijzen 1,5-6 4.5 43.0 22.00 23.5 1491 1430 1517 +0.34
35 78 Daan de Vetten 1,3 4.5 41.5 19.00 21.0 1230 1421 1421 +1.62
36 31 Robert Balm 7 4.5 41.0 15.75 24.0 1513 1409 1409 -0.99
37 53 Henk Roosink 2,5-6,8-9 4.5 40.5 20.25 21.5 1410 1519 1519 +0.57
38 64 Jan Zonneveld 4.5 40.5 19.50 23.5 1389 1491 1491 +1.22
39 45 Gerda Schiermeier 3 4.5 40.0 16.50 23.0 1437 1428 1384 -0.46
40 40 Bram van der Vegt 4.5 38.0 17.75 21.5 1475 1319 1380 -0.89
41 17 Hans Pot 5 4.5 37.5 17.50 18.5 1572 1431 1432 -1.39
42 61 Ger Dekker 4 4.5 37.5 15.75 22.5 1393 1396 1427 +0.42
43 11 Bob de Wit 7 4.5 35.5 15.25 18.5 1583 1367 1367 -2.16
44 49 Korneel Joppe 1 4.5 32.5 15.75 17.0 1426 1340 1355 -0.67
45 25 Johan Kroon 1,6 4.0 45.5 18.00 27.5 1539 1439 1389 -1.41
46 87 Mirthe Hatzmann 4.0 42.5 17.25 21.5 596 1477 903 +3.01
47 46 Klaas Jan Koedijk 8-9 4.0 42.0 19.75 23.0 1436 1315 1435 +0.07
48 4 Kees Schrijvers 2,9 4.0 41.0 20.00 20.5 1615 1455 1455 -1.45
49 27 Jan Willem van Thiel 1,9 4.0 40.0 18.00 23.0 1530 1283 1366 -1.45
50 8 Bert Gerritsma 5,9 4.0 39.5 18.50 22.0 1589 1318 1410 -1.57
51 70 Theo Elstgeest 4.0 38.5 14.00 19.0 1361 1411 1368 +0.08
52 14 Bert Bergshoeff 2-8 4.0 37.0 15.75 18.0 1575 1498 1305 -0.70
53 48 Wim Hoffenaar 4.0 37.0 12.75 19.5 1433 1376 1365 -0.65
54 65 Martin Steinhart 4 4.0 35.5 13.50 15.5 1387 1299 1311 -0.77
55 52 Luuk van Steenoven 1,5,7-9 3.5 47.0 25.50 25.0 1411 1563 1658 +1.31
56 66 Jelle Bottema 8-9 3.5 43.5 20.25 20.0 1384 1493 1493 +1.04
57 62 Karol Lesman 2-3 3.5 41.0 14.50 22.5 1392 1504 1402 +0.05
58 39 Rijn de Jonge 4,9 3.5 40.5 15.25 20.0 1475 1435 1387 -0.78
59 56 Dimitri Walbeek 7,9 3.5 40.5 14.50 21.0 1407 1342 1303 -0.84
60 67 Marius Meesters 3.5 40.0 14.00 19.5 1383 1438 1358 -0.33
61 42 Peter de Vries 3,5,8-9 3.5 39.5 17.25 19.5 1457 1391 1404 -0.28
62 50 Mark Hemelrijk 8-9 3.5 39.0 18.75 19.0 1421 1480 1480 +0.55
63 82 Stella Honkoop 3.5 37.5 13.75 17.5 1109 1432 1317 +2.00
64 69 Rob van Haaften 1 3.5 37.0 11.50 14.5 1362 1296 1218 -1.47
65 18 Ton van Kempen 1,6-7 3.5 36.5 15.25 20.0 1572 1384 1345 -1.78
66 21 Ad Gorissen 1-2,5-6,9 3.5 36.0 14.25 17.0 1547 1384 1297 -1.36
67 63 Gerard Draaisma 4 3.5 36.0 10.50 18.0 1390 1468 1310 -0.76
68 59 Peter Kaptein 2,4,7 3.5 35.0 13.25 17.0 1402 1307 1266 -1.07
69 73 Anton Kraaij 5-6 3.5 35.0 13.25 13.0 1305 1347 1245 -0.57
70 26 Wim Peters 6,8 3.5 34.5 13.75 17.0 1537 1358 1308 -2.06
71 68 Marit de Boer 4,7 3.5 33.5 9.50 14.0 1375 1335 1237 -1.25
72 81 Julian de Boer 7 3.5 31.0 9.00 11.5 1156 1390 1221 +0.38
73 76 Roald Vos 3.5 27.5 6.75 13.5 1248 1352 1223 -0.34
74 89 Paul Koks 1-5,7-8 3.0 43.0 23.75 13.5 1626 1032 2011 +0.22
75 22 Hans Ossebaar 5-9 3.0 38.5 19.25 18.5 1544 1423 1423 -0.63
76 54 Henk Barends 4-5,7,9 3.0 37.0 14.50 18.5 1410 1422 1350 -0.38
77 80 Karel van Hattum 5 3.0 35.5 10.25 15.0 1188 1383 1242 +0.44
78 75 Edwin Mons 2.5 38.5 9.75 15.5 1264 1426 1258 -0.19
79 57 Willem Giesesteijn 8-9 2.5 37.5 11.75 16.0 1406 1399 1297 -1.04
80 37 Willem de Ruig 1,9 2.5 37.0 10.75 16.5 1484 1317 1236 -2.25
81 74 Willem Spaan 2.5 35.0 7.25 15.0 1290 1454 1203 -0.85
82 72 Bert-Jan Melchers 2.5 34.0 7.50 13.5 1326 1332 1185 -1.59
83 77 Amelia Jonkman 5 2.5 33.5 5.75 11.5 1246 1317 1124 -1.25
84 85 Jan de Boer 1,6-8 2.5 32.0 9.75 10.5 957 1420 985 +0.06
85 79 Charles Hensen 1,5,9 2.0 34.0 8.75 12.0 1219 1456 1181 -0.32
86 86 Sophia Jonkman 5 2.0 30.5 3.00 7.5 800 1351 705 -0.41
87 84 Martha van den Berg 2.0 28.5 4.50 7.5 991 1283 1004 -0.14
88 71 Frank van Kreveld 2-9 1.0 37.5 16.00 7.5 1339 1522 787 -0.26
89 88 Albert de Wit 7 1.0 26.0 1.50 4.0 - 1159 715 -

Uitslagen 9e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Dennis Flohr 6.5 - Marcel Flohr 6.0 9-3 ½-½
2 Kees Scherpenisse 6.0 - Maarten Mellegers 5.5 4-32 0-1
3 Anna Martinez 5.5 - Henk Bermon 5.5 50-20 ½-½
4 Ronald Gouma 5.0 - Melvin Holwijn 5.0 21-2 0-1
5 Jan Vos 5.0 - Ewout Mueller 4.5 19-7 1-0
6 Rob Veenhuijsen 4.5 - Erik Corneth 4.5 11-1 ½-½
7 Jan Schol 4.5 - Wim Velker 4.0 13-8 ½-½
8 Joop Bakker 4.0 - Ton van Rooijen 3.5 14-31 ½-½
9 Kylian Bijvank 3.5 - Jan van Dorsselaer 3.5 46-30 1-0
10 René Nooteboom 3.5 - Michiel Spook 3.5 42-25 1-0
11 Martin Rekelhof 3.5 - Sylvain de Ruijter 4.0 44-36 ½-½
12 Gerard Werkhoven 3.0 - Martin Honkoop 2.5 24-33 1-0
13 Adrie Pancras 3.0 - Anneke Schol-Grin 2.5 18-45 ½-½
14 Kevin Brands 2.5 - Ed Eveleens 2.5 49-41 0-1
15 Arie van Heeren 2.5 - Ernst von Kreijfelt 2.0 35-39 ½-½
16 Boudewijn Eysvogel 2.0 - Frank Sala 1.5 22-47 1-0

Bye (½ punt): 37 Joost Jansen

Bye (0 punten): 16 Richard Copier, 51 Ad Gorissen, 23 Frank Beverdam, 34 Sebastiaan Kerkvliet, 26 Rein Thierry, 5 Niek van der Maat, 38 Ronald de Vries, 12 Frank Homburg, 17 Marc Hartog, 43 Harrie Boom, 10 Frans Pieter van den Bos, 40 Bob Ameling, 28 Gilian Honkoop, 29 Foppe Jan Montsma, 48 Herman Lemkes, 15 Peter Hoomans, 27 Ferdi Sieben

Uitslagen 9e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Jan Koopman 7.5 - Sipke de Boer 6.0 7-41 ½-½
2 Harry Peters 6.0 - Hans van de Pol 6.5 1-36 0-1
3 Michiel Terwee 5.5 - Ike Tjin A Lien 5.5 44-24 0-1
4 Alisha Warnaar 5.5 - Richard Breurkes 5.5 43-10 ½-½
5 Jaap van Gelderen 5.5 - Jan van Willigen 5.5 16-15 1-0
6 Klaas Been 5.0 - Frans de Vreeze 5.5 28-2 ½-½
7 PieterJan Mellegers 5.0 - Jaap de Vries 5.0 20-83 0-1
8 Jie-Ren Tjin A Lien 5.0 - Hans Huson 5.0 60-29 ½-½
9 Rommert Bakker 4.5 - Jeroen Zweers 5.0 9-12 1-0
10 Lukas Mulder 4.5 - Robert Balm 4.5 30-31 1-0
11 Joop Veldhuijzen 4.5 - Mahesh Patil 4.5 35-23 0-1
12 Leo Kruisselbrink 4.5 - Piet Kerssens 4.5 34-13 1-0
13 Mark Honkoop 4.5 - Sara Martinez 4.5 55-58 ½-½
14 Florin Omota 4.5 - Hans Pot 4.0 3-17 ½-½
15 Raymond Altman 4.0 - Ger Dekker 4.0 51-61 ½-½
16 Gerda Schiermeier 4.0 - Jan Zonneveld 4.0 45-64 ½-½
17 Korneel Joppe 3.5 - Johan Kroon 4.0 49-25 1-0
18 Marit de Boer 3.5 - Richard Fritschy 3.5 68-38 0-1
19 Jim Meij 3.5 - Gerard Draaisma 3.5 33-63 1-0
20 Karol Lesman 3.5 - Bob de Wit 3.5 62-11 0-1
21 Mirthe Hatzmann 3.5 - Martin Steinhart 3.5 87-65 ½-½
22 Stella Honkoop 3.5 - Daan de Vetten 3.5 82-78 0-1
23 Bram van der Vegt 3.5 - Ton van Kempen 3.5 40-18 1-0
24 Wim Hoffenaar 3.5 - Anton Kraaij 3.0 48-73 ½-½
25 Marius Meesters 3.0 - Bert Bergshoeff 3.5 67-14 ½-½
26 Theo Elstgeest 3.0 - Karel van Hattum 3.0 70-80 1-0
27 Julian de Boer 3.0 - Rob van Haaften 3.0 81-69 ½-½
28 Peter Kaptein 2.5 - Edwin Mons 2.5 59-75 1-0
29 Willem Spaan 2.5 - Wim Peters 2.5 74-26 0-1
30 Roald Vos 2.5 - Amelia Jonkman 2.5 76-77 1-0
31 Sophia Jonkman 2.0 - Paul Koks 2.0 86-89 0-1
32 Martha van den Berg 1.5 - Bert-Jan Melchers 2.0 84-72 ½-½
33 Jan de Boer 1.5 - Albert de Wit 1.0 85-88 1-0

Bye (½ punt): 53 Henk Roosink

Bye (0 punten): 6 Hans Spanjersberg, 19 Remco ten Hagen, 21 Ad Gorissen, 37 Willem de Ruig, 79 Charles Hensen, 47 Peter Elisen, 42 Peter de Vries, 50 Mark Hemelrijk, 8 Bert Gerritsma, 66 Jelle Bottema, 4 Kees Schrijvers, 54 Henk Barends, 5 Serkan Milli, 27 Jan Willem van Thiel, 22 Hans Ossebaar, 56 Dimitri Walbeek, 32 Jan Pool, 39 Rijn de Jonge, 46 Klaas Jan Koedijk, 71 Frank van Kreveld, 52 Luuk van Steenoven, 57 Willem Giesesteijn

Uitslagen 8e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Melvin Holwijn 5.0 - Dennis Flohr 5.5 2-9 0-1
2 Kees Scherpenisse 5.5 - Anna Martinez 5.0 4-50 ½-½
3 Marcel Flohr 5.0 - Jan Vos 5.0 3-19 1-0
4 Frank Homburg 4.5 - Henk Bermon 4.5 12-20 0-1
5 Maarten Mellegers 4.5 - Frank Beverdam 4.5 32-23 1-0
6 Gilian Honkoop 4.0 - Ronald Gouma 4.0 28-21 0-1
7 Ewout Mueller 3.5 - Ronald de Vries 3.5 7-38 1-0
8 Jan Schol 3.5 - Ton van Rooijen 3.5 13-31 1-0
9 Harrie Boom 3.0 - Rob Veenhuijsen 3.5 43-11 0-1
10 Niek van der Maat 3.5 - Boudewijn Eysvogel 1.0 5-22 0-1
11 Jan van Dorsselaer 3.0 - Martin Rekelhof 3.0 30-44 ½-½
12 Anneke Schol-Grin 2.5 - René Nooteboom 2.5 45-42 0-1
13 Ed Eveleens 2.5 - Kylian Bijvank 2.5 41-46 0-1
14 Ernst von Kreijfelt 2.0 - Bob Ameling 2.0 39-40 0-1
15 Foppe Jan Montsma 2.0 - Herman Lemkes 2.0 29-48 1-0
16 Frank Sala 1.0 - Ferdi Sieben 1.0 47-27 ½-½

Bye (½ punt): 36 Sylvain de Ruijter, 37 Joost Jansen

Bye (0 punten): 8 Wim Velker, 16 Richard Copier, 51 Ad Gorissen, 34 Sebastiaan Kerkvliet, 26 Rein Thierry, 17 Marc Hartog, 25 Michiel Spook, 14 Joop Bakker, 1 Erik Corneth, 10 Frans Pieter van den Bos, 35 Arie van Heeren, 33 Martin Honkoop, 18 Adrie Pancras, 24 Gerard Werkhoven, 15 Peter Hoomans, 49 Kevin Brands

Uitslagen 8e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Jaap van Gelderen 5.5 - Jan Koopman 6.5 16-7 0-1
2 Richard Breurkes 5.5 - Hans van de Pol 5.5 10-36 0-1
3 Ike Tjin A Lien 5.0 - Hans Spanjersberg 5.0 24-6 ½-½
4 Jeroen Zweers 5.0 - Sipke de Boer 5.0 12-41 0-1
5 Jan van Willigen 5.0 - Alisha Warnaar 5.0 15-43 ½-½
6 Piet Kerssens 4.5 - Harry Peters 5.0 13-1 0-1
7 Hans Huson 4.5 - PieterJan Mellegers 4.5 29-20 ½-½
8 Mahesh Patil 4.5 - Michiel Terwee 4.5 23-44 0-1
9 Jaap de Vries 4.5 - Jie-Ren Tjin A Lien 4.5 83-60 ½-½
10 Florin Omota 4.5 - Jan Pool 4.5 3-32 0-1
11 Frans de Vreeze 4.5 - Gerda Schiermeier 4.0 2-45 1-0
12 Johan Kroon 4.0 - Peter Elisen 4.0 25-47 0-1
13 Jan Zonneveld 4.0 - Klaas Been 4.0 64-28 0-1
14 Remco ten Hagen 4.0 - Lukas Mulder 4.0 19-30 ½-½
15 Serkan Milli 4.0 - Raymond Altman 4.0 5-51 1-0
16 Richard Fritschy 3.5 - Rommert Bakker 3.5 38-9 0-1
17 Jim Meij 3.5 - Joop Veldhuijzen 3.5 33-35 0-1
18 Daan de Vetten 3.5 - Leo Kruisselbrink 3.5 78-34 0-1
19 Dimitri Walbeek 3.5 - Mark Honkoop 3.5 56-55 0-1
20 Sara Martinez 3.5 - Rijn de Jonge 3.5 58-39 1-0
21 Ger Dekker 3.5 - Bert Gerritsma 3.5 61-8 ½-½
22 Karel van Hattum 3.0 - Robert Balm 3.5 80-31 0-1
23 Mirthe Hatzmann 3.0 - Jan Willem van Thiel 3.5 87-27 ½-½
24 Karol Lesman 3.0 - Ad Gorissen 3.0 62-21 ½-½
25 Hans Pot 3.0 - Henk Barends 3.0 17-54 1-0
26 Ton van Kempen 3.0 - Wim Hoffenaar 3.0 18-48 ½-½
27 Theo Elstgeest 3.0 - Kees Schrijvers 3.0 70-4 0-1
28 Bram van der Vegt 3.0 - Stella Honkoop 3.0 40-82 ½-½
29 Martin Steinhart 2.5 - Marius Meesters 3.0 65-67 1-0
30 Willem de Ruig 2.5 - Korneel Joppe 2.5 37-49 0-1
31 Edwin Mons 2.5 - Marit de Boer 2.5 75-68 0-1
32 Bob de Wit 2.5 - Willem Spaan 2.5 11-74 1-0
33 Gerard Draaisma 2.5 - Roald Vos 2.5 63-76 1-0
34 Anton Kraaij 2.0 - Peter Kaptein 2.5 73-59 1-0
35 Bert-Jan Melchers 2.0 - Julian de Boer 2.0 72-81 0-1
36 Rob van Haaften 2.0 - Martha van den Berg 1.5 69-84 1-0
37 Amelia Jonkman 1.5 - Charles Hensen 2.0 77-79 1-0
38 Albert de Wit 1.0 - Sophia Jonkman 1.0 88-86 0-1

Bye (½ punt): 53 Henk Roosink, 14 Bert Bergshoeff

Bye (0 punten): 42 Peter de Vries, 89 Paul Koks, 50 Mark Hemelrijk, 26 Wim Peters, 66 Jelle Bottema, 22 Hans Ossebaar, 46 Klaas Jan Koedijk, 71 Frank van Kreveld, 85 Jan de Boer, 52 Luuk van Steenoven, 57 Willem Giesesteijn

Uitslagen 7e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Anna Martinez 4.5 - Marcel Flohr 4.5 50-3 ½-½
2 Henk Bermon 4.5 - Dennis Flohr 4.5 20-9 0-1
3 Frank Beverdam 4.5 - Kees Scherpenisse 4.5 23-4 0-1
4 Jan Vos 4.0 - Gilian Honkoop 4.0 19-28 1-0
5 Frank Homburg 3.5 - Niek van der Maat 3.5 12-5 1-0
6 Erik Corneth 3.5 - Ewout Mueller 3.5 1-7 1-0
7 Ronald Gouma 3.0 - Jan van Dorsselaer 3.0 21-30 1-0
8 Wim Velker 3.0 - Gerard Werkhoven 3.0 8-24 1-0
9 Martin Rekelhof 3.0 - Joop Bakker 3.0 44-14 0-1
10 Ronald de Vries 3.0 - Michiel Spook 3.0 38-25 ½-½
11 Rob Veenhuijsen 2.5 - Kevin Brands 2.5 11-49 1-0
12 Martin Honkoop 2.5 - Sylvain de Ruijter 2.5 33-36 0-1
13 Ton van Rooijen 2.5 - Anneke Schol-Grin 2.5 31-45 1-0
14 Herman Lemkes 2.0 - Jan Schol 2.5 48-13 0-1
15 René Nooteboom 2.0 - Ed Eveleens 2.0 42-41 ½-½
16 Bob Ameling 2.0 - Harrie Boom 2.0 40-43 0-1
17 Kylian Bijvank 1.5 - Frank Sala 1.0 46-47 1-0

Bye (½ punt): 16 Richard Copier, 37 Joost Jansen, 39 Ernst von Kreijfelt, 17 Marc Hartog, 32 Maarten Mellegers, 18 Adrie Pancras, 15 Peter Hoomans, 2 Melvin Holwijn, 27 Ferdi Sieben

Bye (0 punten): 22 Boudewijn Eysvogel, 51 Ad Gorissen, 34 Sebastiaan Kerkvliet, 26 Rein Thierry, 10 Frans Pieter van den Bos, 35 Arie van Heeren, 29 Foppe Jan Montsma

Uitslagen 7e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Hans van de Pol 5.5 - Jan Koopman 5.5 36-7 0-1
2 Hans Spanjersberg 5.0 - Jaap van Gelderen 4.5 6-16 0-1
3 Harry Peters 4.5 - Jeroen Zweers 4.5 1-12 ½-½
4 Michiel Terwee 4.5 - Richard Breurkes 4.5 44-10 0-1
5 Ike Tjin A Lien 4.0 - Frans de Vreeze 4.5 24-2 1-0
6 Klaas Been 4.0 - Jan van Willigen 4.0 28-15 0-1
7 Alisha Warnaar 4.0 - Johan Kroon 4.0 43-25 1-0
8 Jan Pool 4.0 - Hans Huson 4.0 32-29 ½-½
9 Sipke de Boer 4.0 - Lukas Mulder 4.0 41-30 1-0
10 Jie-Ren Tjin A Lien 3.5 - Richard Fritschy 3.5 60-38 1-0
11 Klaas Jan Koedijk 3.5 - Raymond Altman 3.5 46-51 ½-½
12 Leo Kruisselbrink 3.5 - Mahesh Patil 3.5 34-23 0-1
13 Mark Honkoop 3.5 - Piet Kerssens 3.5 55-13 0-1
14 Stella Honkoop 3.0 - Florin Omota 3.5 82-3 0-1
15 Gerda Schiermeier 3.0 - Karol Lesman 3.0 45-62 1-0
16 Henk Roosink 3.0 - Jim Meij 3.0 53-33 ½-½
17 Peter Elisen 3.0 - Mirthe Hatzmann 3.0 47-87 1-0
18 Jan Willem van Thiel 3.0 - Mark Hemelrijk 3.0 27-50 ½-½
19 Bert Gerritsma 3.0 - Peter de Vries 3.0 8-42 ½-½
20 Rijn de Jonge 3.0 - Jelle Bottema 3.0 39-66 ½-½
21 Marius Meesters 3.0 - Jan Zonneveld 3.0 67-64 0-1
22 Wim Peters 2.5 - Daan de Vetten 2.5 26-78 0-1
23 Willem Giesesteijn 2.5 - Sara Martinez 2.5 57-58 0-1
24 Willem Spaan 2.5 - Ger Dekker 2.5 74-61 0-1
25 Joop Veldhuijzen 2.5 - Martin Steinhart 2.5 35-65 1-0
26 Kees Schrijvers 2.5 - Bram van der Vegt 2.5 4-40 ½-½
27 Rommert Bakker 2.5 - Willem de Ruig 2.5 9-37 1-0
28 Roald Vos 2.0 - Edwin Mons 2.0 76-75 ½-½
29 Rob van Haaften 2.0 - Karel van Hattum 2.0 69-80 0-1
30 Charles Hensen 2.0 - Hans Pot 2.0 79-17 0-1
31 Korneel Joppe 2.0 - Gerard Draaisma 2.0 49-63 ½-½
32 Ad Gorissen 2.0 - Bert-Jan Melchers 2.0 21-72 1-0
33 Amelia Jonkman 1.5 - Theo Elstgeest 2.0 77-70 0-1
34 Wim Hoffenaar 2.0 - Sophia Jonkman 1.0 48-86 1-0
35 Martha van den Berg 1.0 - Anton Kraaij 1.5 84-73 ½-½

Bye (½ punt): 19 Remco ten Hagen, 31 Robert Balm, 14 Bert Bergshoeff, 20 PieterJan Mellegers, 11 Bob de Wit, 5 Serkan Milli, 56 Dimitri Walbeek, 81 Julian de Boer, 68 Marit de Boer, 88 Albert de Wit, 83 Jaap de Vries

Bye (0 punten): 89 Paul Koks, 59 Peter Kaptein, 18 Ton van Kempen, 54 Henk Barends, 22 Hans Ossebaar, 71 Frank van Kreveld, 85 Jan de Boer, 52 Luuk van Steenoven

Uitslagen 6e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Marcel Flohr 4.0 - Frank Beverdam 4.0 3-23 ½-½
2 Dennis Flohr 4.0 - Kees Scherpenisse 4.0 9-4 ½-½
3 Peter Hoomans 3.5 - Henk Bermon 3.5 15-20 0-1
4 Erik Corneth 3.5 - Anna Martinez 3.5 1-50 0-1
5 Ronald de Vries 3.0 - Melvin Holwijn 3.5 38-2 0-1
6 Jan van Dorsselaer 3.0 - Jan Vos 3.0 30-19 0-1
7 Niek van der Maat 3.0 - Ad Gorissen 1.5 5-51 ½-½
8 Joop Bakker 3.0 - Gilian Honkoop 3.0 14-28 0-1
9 Marc Hartog 3.0 - Maarten Mellegers 3.0 17-32 0-1
10 Ewout Mueller 2.5 - Rob Veenhuijsen 2.5 7-11 1-0
11 Jan Schol 2.5 - Frank Homburg 2.5 13-12 0-1
12 Gerard Werkhoven 2.0 - Adrie Pancras 2.5 24-18 1-0
13 Ronald Gouma 2.0 - René Nooteboom 2.0 21-42 1-0
14 Martin Honkoop 2.0 - Kevin Brands 2.0 33-49 ½-½
15 Harrie Boom 2.0 - Martin Rekelhof 2.0 43-44 0-1
16 Ton van Rooijen 1.5 - Ernst von Kreijfelt 1.5 31-39 1-0
17 Foppe Jan Montsma 1.5 - Kylian Bijvank 1.0 29-46 ½-½
18 Frank Sala 1.0 - Herman Lemkes 1.0 47-48 0-1

Bye (½ punt): 36 Sylvain de Ruijter, 37 Joost Jansen, 45 Anneke Schol-Grin, 41 Ed Eveleens, 40 Bob Ameling, 27 Ferdi Sieben

Bye (0 punten): 8 Wim Velker, 22 Boudewijn Eysvogel, 16 Richard Copier, 34 Sebastiaan Kerkvliet, 26 Rein Thierry, 25 Michiel Spook, 10 Frans Pieter van den Bos, 35 Arie van Heeren

Uitslagen 6e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Jan Koopman 4.5 - Frans de Vreeze 4.5 7-2 1-0
2 Hans van de Pol 4.5 - Klaas Been 4.0 36-28 1-0
3 Jeroen Zweers 4.0 - Michiel Terwee 4.0 12-44 ½-½
4 Mahesh Patil 3.5 - Hans Spanjersberg 4.0 23-6 0-1
5 Luuk van Steenoven 3.5 - Jaap van Gelderen 3.5 52-16 0-1
6 PieterJan Mellegers 3.5 - Jan Pool 3.5 20-32 ½-½
7 Jan van Willigen 3.5 - Charles Hensen 1.5 15-79 ½-½
8 Richard Breurkes 3.5 - Remco ten Hagen 3.5 10-19 1-0
9 Florin Omota 3.5 - Harry Peters 3.5 3-1 0-1
10 Karol Lesman 3.0 - Ike Tjin A Lien 3.0 62-24 0-1
11 Robert Balm 2.5 - Jie-Ren Tjin A Lien 3.0 31-60 ½-½
12 Dimitri Walbeek 3.0 - Jaap de Vries 3.0 56-83 0-1
13 Jelle Bottema 3.0 - Sipke de Boer 3.0 66-41 0-1
14 Raymond Altman 3.0 - Leo Kruisselbrink 3.0 51-34 ½-½
15 Jim Meij 3.0 - Alisha Warnaar 3.0 33-43 0-1
16 Hans Huson 3.0 - Kees Schrijvers 2.5 29-4 1-0
17 Willem de Ruig 2.5 - Mark Honkoop 2.5 37-55 0-1
18 Mirthe Hatzmann 2.5 - Bert Gerritsma 2.5 87-8 ½-½
19 Jan Zonneveld 2.5 - Peter Elisen 2.5 64-47 ½-½
20 Ger Dekker 2.5 - Klaas Jan Koedijk 2.5 61-46 0-1
21 Piet Kerssens 2.5 - Bram van der Vegt 2.5 13-40 1-0
22 Henk Barends 2.5 - Jan Willem van Thiel 2.5 54-27 ½-½
23 Richard Fritschy 2.5 - Korneel Joppe 2.0 38-49 1-0
24 Daan de Vetten 2.0 - Willem Giesesteijn 2.0 78-57 ½-½
25 Karel van Hattum 2.0 - Marius Meesters 2.0 80-67 0-1
26 Stella Honkoop 2.0 - Wim Hoffenaar 2.0 82-48 1-0
27 Mark Hemelrijk 2.0 - Theo Elstgeest 2.0 50-70 1-0
28 Sara Martinez 2.0 - Rommert Bakker 2.0 58-9 ½-½
29 Gerard Draaisma 2.0 - Rijn de Jonge 2.0 63-39 0-1
30 Edwin Mons 2.0 - Paul Koks 1.0 75-89 0-1
31 Bob de Wit 2.0 - Gerda Schiermeier 2.0 11-45 0-1
32 Peter Kaptein 2.0 - Willem Spaan 2.0 59-74 ½-½
33 Peter de Vries 2.0 - Bert-Jan Melchers 2.0 42-72 1-0
34 Hans Pot 1.5 - Rob van Haaften 1.5 17-69 ½-½
35 Martin Steinhart 1.5 - Amelia Jonkman 1.5 65-77 1-0
36 Marit de Boer 1.0 - Martha van den Berg 1.0 68-84 1-0
37 Sophia Jonkman 1.0 - Roald Vos 1.0 86-76 0-1
38 Julian de Boer 0.5 - Albert de Wit 0.5 81-88 1-0

Bye (½ punt): 21 Ad Gorissen, 53 Henk Roosink, 14 Bert Bergshoeff, 73 Anton Kraaij, 26 Wim Peters, 30 Lukas Mulder, 18 Ton van Kempen, 5 Serkan Milli, 22 Hans Ossebaar, 85 Jan de Boer, 25 Johan Kroon

Bye (0 punten): 35 Joop Veldhuijzen, 71 Frank van Kreveld

Uitslagen 5e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Kees Scherpenisse 3.5 - Marcel Flohr 3.5 4-3 ½-½
2 Frank Beverdam 3.0 - Peter Hoomans 3.5 23-15 1-0
3 Henk Bermon 3.0 - Erik Corneth 3.0 20-1 ½-½
4 Dennis Flohr 3.0 - Niek van der Maat 3.0 9-5 1-0
5 Melvin Holwijn 2.5 - Ewout Mueller 2.5 2-7 1-0
6 Maarten Mellegers 2.5 - Jan van Dorsselaer 2.5 32-30 ½-½
7 Jan Vos 2.5 - Wim Velker 2.5 19-8 ½-½
8 Anna Martinez 2.5 - Jan Schol 2.5 50-13 1-0
9 Martin Rekelhof 2.0 - Marc Hartog 2.0 44-17 0-1
10 Anneke Schol-Grin 2.0 - Joop Bakker 2.0 45-14 0-1
11 René Nooteboom 2.0 - Ronald de Vries 2.0 42-38 0-1
12 Richard Copier 2.0 - Martin Honkoop 2.0 16-33 1-0
13 Sebastiaan Kerkvliet 1.5 - Ronald Gouma 2.0 34-21 1-0
14 Ed Eveleens 1.5 - Arie van Heeren 1.5 41-35 0-1
15 Frank Homburg 1.5 - Frank Sala 1.0 12-47 1-0
16 Sylvain de Ruijter 1.5 - Bob Ameling 1.0 36-40 ½-½
17 Kylian Bijvank 1.0 - Gerard Werkhoven 1.0 46-24 0-1
18 Herman Lemkes 1.0 - Harrie Boom 1.0 48-43 0-1
19 Ferdi Sieben 0.0 - Ernst von Kreijfelt 0.5 27-39 0-1

Bye (½ punt): 11 Rob Veenhuijsen, 37 Joost Jansen, 25 Michiel Spook, 31 Ton van Rooijen, 28 Gilian Honkoop, 29 Foppe Jan Montsma, 18 Adrie Pancras, 49 Kevin Brands

Bye (0 punten): 22 Boudewijn Eysvogel, 51 Ad Gorissen, 26 Rein Thierry, 10 Frans Pieter van den Bos

Uitslagen 5e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Michiel Terwee 4.0 - Jan Koopman 3.5 44-7 0-1
2 Johan Kroon 3.5 - Hans van de Pol 3.5 25-36 0-1
3 Frans de Vreeze 3.5 - Sipke de Boer 3.0 2-41 1-0
4 Klaas Been 3.0 - Hans Huson 3.0 28-29 1-0
5 Hans Spanjersberg 3.0 - Jim Meij 3.0 6-33 1-0
6 Harry Peters 3.0 - PieterJan Mellegers 3.0 1-20 ½-½
7 Jeroen Zweers 3.0 - Serkan Milli 3.0 12-5 1-0
8 Jaap van Gelderen 2.5 - Richard Fritschy 2.5 16-38 1-0
9 Klaas Jan Koedijk 2.5 - Florin Omota 2.5 46-3 0-1
10 Robert Balm 2.5 - Mahesh Patil 2.5 31-23 0-1
11 Lukas Mulder 2.5 - Ger Dekker 2.5 30-61 1-0
12 Willem Giesesteijn 2.0 - Richard Breurkes 2.5 57-10 0-1
13 Bert-Jan Melchers 2.0 - Karol Lesman 2.0 72-62 0-1
14 Mark Honkoop 2.0 - Kees Schrijvers 2.0 55-4 ½-½
15 Gerda Schiermeier 2.0 - Raymond Altman 2.0 45-51 0-1
16 Jie-Ren Tjin A Lien 2.0 - Daan de Vetten 2.0 60-78 1-0
17 Bram van der Vegt 2.0 - Mirthe Hatzmann 2.0 40-87 ½-½
18 Leo Kruisselbrink 2.0 - Gerard Draaisma 2.0 34-63 1-0
19 Marius Meesters 2.0 - Dimitri Walbeek 2.0 67-56 0-1
20 Ton van Kempen 2.0 - Willem de Ruig 2.0 18-37 ½-½
21 Jan Willem van Thiel 2.0 - Jan Zonneveld 2.0 27-64 ½-½
22 Alisha Warnaar 2.0 - Peter Kaptein 2.0 43-59 1-0
23 Wim Hoffenaar 2.0 - Ike Tjin A Lien 2.0 48-24 0-1
24 Sara Martinez 2.0 - Jelle Bottema 2.0 58-66 0-1
25 Theo Elstgeest 1.5 - Stella Honkoop 1.5 70-82 ½-½
26 Rijn de Jonge 1.5 - Wim Peters 1.5 39-26 ½-½
27 Willem Spaan 1.5 - Edwin Mons 1.5 74-75 ½-½
28 Roald Vos 1.0 - Bob de Wit 1.0 76-11 0-1
29 Marit de Boer 1.0 - Mark Hemelrijk 1.0 68-50 0-1
30 Rob van Haaften 1.0 - Martin Steinhart 1.0 69-65 ½-½
31 Korneel Joppe 1.0 - Jan de Boer 1.0 49-85 1-0
32 Rommert Bakker 1.0 - Julian de Boer 0.5 9-81 1-0
33 Martha van den Berg 0.5 - Albert de Wit 0.0 84-88 ½-½

Bye (½ punt): 19 Remco ten Hagen, 21 Ad Gorissen, 53 Henk Roosink, 14 Bert Bergshoeff, 79 Charles Hensen, 15 Jan van Willigen, 47 Peter Elisen, 17 Hans Pot, 35 Joop Veldhuijzen, 42 Peter de Vries, 73 Anton Kraaij, 8 Bert Gerritsma, 13 Piet Kerssens, 54 Henk Barends, 22 Hans Ossebaar, 32 Jan Pool, 80 Karel van Hattum, 77 Amelia Jonkman, 86 Sophia Jonkman, 83 Jaap de Vries, 52 Luuk van Steenoven

Bye (0 punten): 89 Paul Koks, 71 Frank van Kreveld

Uitslagen 4e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Peter Hoomans 2.5 - Erik Corneth 3.0 15-1 1-0
2 Marcel Flohr 2.5 - Melvin Holwijn 2.5 3-2 1-0
3 Kees Scherpenisse 2.5 - Adrie Pancras 2.0 4-18 1-0
4 Rein Thierry 2.0 - Henk Bermon 2.0 26-20 0-1
5 Ronald Gouma 2.0 - Dennis Flohr 2.0 21-9 0-1
6 Rob Veenhuijsen 2.0 - Frank Beverdam 2.0 11-23 0-1
7 Wim Velker 2.0 - Anna Martinez 2.0 8-50 ½-½
8 Marc Hartog 2.0 - Niek van der Maat 2.0 17-5 0-1
9 Joop Bakker 2.0 - Maarten Mellegers 1.5 14-32 0-1
10 Michiel Spook 1.5 - Sebastiaan Kerkvliet 1.5 25-34 1-0
11 Gilian Honkoop 1.5 - Frank Homburg 1.5 28-12 1-0
12 Jan Schol 1.5 - Ed Eveleens 1.5 13-41 1-0
13 Martin Honkoop 1.0 - Herman Lemkes 1.0 33-48 1-0
14 Ronald de Vries 1.0 - Kylian Bijvank 1.0 38-46 1-0
15 Gerard Werkhoven 1.0 - Martin Rekelhof 1.0 24-44 0-1
16 Frank Sala 1.0 - Richard Copier 1.0 47-16 0-1
17 Harrie Boom 1.0 - René Nooteboom 1.0 43-42 0-1
18 Anneke Schol-Grin 1.0 - Foppe Jan Montsma 1.0 45-29 1-0
19 Bob Ameling 0.5 - Ton van Rooijen 0.5 40-31 ½-½
20 Kevin Brands 0.5 - Ferdi Sieben 0.0 49-27 1-0

Bye (½ punt): 22 Boudewijn Eysvogel, 36 Sylvain de Ruijter, 37 Joost Jansen, 39 Ernst von Kreijfelt, 30 Jan van Dorsselaer, 35 Arie van Heeren, 19 Jan Vos, 7 Ewout Mueller

Bye (0 punten): 51 Ad Gorissen, 10 Frans Pieter van den Bos

Uitslagen 4e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Jim Meij 3.0 - Michiel Terwee 3.0 33-44 0-1
2 Richard Fritschy 2.5 - Frans de Vreeze 2.5 38-2 0-1
3 Hans Huson 2.5 - Hans Spanjersberg 2.5 29-6 ½-½
4 Richard Breurkes 2.5 - Johan Kroon 2.5 10-25 0-1
5 Jan Koopman 2.5 - Lukas Mulder 2.5 7-30 1-0
6 PieterJan Mellegers 2.5 - Luuk van Steenoven 2.5 20-52 ½-½
7 Jan Pool 2.0 - Mark Honkoop 2.0 32-55 1-0
8 Jan van Willigen 2.0 - Wim Hoffenaar 2.0 15-48 1-0
9 Karol Lesman 2.0 - Klaas Been 2.0 62-28 0-1
10 Serkan Milli 2.0 - Joop Veldhuijzen 2.0 5-35 1-0
11 Bert Gerritsma 2.0 - Jeroen Zweers 2.0 8-12 0-1
12 Peter Elisen 2.0 - Harry Peters 2.0 47-1 0-1
13 Sipke de Boer 2.0 - Jan Willem van Thiel 2.0 41-27 1-0
14 Remco ten Hagen 2.0 - Jie-Ren Tjin A Lien 2.0 19-60 1-0
15 Jaap de Vries 2.0 - Gerda Schiermeier 1.5 83-45 ½-½
16 Henk Roosink 1.5 - Piet Kerssens 1.5 53-13 ½-½
17 Florin Omota 1.5 - Peter de Vries 1.5 3-42 1-0
18 Jaap van Gelderen 1.5 - Theo Elstgeest 1.5 16-70 1-0
19 Daan de Vetten 1.5 - Bram van der Vegt 1.5 78-40 ½-½
20 Dimitri Walbeek 1.5 - Leo Kruisselbrink 1.5 56-34 ½-½
21 Mirthe Hatzmann 1.5 - Alisha Warnaar 1.5 87-43 ½-½
22 Jan Zonneveld 1.5 - Ton van Kempen 1.5 64-18 ½-½
23 Ike Tjin A Lien 1.5 - Sara Martinez 1.5 24-58 ½-½
24 Wim Peters 1.5 - Robert Balm 1.5 26-31 0-1
25 Edwin Mons 1.5 - Klaas Jan Koedijk 1.5 75-46 0-1
26 Bob de Wit 1.0 - Bert-Jan Melchers 1.0 11-72 0-1
27 Mark Hemelrijk 1.0 - Marius Meesters 1.0 50-67 0-1
28 Hans Ossebaar 1.0 - Rommert Bakker 1.0 22-9 1-0
29 Jelle Bottema 1.0 - Ad Gorissen 1.0 66-21 1-0
30 Amelia Jonkman 1.0 - Willem Giesesteijn 1.0 77-57 0-1
31 Kees Schrijvers 1.0 - Hans Pot 1.0 4-17 1-0
32 Willem de Ruig 1.0 - Roald Vos 1.0 37-76 1-0
33 Anton Kraaij 0.5 - Stella Honkoop 0.5 73-82 0-1
34 Jan de Boer 0.5 - Rob van Haaften 0.5 85-69 ½-½
35 Julian de Boer 0.5 - Karel van Hattum 0.5 81-80 0-1
36 Charles Hensen 0.5 - Korneel Joppe 0.5 79-49 ½-½
37 Albert de Wit 0.0 - Willem Spaan 0.5 88-74 0-1
38 Sophia Jonkman 0.0 - Martha van den Berg 0.0 86-84 ½-½

Bye (½ punt): 61 Ger Dekker, 14 Bert Bergshoeff, 59 Peter Kaptein, 65 Martin Steinhart, 63 Gerard Draaisma, 51 Raymond Altman, 54 Henk Barends, 23 Mahesh Patil, 36 Hans van de Pol, 39 Rijn de Jonge, 68 Marit de Boer

Bye (0 punten): 89 Paul Koks, 71 Frank van Kreveld

Uitslagen 3e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Erik Corneth 2.0 - Joop Bakker 2.0 1-14 1-0
2 Melvin Holwijn 1.5 - Jan Schol 1.5 2-13 1-0
3 Frank Homburg 1.5 - Marcel Flohr 1.5 12-3 0-1
4 Ed Eveleens 1.5 - Kees Scherpenisse 1.5 41-4 0-1
5 Henk Bermon 1.5 - Rob Veenhuijsen 1.5 20-11 ½-½
6 Ewout Mueller 1.0 - Sylvain de Ruijter 1.0 7-36 1-0
7 Jan van Dorsselaer 1.0 - Richard Copier 1.0 30-16 1-0
8 René Nooteboom 1.0 - Marc Hartog 1.0 42-17 0-1
9 Adrie Pancras 1.0 - Martin Honkoop 1.0 18-33 1-0
10 Kylian Bijvank 1.0 - Jan Vos 1.0 46-19 0-1
11 Ronald Gouma 1.0 - Frank Sala 1.0 21-47 1-0
12 Frank Beverdam 1.0 - Ronald de Vries 1.0 23-38 1-0
13 Anna Martinez 1.0 - Gerard Werkhoven 1.0 50-24 1-0
14 Herman Lemkes 1.0 - Rein Thierry 1.0 48-26 0-1
15 Maarten Mellegers 0.5 - Boudewijn Eysvogel 0.5 32-22 1-0
16 Michiel Spook 0.5 - Bob Ameling 0.5 25-40 1-0
17 Kevin Brands 0.5 - Gilian Honkoop 0.5 49-28 0-1
18 Foppe Jan Montsma 0.5 - Harrie Boom 0.5 29-43 ½-½
19 Ferdi Sieben 0.0 - Martin Rekelhof 0.0 27-44 0-1
20 Ernst von Kreijfelt 0.0 - Anneke Schol-Grin 0.0 39-45 0-1

Bye (½ punt): 8 Wim Velker, 51 Ad Gorissen, 37 Joost Jansen, 34 Sebastiaan Kerkvliet, 5 Niek van der Maat, 31 Ton van Rooijen, 10 Frans Pieter van den Bos, 35 Arie van Heeren, 15 Peter Hoomans, 9 Dennis Flohr

Uitslagen 3e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Frans de Vreeze 2.0 - Hans Huson 2.0 2-29 ½-½
2 Hans van de Pol 2.0 - Serkan Milli 2.0 36-5 1-0
3 Michiel Terwee 2.0 - Jan van Willigen 2.0 44-15 1-0
4 Mahesh Patil 2.0 - Jim Meij 2.0 23-33 0-1
5 Hans Spanjersberg 1.5 - Jaap de Vries 2.0 6-83 1-0
6 Robert Balm 1.5 - Jan Koopman 1.5 31-7 0-1
7 Piet Kerssens 1.5 - Richard Fritschy 1.5 13-38 0-1
8 Joop Veldhuijzen 1.5 - Remco ten Hagen 1.5 35-19 ½-½
9 Alisha Warnaar 1.5 - PieterJan Mellegers 1.5 43-20 0-1
10 Luuk van Steenoven 1.5 - Ike Tjin A Lien 1.5 52-24 1-0
11 Johan Kroon 1.5 - Jan Zonneveld 1.5 25-64 1-0
12 Mark Honkoop 1.5 - Jan Willem van Thiel 1.5 55-27 ½-½
13 Lukas Mulder 1.5 - Mirthe Hatzmann 1.5 30-87 1-0
14 Harry Peters 1.0 - Rijn de Jonge 1.0 1-39 1-0
15 Raymond Altman 1.0 - Florin Omota 1.0 51-3 ½-½
16 Wim Hoffenaar 1.0 - Kees Schrijvers 1.0 48-4 1-0
17 Willem Giesesteijn 1.0 - Bert Gerritsma 1.0 57-8 0-1
18 Rommert Bakker 1.0 - Sipke de Boer 1.0 9-41 0-1
19 Jie-Ren Tjin A Lien 1.0 - Bob de Wit 1.0 60-11 1-0
20 Hans Pot 1.0 - Henk Roosink 0.5 17-53 0-1
21 Ad Gorissen 1.0 - Peter Elisen 1.0 21-47 0-1
22 Ger Dekker 1.0 - Hans Ossebaar 1.0 61-22 1-0
23 Gerard Draaisma 1.0 - Wim Peters 1.0 63-26 ½-½
24 Klaas Been 1.0 - Mark Hemelrijk 1.0 28-50 1-0
25 Marius Meesters 1.0 - Jan Pool 1.0 67-32 0-1
26 Theo Elstgeest 1.0 - Leo Kruisselbrink 1.0 70-34 ½-½
27 Bram van der Vegt 1.0 - Dimitri Walbeek 1.0 40-56 ½-½
28 Rob van Haaften 0.5 - Jaap van Gelderen 0.5 69-16 0-1
29 Stella Honkoop 0.5 - Ton van Kempen 0.5 82-18 0-1
30 Willem de Ruig 0.5 - Jelle Bottema 0.5 37-66 ½-½
31 Klaas Jan Koedijk 0.5 - Anton Kraaij 0.5 46-73 1-0
32 Korneel Joppe 0.5 - Edwin Mons 0.5 49-75 0-1
33 Willem Spaan 0.5 - Henk Barends 0.5 74-54 0-1
34 Sara Martinez 0.5 - Charles Hensen 0.5 58-79 1-0
35 Peter Kaptein 0.5 - Jan de Boer 0.5 59-85 1-0
36 Martin Steinhart 0.0 - Julian de Boer 0.0 65-81 ½-½
37 Karel van Hattum 0.0 - Marit de Boer 0.0 80-68 ½-½
38 Bert-Jan Melchers 0.0 - Sophia Jonkman 0.0 72-86 1-0
39 Roald Vos 0.0 - Albert de Wit 0.0 76-88 1-0
40 Martha van den Berg 0.0 - Amelia Jonkman 0.0 84-77 0-1

Bye (½ punt): 14 Bert Bergshoeff, 45 Gerda Schiermeier, 12 Jeroen Zweers, 42 Peter de Vries, 62 Karol Lesman, 10 Richard Breurkes, 71 Frank van Kreveld, 78 Daan de Vetten

Bye (0 punten): 89 Paul Koks

Uitslagen 2e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Jan Vos 1.0 - Erik Corneth 1.0 19-1 0-1
2 Kees Scherpenisse 1.0 - Henk Bermon 1.0 4-20 ½-½
3 Jan van den Bergh 1.0 - Ronald Gouma 1.0 6-21 1-0
4 Joop Bakker 1.0 - Frank Beverdam 1.0 14-23 1-0
5 Gerard Werkhoven 1.0 - Peter Hoomans 1.0 24-15 0-1
6 Martin Honkoop 1.0 - Wim Velker 0.5 33-8 0-1
7 Dennis Flohr 0.5 - Michiel Spook 0.5 9-25 1-0
8 Rob Veenhuijsen 0.5 - Maarten Mellegers 0.5 11-32 1-0
9 Arie van Heeren 0.5 - Frank Homburg 0.5 35-12 0-1
10 Harrie Boom 0.5 - Jan Schol 0.5 43-13 0-1
11 Richard Copier 0.5 - Ad Gorissen 0.5 16-51 ½-½
12 Marc Hartog 0.5 - Anna Martinez 0.5 17-50 ½-½
13 Ronald de Vries 0.5 - Adrie Pancras 0.5 38-18 ½-½
14 Boudewijn Eysvogel 0.5 - Ed Eveleens 0.5 22-41 0-1
15 Martin Rekelhof 0.0 - Ewout Mueller 0.0 44-7 0-1
16 Ferdi Sieben 0.0 - Kylian Bijvank 0.0 27-46 0-1
17 Anneke Schol-Grin 0.0 - Jan van Dorsselaer 0.0 45-30 0-1
18 Ton van Rooijen 0.0 - Herman Lemkes 0.0 31-48 0-1
19 Frank Sala 0.0 - Ernst von Kreijfelt 0.0 47-39 1-0
20 Bob Ameling 0.0 - Kevin Brands 0.0 40-49 ½-½

Bye (½ punt): 36 Sylvain de Ruijter, 37 Joost Jansen, 34 Sebastiaan Kerkvliet, 26 Rein Thierry, 5 Niek van der Maat, 42 René Nooteboom, 10 Frans Pieter van den Bos, 28 Gilian Honkoop, 29 Foppe Jan Montsma, 3 Marcel Flohr, 2 Melvin Holwijn

Uitslagen 2e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Leo Kruisselbrink 1.0 - Frans de Vreeze 1.0 34-2 0-1
2 Florin Omota 1.0 - Hans van de Pol 1.0 3-36 0-1
3 Serkan Milli 1.0 - Bram van der Vegt 1.0 5-40 1-0
4 Richard Fritschy 1.0 - Hans Spanjersberg 1.0 38-6 ½-½
5 Rijn de Jonge 1.0 - Richard Breurkes 1.0 39-10 0-1
6 Bob de Wit 1.0 - Michiel Terwee 1.0 11-44 0-1
7 Alisha Warnaar 1.0 - Jeroen Zweers 1.0 43-12 ½-½
8 Jan van Willigen 1.0 - Raymond Altman 1.0 15-51 1-0
9 Remco ten Hagen 1.0 - Mark Honkoop 1.0 19-55 ½-½
10 Gerda Schiermeier 1.0 - Mahesh Patil 1.0 45-23 0-1
11 Jaap de Vries 1.0 - Klaas Been 1.0 83-28 1-0
12 Hans Huson 1.0 - Marius Meesters 1.0 29-67 1-0
13 Jim Meij 1.0 - Theo Elstgeest 1.0 33-70 1-0
14 Sipke de Boer 0.5 - Harry Peters 0.5 41-1 ½-½
15 Jan Koopman 0.5 - Klaas Jan Koedijk 0.5 7-46 1-0
16 Mark Hemelrijk 0.5 - Hans Pot 0.5 50-17 ½-½
17 Ton van Kempen 0.5 - Luuk van Steenoven 0.5 18-52 0-1
18 PieterJan Mellegers 0.5 - Sara Martinez 0.5 20-58 1-0
19 Ike Tjin A Lien 0.5 - Rob van Haaften 0.5 24-69 1-0
20 Anton Kraaij 0.5 - Johan Kroon 0.5 73-25 0-1
21 Jan Willem van Thiel 0.5 - Willem Spaan 0.5 27-74 1-0
22 Edwin Mons 0.5 - Lukas Mulder 0.5 75-30 0-1
23 Jan Pool 0.5 - Daan de Vetten 0.5 32-78 ½-½
24 Charles Hensen 0.5 - Robert Balm 0.5 79-31 0-1
25 Jan de Boer 0.5 - Joop Veldhuijzen 0.5 85-35 0-1
26 Mirthe Hatzmann 0.5 - Willem de Ruig 0.5 87-37 1-0
27 Jan Zonneveld 0.5 - Korneel Joppe 0.5 64-49 1-0
28 Bert Gerritsma 0.0 - Martin Steinhart 0.0 8-65 1-0
29 Jelle Bottema 0.0 - Jaap van Gelderen 0.0 66-16 ½-½
30 Hans Ossebaar 0.0 - Bert-Jan Melchers 0.0 22-72 1-0
31 Wim Peters 0.0 - Roald Vos 0.0 26-76 1-0
32 Marit de Boer 0.0 - Peter de Vries 0.0 68-42 0-1
33 Peter Elisen 0.0 - Karel van Hattum 0.0 47-80 1-0
34 Amelia Jonkman 0.0 - Wim Hoffenaar 0.0 77-48 0-1
35 Henk Barends 0.0 - Stella Honkoop 0.0 54-82 ½-½
36 Dimitri Walbeek 0.0 - Martha van den Berg 0.0 56-84 1-0
37 Julian de Boer 0.0 - Willem Giesesteijn 0.0 81-57 0-1
38 Sophia Jonkman 0.0 - Ger Dekker 0.0 86-61 0-1
39 Albert de Wit 0.0 - Gerard Draaisma 0.0 88-63 0-1

Bye (½ punt): 21 Ad Gorissen, 53 Henk Roosink, 9 Rommert Bakker, 14 Bert Bergshoeff, 89 Paul Koks, 59 Peter Kaptein, 62 Karol Lesman, 4 Kees Schrijvers, 13 Piet Kerssens, 71 Frank van Kreveld, 60 Jie-Ren Tjin A Lien

Uitslagen 1e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Erik Corneth 0.0 - Ferdi Sieben 0.0 1-27 1-0
2 Gilian Honkoop 0.0 - Melvin Holwijn 0.0 28-2 0-1
3 Marcel Flohr 0.0 - Foppe Jan Montsma 0.0 3-29 1-0
4 Jan van Dorsselaer 0.0 - Kees Scherpenisse 0.0 30-4 0-1
5 Niek van der Maat 0.0 - Ton van Rooijen 0.0 5-31 1-0
6 Kevin Brands 0.0 - Jan van den Bergh 0.0 49-6 0-1
7 Ewout Mueller 0.0 - Martin Honkoop 0.0 7-33 0-1
8 Sebastiaan Kerkvliet 0.0 - Dennis Flohr 0.0 34-9 ½-½
9 Frans Pieter van den Bos 0.0 - Arie van Heeren 0.0 10-35 ½-½
10 Sylvain de Ruijter 0.0 - Rob Veenhuijsen 0.0 36-11 ½-½
11 Jan Schol 0.0 - Ronald de Vries 0.0 13-38 ½-½
12 Ernst von Kreijfelt 0.0 - Joop Bakker 0.0 39-14 0-1
13 Peter Hoomans 0.0 - Bob Ameling 0.0 15-40 1-0
14 Ed Eveleens 0.0 - Marc Hartog 0.0 41-17 ½-½
15 Adrie Pancras 0.0 - Harrie Boom 0.0 18-43 ½-½
16 Martin Rekelhof 0.0 - Jan Vos 0.0 44-19 0-1
17 Henk Bermon 0.0 - Anneke Schol-Grin 0.0 20-45 1-0
18 Kylian Bijvank 0.0 - Ronald Gouma 0.0 46-21 0-1
19 Frank Beverdam 0.0 - Frank Sala 0.0 23-47 1-0
20 Herman Lemkes 0.0 - Gerard Werkhoven 0.0 48-24 0-1

Bye (½ punt): 8 Wim Velker, 22 Boudewijn Eysvogel, 16 Richard Copier, 51 Ad Gorissen, 37 Joost Jansen, 26 Rein Thierry, 12 Frank Homburg, 25 Michiel Spook, 42 René Nooteboom, 32 Maarten Mellegers, 50 Anna Martinez

Uitslagen 1e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Frans de Vreeze 0.0 - Peter Elisen 0.0 2-47 1-0
2 Wim Hoffenaar 0.0 - Florin Omota 0.0 48-3 0-1
3 Kees Schrijvers 0.0 - Mark Hemelrijk 0.0 4-50 ½-½
4 Raymond Altman 0.0 - Henk Roosink 0.0 51-53 1-0
5 Hans Spanjersberg 0.0 - Henk Barends 0.0 6-54 1-0
6 Mark Honkoop 0.0 - Bert Gerritsma 0.0 55-8 1-0
7 Richard Breurkes 0.0 - Dimitri Walbeek 0.0 10-56 1-0
8 Willem Giesesteijn 0.0 - Bob de Wit 0.0 57-11 0-1
9 Jeroen Zweers 0.0 - Peter Kaptein 0.0 12-59 1-0
10 Ger Dekker 0.0 - Piet Kerssens 0.0 61-13 0-1
11 Jaap van Gelderen 0.0 - Karol Lesman 0.0 16-62 0-1
12 Gerard Draaisma 0.0 - Jan van Willigen 0.0 63-15 0-1
13 Hans Pot 0.0 - Jan Zonneveld 0.0 17-64 ½-½
14 Martin Steinhart 0.0 - Remco ten Hagen 0.0 65-19 0-1
15 Leo Kruisselbrink 0.0 - Jelle Bottema 0.0 34-66 1-0
16 Marius Meesters 0.0 - Hans Ossebaar 0.0 67-22 1-0
17 Mahesh Patil 0.0 - Marit de Boer 0.0 23-68 1-0
18 Theo Elstgeest 0.0 - Wim Peters 0.0 70-26 1-0
19 Klaas Been 0.0 - Frank van Kreveld 0.0 28-71 1-0
20 Bert-Jan Melchers 0.0 - Hans Huson 0.0 72-29 0-1
21 Lukas Mulder 0.0 - Anton Kraaij 0.0 30-73 ½-½
22 Willem Spaan 0.0 - Jan Pool 0.0 74-32 ½-½
23 Robert Balm 0.0 - Edwin Mons 0.0 31-75 ½-½
24 Roald Vos 0.0 - Jim Meij 0.0 76-33 0-1
25 Hans van de Pol 0.0 - Amelia Jonkman 0.0 36-77 1-0
26 Karel van Hattum 0.0 - Richard Fritschy 0.0 80-38 0-1
27 Bram van der Vegt 0.0 - Julian de Boer 0.0 40-81 1-0
28 Stella Honkoop 0.0 - Rijn de Jonge 0.0 82-39 0-1
29 Peter de Vries 0.0 - Jaap de Vries 0.0 42-83 0-1
30 Martha van den Berg 0.0 - Alisha Warnaar 0.0 84-43 0-1
31 Michiel Terwee 0.0 - Sophia Jonkman 0.0 44-86 1-0
32 Albert de Wit 0.0 - Gerda Schiermeier 0.0 88-45 0-1
33 Klaas Jan Koedijk 0.0 - Mirthe Hatzmann 0.0 46-87 ½-½
34 Bert Bergshoeff 0.0 - Serkan Milli 0.0 14-5 0-1

Bye (½ punt): 1 Harry Peters, 21 Ad Gorissen, 37 Willem de Ruig, 9 Rommert Bakker, 79 Charles Hensen, 7 Jan Koopman, 20 PieterJan Mellegers, 35 Joop Veldhuijzen, 89 Paul Koks, 18 Ton van Kempen, 24 Ike Tjin A Lien, 27 Jan Willem van Thiel, 41 Sipke de Boer, 69 Rob van Haaften, 85 Jan de Boer, 25 Johan Kroon, 58 Sara Martinez, 60 Jie-Ren Tjin A Lien, 49 Korneel Joppe, 52 Luuk van Steenoven, 78 Daan de Vetten

Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma