Kennemer Open - 2013-2014
Eindklassement groep 1
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 23 Albert Dekker 8.0 48.5 42.00 40.5 1758 1798 2149 +4.01
2 1 Frans Pieter van den Bos 5 7.5 53.5 42.75 37.5 1929 1773 2111 +1.41
3 9 Jan Schol 6.5 49.5 31.50 31.5 1822 1782 1948 +1.52
4 10 Olivier Huizer 4 6.5 43.0 31.50 28.0 1818 1716 1909 +0.94
5 6 Jan van Dorsselaer 6.0 49.0 30.25 33.5 1833 1789 1914 +0.99
6 4 Crelis Molenaar 7 6.0 46.0 29.25 29.5 1848 1744 1885 +0.40
7 54 Mick van Randtwijk 6 5.5 50.0 26.50 33.0 1565 1800 1893 +3.29
8 2 Erik Corneth 7 5.5 48.0 24.50 33.0 1880 1745 1840 -0.37
9 29 Henk Veerman 5-6 5.5 44.0 25.50 27.0 1733 1735 1837 +1.04
10 55 Edwyn Mesman 4 5.5 43.0 23.00 24.5 1564 1729 1824 +2.71
11 15 Boudewijn Eysvogel 5.5 42.5 25.25 27.5 1803 1748 1828 +0.34
12 12 Ton van Rooijen 2-3 5.0 45.5 21.00 29.5 1810 1693 1743 -0.57
13 17 Marcel Hoogesteger 1,7 5.0 44.5 22.50 27.0 1793 1703 1753 -0.33
14 27 Bert van Brussel 5.0 42.5 21.25 26.5 1742 1716 1759 +0.18
15 14 Jan Veerman 3 5.0 42.0 19.00 25.0 1805 1765 1808 +0.06
16 34 Anneke Schol-Grin 5.0 41.0 21.75 24.0 1683 1733 1776 +1.11
17 56 Theo van Orsouw 1,5-6 5.0 40.0 22.75 24.0 1787 1740 1865 +0.62
18 5 R. Mohamedjoesoef 8 4.5 50.0 25.00 30.0 1837 1791 1834 -0.00
19 24 Bart Feltman 8-9 4.5 43.0 22.25 26.5 1757 1710 1812 +0.57
20 25 Bob Ameling 4.5 42.5 19.00 22.5 1754 1709 1709 -0.54
21 11 Timardi Verhoeff 4.5 41.0 17.25 25.0 1810 1709 1709 -1.19
22 22 Joost Jansen 1-9 4.5 40.5 20.25 22.5 1769 - - -
23 46 Ed Eveleens 4.5 40.0 18.25 19.5 1638 1747 1747 +1.29
24 21 Tyro Bekedam 2-3 4.5 37.5 16.75 19.5 1771 1712 1712 -0.55
25 38 Sylvain de Ruijter 1,4,7 4.5 37.0 18.00 21.5 1674 1776 1776 +0.82
26 32 Arie van Heeren 7 4.5 37.0 17.50 21.0 1701 1754 1754 +0.54
27 18 Gerie Opgenhaffen 6,8-9 4.0 43.0 21.50 23.5 1791 1719 1776 -0.07
28 53 Arie van Walraven 8 4.0 39.5 16.50 23.5 1608 1730 1730 +1.28
29 31 Ernst von Kreijfelt 3,7 4.0 39.5 15.00 20.5 1713 1713 1663 -0.51
30 50 René Nooteboom 2 4.0 39.5 12.50 14.0 1621 1706 1663 +0.39
31 39 Harry Peters 1,5 4.0 35.5 14.00 20.0 1671 1727 1677 +0.04
32 26 Nico Koning 7 4.0 35.5 12.75 18.5 1744 1714 1671 -0.82
33 28 Jan Koopman 1,8 3.5 44.0 19.00 22.5 1734 1702 1652 -0.80
34 33 Jaap van Gelderen 6 3.5 42.0 15.00 21.0 1685 1780 1693 +0.02
35 49 Rein Thierry 3,5,7,9 3.5 41.0 20.75 21.5 1626 1777 1777 +0.99
36 37 Sebastiaan Kranenburg 2-3,5-6,8 3.5 40.0 21.25 20.0 1677 1767 1862 +0.99
37 8 Johnny de Kraker 3.5 39.5 15.00 16.5 1827 1741 1661 -2.04
38 30 Richard Breurkes 3,5,8-9 3.5 39.0 17.00 19.0 1729 1715 1715 -0.10
39 36 Gijsbert de Bock 1,4,7 3.5 38.0 16.25 17.5 1677 1744 1687 +0.03
40 48 Harrie Boom 9 3.5 38.0 13.25 17.0 1630 1730 1687 +0.56
41 7 Frank Homburg 2,4,7 3.5 37.0 14.50 17.5 1831 1740 1683 -1.25
42 35 Martin Rekelhof 4-5 3.5 33.0 10.25 13.5 1683 1687 1585 -0.98
43 57 Bart van den Bosse 1-2,7-8 3.0 39.5 17.75 20.0 1807 1682 1610 -1.33
44 44 Hans Spanjersberg 2,4-5,9 3.0 38.5 16.50 21.5 1644 1765 1693 +0.32
45 13 Cok Ippel 8 3.0 32.5 10.50 13.5 1807 1653 1566 -2.65
46 16 Niek van der Maat 1-2,6-9 2.5 43.0 20.25 18.5 1800 1790 1790 -0.05
47 42 Wouter Tieleman 1,6-9 2.5 38.5 16.25 16.0 1658 1757 1670 +0.04
48 19 Foppe Jan Montsma 9 2.5 36.5 9.25 16.5 1791 1715 1574 -2.30
49 47 Klaas Been 9 2.5 35.5 10.50 14.0 1634 1690 1549 -0.89
50 51 Danny Lindhout 4,6 2.5 34.0 8.50 12.0 1618 1718 1488 -1.06
51 20 Michiel Spook 1,3-9 2.0 44.0 24.00 16.0 1788 1658 2393 +0.32
52 58 Paul Mathot 1-8 2.0 42.5 22.50 9.5 1616 1667 2402 +0.57
53 3 Ton Mestrom 2,5,7-9 2.0 39.0 13.25 15.5 1871 1744 1551 -1.67
54 41 Bram Schoe 5,7-8 2.0 34.0 7.25 12.0 1667 1739 1466 -1.41
55 43 Piet Kerssens 2.0 32.0 5.00 11.5 1646 1704 1484 -1.82
56 52 Hans Redel 7,9 2.0 31.5 6.75 8.0 1612 1696 1466 -1.21
57 40 Wolf Mestrom 2,4-9 1.0 35.5 12.25 7.0 1669 1788 1053 -0.68
58 45 Frank Hordijk 5-6,8-9 1.0 27.5 4.00 4.5 1642 1686 951 -2.20

Eindklassement groep 2
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 26 Jeroen Zweers 1 7.0 51.0 38.25 35.5 1619 1488 1739 +1.17
2 23 Amy van Zutphen 1 7.0 50.0 37.00 33.5 1512 1523 1774 +2.65
3 32 Lena de Kraker 4 6.5 46.0 31.25 29.0 1446 1533 1726 +2.93
4 22 Jan van Willigen 6.0 50.5 33.50 34.0 1516 1511 1652 +1.46
5 48 Derk Kouwenhoven 5-6 6.0 49.5 30.75 30.0 1337 1535 1693 +3.24
6 6 Jan Geus 2-3 6.0 47.5 30.50 29.0 1589 1497 1655 +0.67
7 19 Martin Steinhart 6.0 46.5 30.25 29.5 1522 1418 1519 +0.06
8 30 Robert Balm 7 6.0 45.5 27.00 33.5 1459 1454 1606 +1.65
9 24 Hans Pot 6.0 43.5 25.75 32.0 1507 1487 1612 +1.34
10 14 Peter Elisen 5.5 50.5 29.25 35.0 1549 1474 1562 +0.30
11 2 Ton van Kempen 5.5 50.0 29.50 33.0 1597 1472 1566 -0.26
12 9 Frank Sala 5.5 48.0 27.25 30.5 1583 1452 1545 -0.28
13 18 PieterJan Mellegers 6 5.5 45.0 25.75 29.0 1527 1447 1548 +0.32
14 41 Martin Honkoop 5.5 42.0 23.00 24.5 - 1507 1587 -
15 20 Willem Spaan 3,6 5.5 40.0 22.75 24.0 1519 1408 1510 +0.00
16 11 Frans de Vreeze 9 5.0 48.5 28.25 32.5 1575 1467 1562 -0.14
17 5 Rommert Bakker 1,8 5.0 46.5 26.50 31.0 1592 1487 1589 +0.05
18 10 Henk Verdam 5.0 43.5 21.00 25.0 1581 1420 1529 -0.43
19 59 Mark Honkoop 3 5.0 43.0 20.75 26.0 1123 1499 1482 +3.38
20 67 Mahesh Patil 1-4 5.0 42.5 26.00 19.5 - 1295 1535 -
21 12 Wim Hoffenaar 5 5.0 40.5 21.50 23.0 1573 1443 1443 -1.16
22 4 Remco ten Hagen 7 5.0 40.0 17.75 25.0 1592 1451 1503 -0.83
23 13 Louis Bongenaar 9 4.5 45.5 20.75 27.5 1560 1455 1498 -0.60
24 1 Bert Gerritsma 1,7,9 4.5 45.0 23.25 24.0 1649 1413 1448 -1.24
25 17 Hans Huson 4.5 43.0 19.50 26.0 1527 1426 1426 -1.19
26 56 Gilian Honkoop 4.5 42.0 19.25 24.5 1259 1476 1476 +2.46
27 29 John Dessens 4.5 40.5 18.00 22.0 1475 1335 1392 -0.68
28 65 Jaap Brokaar 1,5,9 4.5 40.0 21.75 22.5 1578 1334 1469 -0.75
29 7 Henk Overmeer 4.5 38.0 16.25 20.5 1588 1426 1436 -1.73
30 38 Gerda Schiermeier 3,5 4.5 37.5 15.75 23.0 1418 1412 1412 -0.04
31 39 Henk Roosink 4.0 43.5 17.50 23.0 1410 1425 1425 +0.19
32 34 Mark Hemelrijk 4.0 41.5 17.00 22.5 1423 1492 1449 +0.32
33 45 Henk Barends 1,8 4.0 40.5 19.50 21.0 1356 1461 1461 +0.95
34 52 Anton Breevoort 7 4.0 39.5 14.25 18.5 1303 1403 1403 +0.89
35 33 Jelle Bottema 9 4.0 39.0 18.00 18.5 1428 1480 1480 +0.59
36 27 Ger Dekker 1-2,7 4.0 38.5 18.50 21.5 1475 1370 1431 -0.28
37 8 Ad Gorissen 1-2,4-9 4.0 38.5 16.00 19.0 1584 1446 711 -0.69
38 40 Bert Bergshoeff 1-7 4.0 37.5 16.25 22.0 1405 1496 1303 -0.26
39 49 Marius Meesters 8 4.0 37.5 15.75 17.0 1336 1336 1336 +0.03
40 15 Huub Elzerman 7 4.0 37.0 14.50 17.0 1544 1430 1387 -1.65
41 53 John Post 5 4.0 37.0 14.00 19.5 1301 1424 1381 +0.78
42 16 Joop Veldhuijzen 6 4.0 36.0 14.75 19.0 1541 1335 1306 -2.36
43 35 Gerard Draaisma 3 4.0 36.0 13.75 16.5 1422 1421 1421 +0.01
44 60 Lucas van Harten 4.0 36.0 13.75 16.5 1117 1369 1291 +1.73
45 55 Edwin Mons 4.0 32.0 11.25 14.5 1275 1346 1303 +0.29
46 21 Pim Abbestee 3-4,6,8-9 3.5 45.5 23.75 22.5 1516 1487 1582 +0.37
47 36 Jan Zonneveld 2,6,8-9 3.5 41.0 17.50 22.0 1419 1478 1406 -0.10
48 31 Peter de Vries 2,9 3.5 38.5 14.25 22.5 1459 1460 1428 -0.25
49 66 Olivier Lingbeek 1-4,7 3.5 36.5 17.00 14.0 1082 1090 1215 +0.54
50 58 Bob de Wit 3.5 35.0 12.50 15.0 1152 1431 1337 +1.84
51 25 Paul Koks 2-3,6-9 3.0 44.0 23.00 22.5 1500 1290 1415 -0.25
52 68 Peter van Harn 1-6,9 3.0 40.0 20.75 13.5 1228 1077 1812 +0.62
53 51 Menno van der Haven 9 3.0 39.5 12.25 16.5 1319 1367 1280 -0.50
54 43 Marcel Roelofs 5,9 3.0 39.0 14.00 18.0 1389 1460 1358 -0.35
55 42 Bert-Jan Melchers 1-2 3.0 37.5 10.50 18.0 1396 1460 1335 -0.49
56 47 Charles Hensen 5 3.0 36.0 9.25 16.5 1345 1394 1253 -0.96
57 54 Anton Kraaij 7 3.0 35.5 7.00 15.5 1300 1358 1217 -0.91
58 44 Louw Post 9 3.0 35.0 9.25 15.5 1357 1344 1260 -1.02
59 3 Wim Peters 2-4 3.0 33.5 13.00 17.0 1593 1428 1303 -2.29
60 28 Peter Kaptein 7-9 2.5 32.0 10.00 12.0 1475 1278 1154 -2.45
61 61 Eva van Harten 6 2.5 32.0 5.75 10.0 1017 1328 1103 +0.55
62 50 Theo Elstgeest 1,8 2.5 30.5 8.00 13.0 1326 1300 1142 -1.75
63 37 Raymond Altman 2,5,9 2.0 34.5 7.25 11.5 1419 1414 1221 -1.04
64 64 Willem de Ruig 1,3-6,8-9 1.5 35.5 16.50 12.0 1420 1298 1131 -0.68
65 63 Mihnea Vlad 1-2,5-9 1.5 34.0 12.25 11.0 761 1527 376 -0.22
66 46 Harry Boot 3 1.5 14.5 6.75 12.5 1348 1497 1497 +0.39
67 57 Roald Vos 1.0 36.0 0.50 7.0 1167 1324 964 -1.95
68 62 Martha van den Berg 9 0.0 30.0 0.25 0.0 986 1213 460 -1.99

Uitslagen 9e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Crelis Molenaar 6.0 - Albert Dekker 7.0 4-23 0-1
2 Mick van Randtwijk 5.5 - Frans Pieter van den Bos 6.5 54-1 0-1
3 Erik Corneth 5.5 - Olivier Huizer 5.5 2-10 0-1
4 Jan Schol 5.5 - Marcel Hoogesteger 5.0 9-17 1-0
5 Ton van Rooijen 5.0 - Jan van Dorsselaer 5.0 12-6 0-1
6 Boudewijn Eysvogel 4.5 - R. Mohamedjoesoef 4.5 15-5 1-0
7 Henk Veerman 4.5 - Bob Ameling 4.5 29-25 1-0
8 Timardi Verhoeff 4.5 - Edwyn Mesman 4.5 11-55 0-1
9 Anneke Schol-Grin 4.5 - Jan Veerman 4.5 34-14 ½-½
10 Harry Peters 4.0 - Bert van Brussel 4.0 39-27 0-1
11 Theo van Orsouw 4.0 - Nico Koning 4.0 56-26 1-0
12 Tyro Bekedam 4.0 - Arie van Heeren 4.0 21-32 ½-½
13 Jan Koopman 3.5 - Ed Eveleens 3.5 28-46 0-1
14 Ernst von Kreijfelt 3.5 - Arie van Walraven 3.5 31-53 ½-½
15 Sylvain de Ruijter 3.5 - Frank Homburg 3.5 38-7 1-0
16 Martin Rekelhof 3.0 - Jaap van Gelderen 3.0 35-33 ½-½
17 René Nooteboom 3.0 - Bart van den Bosse 3.0 50-57 1-0
18 Gijsbert de Bock 3.0 - Johnny de Kraker 3.0 36-8 ½-½
19 Sebastiaan Kranenburg 3.0 - Danny Lindhout 2.0 37-51 ½-½
20 Piet Kerssens 2.0 - Cok Ippel 2.0 43-13 0-1
21 Paul Mathot 1.0 - Bram Schoe 2.0 58-41 1-0

Bye (½ punt): 22 Joost Jansen

Bye (0 punten): 42 Wouter Tieleman, 44 Hans Spanjersberg, 47 Klaas Been, 49 Rein Thierry, 16 Niek van der Maat, 24 Bart Feltman, 45 Frank Hordijk, 52 Hans Redel, 20 Michiel Spook, 48 Harrie Boom, 18 Gerie Opgenhaffen, 30 Richard Breurkes, 19 Foppe Jan Montsma, 3 Ton Mestrom, 40 Wolf Mestrom

Uitslagen 9e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Amy van Zutphen 6.0 - Robert Balm 6.0 23-30 1-0
2 PieterJan Mellegers 5.5 - Jeroen Zweers 6.0 18-26 0-1
3 Ton van Kempen 5.5 - Lena de Kraker 5.5 2-32 0-1
4 Hans Pot 5.5 - Jan Geus 5.5 24-6 ½-½
5 Martin Honkoop 5.0 - Jan van Willigen 5.5 41-22 ½-½
6 Rommert Bakker 5.0 - Derk Kouwenhoven 5.0 5-48 0-1
7 Martin Steinhart 5.0 - Remco ten Hagen 5.0 19-4 1-0
8 Mark Honkoop 4.5 - Peter Elisen 5.0 59-14 ½-½
9 Frank Sala 4.5 - Gilian Honkoop 4.5 9-56 1-0
10 Hans Huson 4.5 - Willem Spaan 4.5 17-20 0-1
11 Henk Verdam 4.0 - Lucas van Harten 4.0 10-60 1-0
12 Gerda Schiermeier 4.0 - John Dessens 4.0 38-29 ½-½
13 Wim Hoffenaar 4.0 - Bert Bergshoeff 4.0 12-40 1-0
14 Anton Breevoort 4.0 - Mahesh Patil 4.0 52-67 0-1
15 Henk Overmeer 3.5 - Henk Roosink 4.0 7-39 1-0
16 Mark Hemelrijk 3.5 - Ger Dekker 3.5 34-27 ½-½
17 John Post 3.5 - Henk Barends 3.5 53-45 ½-½
18 Bert-Jan Melchers 3.0 - Edwin Mons 3.0 42-55 0-1
19 Wim Peters 3.0 - Huub Elzerman 3.0 3-15 0-1
20 Charles Hensen 3.0 - Gerard Draaisma 3.0 47-35 0-1
21 Joop Veldhuijzen 3.0 - Anton Kraaij 3.0 16-54 1-0
22 Eva van Harten 2.5 - Marius Meesters 3.0 61-49 0-1
23 Bob de Wit 2.5 - Theo Elstgeest 2.5 58-50 1-0
24 Olivier Lingbeek 2.5 - Roald Vos 1.0 66-57 1-0

Bye (½ punt): 8 Ad Gorissen

Bye (0 punten): 21 Pim Abbestee, 13 Louis Bongenaar, 64 Willem de Ruig, 65 Jaap Brokaar, 31 Peter de Vries, 25 Paul Koks, 28 Peter Kaptein, 36 Jan Zonneveld, 1 Bert Gerritsma, 11 Frans de Vreeze, 62 Martha van den Berg, 33 Jelle Bottema, 44 Louw Post, 51 Menno van der Haven, 37 Raymond Altman, 43 Marcel Roelofs, 63 Mihnea Vlad, 68 Peter van Harn

Uitslagen 8e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Albert Dekker 6.0 - Mick van Randtwijk 5.5 23-54 1-0
2 Frans Pieter van den Bos 5.5 - Jan Schol 5.5 1-9 1-0
3 Jan van Dorsselaer 5.0 - Crelis Molenaar 5.0 6-4 0-1
4 Olivier Huizer 4.5 - Henk Veerman 4.5 10-29 1-0
5 Arie van Heeren 4.0 - Erik Corneth 4.5 32-2 0-1
6 Bert van Brussel 4.0 - Marcel Hoogesteger 4.0 27-17 0-1
7 Edwyn Mesman 4.0 - Anneke Schol-Grin 4.0 55-34 ½-½
8 Bob Ameling 4.0 - Boudewijn Eysvogel 4.0 25-15 ½-½
9 Harrie Boom 3.5 - Ton van Rooijen 4.0 48-12 0-1
10 Sylvain de Ruijter 3.5 - Timardi Verhoeff 3.5 38-11 0-1
11 Jan Veerman 3.5 - Ernst von Kreijfelt 3.5 14-31 1-0
12 Nico Koning 3.0 - Rein Thierry 3.5 26-49 1-0
13 Jaap van Gelderen 3.0 - Tyro Bekedam 3.0 33-21 0-1
14 Hans Spanjersberg 3.0 - Harry Peters 3.0 44-39 0-1
15 Johnny de Kraker 3.0 - Theo van Orsouw 3.0 8-56 0-1
16 Klaas Been 2.5 - Ed Eveleens 2.5 47-46 0-1
17 Frank Homburg 2.5 - Foppe Jan Montsma 2.5 7-19 1-0
18 René Nooteboom 2.5 - Gijsbert de Bock 2.5 50-36 ½-½
19 Danny Lindhout 2.0 - Martin Rekelhof 2.0 51-35 0-1
20 Piet Kerssens 2.0 - Hans Redel 1.0 43-52 0-1

Bye (½ punt): 22 Joost Jansen

Bye (0 punten): 42 Wouter Tieleman, 53 Arie van Walraven, 16 Niek van der Maat, 28 Jan Koopman, 24 Bart Feltman, 5 R. Mohamedjoesoef, 45 Frank Hordijk, 20 Michiel Spook, 18 Gerie Opgenhaffen, 30 Richard Breurkes, 13 Cok Ippel, 37 Sebastiaan Kranenburg, 41 Bram Schoe, 3 Ton Mestrom, 40 Wolf Mestrom, 57 Bart van den Bosse, 58 Paul Mathot

Uitslagen 8e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Jeroen Zweers 5.5 - Amy van Zutphen 5.5 26-23 ½-½
2 Jan van Willigen 5.0 - Hans Pot 5.0 22-24 ½-½
3 Robert Balm 5.0 - Frans de Vreeze 5.0 30-11 1-0
4 Jan Geus 5.0 - Ton van Kempen 5.0 6-2 ½-½
5 Peter Elisen 5.0 - PieterJan Mellegers 4.5 14-18 0-1
6 Derk Kouwenhoven 4.5 - Martin Steinhart 4.5 48-19 ½-½
7 Lena de Kraker 4.5 - Louis Bongenaar 4.5 32-13 1-0
8 Henk Roosink 4.0 - Martin Honkoop 4.0 39-41 0-1
9 Remco ten Hagen 4.0 - Henk Verdam 4.0 4-10 1-0
10 Gilian Honkoop 4.0 - Hans Huson 4.0 56-17 ½-½
11 Lucas van Harten 3.5 - Frank Sala 4.0 60-9 ½-½
12 Jaap Brokaar 3.5 - Mark Hemelrijk 3.5 65-34 1-0
13 Bert Gerritsma 3.5 - Peter de Vries 3.5 1-31 1-0
14 Bert Bergshoeff 3.5 - Gerda Schiermeier 3.5 40-38 ½-½
15 Willem Spaan 3.5 - John Post 3.5 20-53 1-0
16 Louw Post 3.0 - Mark Honkoop 3.5 44-59 0-1
17 Anton Kraaij 3.0 - Wim Hoffenaar 3.0 54-12 0-1
18 Ger Dekker 3.0 - Henk Overmeer 3.0 27-7 ½-½
19 Marcel Roelofs 3.0 - Anton Breevoort 3.0 43-52 0-1
20 Jelle Bottema 3.0 - Wim Peters 3.0 33-3 1-0
21 Mahesh Patil 3.0 - Bert-Jan Melchers 3.0 67-42 1-0
22 John Dessens 3.0 - Eva van Harten 2.5 29-61 1-0
23 Huub Elzerman 2.5 - Joop Veldhuijzen 2.5 15-16 ½-½
24 Edwin Mons 2.5 - Charles Hensen 2.5 55-47 ½-½
25 Menno van der Haven 2.5 - Bob de Wit 2.0 51-58 ½-½
26 Gerard Draaisma 2.0 - Raymond Altman 2.0 35-37 1-0
27 Roald Vos 1.0 - Peter van Harn 2.0 57-68 0-1
28 Martha van den Berg 0.0 - Olivier Lingbeek 1.5 62-66 0-1

Bye (½ punt): 8 Ad Gorissen

Bye (0 punten): 21 Pim Abbestee, 64 Willem de Ruig, 5 Rommert Bakker, 25 Paul Koks, 50 Theo Elstgeest, 28 Peter Kaptein, 36 Jan Zonneveld, 45 Henk Barends, 49 Marius Meesters, 63 Mihnea Vlad

Uitslagen 7e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Frans Pieter van den Bos 5.0 - Albert Dekker 5.5 1-23 ½-½
2 Jan Schol 4.5 - Jan van Dorsselaer 5.0 9-6 1-0
3 Ton van Rooijen 4.0 - Mick van Randtwijk 4.5 12-54 0-1
4 Anneke Schol-Grin 3.5 - Olivier Huizer 4.0 34-10 ½-½
5 R. Mohamedjoesoef 3.5 - Jan Veerman 3.5 5-14 1-0
6 Henk Veerman 3.5 - Jan Koopman 3.5 29-28 1-0
7 Arie van Walraven 3.5 - Bart Feltman 3.5 53-24 0-1
8 Boudewijn Eysvogel 3.5 - Bert van Brussel 3.5 15-27 ½-½
9 Hans Spanjersberg 3.0 - Gerie Opgenhaffen 3.0 44-18 0-1
10 Theo van Orsouw 3.0 - Bob Ameling 3.0 56-25 0-1
11 Edwyn Mesman 3.0 - Klaas Been 2.5 55-47 1-0
12 Harry Peters 2.5 - Jaap van Gelderen 2.5 39-33 ½-½
13 Ed Eveleens 2.5 - Richard Breurkes 2.5 46-30 0-1
14 Foppe Jan Montsma 2.5 - Harrie Boom 2.5 19-48 0-1
15 Timardi Verhoeff 2.5 - Piet Kerssens 2.0 11-43 1-0
16 Cok Ippel 2.0 - Sebastiaan Kranenburg 2.0 13-37 0-1
17 Tyro Bekedam 2.0 - Danny Lindhout 2.0 21-51 1-0
18 Martin Rekelhof 2.0 - Johnny de Kraker 2.0 35-8 0-1
19 Frank Hordijk 1.0 - René Nooteboom 1.5 45-50 0-1

Bye (½ punt): 38 Sylvain de Ruijter, 22 Joost Jansen, 31 Ernst von Kreijfelt, 17 Marcel Hoogesteger, 52 Hans Redel, 2 Erik Corneth, 41 Bram Schoe, 4 Crelis Molenaar, 32 Arie van Heeren, 26 Nico Koning

Bye (0 punten): 42 Wouter Tieleman, 36 Gijsbert de Bock, 49 Rein Thierry, 16 Niek van der Maat, 7 Frank Homburg, 20 Michiel Spook, 3 Ton Mestrom, 40 Wolf Mestrom, 57 Bart van den Bosse, 58 Paul Mathot

Uitslagen 7e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Amy van Zutphen 4.5 - Peter Elisen 5.0 23-14 1-0
2 Hans Pot 4.5 - Jeroen Zweers 5.0 24-26 ½-½
3 Ton van Kempen 4.5 - Jan van Willigen 4.5 2-22 ½-½
4 Frans de Vreeze 4.5 - Rommert Bakker 4.5 11-5 ½-½
5 Frank Sala 4.0 - Jan Geus 4.0 9-6 0-1
6 Martin Steinhart 4.0 - Lena de Kraker 4.0 19-32 ½-½
7 PieterJan Mellegers 3.5 - Mark Honkoop 3.5 18-59 1-0
8 Louis Bongenaar 3.5 - Mark Hemelrijk 3.5 13-34 1-0
9 Gilian Honkoop 3.5 - Henk Roosink 3.5 56-39 ½-½
10 Marius Meesters 3.0 - Derk Kouwenhoven 3.5 49-48 0-1
11 Henk Verdam 3.0 - Marcel Roelofs 3.0 10-43 1-0
12 Martin Honkoop 3.0 - John Dessens 3.0 41-29 1-0
13 Jan Zonneveld 3.0 - Peter de Vries 3.0 36-31 ½-½
14 Hans Huson 3.0 - Jelle Bottema 3.0 17-33 1-0
15 Henk Barends 3.0 - Willem Spaan 3.0 45-20 ½-½
16 Gerda Schiermeier 3.0 - Jaap Brokaar 3.0 38-65 ½-½
17 Wim Hoffenaar 3.0 - Pim Abbestee 2.5 12-21 0-1
18 Joop Veldhuijzen 2.5 - Lucas van Harten 2.5 16-60 0-1
19 John Post 2.5 - Menno van der Haven 2.5 53-51 1-0
20 Bert-Jan Melchers 2.5 - Henk Overmeer 2.5 42-7 ½-½
21 Edwin Mons 2.0 - Mahesh Patil 2.5 55-67 ½-½
22 Wim Peters 2.0 - Gerard Draaisma 2.0 3-35 1-0
23 Bob de Wit 2.0 - Louw Post 2.0 58-44 0-1
24 Raymond Altman 1.5 - Charles Hensen 2.0 37-47 ½-½
25 Eva van Harten 1.5 - Willem de Ruig 1.5 61-64 1-0
26 Theo Elstgeest 1.5 - Roald Vos 1.0 50-57 1-0
27 Peter van Harn 1.0 - Martha van den Berg 0.0 68-62 1-0

Bye (½ punt): 4 Remco ten Hagen, 8 Ad Gorissen, 30 Robert Balm, 40 Bert Bergshoeff, 28 Peter Kaptein, 54 Anton Kraaij, 1 Bert Gerritsma, 52 Anton Breevoort, 15 Huub Elzerman

Bye (0 punten): 27 Ger Dekker, 25 Paul Koks, 63 Mihnea Vlad, 66 Olivier Lingbeek

Uitslagen 6e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Albert Dekker 4.5 - Ton van Rooijen 4.0 23-12 1-0
2 Erik Corneth 4.0 - Frans Pieter van den Bos 4.0 2-1 0-1
3 Jan van Dorsselaer 4.0 - Boudewijn Eysvogel 3.5 6-15 1-0
4 Crelis Molenaar 3.5 - R. Mohamedjoesoef 3.5 4-5 1-0
5 Bart Feltman 3.5 - Jan Schol 3.5 24-9 0-1
6 Bert van Brussel 3.0 - Anneke Schol-Grin 3.0 27-34 ½-½
7 Olivier Huizer 3.0 - Edwyn Mesman 3.0 10-55 1-0
8 Arie van Heeren 2.5 - Bart van den Bosse 3.0 32-57 1-0
9 Jan Koopman 2.5 - Harry Peters 2.5 28-39 1-0
10 Bob Ameling 2.5 - Hans Spanjersberg 2.5 25-44 ½-½
11 Marcel Hoogesteger 2.5 - Frank Homburg 2.5 17-7 1-0
12 Rein Thierry 2.5 - Timardi Verhoeff 2.5 49-11 1-0
13 Jan Veerman 2.5 - Ed Eveleens 2.5 14-46 1-0
14 Gijsbert de Bock 2.5 - Arie van Walraven 2.5 36-53 0-1
15 Ernst von Kreijfelt 2.0 - Ton Mestrom 2.0 31-3 1-0
16 Cok Ippel 2.0 - Sylvain de Ruijter 2.0 13-38 0-1
17 Richard Breurkes 2.0 - Klaas Been 2.0 30-47 ½-½
18 Piet Kerssens 1.5 - Martin Rekelhof 1.5 43-35 ½-½
19 Harrie Boom 1.5 - René Nooteboom 1.5 48-50 1-0
20 Johnny de Kraker 1.5 - Tyro Bekedam 1.5 8-21 ½-½
21 Bram Schoe 1.5 - Nico Koning 1.5 41-26 0-1
22 Hans Redel 0.5 - Foppe Jan Montsma 1.5 52-19 0-1

Bye (½ punt): 42 Wouter Tieleman, 22 Joost Jansen, 45 Frank Hordijk, 18 Gerie Opgenhaffen, 54 Mick van Randtwijk, 51 Danny Lindhout, 29 Henk Veerman, 33 Jaap van Gelderen

Bye (0 punten): 16 Niek van der Maat, 20 Michiel Spook, 37 Sebastiaan Kranenburg, 40 Wolf Mestrom, 56 Theo van Orsouw, 58 Paul Mathot

Uitslagen 6e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Peter Elisen 4.5 - Frans de Vreeze 4.0 14-11 ½-½
2 Jan van Willigen 4.0 - Robert Balm 4.0 22-30 ½-½
3 Rommert Bakker 4.0 - Hans Pot 4.0 5-24 ½-½
4 Jeroen Zweers 4.0 - Frank Sala 4.0 26-9 1-0
5 Mark Honkoop 3.5 - Ton van Kempen 3.5 59-2 0-1
6 Louis Bongenaar 3.5 - Amy van Zutphen 3.5 13-23 0-1
7 Martin Steinhart 3.0 - Gerda Schiermeier 3.0 19-38 1-0
8 Lena de Kraker 3.0 - Hans Huson 3.0 32-17 1-0
9 Mark Hemelrijk 3.0 - Gilian Honkoop 3.0 34-56 ½-½
10 Henk Verdam 3.0 - Jan Geus 3.0 10-6 0-1
11 Henk Roosink 2.5 - John Post 2.5 39-53 1-0
12 Jelle Bottema 2.5 - Bert Gerritsma 2.5 33-1 ½-½
13 John Dessens 2.5 - Henk Barends 2.5 29-45 ½-½
14 Peter de Vries 2.5 - Ger Dekker 2.5 31-27 ½-½
15 Jaap Brokaar 2.5 - Wim Hoffenaar 2.5 65-12 ½-½
16 Bert-Jan Melchers 2.5 - Remco ten Hagen 2.5 42-4 0-1
17 Anton Breevoort 2.0 - Anton Kraaij 2.0 52-54 ½-½
18 Gerard Draaisma 2.0 - Martin Honkoop 2.0 35-41 0-1
19 Charles Hensen 2.0 - Marius Meesters 2.0 47-49 0-1
20 Marcel Roelofs 2.0 - Huub Elzerman 2.0 43-15 1-0
21 Henk Overmeer 1.5 - Bob de Wit 2.0 7-58 1-0
22 Menno van der Haven 1.5 - Theo Elstgeest 1.5 51-50 1-0
23 Lucas van Harten 1.5 - Olivier Lingbeek 1.5 60-66 1-0
24 Mahesh Patil 1.5 - Raymond Altman 1.5 67-37 1-0
25 Louw Post 1.5 - Wim Peters 1.5 44-3 ½-½
26 Roald Vos 1.0 - Peter Kaptein 1.0 57-28 0-1
27 Martha van den Berg 0.0 - Edwin Mons 1.0 62-55 0-1

Bye (½ punt): 8 Ad Gorissen, 20 Willem Spaan, 40 Bert Bergshoeff, 18 PieterJan Mellegers, 16 Joop Veldhuijzen, 36 Jan Zonneveld, 48 Derk Kouwenhoven, 61 Eva van Harten

Bye (0 punten): 21 Pim Abbestee, 64 Willem de Ruig, 25 Paul Koks, 63 Mihnea Vlad, 68 Peter van Harn

Uitslagen 5e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 R. Mohamedjoesoef 3.5 - Albert Dekker 3.5 5-23 0-1
2 Mick van Randtwijk 3.5 - Erik Corneth 3.5 54-2 ½-½
3 Ton van Rooijen 3.0 - Bert van Brussel 3.0 12-27 1-0
4 Arie van Walraven 2.5 - Jan van Dorsselaer 3.0 53-6 0-1
5 Timardi Verhoeff 2.5 - Crelis Molenaar 2.5 11-4 0-1
6 Bart Feltman 2.5 - Jan Koopman 2.5 24-28 1-0
7 Jan Schol 2.5 - Niek van der Maat 2.5 9-16 1-0
8 Boudewijn Eysvogel 2.5 - Jan Veerman 2.5 15-14 1-0
9 Anneke Schol-Grin 2.0 - Marcel Hoogesteger 2.5 34-17 1-0
10 Jaap van Gelderen 2.0 - Olivier Huizer 2.0 33-10 0-1
11 Edwyn Mesman 2.0 - Ernst von Kreijfelt 2.0 55-31 1-0
12 Bart van den Bosse 2.0 - Sylvain de Ruijter 2.0 57-38 1-0
13 Klaas Been 1.5 - Gerie Opgenhaffen 2.0 47-18 ½-½
14 Foppe Jan Montsma 1.5 - Arie van Heeren 1.5 19-32 0-1
15 Ed Eveleens 1.5 - Harrie Boom 1.5 46-48 1-0
16 Wouter Tieleman 1.5 - Cok Ippel 1.5 42-13 ½-½
17 Frank Homburg 1.5 - Johnny de Kraker 1.5 7-8 1-0
18 Tyro Bekedam 1.5 - Gijsbert de Bock 1.5 21-36 0-1
19 Nico Koning 1.5 - Bob Ameling 1.5 26-25 0-1
20 Danny Lindhout 1.0 - Piet Kerssens 1.0 51-43 ½-½
21 René Nooteboom 0.5 - Hans Redel 0.5 50-52 1-0

Bye (½ punt): 39 Harry Peters, 22 Joost Jansen, 49 Rein Thierry, 45 Frank Hordijk, 35 Martin Rekelhof, 30 Richard Breurkes, 1 Frans Pieter van den Bos, 41 Bram Schoe, 29 Henk Veerman, 3 Ton Mestrom, 56 Theo van Orsouw

Bye (0 punten): 44 Hans Spanjersberg, 20 Michiel Spook, 37 Sebastiaan Kranenburg, 40 Wolf Mestrom, 58 Paul Mathot

Uitslagen 5e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Jeroen Zweers 3.5 - Peter Elisen 4.0 26-14 ½-½
2 Frans de Vreeze 3.5 - Jan van Willigen 3.5 11-22 ½-½
3 Hans Huson 3.0 - Rommert Bakker 3.0 17-5 0-1
4 Robert Balm 3.0 - Paul Koks 3.0 30-25 1-0
5 Ton van Kempen 3.0 - Louis Bongenaar 3.0 2-13 ½-½
6 Hans Pot 3.0 - Henk Verdam 3.0 24-10 1-0
7 Frank Sala 3.0 - Peter de Vries 2.5 9-31 1-0
8 Amy van Zutphen 2.5 - Pim Abbestee 2.5 23-21 1-0
9 Mark Honkoop 2.5 - Bert Gerritsma 2.5 59-1 1-0
10 Mark Hemelrijk 2.5 - PieterJan Mellegers 2.5 34-18 ½-½
11 Jan Geus 2.5 - Lena de Kraker 2.5 6-32 ½-½
12 Martin Honkoop 2.0 - Martin Steinhart 2.0 41-19 0-1
13 Henk Barends 2.0 - Jan Zonneveld 2.0 45-36 ½-½
14 Gilian Honkoop 2.0 - Gerard Draaisma 2.0 56-35 1-0
15 Ger Dekker 2.0 - Henk Roosink 2.0 27-39 ½-½
16 Remco ten Hagen 2.0 - John Dessens 2.0 4-29 ½-½
17 Henk Overmeer 1.5 - Jelle Bottema 1.5 7-33 0-1
18 Wim Peters 1.5 - Bert-Jan Melchers 1.5 3-42 0-1
19 Willem Spaan 1.5 - Menno van der Haven 1.5 20-51 1-0
20 Huub Elzerman 1.5 - Anton Breevoort 1.5 15-52 ½-½
21 Bob de Wit 1.5 - Joop Veldhuijzen 1.5 58-16 ½-½
22 Olivier Lingbeek 1.0 - Mahesh Patil 1.0 66-67 ½-½
23 Marius Meesters 1.0 - Edwin Mons 1.0 49-55 1-0
24 Anton Kraaij 1.0 - Roald Vos 1.0 54-57 1-0
25 Theo Elstgeest 1.0 - Lucas van Harten 1.0 50-60 ½-½
26 Peter Kaptein 0.5 - Louw Post 1.0 28-44 ½-½
27 Eva van Harten 0.0 - Martha van den Berg 0.0 61-62 1-0

Bye (½ punt): 8 Ad Gorissen, 53 John Post, 12 Wim Hoffenaar, 40 Bert Bergshoeff, 47 Charles Hensen, 38 Gerda Schiermeier, 65 Jaap Brokaar, 48 Derk Kouwenhoven, 37 Raymond Altman, 43 Marcel Roelofs, 63 Mihnea Vlad

Bye (0 punten): 64 Willem de Ruig, 68 Peter van Harn

Uitslagen 4e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Erik Corneth 3.0 - Albert Dekker 3.0 2-23 ½-½
2 Jan van Dorsselaer 2.5 - R. Mohamedjoesoef 3.0 6-5 ½-½
3 Marcel Hoogesteger 2.5 - Mick van Randtwijk 2.5 17-54 0-1
4 Gerie Opgenhaffen 2.0 - Frans Pieter van den Bos 2.5 18-1 0-1
5 Timardi Verhoeff 2.0 - Theo van Orsouw 2.0 11-56 ½-½
6 Bert van Brussel 2.0 - Jaap van Gelderen 2.0 27-33 1-0
7 Sebastiaan Kranenburg 2.0 - Ton van Rooijen 2.0 37-12 0-1
8 Niek van der Maat 2.0 - Boudewijn Eysvogel 2.0 16-15 ½-½
9 Jan Koopman 1.5 - Richard Breurkes 1.5 28-30 1-0
10 Bob Ameling 1.5 - Jan Schol 1.5 25-9 0-1
11 Henk Veerman 1.5 - Wouter Tieleman 1.5 29-42 1-0
12 Ton Mestrom 1.5 - Jan Veerman 1.5 3-14 0-1
13 Foppe Jan Montsma 1.5 - Bart Feltman 1.5 19-24 0-1
14 Ernst von Kreijfelt 1.5 - Rein Thierry 1.5 31-49 ½-½
15 Anneke Schol-Grin 1.5 - Bart van den Bosse 1.5 34-57 ½-½
16 Crelis Molenaar 1.5 - Tyro Bekedam 1.5 4-21 1-0
17 Piet Kerssens 1.0 - Arie van Walraven 1.5 43-53 0-1
18 Cok Ippel 1.0 - Ed Eveleens 1.0 13-46 ½-½
19 Harry Peters 1.0 - Bram Schoe 1.0 39-41 1-0
20 Johnny de Kraker 1.0 - Nico Koning 1.0 8-26 ½-½
21 Klaas Been 0.5 - Hans Redel 0.5 47-52 1-0
22 Arie van Heeren 0.5 - René Nooteboom 0.5 32-50 1-0
23 Harrie Boom 0.5 - Frank Hordijk 0.0 48-45 1-0

Bye (½ punt): 44 Hans Spanjersberg, 36 Gijsbert de Bock, 38 Sylvain de Ruijter, 22 Joost Jansen, 7 Frank Homburg, 55 Edwyn Mesman, 35 Martin Rekelhof, 51 Danny Lindhout, 40 Wolf Mestrom, 10 Olivier Huizer

Bye (0 punten): 20 Michiel Spook, 58 Paul Mathot

Uitslagen 4e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Peter Elisen 3.0 - Ton van Kempen 3.0 14-2 1-0
2 PieterJan Mellegers 2.5 - Frans de Vreeze 2.5 18-11 0-1
3 Derk Kouwenhoven 2.5 - Jeroen Zweers 2.5 48-26 0-1
4 Rommert Bakker 2.5 - Frank Sala 2.5 5-9 ½-½
5 Jan van Willigen 2.5 - Amy van Zutphen 2.5 22-23 1-0
6 Martin Steinhart 2.0 - Hans Huson 2.0 19-17 0-1
7 Paul Koks 2.0 - Gilian Honkoop 2.0 25-56 1-0
8 Henk Verdam 2.0 - Ger Dekker 2.0 10-27 1-0
9 Jan Zonneveld 2.0 - Robert Balm 2.0 36-30 0-1
10 Henk Roosink 2.0 - Hans Pot 2.0 39-24 0-1
11 Wim Hoffenaar 2.0 - Louis Bongenaar 2.0 12-13 0-1
12 Peter de Vries 1.5 - Willem Spaan 1.5 31-20 1-0
13 Bert Gerritsma 1.5 - Huub Elzerman 1.5 1-15 1-0
14 Gerda Schiermeier 1.5 - Marcel Roelofs 1.5 38-43 1-0
15 Menno van der Haven 1.5 - Mark Honkoop 1.5 51-59 0-1
16 Jan Geus 1.5 - Charles Hensen 1.5 6-47 1-0
17 Joop Veldhuijzen 1.5 - Mark Hemelrijk 1.5 16-34 0-1
18 Gerard Draaisma 1.0 - Henk Overmeer 1.5 35-7 1-0
19 Roald Vos 1.0 - Remco ten Hagen 1.0 57-4 0-1
20 Raymond Altman 1.0 - Martin Honkoop 1.0 37-41 0-1
21 Louw Post 1.0 - Henk Barends 1.0 44-45 0-1
22 Mihnea Vlad 1.0 - Jaap Brokaar 1.0 63-65 0-1
23 John Post 1.0 - Anton Kraaij 1.0 53-54 1-0
24 John Dessens 1.0 - Marius Meesters 1.0 29-49 1-0
25 Bert-Jan Melchers 1.0 - Bob de Wit 1.0 42-58 ½-½
26 Jelle Bottema 0.5 - Peter Kaptein 0.5 33-28 1-0
27 Edwin Mons 0.5 - Theo Elstgeest 0.5 55-50 ½-½
28 Anton Breevoort 0.5 - Eva van Harten 0.0 52-61 1-0
29 Lucas van Harten 0.0 - Martha van den Berg 0.0 60-62 1-0

Bye (½ punt): 21 Pim Abbestee, 8 Ad Gorissen, 40 Bert Bergshoeff, 32 Lena de Kraker

Bye (0 punten): 64 Willem de Ruig, 3 Wim Peters, 66 Olivier Lingbeek, 67 Mahesh Patil, 68 Peter van Harn

Uitslagen 3e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Frans Pieter van den Bos 2.0 - Jan van Dorsselaer 2.0 1-6 ½-½
2 Jaap van Gelderen 2.0 - Erik Corneth 2.0 33-2 0-1
3 R. Mohamedjoesoef 2.0 - Timardi Verhoeff 2.0 5-11 1-0
4 Albert Dekker 2.0 - Ton Mestrom 1.5 23-3 1-0
5 Boudewijn Eysvogel 1.5 - Hans Spanjersberg 1.5 15-44 ½-½
6 Arie van Walraven 1.5 - Marcel Hoogesteger 1.5 53-17 0-1
7 Mick van Randtwijk 1.5 - Jan Koopman 1.5 54-28 1-0
8 Jan Schol 1.0 - Bert van Brussel 1.5 9-27 ½-½
9 Bart van den Bosse 1.0 - Henk Veerman 1.0 57-29 ½-½
10 Nico Koning 1.0 - Niek van der Maat 1.0 26-16 0-1
11 Sylvain de Ruijter 1.0 - Foppe Jan Montsma 1.0 38-19 ½-½
12 Ed Eveleens 1.0 - Gerie Opgenhaffen 1.0 46-18 0-1
13 Bram Schoe 1.0 - Theo van Orsouw 1.0 41-56 0-1
14 Bart Feltman 1.0 - Edwyn Mesman 1.0 24-55 ½-½
15 Crelis Molenaar 0.5 - Harrie Boom 0.5 4-48 1-0
16 Gijsbert de Bock 0.5 - Frank Homburg 0.5 36-7 ½-½
17 Harry Peters 0.5 - Johnny de Kraker 0.5 39-8 ½-½
18 Olivier Huizer 0.5 - René Nooteboom 0.5 10-50 1-0
19 Wolf Mestrom 0.5 - Bob Ameling 0.5 40-25 0-1
20 Wouter Tieleman 0.5 - Arie van Heeren 0.5 42-32 1-0
21 Hans Redel 0.5 - Anneke Schol-Grin 0.5 52-34 0-1
22 Danny Lindhout 0.5 - Cok Ippel 0.0 51-13 0-1
23 Martin Rekelhof 0.0 - Klaas Been 0.0 35-47 ½-½
24 Frank Hordijk 0.0 - Piet Kerssens 0.0 45-43 0-1

Bye (½ punt): 14 Jan Veerman, 22 Joost Jansen, 49 Rein Thierry, 31 Ernst von Kreijfelt, 20 Michiel Spook, 12 Ton van Rooijen, 21 Tyro Bekedam, 30 Richard Breurkes, 37 Sebastiaan Kranenburg

Bye (0 punten): 58 Paul Mathot

Uitslagen 3e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Ton van Kempen 2.0 - Martin Steinhart 2.0 2-19 1-0
2 Frank Sala 2.0 - Jan van Willigen 2.0 9-22 ½-½
3 Frans de Vreeze 2.0 - Derk Kouwenhoven 2.0 11-48 ½-½
4 Robert Balm 2.0 - Peter Elisen 2.0 30-14 0-1
5 Amy van Zutphen 1.5 - Bert Gerritsma 1.5 23-1 1-0
6 Peter de Vries 1.5 - Rommert Bakker 1.5 31-5 0-1
7 Henk Overmeer 1.5 - Jeroen Zweers 1.5 7-26 0-1
8 Hans Huson 1.5 - Jan Zonneveld 1.5 17-36 ½-½
9 Remco ten Hagen 1.0 - PieterJan Mellegers 1.5 4-18 0-1
10 Lena de Kraker 1.0 - Ad Gorissen 1.0 32-8 1-0
11 Henk Barends 1.0 - Henk Verdam 1.0 45-10 0-1
12 Jaap Brokaar 1.0 - Henk Roosink 1.0 65-39 0-1
13 Martin Honkoop 1.0 - Wim Hoffenaar 1.0 41-12 0-1
14 Louis Bongenaar 1.0 - Bert-Jan Melchers 1.0 13-42 1-0
15 Charles Hensen 1.0 - Joop Veldhuijzen 1.0 47-16 ½-½
16 Hans Pot 1.0 - Louw Post 1.0 24-44 1-0
17 Ger Dekker 1.0 - Mihnea Vlad 1.0 27-63 1-0
18 Gilian Honkoop 1.0 - John Dessens 1.0 56-29 1-0
19 Huub Elzerman 0.5 - Theo Elstgeest 0.5 15-50 1-0
20 Peter Kaptein 0.5 - Menno van der Haven 0.5 28-51 0-1
21 Mark Hemelrijk 0.5 - Anton Breevoort 0.5 34-52 1-0
22 Raymond Altman 0.5 - John Post 0.5 37-53 ½-½
23 Marcel Roelofs 0.5 - Edwin Mons 0.5 43-55 1-0
24 Bob de Wit 0.5 - Jelle Bottema 0.0 58-33 ½-½
25 Marius Meesters 0.0 - Lucas van Harten 0.0 49-60 1-0
26 Anton Kraaij 0.0 - Eva van Harten 0.0 54-61 1-0
27 Martha van den Berg 0.0 - Roald Vos 0.0 62-57 0-1

Bye (½ punt): 6 Jan Geus, 21 Pim Abbestee, 64 Willem de Ruig, 20 Willem Spaan, 40 Bert Bergshoeff, 38 Gerda Schiermeier, 25 Paul Koks, 3 Wim Peters, 35 Gerard Draaisma, 46 Harry Boot, 59 Mark Honkoop

Bye (0 punten): 66 Olivier Lingbeek, 67 Mahesh Patil, 68 Peter van Harn

Uitslagen 2e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Jan Veerman 1.0 - Frans Pieter van den Bos 1.0 14-1 0-1
2 Erik Corneth 1.0 - Foppe Jan Montsma 1.0 2-19 1-0
3 Gerie Opgenhaffen 1.0 - R. Mohamedjoesoef 1.0 18-5 0-1
4 Jan van Dorsselaer 1.0 - Bart Feltman 1.0 6-24 1-0
5 Albert Dekker 1.0 - Jan Schol 1.0 23-9 1-0
6 Timardi Verhoeff 1.0 - Henk Veerman 1.0 11-29 1-0
7 Johnny de Kraker 0.5 - Jaap van Gelderen 1.0 8-33 0-1
8 Arie van Walraven 1.0 - Sylvain de Ruijter 0.5 53-38 ½-½
9 Jan Koopman 0.5 - Olivier Huizer 0.5 28-10 1-0
10 Boudewijn Eysvogel 0.5 - Gijsbert de Bock 0.5 15-36 1-0
11 Marcel Hoogesteger 0.5 - Harry Peters 0.5 17-39 1-0
12 Michiel Spook 0.5 - Wouter Tieleman 0.5 20-42 1-0
13 Theo van Orsouw 0.5 - Ed Eveleens 0.5 56-46 ½-½
14 Bob Ameling 0.5 - Mick van Randtwijk 0.5 25-54 0-1
15 Bert van Brussel 0.5 - Hans Redel 0.5 27-52 1-0
16 Rein Thierry 0.5 - Crelis Molenaar 0.0 49-4 ½-½
17 Cok Ippel 0.0 - Bram Schoe 0.0 13-41 0-1
18 Piet Kerssens 0.0 - Nico Koning 0.0 43-26 0-1
19 Richard Breurkes 0.0 - Frank Hordijk 0.0 30-45 1-0
20 Klaas Been 0.0 - Ernst von Kreijfelt 0.0 47-31 0-1
21 Arie van Heeren 0.0 - Harrie Boom 0.0 32-48 ½-½
22 Anneke Schol-Grin 0.0 - Danny Lindhout 0.0 34-51 ½-½
23 Edwyn Mesman 0.0 - Martin Rekelhof 0.0 55-35 1-0

Bye (½ punt): 44 Hans Spanjersberg, 22 Joost Jansen, 16 Niek van der Maat, 7 Frank Homburg, 50 René Nooteboom, 12 Ton van Rooijen, 21 Tyro Bekedam, 37 Sebastiaan Kranenburg, 3 Ton Mestrom, 40 Wolf Mestrom, 57 Bart van den Bosse, 58 Paul Mathot

Uitslagen 2e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Willem Spaan 1.0 - Ton van Kempen 1.0 20-2 0-1
2 Jan van Willigen 1.0 - Remco ten Hagen 1.0 22-4 1-0
3 Pim Abbestee 1.0 - Henk Overmeer 1.0 21-7 ½-½
4 John Dessens 1.0 - Frank Sala 1.0 29-9 0-1
5 Harry Boot 1.0 - Frans de Vreeze 1.0 46-11 0-1
6 Derk Kouwenhoven 1.0 - Louis Bongenaar 1.0 48-13 1-0
7 Peter Elisen 1.0 - Hans Pot 1.0 14-24 1-0
8 Joop Veldhuijzen 1.0 - Robert Balm 1.0 16-30 0-1
9 Mark Honkoop 1.0 - Martin Steinhart 1.0 59-19 0-1
10 Bert Gerritsma 0.5 - Martin Honkoop 1.0 1-41 1-0
11 Rommert Bakker 0.5 - Mark Hemelrijk 0.5 5-34 1-0
12 Willem de Ruig 0.5 - Jaap Brokaar 0.5 64-65 ½-½
13 Wim Hoffenaar 0.5 - Henk Barends 0.5 12-45 ½-½
14 Theo Elstgeest 0.5 - Hans Huson 0.5 50-17 0-1
15 PieterJan Mellegers 0.5 - Marcel Roelofs 0.5 18-43 1-0
16 Menno van der Haven 0.5 - Amy van Zutphen 0.5 51-23 0-1
17 Jeroen Zweers 0.5 - Anton Breevoort 0.5 26-52 1-0
18 Henk Verdam 0.0 - Marius Meesters 0.0 10-49 1-0
19 John Post 0.0 - Huub Elzerman 0.0 53-15 ½-½
20 Edwin Mons 0.0 - Peter Kaptein 0.0 55-28 ½-½
21 Lena de Kraker 0.0 - Anton Kraaij 0.0 32-54 1-0
22 Jelle Bottema 0.0 - Gilian Honkoop 0.0 33-56 0-1
23 Gerard Draaisma 0.0 - Bob de Wit 0.0 35-58 ½-½
24 Roald Vos 0.0 - Gerda Schiermeier 0.0 57-38 0-1
25 Henk Roosink 0.0 - Lucas van Harten 0.0 39-60 1-0
26 Louw Post 0.0 - Martha van den Berg 0.0 44-62 1-0
27 Eva van Harten 0.0 - Charles Hensen 0.0 61-47 0-1

Bye (1 punt): 36 Jan Zonneveld

Bye (½ punt): 6 Jan Geus, 27 Ger Dekker, 8 Ad Gorissen, 40 Bert Bergshoeff, 31 Peter de Vries, 25 Paul Koks, 42 Bert-Jan Melchers, 3 Wim Peters, 37 Raymond Altman, 63 Mihnea Vlad, 66 Olivier Lingbeek, 67 Mahesh Patil, 68 Peter van Harn

Uitslagen 1e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Frans Pieter van den Bos 0.0 - Richard Breurkes 0.0 1-30 1-0
2 Ernst von Kreijfelt 0.0 - Erik Corneth 0.0 31-2 0-1
3 Ton Mestrom 0.0 - Arie van Heeren 0.0 3-32 1-0
4 Jaap van Gelderen 0.0 - Crelis Molenaar 0.0 33-4 1-0
5 R. Mohamedjoesoef 0.0 - Anneke Schol-Grin 0.0 5-34 1-0
6 Martin Rekelhof 0.0 - Jan van Dorsselaer 0.0 35-6 0-1
7 Frank Homburg 0.0 - Sebastiaan Kranenburg 0.0 7-37 0-1
8 Olivier Huizer 0.0 - Johnny de Kraker 0.0 10-8 ½-½
9 Jan Schol 0.0 - Wolf Mestrom 0.0 9-40 1-0
10 Bram Schoe 0.0 - Timardi Verhoeff 0.0 41-11 0-1
11 Ton van Rooijen 0.0 - Piet Kerssens 0.0 12-43 1-0
12 Hans Spanjersberg 0.0 - Cok Ippel 0.0 44-13 1-0
13 Jan Veerman 0.0 - Frank Hordijk 0.0 14-45 1-0
14 Ed Eveleens 0.0 - Boudewijn Eysvogel 0.0 46-15 ½-½
15 Foppe Jan Montsma 0.0 - Klaas Been 0.0 19-47 1-0
16 Harrie Boom 0.0 - Gerie Opgenhaffen 0.0 48-18 0-1
17 Tyro Bekedam 0.0 - Rein Thierry 0.0 21-49 ½-½
18 René Nooteboom 0.0 - Albert Dekker 0.0 50-23 0-1
19 Bart Feltman 0.0 - Danny Lindhout 0.0 24-51 1-0
20 Hans Redel 0.0 - Bob Ameling 0.0 52-25 ½-½
21 Nico Koning 0.0 - Arie van Walraven 0.0 26-53 0-1
22 Mick van Randtwijk 0.0 - Bert van Brussel 0.0 54-27 ½-½
23 Henk Veerman 0.0 - Edwyn Mesman 0.0 29-55 1-0

Bye (½ punt): 42 Wouter Tieleman, 39 Harry Peters, 36 Gijsbert de Bock, 38 Sylvain de Ruijter, 22 Joost Jansen, 16 Niek van der Maat, 28 Jan Koopman, 17 Marcel Hoogesteger, 20 Michiel Spook, 56 Theo van Orsouw, 57 Bart van den Bosse, 58 Paul Mathot

Uitslagen 1e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Ton van Kempen 0.0 - Jelle Bottema 0.0 2-33 1-0
2 Mark Hemelrijk 0.0 - Wim Peters 0.0 34-3 ½-½
3 Remco ten Hagen 0.0 - Gerard Draaisma 0.0 4-35 1-0
4 Jan Zonneveld 0.0 - Jan Geus 0.0 36-6 ½-½
5 Henk Overmeer 0.0 - Raymond Altman 0.0 7-37 1-0
6 Frank Sala 0.0 - Lena de Kraker 0.0 9-32 1-0
7 Martin Honkoop 0.0 - Henk Verdam 0.0 41-10 1-0
8 Frans de Vreeze 0.0 - Henk Roosink 0.0 11-39 1-0
9 Marcel Roelofs 0.0 - Wim Hoffenaar 0.0 43-12 ½-½
10 Louis Bongenaar 0.0 - Louw Post 0.0 13-44 1-0
11 Charles Hensen 0.0 - Peter Elisen 0.0 47-14 0-1
12 Huub Elzerman 0.0 - Derk Kouwenhoven 0.0 15-48 0-1
13 Marius Meesters 0.0 - Joop Veldhuijzen 0.0 49-16 0-1
14 Hans Huson 0.0 - Menno van der Haven 0.0 17-51 ½-½
15 Anton Breevoort 0.0 - PieterJan Mellegers 0.0 52-18 ½-½
16 Martin Steinhart 0.0 - John Post 0.0 19-53 1-0
17 Anton Kraaij 0.0 - Willem Spaan 0.0 54-20 0-1
18 Gilian Honkoop 0.0 - Jan van Willigen 0.0 56-22 0-1
19 Pim Abbestee 0.0 - Edwin Mons 0.0 21-55 1-0
20 Hans Pot 0.0 - Roald Vos 0.0 24-57 1-0
21 Bob de Wit 0.0 - Paul Koks 0.0 58-25 0-1
22 Lucas van Harten 0.0 - John Dessens 0.0 60-29 0-1
23 Peter Kaptein 0.0 - Mark Honkoop 0.0 28-59 0-1
24 Martha van den Berg 0.0 - Peter de Vries 0.0 62-31 0-1
25 Robert Balm 0.0 - Eva van Harten 0.0 30-61 1-0
26 Gerda Schiermeier 0.0 - Harry Boot 0.0 38-46 0-1

Bye (½ punt): 27 Ger Dekker, 8 Ad Gorissen, 64 Willem de Ruig, 5 Rommert Bakker, 40 Bert Bergshoeff, 26 Jeroen Zweers, 65 Jaap Brokaar, 50 Theo Elstgeest, 42 Bert-Jan Melchers, 1 Bert Gerritsma, 23 Amy van Zutphen, 45 Henk Barends, 63 Mihnea Vlad, 66 Olivier Lingbeek, 67 Mahesh Patil, 68 Peter van Harn

Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma