Kennemer Open - Jim Meij
Seizoen 2017-2018 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Harrie Boom zwart 0.5
2 Hans Huson wit 0.5
3 Halil Gul zwart 0.0
4 Kiri Arnold wit 1.0
5 Antoon van Aken zwart 0.0
6 Martha van den Berg wit 1.0
7 Rein Thierry wit 0.5
8 Theo Elstgeest zwart 0.5
9 Bye - 0.0

Seizoen 2016-2017 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Roald Vos zwart 1.0
2 Theo Elstgeest wit 1.0
3 Mahesh Patil zwart 1.0
4 Michiel Terwee wit 0.0
5 Hans Spanjersberg zwart 0.0
6 Alisha Warnaar wit 0.0
7 Henk Roosink zwart 0.5
8 Joop Veldhuijzen wit 0.0
9 Gerard Draaisma wit 1.0

Seizoen 2015-2016 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Amelia Jonkman wit 1.0
2 Richard Breurkes zwart 0.0
3 Alisha Warnaar wit 1.0
4 Hans Ossebaar zwart 0.5
5 Martin Steinhart wit 1.0
6 Jaap Brokaar zwart 1.0
7 Klaas Been wit 0.0
8 Danny Lindhout zwart 0.0
9 Sybe Terwee wit 0.0

Seizoen 2014-2015 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bye - 0.5
2 Anita van B. van der Plaat zwart 0.5
3 Mark Hemelrijk wit 0.5
4 John Dessens wit 1.0
5 Robert Balm zwart 1.0
6 Martin Honkoop wit 0.5
7 Klaas Been zwart 0.5
8 Wim Hoffenaar wit 1.0
9 Harry Peters zwart 0.0

Resultaten in alle Kennemer Open edities
Editie Po Nr Byes Groep Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
2017-2018 49 51 9 2 4.0 40.0 18.00 21.0 1396 1454 1463 +0.74
2016-2017 33 33 2 4.5 43.5 18.75 26.5 1508 1437 1437 -0.83
2015-2016 29 37 2 4.5 44.5 18.50 28.0 1471 1401 1459 +0.02
2014-2015 11 14 1 2 5.5 44.0 24.75 28.5 1561 1504 1599 +0.40
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma