Kennemer Open - Foppe Jan Montsma
Seizoen 2018-2019 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Mats de Jong wit 0.5

Seizoen 2017-2018 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Alisha Warnaar wit 1.0
2 Bye - 0.5
3 Caspar Kruijf zwart 0.5
4 Luuk Hoogeveen wit 0.5
5 Jan Schol zwart 0.5
6 Timo Yeh wit 0.5
7 Willem Hensbergen zwart 0.0
8 Anneke Schol-Grin zwart 0.5
9 Marcel Flohr wit 0.5

Seizoen 2016-2017 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Marcel Flohr zwart 0.0
2 Bye - 0.5
3 Harrie Boom wit 0.5
4 Anneke Schol-Grin zwart 0.0
5 Bye - 0.5
6 Kylian Bijvank wit 0.5
7 Bye - 0.0
8 Herman Lemkes wit 1.0
9 Bye - 0.0

Seizoen 2015-2016 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Gilian Honkoop wit 1.0
2 Bye - 0.5
3 Ronald Gouma zwart 0.5
4 Michiel Spook wit 0.5
5 Ton van Rooijen zwart 0.5
6 Wim Velker wit 0.5
7 Fred Scheeren zwart 0.5
8 Marc Hartog zwart 0.0
9 Ronald de Vries wit 0.5

Seizoen 2013-2014 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Klaas Been wit 1.0
2 Erik Corneth zwart 0.0
3 Sylvain de Ruijter zwart 0.5
4 Bart Feltman wit 0.0
5 Arie van Heeren wit 0.0
6 Hans Redel zwart 1.0
7 Harrie Boom wit 0.0
8 Frank Homburg zwart 0.0
9 Bye - 0.0

Resultaten in alle Kennemer Open edities
Editie Po Nr Byes Groep Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
2018-2019 14 13 1 0.5 0.5 0.25 4.5 1744 1600 1600 -0.19
2017-2018 22 27 2 1 4.5 40.0 18.00 25.5 1753 1753 1753 -0.02
2016-2017 38 29 2,5,7,9 1 3.0 36.0 14.50 14.0 1748 1703 1631 -0.83
2015-2016 14 14 2 1 4.5 43.5 21.75 26.0 1807 1796 1796 -0.13
2013-2014 48 19 9 1 2.5 36.5 9.25 16.5 1791 1715 1574 -2.30
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma