Kennemer Open - 2007-2008
Eindklassement groep 1
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 18 Arres Oudshoorn 7.0 41.5 33.75 31.0 1815 1738 1958 +1.51
2 23 Sander Tromp 3 6.5 46.5 31.25 32.5 1748 1780 1973 +2.32
3 17 Bert van Brussel 7 6.0 47.0 30.00 31.0 1775 1730 1871 +1.02
4 14 Wadim Sharshov 2 6.0 46.5 30.00 32.0 1736 1754 1895 +1.74
5 37 Eva Gorter 4-5 5.5 48.0 27.75 30.5 1716 1761 1863 +1.42
6 9 Naomi Snikkers 1 5.5 46.5 25.50 31.5 1794 1750 1845 +0.52
7 34 Frans van Baardewijk 2,7-8 5.5 45.5 28.75 28.5 1725 1771 1964 +1.86
8 29 Yashin van Kesteren 2,4 5.5 43.5 26.00 26.5 1683 1761 1863 +1.77
9 5 Hagar Bos 5.5 42.5 25.25 29.0 1809 1731 1811 +0.01
10 25 Henk Verdam 4-5 5.0 38.5 19.50 25.5 1741 1703 1753 +0.15
11 22 Eric Goudriaan 1 5.0 37.0 17.75 22.5 1735 1731 1774 +0.42
12 11 Jan Schol 5,9 4.5 45.5 23.50 27.5 1800 1747 1797 +0.01
13 41 Sebastiaan Kerkvliet 4-6 4.5 41.5 21.50 18.0 1673 1713 1770 +0.86
14 7 Joost Jansen 1-2,4,6-9 4.5 41.0 20.25 21.5 1809 1728 1728 -0.22
15 4 Peter Ypma 1-2,9 4.5 40.5 20.25 24.0 1987 1760 1817 -1.24
16 26 Gerard Brookhuis 1,3-9 4.5 40.5 20.25 22.5 1730 1780 1780 +0.07
17 28 Dies de Dreu 2,6 4.5 40.5 17.75 24.5 1737 1756 1756 +0.21
18 2 Wim Velker 1,4-5,8 4.5 40.0 22.75 23.5 1875 1703 1852 -0.15
19 38 Jeroen Loos 4-5 4.5 39.0 18.00 20.0 1665 1750 1750 +0.84
20 12 Wim de Groot 4,7 4.5 39.0 16.25 24.0 1780 1697 1697 -0.77
21 8 Frank Homburg 2,6,9 4.0 47.5 21.50 26.0 1809 1776 1776 -0.30
22 32 Jos Landsheer 2 4.0 40.5 15.75 22.5 1699 1749 1706 +0.06
23 19 Ronald de Vries 1 4.0 38.5 15.75 19.0 1797 1769 1726 -0.82
24 10 Rob de Haan 1-2,4-9 4.0 38.0 16.00 19.0 1800 1725 990 -0.60
25 27 Fer Mesman 2-4,7,9 4.0 37.0 14.25 19.5 1726 1799 1712 -0.10
26 35 Remco ten Hagen 5-6 4.0 36.0 14.50 13.0 1701 1706 1656 -0.43
27 30 Hans J. Larooij 8 4.0 34.0 14.75 16.0 1723 1706 1706 -0.16
28 40 Jan Koopman 4.0 33.5 12.50 13.0 1662 1739 1696 +0.49
29 42 Anneke Schol-Grin 3.5 43.5 13.75 19.5 1641 1751 1671 +0.35
30 24 Harry Peters 1,4,6-7,9 3.5 43.0 23.75 22.0 1733 1756 1851 +0.62
31 21 Frank Sala 3.5 43.0 16.00 21.0 1703 1739 1659 -0.55
32 13 Hans Spanjersberg 8 3.5 42.5 18.00 20.0 1720 1729 1686 -0.42
33 31 Werner Passchier 1,5 3.5 34.5 11.75 16.0 1715 1713 1611 -1.00
34 43 Gijsbert de Bock 6-7 3.5 34.0 11.50 15.0 1617 1707 1605 -0.16
35 15 Jacques van Gelder 5-9 3.0 41.0 18.75 20.0 1775 1716 1716 -0.32
36 6 Lex Goudriaan 6 3.0 40.0 11.25 19.5 1817 1727 1586 -2.46
37 16 Ernst von Kreijfelt 4 3.0 38.5 11.50 16.0 1775 1723 1582 -2.06
38 20 Raf Tjong-Akiet 2.5 40.5 11.00 17.5 1702 1722 1556 -1.73
39 36 Louis Bongenaar 9 2.5 32.0 9.50 11.0 1679 1709 1568 -1.18
40 39 Jan de Jong 6 2.0 38.0 10.25 14.0 1619 1747 1496 -1.14
41 33 Sylvain de Ruijter 1-2,6-9 2.0 34.5 15.75 14.5 1701 1789 1664 -0.14

Eindklassement groep 2
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 1 Wim Gravemaker 6 7.0 47.5 37.75 30.5 1684 1538 1789 +0.90
2 3 Heru Wijono 8 6.5 51.0 37.75 37.5 1669 1566 1817 +1.38
3 4 Hans Kuijper 4 6.5 50.0 33.50 33.0 1626 1558 1751 +1.20
4 11 Nathalie van der Lende 6.5 46.5 30.25 34.5 1648 1527 1693 +0.56
5 40 Menno Schaefer 6.0 46.0 28.00 28.5 1369 1546 1671 +3.57
6 16 Ger Dekker 6.0 42.5 27.25 29.0 1558 1520 1645 +1.05
7 25 Robert Balm 6.0 37.0 22.00 27.0 1471 1527 1652 +2.22
8 10 Wim Laurens Gravemaker 5 5.5 43.5 21.50 28.5 1634 1534 1584 -0.48
9 22 Hans Huson 5.5 38.0 20.50 21.5 1526 1473 1553 +0.37
10 2 Jan van Willigen 5 5.0 43.5 20.00 27.0 1635 1512 1555 -0.86
11 27 Bert Bergshoeff 1-5,7-9 5.0 42.5 22.50 24.5 1533 920 1655 +0.02
12 33 Daan Haver 5.0 42.5 21.00 26.0 1387 1579 1622 +2.75
13 13 Jonathan de Kleuver 3 5.0 41.0 20.25 24.0 1622 1493 1536 -0.86
14 15 Gerda Schiermeier 5-6 5.0 38.5 20.75 23.0 1571 1497 1547 -0.20
15 5 Yorick Tromp 6-8 4.5 46.0 25.75 29.5 1622 1501 1650 +0.20
16 19 Peter van der Meulen 2,9 4.5 45.5 23.25 23.5 1541 1507 1557 +0.15
17 20 Frits Bakkes 4.5 43.5 19.25 26.0 1533 1486 1486 -0.63
18 14 Paul van Zon 3 4.5 42.5 20.00 24.0 1575 1488 1488 -0.96
19 9 Ad Gorissen 1-9 4.5 40.5 20.25 22.5 1605 - - -
20 29 Outger Baron 1-3,5,8-9 4.5 40.5 20.25 22.0 1443 1530 1530 +0.36
21 7 Fred Schaefer 4.5 39.5 18.25 20.5 1615 1488 1488 -1.53
22 23 John Spaan 2,5 4.5 39.0 18.00 16.5 1488 1473 1523 +0.36
23 28 Sjef Rosier 4.5 37.0 16.50 17.5 1455 1456 1456 +0.00
24 26 Pim Otte 6-7 4.0 46.5 19.50 26.5 1468 1583 1533 +0.62
25 8 Wim Hoffenaar 2,5 4.0 45.5 18.50 26.5 1528 1502 1452 -0.78
26 6 Martin Steunebrink 2,6,9 4.0 45.0 22.25 27.0 1616 1505 1505 -0.90
27 30 Tabitha Snikkers 1 4.0 37.5 11.75 13.0 1503 1347 1304 -2.18
28 18 Ton Haver 5 4.0 37.0 13.00 20.5 1551 1507 1464 -0.98
29 34 Bas Haver 3.5 41.0 13.50 22.5 1498 1515 1435 -0.82
30 17 Willem Spaan 3.5 40.5 12.25 18.0 1561 1423 1343 -2.71
31 41 Aad Zandvliet 1,4 3.5 38.5 13.50 18.5 1265 1470 1368 +0.82
32 36 Raymond van den Bos 5,8-9 3.0 41.5 18.50 21.5 1406 1550 1493 +0.64
33 12 W. Maarschalkerweerd 4,7,9 3.0 41.5 14.25 17.5 1580 1468 1343 -1.90
34 31 Henk Roosink 2,5,9 3.0 37.5 12.75 13.5 1340 1535 1410 +0.50
35 35 Bart Feltman 4,6,9 3.0 32.5 9.75 13.0 1294 1416 1291 +0.02
36 32 Floris Schleicher 2,4,7,9 2.5 35.0 9.25 16.0 1333 1506 1184 -0.58
37 24 John Post 2 2.5 32.0 6.50 13.0 1480 1428 1270 -1.99
38 38 Jelle Kersten 3,5 2.5 29.0 5.00 12.0 920 1411 1181 +1.22
39 37 Bastiaan Eisses 2,4,6-9 2.0 39.5 16.50 12.0 1268 1518 1393 +0.43
40 21 Frank Tromp 4,6 2.0 26.5 4.00 9.5 1320 1360 1051 -2.08
41 39 Sytze Kersten 3,5 1.5 30.0 2.50 6.5 1133 1396 974 -0.76

Uitslagen 9e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Arres Oudshoorn 6.0 - Naomi Snikkers 5.5 18-9 1-0
2 Eva Gorter 5.5 - Sander Tromp 5.5 37-23 0-1
3 Bert van Brussel 5.5 - Wadim Sharshov 5.5 17-14 ½-½
4 Hagar Bos 5.0 - Yashin van Kesteren 5.0 5-29 ½-½
5 Frans van Baardewijk 4.5 - Wim de Groot 4.5 34-12 1-0
6 Henk Verdam 4.0 - Jeroen Loos 4.5 25-38 1-0
7 Ronald de Vries 4.0 - Eric Goudriaan 4.0 19-22 0-1
8 Sebastiaan Kerkvliet 3.5 - Jos Landsheer 4.0 41-32 1-0
9 Dies de Dreu 3.5 - Hans Spanjersberg 3.5 28-13 1-0
10 Anneke Schol-Grin 3.5 - Wim Velker 3.5 42-2 0-1
11 Hans J. Larooij 3.0 - Frank Sala 3.5 30-21 1-0
12 Lex Goudriaan 3.0 - Jan Koopman 3.0 6-40 0-1
13 Remco ten Hagen 3.0 - Ernst von Kreijfelt 3.0 35-16 1-0
14 Raf Tjong-Akiet 2.5 - Gijsbert de Bock 2.5 20-43 0-1
15 Jan de Jong 2.0 - Werner Passchier 2.5 39-31 0-1

Bye (½ punt): 7 Joost Jansen, 10 Rob de Haan, 26 Gerard Brookhuis, 27 Fer Mesman

Bye (0 punten): 4 Peter Ypma, 8 Frank Homburg, 11 Jan Schol, 15 Jacques van Gelder, 24 Harry Peters, 33 Sylvain de Ruijter, 36 Louis Bongenaar

Uitslagen 9e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Wim Gravemaker 6.0 - Heru Wijono 6.5 1-3 1-0
2 Menno Schaefer 6.0 - Hans Kuijper 5.5 40-4 0-1
3 Nathalie van der Lende 5.5 - Jonathan de Kleuver 5.0 11-13 1-0
4 Robert Balm 5.0 - Jan van Willigen 5.0 25-2 1-0
5 Ger Dekker 5.0 - Sjef Rosier 4.5 16-28 1-0
6 Frits Bakkes 4.5 - Hans Huson 4.5 20-22 0-1
7 Pim Otte 4.0 - Gerda Schiermeier 4.0 26-15 0-1
8 Wim Hoffenaar 4.0 - Daan Haver 4.0 8-33 0-1
9 Paul van Zon 4.0 - Fred Schaefer 4.0 14-7 ½-½
10 Bas Haver 3.5 - John Spaan 3.5 34-23 0-1
11 Willem Spaan 3.0 - Ton Haver 3.5 17-18 ½-½
12 Jelle Kersten 2.5 - Tabitha Snikkers 3.0 38-30 0-1
13 Aad Zandvliet 2.5 - John Post 2.5 41-24 1-0
14 Sytze Kersten 1.0 - Frank Tromp 1.5 39-21 ½-½

Reglementair (1 punt): 10 Wim Laurens Gravemaker

Reglementair (0 punten): 5 Yorick Tromp

Bye (½ punt): 9 Ad Gorissen, 27 Bert Bergshoeff, 29 Outger Baron

Bye (0 punten): 6 Martin Steunebrink, 12 W. Maarschalkerweerd, 19 Peter van der Meulen, 31 Henk Roosink, 32 Floris Schleicher, 35 Bart Feltman, 36 Raymond van den Bos, 37 Bastiaan Eisses

Uitslagen 8e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Arres Oudshoorn 5.0 - Wadim Sharshov 5.5 18-14 1-0
2 Naomi Snikkers 5.0 - Eva Gorter 5.0 9-37 ½-½
3 Jan Schol 4.5 - Bert van Brussel 4.5 11-17 0-1
4 Sander Tromp 4.5 - Frank Homburg 4.0 23-8 1-0
5 Jos Landsheer 4.0 - Hagar Bos 4.0 32-5 0-1
6 Yashin van Kesteren 4.0 - Henk Verdam 4.0 29-25 1-0
7 Jeroen Loos 3.5 - Dies de Dreu 3.5 38-28 1-0
8 Wim de Groot 3.5 - Anneke Schol-Grin 3.5 12-42 1-0
9 Fer Mesman 3.5 - Peter Ypma 3.5 27-4 0-1
10 Lex Goudriaan 3.0 - Ronald de Vries 3.0 6-19 0-1
11 Ernst von Kreijfelt 3.0 - Eric Goudriaan 3.0 16-22 0-1
12 Harry Peters 3.0 - Remco ten Hagen 2.5 24-35 ½-½
13 Louis Bongenaar 2.5 - Frank Sala 2.5 36-21 0-1
14 Gijsbert de Bock 2.5 - Sebastiaan Kerkvliet 2.5 43-41 0-1
15 Werner Passchier 2.0 - Raf Tjong-Akiet 2.0 31-20 ½-½
16 Jan Koopman 2.0 - Jan de Jong 2.0 40-39 1-0

Bye (½ punt): 7 Joost Jansen, 10 Rob de Haan, 26 Gerard Brookhuis

Bye (0 punten): 2 Wim Velker, 13 Hans Spanjersberg, 15 Jacques van Gelder, 30 Hans J. Larooij, 33 Sylvain de Ruijter, 34 Frans van Baardewijk

Uitslagen 8e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Menno Schaefer 5.0 - Nathalie van der Lende 5.5 40-11 1-0
2 Peter van der Meulen 4.5 - Wim Gravemaker 5.0 19-1 0-1
3 Hans Kuijper 4.5 - Wim Laurens Gravemaker 4.5 4-10 1-0
4 Jan van Willigen 4.0 - Martin Steunebrink 4.0 2-6 1-0
5 Robert Balm 4.0 - Wim Hoffenaar 4.0 25-8 1-0
6 Ger Dekker 4.0 - Daan Haver 4.0 16-33 1-0
7 Jonathan de Kleuver 4.0 - Paul van Zon 4.0 13-14 1-0
8 Sjef Rosier 3.5 - Pim Otte 4.0 28-26 1-0
9 Hans Huson 3.5 - Bas Haver 3.5 22-34 1-0
10 Henk Roosink 3.0 - Frits Bakkes 3.5 31-20 0-1
11 Fred Schaefer 3.0 - Bart Feltman 3.0 7-35 1-0
12 Gerda Schiermeier 3.0 - W. Maarschalkerweerd 3.0 15-12 1-0
13 John Spaan 2.5 - Floris Schleicher 2.5 23-32 1-0
14 Ton Haver 2.5 - John Post 2.5 18-24 1-0
15 Tabitha Snikkers 2.0 - Aad Zandvliet 2.5 30-41 1-0
16 Frank Tromp 1.5 - Willem Spaan 2.0 21-17 0-1
17 Sytze Kersten 1.0 - Jelle Kersten 1.5 39-38 0-1

Bye (½ punt): 9 Ad Gorissen, 27 Bert Bergshoeff, 29 Outger Baron

Bye (0 punten): 3 Heru Wijono, 5 Yorick Tromp, 36 Raymond van den Bos, 37 Bastiaan Eisses

Uitslagen 7e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Wadim Sharshov 4.5 - Naomi Snikkers 5.0 14-9 1-0
2 Frank Homburg 4.0 - Arres Oudshoorn 4.0 8-18 0-1
3 Eva Gorter 4.0 - Yashin van Kesteren 4.0 37-29 1-0
4 Peter Ypma 3.5 - Sander Tromp 3.5 4-23 0-1
5 Dies de Dreu 3.5 - Jan Schol 3.5 28-11 0-1
6 Anneke Schol-Grin 3.0 - Hagar Bos 3.5 42-5 ½-½
7 Henk Verdam 3.0 - Lex Goudriaan 3.0 25-6 1-0
8 Eric Goudriaan 3.0 - Jos Landsheer 3.0 22-32 0-1
9 Ronald de Vries 2.5 - Wim Velker 3.0 19-2 ½-½
10 Hans Spanjersberg 3.0 - Sebastiaan Kerkvliet 2.0 13-41 ½-½
11 Frank Sala 2.5 - Jeroen Loos 2.5 21-38 0-1
12 Raf Tjong-Akiet 2.0 - Hans J. Larooij 2.0 20-30 0-1
13 Jan Koopman 2.0 - Ernst von Kreijfelt 2.0 40-16 0-1
14 Remco ten Hagen 1.5 - Werner Passchier 2.0 35-31 1-0
15 Louis Bongenaar 1.5 - Jan de Jong 2.0 36-39 1-0

Bye (½ punt): 7 Joost Jansen, 10 Rob de Haan, 12 Wim de Groot, 17 Bert van Brussel, 26 Gerard Brookhuis, 27 Fer Mesman, 34 Frans van Baardewijk, 43 Gijsbert de Bock

Bye (0 punten): 15 Jacques van Gelder, 24 Harry Peters, 33 Sylvain de Ruijter

Uitslagen 7e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Heru Wijono 5.5 - Hans Kuijper 4.5 3-4 1-0
2 Nathalie van der Lende 4.5 - Robert Balm 4.0 11-25 1-0
3 Martin Steunebrink 4.0 - Menno Schaefer 4.0 6-40 0-1
4 Wim Gravemaker 4.0 - Jan van Willigen 4.0 1-2 1-0
5 Frits Bakkes 3.5 - Peter van der Meulen 3.5 20-19 0-1
6 Bas Haver 3.5 - Wim Laurens Gravemaker 3.5 34-10 0-1
7 Wim Hoffenaar 3.5 - Ger Dekker 3.5 8-16 ½-½
8 Daan Haver 3.0 - Gerda Schiermeier 3.0 33-15 1-0
9 Paul van Zon 3.0 - Raymond van den Bos 3.0 14-36 1-0
10 Jonathan de Kleuver 3.0 - Fred Schaefer 3.0 13-7 1-0
11 Outger Baron 2.5 - John Spaan 2.5 29-23 1-0
12 Ton Haver 2.5 - Hans Huson 2.5 18-22 0-1
13 Aad Zandvliet 2.5 - Sjef Rosier 2.5 41-28 0-1
14 Willem Spaan 2.0 - Henk Roosink 2.0 17-31 0-1
15 Bart Feltman 2.0 - Jelle Kersten 1.5 35-38 1-0
16 John Post 1.5 - Frank Tromp 1.5 24-21 1-0
17 Tabitha Snikkers 1.0 - Sytze Kersten 1.0 30-39 1-0

Bye (½ punt): 5 Yorick Tromp, 9 Ad Gorissen, 12 W. Maarschalkerweerd, 26 Pim Otte, 27 Bert Bergshoeff

Bye (0 punten): 32 Floris Schleicher, 37 Bastiaan Eisses

Uitslagen 6e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Naomi Snikkers 4.0 - Bert van Brussel 4.0 9-17 1-0
2 Sander Tromp 3.5 - Wadim Sharshov 3.5 23-14 0-1
3 Arres Oudshoorn 3.5 - Frans van Baardewijk 3.5 18-34 ½-½
4 Henk Verdam 3.0 - Eva Gorter 3.0 25-37 0-1
5 Hagar Bos 3.0 - Jan Schol 3.0 5-11 ½-½
6 Jos Landsheer 3.0 - Yashin van Kesteren 3.0 32-29 0-1
7 Wim Velker 2.5 - Hans Spanjersberg 2.5 2-13 ½-½
8 Fer Mesman 2.5 - Wim de Groot 2.5 27-12 ½-½
9 Ernst von Kreijfelt 2.0 - Peter Ypma 2.5 16-4 0-1
10 Frank Sala 2.5 - Jan Koopman 1.0 21-40 0-1
11 Eric Goudriaan 2.0 - Raf Tjong-Akiet 2.0 22-20 1-0
12 Werner Passchier 2.0 - Anneke Schol-Grin 2.0 31-42 0-1
13 Jeroen Loos 2.0 - Ronald de Vries 2.0 38-19 ½-½
14 Hans J. Larooij 1.5 - Louis Bongenaar 1.0 30-36 ½-½

Bye (½ punt): 6 Lex Goudriaan, 7 Joost Jansen, 8 Frank Homburg, 10 Rob de Haan, 15 Jacques van Gelder, 26 Gerard Brookhuis, 28 Dies de Dreu, 35 Remco ten Hagen, 39 Jan de Jong, 43 Gijsbert de Bock

Bye (0 punten): 24 Harry Peters, 33 Sylvain de Ruijter, 41 Sebastiaan Kerkvliet

Uitslagen 6e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Heru Wijono 4.5 - Wim Hoffenaar 3.5 3-8 1-0
2 Wim Laurens Gravemaker 3.5 - Nathalie van der Lende 3.5 10-11 0-1
3 Hans Kuijper 3.5 - Frits Bakkes 3.5 4-20 1-0
4 Raymond van den Bos 3.0 - Jan van Willigen 3.0 36-2 0-1
5 Robert Balm 3.0 - Paul van Zon 3.0 25-14 1-0
6 Menno Schaefer 3.0 - Jonathan de Kleuver 3.0 40-13 1-0
7 Fred Schaefer 2.5 - Daan Haver 2.5 7-33 ½-½
8 Ger Dekker 2.5 - W. Maarschalkerweerd 2.5 16-12 1-0
9 Peter van der Meulen 2.5 - Outger Baron 2.5 19-29 1-0
10 Bas Haver 2.5 - Ton Haver 2.5 34-18 1-0
11 Jelle Kersten 1.5 - Bert Bergshoeff 2.5 38-27 0-1
12 Floris Schleicher 2.0 - Aad Zandvliet 2.0 32-41 ½-½
13 Sjef Rosier 1.5 - Willem Spaan 2.0 28-17 1-0
14 John Spaan 1.5 - John Post 1.5 23-24 1-0
15 Hans Huson 1.5 - Sytze Kersten 1.0 22-39 1-0
16 Henk Roosink 1.0 - Tabitha Snikkers 1.0 31-30 1-0

Bye (½ punt): 1 Wim Gravemaker, 5 Yorick Tromp, 6 Martin Steunebrink, 9 Ad Gorissen, 15 Gerda Schiermeier, 21 Frank Tromp, 26 Pim Otte, 35 Bart Feltman, 37 Bastiaan Eisses

Uitslagen 5e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Bert van Brussel 3.0 - Sander Tromp 3.5 17-23 1-0
2 Frans van Baardewijk 3.0 - Frank Homburg 3.0 34-8 ½-½
3 Hagar Bos 3.0 - Naomi Snikkers 3.0 5-9 0-1
4 Wim de Groot 2.5 - Wadim Sharshov 2.5 12-14 0-1
5 Lex Goudriaan 2.5 - Arres Oudshoorn 2.5 6-18 0-1
6 Hans Spanjersberg 2.0 - Harry Peters 2.5 13-24 ½-½
7 Anneke Schol-Grin 2.0 - Dies de Dreu 2.0 42-28 0-1
8 Yashin van Kesteren 2.0 - Eric Goudriaan 2.0 29-22 1-0
9 Peter Ypma 2.0 - Frank Sala 2.0 4-21 ½-½
10 Raf Tjong-Akiet 2.0 - Jos Landsheer 2.0 20-32 0-1
11 Jan de Jong 1.5 - Fer Mesman 1.5 39-27 0-1
12 Ernst von Kreijfelt 1.5 - Sylvain de Ruijter 1.5 16-33 ½-½
13 Joost Jansen 1.5 - Hans J. Larooij 1.5 7-30 1-0
14 Ronald de Vries 1.0 - Jan Koopman 1.0 19-40 1-0
15 Louis Bongenaar 0.5 - Gijsbert de Bock 1.0 36-43 ½-½

Bye (½ punt): 10 Rob de Haan, 11 Jan Schol, 15 Jacques van Gelder, 25 Henk Verdam, 26 Gerard Brookhuis, 31 Werner Passchier, 35 Remco ten Hagen, 37 Eva Gorter, 38 Jeroen Loos, 41 Sebastiaan Kerkvliet

Bye (0 punten): 2 Wim Velker

Uitslagen 5e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Yorick Tromp 3.5 - Heru Wijono 3.5 5-3 0-1
2 Nathalie van der Lende 3.0 - Hans Kuijper 3.0 11-4 ½-½
3 Pim Otte 3.0 - Wim Gravemaker 2.5 26-1 0-1
4 Daan Haver 2.5 - Martin Steunebrink 2.5 33-6 0-1
5 Frits Bakkes 2.5 - Bas Haver 2.5 20-34 1-0
6 Paul van Zon 2.0 - Ger Dekker 2.5 14-16 1-0
7 Aad Zandvliet 2.0 - Menno Schaefer 2.0 41-40 0-1
8 Willem Spaan 2.0 - Robert Balm 2.0 17-25 0-1
9 Floris Schleicher 2.0 - Jonathan de Kleuver 2.0 32-13 0-1
10 W. Maarschalkerweerd 1.5 - Hans Huson 1.5 12-22 1-0
11 Peter van der Meulen 1.5 - Bastiaan Eisses 1.5 19-37 1-0
12 John Post 1.5 - Fred Schaefer 1.5 24-7 0-1
13 Bart Feltman 0.5 - Frank Tromp 1.0 35-21 1-0
14 Tabitha Snikkers 0.5 - Sjef Rosier 1.0 30-28 ½-½

Bye (½ punt): 2 Jan van Willigen, 8 Wim Hoffenaar, 9 Ad Gorissen, 10 Wim Laurens Gravemaker, 15 Gerda Schiermeier, 18 Ton Haver, 23 John Spaan, 27 Bert Bergshoeff, 29 Outger Baron, 31 Henk Roosink, 36 Raymond van den Bos, 38 Jelle Kersten, 39 Sytze Kersten

Uitslagen 4e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Jan Schol 2.5 - Sander Tromp 2.5 11-23 0-1
2 Arres Oudshoorn 2.0 - Hagar Bos 2.5 18-5 ½-½
3 Dies de Dreu 2.0 - Bert van Brussel 2.0 28-17 0-1
4 Frank Sala 2.0 - Frans van Baardewijk 2.0 21-34 0-1
5 Frank Homburg 2.0 - Peter Ypma 2.0 8-4 1-0
6 Naomi Snikkers 2.0 - Raf Tjong-Akiet 2.0 9-20 1-0
7 Wadim Sharshov 2.0 - Werner Passchier 1.0 14-31 ½-½
8 Eric Goudriaan 1.5 - Jacques van Gelder 1.5 22-15 ½-½
9 Sylvain de Ruijter 1.5 - Lex Goudriaan 1.5 33-6 0-1
10 Hans J. Larooij 1.0 - Jan de Jong 1.0 30-39 ½-½
11 Jos Landsheer 1.0 - Ronald de Vries 1.0 32-19 1-0
12 Anneke Schol-Grin 1.0 - Gijsbert de Bock 1.0 42-43 1-0
13 Hans Spanjersberg 1.0 - Louis Bongenaar 0.5 13-36 1-0
14 Jan Koopman 0.0 - Remco ten Hagen 0.5 40-35 1-0

Bye (½ punt): 2 Wim Velker, 7 Joost Jansen, 10 Rob de Haan, 12 Wim de Groot, 16 Ernst von Kreijfelt, 24 Harry Peters, 25 Henk Verdam, 26 Gerard Brookhuis, 27 Fer Mesman, 29 Yashin van Kesteren, 37 Eva Gorter, 38 Jeroen Loos, 41 Sebastiaan Kerkvliet

Uitslagen 4e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Heru Wijono 2.5 - Nathalie van der Lende 3.0 3-11 1-0
2 Ger Dekker 2.5 - Yorick Tromp 2.5 16-5 0-1
3 Martin Steunebrink 2.5 - Wim Laurens Gravemaker 2.0 6-10 0-1
4 Pim Otte 2.0 - Robert Balm 2.0 26-25 1-0
5 Wim Hoffenaar 2.0 - Gerda Schiermeier 2.0 8-15 1-0
6 Bas Haver 2.0 - Daan Haver 2.0 34-33 ½-½
7 Menno Schaefer 1.5 - Raymond van den Bos 2.0 40-36 ½-½
8 Outger Baron 1.5 - Willem Spaan 1.5 29-17 ½-½
9 Ton Haver 1.5 - Paul van Zon 1.5 18-14 ½-½
10 Wim Gravemaker 1.5 - Hans Huson 1.5 1-22 1-0
11 Jelle Kersten 1.0 - Frits Bakkes 1.5 38-20 0-1
12 Jan van Willigen 1.5 - John Spaan 1.0 2-23 1-0
13 Fred Schaefer 1.0 - Peter van der Meulen 1.0 7-19 ½-½
14 Jonathan de Kleuver 1.0 - Tabitha Snikkers 0.5 13-30 1-0
15 Sytze Kersten 0.5 - John Post 0.5 39-24 0-1
16 Sjef Rosier 0.0 - Henk Roosink 0.5 28-31 1-0

Bye (½ punt): 4 Hans Kuijper, 9 Ad Gorissen, 12 W. Maarschalkerweerd, 21 Frank Tromp, 27 Bert Bergshoeff, 32 Floris Schleicher, 35 Bart Feltman, 37 Bastiaan Eisses, 41 Aad Zandvliet

Uitslagen 3e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Hagar Bos 1.5 - Eva Gorter 2.0 5-37 1-0
2 Dies de Dreu 1.5 - Wim Velker 1.5 28-2 ½-½
3 Jan Schol 1.5 - Eric Goudriaan 1.5 11-22 1-0
4 Wadim Sharshov 1.5 - Frank Sala 1.5 14-21 ½-½
5 Raf Tjong-Akiet 1.5 - Henk Verdam 1.5 20-25 ½-½
6 Peter Ypma 1.0 - Ronald de Vries 1.0 4-19 1-0
7 Lex Goudriaan 1.0 - Yashin van Kesteren 1.0 6-29 ½-½
8 Harry Peters 1.0 - Joost Jansen 1.0 24-7 1-0
9 Frank Homburg 1.0 - Jos Landsheer 1.0 8-32 1-0
10 Werner Passchier 1.0 - Naomi Snikkers 1.0 31-9 0-1
11 Frans van Baardewijk 1.0 - Rob de Haan 1.0 34-10 1-0
12 Jan de Jong 1.0 - Wim de Groot 1.0 39-12 0-1
13 Jacques van Gelder 1.0 - Sylvain de Ruijter 1.0 15-33 ½-½
14 Bert van Brussel 1.0 - Anneke Schol-Grin 1.0 17-42 1-0
15 Sebastiaan Kerkvliet 1.0 - Arres Oudshoorn 1.0 41-18 0-1
16 Jeroen Loos 0.5 - Hans Spanjersberg 0.5 38-13 ½-½
17 Gijsbert de Bock 0.5 - Ernst von Kreijfelt 0.5 43-16 ½-½
18 Jan Koopman 0.0 - Hans J. Larooij 0.0 40-30 0-1
19 Remco ten Hagen 0.0 - Louis Bongenaar 0.0 35-36 ½-½

Bye (½ punt): 23 Sander Tromp, 26 Gerard Brookhuis, 27 Fer Mesman

Uitslagen 3e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Hans Kuijper 2.0 - Ger Dekker 2.0 4-16 ½-½
2 Nathalie van der Lende 2.0 - Pim Otte 2.0 11-26 1-0
3 Daan Haver 2.0 - Heru Wijono 1.5 33-3 0-1
4 Yorick Tromp 1.5 - Aad Zandvliet 1.5 5-41 1-0
5 Frits Bakkes 1.5 - Martin Steunebrink 1.5 20-6 0-1
6 Raymond van den Bos 1.5 - Wim Hoffenaar 1.5 36-8 ½-½
7 Wim Gravemaker 1.0 - Willem Spaan 1.0 1-17 ½-½
8 Jan van Willigen 1.0 - Ton Haver 1.0 2-18 ½-½
9 Gerda Schiermeier 1.0 - Fred Schaefer 1.0 15-7 1-0
10 Wim Laurens Gravemaker 1.0 - Peter van der Meulen 1.0 10-19 1-0
11 Robert Balm 1.0 - W. Maarschalkerweerd 1.0 25-12 1-0
12 Frank Tromp 0.5 - Bas Haver 1.0 21-34 0-1
13 Hans Huson 0.5 - Henk Roosink 0.5 22-31 1-0
14 Tabitha Snikkers 0.5 - Menno Schaefer 0.5 30-40 0-1
15 John Spaan 0.0 - Bart Feltman 0.0 23-35 1-0
16 Sjef Rosier 0.0 - Bastiaan Eisses 0.0 28-37 0-1

Reglementair (1 punt): 32 Floris Schleicher

Reglementair (0 punten): 24 John Post

Bye (½ punt): 9 Ad Gorissen, 13 Jonathan de Kleuver, 14 Paul van Zon, 27 Bert Bergshoeff, 29 Outger Baron, 38 Jelle Kersten, 39 Sytze Kersten

Uitslagen 2e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Hagar Bos 1.0 - Raf Tjong-Akiet 1.0 5-20 ½-½
2 Frank Sala 1.0 - Jan Schol 1.0 21-11 ½-½
3 Sander Tromp 1.0 - Jacques van Gelder 1.0 23-15 1-0
4 Eva Gorter 1.0 - Bert van Brussel 1.0 37-17 1-0
5 Wim Velker 0.5 - Jan de Jong 1.0 2-39 1-0
6 Naomi Snikkers 0.5 - Harry Peters 0.5 9-24 ½-½
7 Wim de Groot 0.5 - Gerard Brookhuis 0.5 12-26 ½-½
8 Henk Verdam 0.5 - Hans Spanjersberg 0.5 25-13 1-0
9 Ronald de Vries 0.5 - Werner Passchier 0.5 19-31 ½-½
10 Eric Goudriaan 0.5 - Gijsbert de Bock 0.5 22-43 1-0
11 Louis Bongenaar 0.0 - Lex Goudriaan 0.0 36-6 0-1
12 Ernst von Kreijfelt 0.0 - Jeroen Loos 0.0 16-38 ½-½
13 Arres Oudshoorn 0.0 - Jan Koopman 0.0 18-40 1-0
14 Hans J. Larooij 0.0 - Sebastiaan Kerkvliet 0.0 30-41 0-1
15 Anneke Schol-Grin 0.0 - Remco ten Hagen 0.0 42-35 1-0

Bye (½ punt): 4 Peter Ypma, 7 Joost Jansen, 8 Frank Homburg, 10 Rob de Haan, 14 Wadim Sharshov, 27 Fer Mesman, 28 Dies de Dreu, 29 Yashin van Kesteren, 32 Jos Landsheer, 33 Sylvain de Ruijter, 34 Frans van Baardewijk

Uitslagen 2e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Ger Dekker 1.0 - Jan van Willigen 1.0 16-2 1-0
2 Willem Spaan 1.0 - Hans Kuijper 1.0 17-4 0-1
3 Yorick Tromp 1.0 - Frits Bakkes 1.0 5-20 ½-½
4 Wim Laurens Gravemaker 1.0 - Pim Otte 1.0 10-26 0-1
5 Ton Haver 1.0 - Nathalie van der Lende 1.0 18-11 0-1
6 Paul van Zon 1.0 - Daan Haver 1.0 14-33 0-1
7 Heru Wijono 0.5 - Tabitha Snikkers 0.5 3-30 1-0
8 Raymond van den Bos 0.5 - Jonathan de Kleuver 0.5 36-13 1-0
9 Bas Haver 0.5 - Gerda Schiermeier 0.5 34-15 ½-½
10 Aad Zandvliet 0.5 - Hans Huson 0.5 41-22 1-0
11 Menno Schaefer 0.5 - Wim Gravemaker 0.0 40-1 0-1
12 Fred Schaefer 0.0 - Sjef Rosier 0.0 7-28 1-0
13 W. Maarschalkerweerd 0.0 - Bart Feltman 0.0 12-35 1-0
14 Frank Tromp 0.0 - Jelle Kersten 0.0 21-38 ½-½
15 Robert Balm 0.0 - Sytze Kersten 0.0 25-39 1-0

Bye (½ punt): 6 Martin Steunebrink, 8 Wim Hoffenaar, 9 Ad Gorissen, 19 Peter van der Meulen, 24 John Post, 27 Bert Bergshoeff, 29 Outger Baron, 31 Henk Roosink, 32 Floris Schleicher

Bye (0 punten): 23 John Spaan, 37 Bastiaan Eisses

Uitslagen 1e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Fer Mesman 0.0 - Hagar Bos 0.0 27-5 0-1
2 Lex Goudriaan 0.0 - Dies de Dreu 0.0 6-28 0-1
3 Yashin van Kesteren 0.0 - Frank Homburg 0.0 29-8 ½-½
4 Jan Schol 0.0 - Hans J. Larooij 0.0 11-30 1-0
5 Jos Landsheer 0.0 - Wim de Groot 0.0 32-12 ½-½
6 Hans Spanjersberg 0.0 - Frans van Baardewijk 0.0 13-34 ½-½
7 Remco ten Hagen 0.0 - Wadim Sharshov 0.0 35-14 0-1
8 Jacques van Gelder 0.0 - Louis Bongenaar 0.0 15-36 1-0
9 Eva Gorter 0.0 - Ernst von Kreijfelt 0.0 37-16 1-0
10 Bert van Brussel 0.0 - Jeroen Loos 0.0 17-38 1-0
11 Jan de Jong 0.0 - Arres Oudshoorn 0.0 39-18 1-0
12 Raf Tjong-Akiet 0.0 - Jan Koopman 0.0 20-40 1-0
13 Sebastiaan Kerkvliet 0.0 - Frank Sala 0.0 41-21 0-1
14 Sander Tromp 0.0 - Anneke Schol-Grin 0.0 23-42 1-0
15 Gijsbert de Bock 0.0 - Henk Verdam 0.0 43-25 ½-½

Bye (½ punt): 2 Wim Velker, 4 Peter Ypma, 7 Joost Jansen, 9 Naomi Snikkers, 10 Rob de Haan, 19 Ronald de Vries, 22 Eric Goudriaan, 24 Harry Peters, 26 Gerard Brookhuis, 31 Werner Passchier, 33 Sylvain de Ruijter

Uitslagen 1e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Frits Bakkes 0.0 - Wim Gravemaker 0.0 20-1 1-0
2 Jan van Willigen 0.0 - Frank Tromp 0.0 2-21 1-0
3 Hans Huson 0.0 - Heru Wijono 0.0 22-3 ½-½
4 Hans Kuijper 0.0 - John Spaan 0.0 4-23 1-0
5 John Post 0.0 - Yorick Tromp 0.0 24-5 0-1
6 Martin Steunebrink 0.0 - Robert Balm 0.0 6-25 1-0
7 Pim Otte 0.0 - Fred Schaefer 0.0 26-7 1-0
8 Wim Hoffenaar 0.0 - Sjef Rosier 0.0 8-28 1-0
9 Henk Roosink 0.0 - Wim Laurens Gravemaker 0.0 31-10 0-1
10 Nathalie van der Lende 0.0 - Floris Schleicher 0.0 11-32 1-0
11 Daan Haver 0.0 - W. Maarschalkerweerd 0.0 33-12 1-0
12 Jonathan de Kleuver 0.0 - Bas Haver 0.0 13-34 ½-½
13 Bart Feltman 0.0 - Paul van Zon 0.0 35-14 0-1
14 Gerda Schiermeier 0.0 - Raymond van den Bos 0.0 15-36 ½-½
15 Bastiaan Eisses 0.0 - Ger Dekker 0.0 37-16 0-1
16 Willem Spaan 0.0 - Jelle Kersten 0.0 17-38 1-0
17 Sytze Kersten 0.0 - Ton Haver 0.0 39-18 0-1
18 Peter van der Meulen 0.0 - Menno Schaefer 0.0 19-40 ½-½

Bye (½ punt): 9 Ad Gorissen, 27 Bert Bergshoeff, 29 Outger Baron, 30 Tabitha Snikkers, 41 Aad Zandvliet

Verslag laatste ronde Kennemer Open

De vijfde editie van het Kennemer Open is gewonnen door Arres Oudshoorn (in groep 1) en Wim Gravemaker (in groep 2).

Het toernooi voor spelers met een rating tot 2000, dat op de zaterdagen van de KNSB-competitie in het Muziekcentrum Soli in Santpoort-Noord werd gespeeld, kende afgelopen zaterdag een spannende slotronde.

Na Hicham Boulahfa vorig jaar kreeg het Kennemer Open opnieuw een zeer jonge winnaar. De 16-jarige Arres Oudshoorn, van de Leidse jeugdschaakvereniging Op Eigen Wieken, had in de voorlaatste ronde door een overwinning op zijn clubgenoot Wadim Sharshov de leiding genomen met een half punt voorsprong op vijf achtervolgers en behield die voorsprong door in de slotronde Naomi Snikkers (Messemaker 1847) te verslaan.

Oudshoorn begon het toernooi in september vorig jaar met een nederlaag tegen Jan de Jong, maar stond in de volgende acht rondes alleen nog remises toe aan Hagar Bos en Frans van Baardewijk en eindigde zo op 7 punten.

Van de achtervolgers wist alleen Sander Tromp (HWP Haarlem) te winnen, van Eva Gorter (ook zij is een clubgenote van de toernooiwinnaar), en hij besloot het toernooi daardoor met een tweede plaats (6½ punten). De derde plaats (met 6 punten) werd gedeeld door Bert van Brussel (Oegstgeest '80) en Wadim Sharshov, die in de laatste ronde onderling remise speelden.

Waar andere open toernooien speciale jeugdprijzen kennen speelt de jeugd in het Kennemer Open mee om de hoofdprijzen. Niet alleen de toernooiwinnaar en een van de nummers drie (Sharshov) kwamen uit de jongste leeftijdscategorie, ook in de groep van vijf spelers die de vijfde plaats deelden vinden we drie jongeren terug: de reeds genoemde Eva Gorter en Naomi Snikkers (de sterke vrouwelijke inbreng in het toernooi) en Yashin van Kesteren (Chesscool). De andere twee spelers op de vijfde plaats waren Hagar Bos (Dronten), die opviel door veel spectaculaire partijen te spelen, die niet altijd het maximale resultaat opleverden, maar de liefhebbers wel in vervoering brachten, en Frans van Baardewijk (Oegstgeest '80), die daarvoor tevens een van de twee ratingprijzen in de wacht sleepte (de andere was voor Sander Tromp).

In de tweede groep, voor spelers met een rating tot 1700, was de inbreng van spelers van de schaakclub Santpoort niet alleen numeriek (11 van de 41 spelers) erg groot, een aantal van hen mengde zich ook in de strijd om de eerste plaats. Toch was het Heru Wijono (Tal/DCG) die deze groep leek te gaan winnen. Na zeven ronden kon hij, met 6½ punten, al bijna niet meer ingehaald worden. In de achtste ronde moest hij door omstandigheden echter een bye opnemen en zaterdag incasseerde hij opnieuw een reglementaire nul, omdat in zijn partij tegen Wim Gravemaker zijn mobiele telefoon afging. Altijd jammer om zo te moeten winnen, maar de prestatie van Gravemaker (van Santpoort dus) was er niet minder om.

Ook deze toernooiwinnaar begon het toernooi met een nederlaag, tegen Frits Bakkes, en stormde daarna door een eindscore van 7 punten. Op de tweede plaats kreeg Wijono gezelschap van de routinier Hans Kuijper (Caïssa) en van de jeugdige Nathalie van der Lende (Santpoort). Een derde Santpoorter, Menno Schaefer, was de grote verrassing van het toernooi. Als ratingloze speler bleef hij tot in de laatste ronde kanshebber op de toernooizege. Dat lukte dan net niet, de met Ger Dekker (HWP Haarlem) en Robert Balm (Het Spaarne) gedeelde vijfde plaats leverde hem wel een ratingprijs op. De tweede ratingprijs in groep 2 was ook voor een Santpoortse jeugdspeler: ze hebben ze nog jonger en zijn naam is Daan Haver!

De volledige uitslag en alle informatie over het toernooi is terug te vinden op de website www.kennemeropen.org.

Bert Bergshoeff

Verslag eerste ronde

Het Kennemer Open, het toernooi dat met medewerking van leden van vier verenigingen uit Haarlem e.o. (Bloemendaal, HWP, Chesscool en Het Spaarne) wordt georganiseerd, is volgens de aankondiging bedoeld voor de schakers die nog niet in de KNSB-competitie of in de promotieklasse van de NHSB spelen. Dat betekent dat het toernooi elk jaar spelers kwijt raakt, die in het volgende seizoen wel een plek in die competities hebben weten te veroveren. Van de deelnemers van het vorig seizoen zijn maar liefst zeven spelers doorgestroomd naar de KNSB en nog eens drie naar de promotieklasse.

Toch hebben zich voor het afgelopen zaterdag begonnen vijfde seizoen opnieuw ruim tachtig deelnemers gemeld. Zij zijn gelijkelijk verdeeld over groep 1 (spelers met een rating tot 2000) en groep 2 (bovengrens 1700).

De prominentste deelneemster dit jaar is de voormalig Nederlands kampioene Iwona Bos. Zij had echter, net als de nummers 2 t/m 5 van de plaatsingslijst, in de eerste ronde een bye opgenomen. Daarom was het nu haar echtgenoot Hagar die op bord 1 mocht plaats nemen tegenover Fer Mesman, lid van de toernooi-organisatie. Het werd een taaie en lange partij, waarin Bos ten leste aan het langste eind trok. Omdat de verschillen in rating in de hoogste groep niet zo groot zijn vonden er ook op de andere borden gelijkwaardige partijen plaats, met niet zelden een verrassende uitslag. Zonder anderen te kort te doen vermelden we de overwinning op bord 2 van Dies de Dreu op Lex Goudriaan, die van Eva Gorter (in het vorig seizoen de winnares van groep 2) op Ernst von Kreyfelt en die van Jan de Jong op Arres Oudshoorn.

In groep 2 valt de deelname op van maar liefst 11 spelers van de schaakclub Santpoort op. De verhuizing van het toernooi van Overveen naar muziekcentrum Soli in Santpoort-Noord heeft dus tot een verheugende toename geleid van het aantal deelnemers uit de nieuwe thuis-stad. De balans voor Santpoort in de eerste ronde viel positief uit met vijf overwinningen, twee remises, drie nederlagen en een bye. De enige teleurstelling betreft in dit rijtje de nederlaag van kopman Wim Gravemaker op het eerste bord tegen de HWP-coyfee Frits Bakkes. De meest opvallende overwinning was die van de jonge Daan Haver op Willem Maarschalkerweerd. In de acht partijen waar geen Santpoorter bij betrokken was viel het debuut van Raymond van den Bos met een remise tegen Gerda Schiermeier het meeste op.

De tweede ronde wordt gespeeld op zaterdag 6 oktober a.s.

Omdat de deelnemerslimiet (100 schakers) nog niet bereikt is kunnen eventuele geïnteresseerden zich voor die ronde nog als deelnemer aan het toernooi aanmelden. Voor de eerste ronde zal voor die spelers dan een bye worden genoteerd.

Bert Bergshoeff

Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma