Kennemer Open - 2012-2013
Eindklassement groep 1
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 2 Frans Pieter van den Bos 2 7.0 46.0 36.50 28.5 1947 1727 1978 +0.31
2 10 Bert van Brussel 2 7.0 49.5 36.00 37.5 1807 1769 2020 +2.08
3 1 Rudolf Kat 2 6.5 45.5 31.50 30.0 1959 1751 1944 -0.09
4 12 Gerie Opgenhaffen 1 6.0 49.5 31.50 32.0 1788 1753 1894 +1.12
5 25 Bart Feltman 6.0 47.5 30.75 30.5 1723 1766 1891 +2.01
6 8 Erik Corneth 6 6.0 46.0 30.00 31.0 1842 1770 1911 +0.73
7 15 Timardi Verhoeff 6.0 46.0 27.25 31.0 1778 1772 1897 +1.41
8 37 Mateusz Glowacki 2,6 6.0 44.0 27.00 25.0 1673 1787 1945 +2.52
9 18 Frank Homburg 1 5.5 47.0 25.75 30.0 1773 1806 1901 +1.33
10 44 Martin Rekelhof 2 5.5 47.0 25.25 29.0 1648 1757 1852 +2.17
11 30 Richard Breurkes 1,5 5.5 46.0 26.00 26.5 1703 1721 1823 +1.17
12 11 Jan van Dorsselaer 5.5 45.0 22.50 33.0 1796 1796 1876 +1.00
13 7 Jonathan de Kleuver 8 5.0 45.5 25.00 28.5 1871 1821 1916 +0.46
14 9 Ton van Rooijen 5 5.0 44.0 22.25 27.5 1813 1755 1798 -0.12
15 3 Niek van der Maat 1 5.0 43.0 21.50 25.5 1920 1730 1773 -1.45
16 14 R. Mohamedjoesoef 7 5.0 42.5 23.25 24.5 1779 1783 1826 +0.54
17 42 Anneke Schol-Grin 5.0 40.5 21.25 20.0 1654 1725 1768 +1.32
18 52 Henk Overmeer 5 5.0 36.0 19.00 16.5 1606 1675 1718 +1.26
19 13 René Lasschuit 4.5 50.0 21.25 29.0 1780 1782 1782 +0.00
20 5 Wim Velker 1-2,7-9 4.5 48.0 30.25 28.0 1915 1722 2058 +0.54
21 22 Michiel Spook 4.5 45.0 19.00 26.0 1740 1742 1742 +0.02
22 38 Arie van Walraven 9 4.5 41.0 22.00 24.0 1672 1757 1800 +1.38
23 45 Klaas Been 4.5 41.0 18.50 25.5 1639 1781 1781 +1.66
24 23 Ernst von Kreijfelt 6 4.5 37.5 16.75 19.0 1730 1718 1718 -0.14
25 26 Gerard Koeleman 2,9 4.0 42.5 19.75 21.5 1714 1768 1768 +0.44
26 16 Johan Buis 2,4,6 4.0 40.0 18.00 23.0 1774 1690 1690 -0.69
27 34 Sylvain de Ruijter 2,6 4.0 38.5 15.50 19.5 1678 1729 1679 -0.02
28 17 Joost Jansen 1,3-5,7-9 4.0 37.5 16.50 20.5 1773 1697 1504 -0.71
29 48 Gijsbert de Bock 4.0 36.5 13.75 16.0 1634 1727 1684 +0.58
30 21 Jan Koopman 4.0 35.0 11.25 20.0 1745 1730 1687 -0.69
31 4 Rob Veenhuijsen 6-9 3.5 41.5 20.00 23.0 1918 1749 1749 -1.10
32 6 Jan Schol 3.5 41.5 13.75 21.5 1910 1745 1665 -2.92
33 47 Sander Schilthuizen 1,6 3.5 40.0 13.25 20.0 1636 1711 1609 -0.27
34 20 Joey Brokaar 1,4-5,9 3.5 38.5 16.75 15.0 1746 1676 1676 -0.48
35 28 Raf Tjong-Akiet 1-2 3.5 38.5 13.75 21.0 1708 1713 1611 -0.98
36 49 Frank Sala 3.5 38.5 12.50 20.0 1633 1726 1646 +0.13
37 46 Rommert Bakker 1-3 3.5 37.5 15.00 19.5 1637 1678 1621 -0.15
38 51 Hans Redel 1,8 3.5 36.0 16.50 17.5 1620 1691 1641 +0.20
39 27 Ed Eveleens 6 3.5 35.5 12.25 17.0 1712 1724 1637 -0.90
40 29 Fer Mesman 2,4-9 3.5 32.5 12.25 14.5 1705 1777 1042 -0.83
41 40 Wouter Tieleman 1-2,5-8 3.0 39.5 18.50 15.5 1662 1675 1800 +0.55
42 41 Rein Thierry 2,4,8 3.0 38.5 13.75 16.5 1662 1724 1599 -0.53
43 33 Kees Schrijvers 6-7,9 3.0 35.5 12.00 16.5 1688 1740 1615 -0.60
44 19 Nico Vromans 9 3.0 34.0 10.75 13.0 1761 1629 1542 -2.40
45 24 Harry Peters 1,5-6 3.0 33.0 11.00 14.0 1725 1695 1570 -1.27
46 35 Frans van Baardewijk 2,4,8-9 2.5 39.0 12.25 15.5 1677 1775 1626 -0.36
47 32 Harry Wierda 4,6,8-9 2.5 37.5 13.00 16.0 1689 1705 1556 -0.91
48 31 Jan Geus 5,9 2.5 36.5 9.50 15.0 1693 1693 1535 -1.51
49 43 Özden Tuna 1-2,4,8-9 2.5 36.0 15.75 14.5 1648 1681 1594 -0.32
50 50 Frans de Vreeze 1,4 2.0 29.0 3.50 10.5 1626 1708 1399 -1.71
51 36 Louis Bongenaar 1.5 39.0 7.00 10.5 1676 1722 1449 -2.48
52 39 Ger Dekker 1,4,6-9 1.0 30.5 9.00 7.5 1666 1767 1032 -1.12
53 53 Bert Bergshoeff 1-4,6-9 0.0 35.5 16.00 0.0 1499 1761 1026 -0.18

Eindklassement groep 2
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 28 Martin Steinhart 7.0 44.0 33.00 32.5 1447 1525 1745 +3.44
2 9 Bert Gerritsma 6.5 50.0 35.25 35.5 1571 1486 1652 +0.99
3 35 Mick van Randtwijk 7 6.0 50.5 32.50 32.5 1403 1525 1666 +2.80
4 11 Jaap Brokaar 5 6.0 48.0 29.25 31.0 1539 1463 1604 +0.73
5 5 René Nooteboom 8 6.0 46.5 32.00 33.5 1606 1506 1699 +0.93
6 8 Harrie Boom 6.0 46.0 29.25 28.5 1576 1481 1606 +0.40
7 15 Tyro Bekedam 6.0 38.5 25.00 25.5 1516 1415 1561 +0.62
8 38 Peter Kaptein 1,4-5 5.5 46.5 26.25 30.0 1389 1480 1605 +1.75
9 20 Bert Bergshoeff 1,3-4,7,9 5.5 45.5 26.75 27.0 1499 1516 1641 +0.56
10 32 Peter Elisen 5.5 45.5 23.00 30.5 1431 1386 1484 +0.79
11 16 Joop Veldhuijzen 3 5.5 43.5 25.50 26.5 1515 1437 1487 -0.17
12 31 Sandra Keetman 5.5 43.0 25.25 27.5 1443 1463 1506 +0.72
13 1 Wim Hoffenaar 5.0 49.0 26.75 26.5 1635 1520 1563 -0.87
14 22 Jelle Bottema 5.0 45.0 22.25 28.5 1476 1448 1491 +0.22
15 4 Ad Gorissen 1-3,5-6,8-9 5.0 42.0 22.25 25.5 1606 1221 1581 -0.01
16 10 Hans Pot 5.0 41.5 23.00 26.0 1544 1391 1425 -1.22
17 3 Hans Spanjersberg 5.0 41.0 21.25 25.0 1627 1510 1556 -0.80
18 37 Gerda Schiermeier 6 5.0 39.5 19.75 22.5 1389 1425 1468 +0.90
19 33 Jord Hendriks 1 5.0 38.0 19.75 24.0 1426 1539 1582 +1.71
20 18 Jan Zonneveld 4.5 47.5 21.75 26.5 1511 1488 1488 -0.27
21 12 Jan van Willigen 2 4.5 45.0 19.75 24.5 1532 1460 1510 -0.18
22 30 Mark Hemelrijk 3 4.5 41.0 19.25 22.0 1446 1466 1466 +0.21
23 42 Anton Breevoort 3,7 4.5 38.5 17.75 18.5 1320 1424 1424 +0.94
24 50 Florin Omota 4.5 38.5 17.50 21.0 - 1476 1476 -
25 46 Theo Elstgeest 7 4.5 38.5 15.75 21.5 1233 1389 1386 +1.46
26 25 John Dessens 2 4.5 38.0 17.75 18.5 1452 1373 1441 +0.02
27 13 Pim Abbestee 2,5,8 4.0 42.5 19.50 19.5 1521 1465 1465 -0.44
28 7 Wim Peters 1-2,9 4.0 41.5 19.75 22.5 1591 1513 1513 -0.64
29 19 Hans Kuijper 7-9 4.0 40.0 19.50 24.5 1504 1470 1527 +0.23
30 29 Peter de Vries 3,8 4.0 39.5 17.25 20.0 1446 1458 1458 +0.10
31 6 Lukas Mulder 1,4 4.0 39.0 15.50 19.5 1602 1393 1345 -2.32
32 24 Robert Balm 4.0 38.5 14.75 19.5 1456 1416 1373 -0.98
33 39 Karol Lesman 1-4 4.0 38.0 18.50 18.5 1379 1341 1424 +0.40
34 44 Bert-Jan Melchers 2 4.0 37.0 14.50 18.5 1307 1381 1331 +0.17
35 40 Henk Roosink 5-6 4.0 33.5 13.50 15.5 1377 1431 1381 +0.01
36 45 Edwin Mons 4 3.5 41.5 14.50 23.0 1243 1449 1358 +1.00
37 2 Henk Verdam 8 3.5 40.5 16.00 18.0 1628 1483 1483 -1.30
38 21 Jeroen Zweers 2-3 3.5 39.5 12.75 21.0 1489 1461 1359 -1.26
39 26 Gerard Draaisma 4,7 3.5 35.0 10.50 19.0 1451 1441 1339 -1.05
40 17 Carel van Pampus 1-2,7,9 3.0 39.0 17.25 18.5 1514 1496 1424 -0.62
41 36 Vlad Omota 3-4,6-7 3.0 38.0 15.25 17.0 1392 1449 1377 -0.11
42 34 Charles Hensen 5 3.0 31.0 5.75 10.0 1411 1351 1205 -1.87
43 27 Willem Spaan 9 2.5 42.0 13.50 19.5 1449 1468 1238 -1.83
44 14 Hans Huson 1-5,9 2.5 40.0 18.50 12.0 1520 1427 1427 -0.30
45 47 Roald Vos 2.5 37.0 8.25 11.5 1175 1391 1225 +0.41
46 43 Anton Kraaij 2,4,7-8 2.5 32.0 10.75 11.5 1310 1331 1190 -0.78
47 41 Harry Boot 4,9 2.5 32.0 7.50 13.0 1341 1443 1285 -0.52
48 51 Derk Kouwenhoven 1-7 2.0 38.5 17.25 9.5 - 1238 1238 -
49 23 John Post 2.0 36.0 6.00 15.5 1473 1385 1182 -3.30
50 48 Martha van den Berg 1,8 1.0 32.0 4.50 8.0 976 1411 910 -0.23
51 49 André Fivet 2,5,7-9 1.0 31.5 6.25 5.5 922 1473 537 -0.44

Uitslagen 9e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Martin Rekelhof 5.5 - Bert van Brussel 6.0 44-10 0-1
2 Frank Homburg 5.5 - Frans Pieter van den Bos 6.0 18-2 0-1
3 Timardi Verhoeff 5.5 - Bart Feltman 5.5 15-25 ½-½
4 Jan van Dorsselaer 5.5 - Rudolf Kat 5.5 11-1 0-1
5 Erik Corneth 5.0 - Ton van Rooijen 5.0 8-9 1-0
6 Mateusz Glowacki 5.0 - Niek van der Maat 5.0 37-3 1-0
7 René Lasschuit 4.5 - Gerie Opgenhaffen 5.0 13-12 0-1
8 Richard Breurkes 4.5 - Klaas Been 4.5 30-45 1-0
9 Anneke Schol-Grin 4.0 - Michiel Spook 4.5 42-22 1-0
10 Johan Buis 4.0 - R. Mohamedjoesoef 4.0 16-14 0-1
11 Jan Schol 3.5 - Jonathan de Kleuver 4.0 6-7 0-1
12 Rommert Bakker 3.5 - Henk Overmeer 4.0 46-52 0-1
13 Raf Tjong-Akiet 3.5 - Ernst von Kreijfelt 3.5 28-23 0-1
14 Jan Koopman 3.5 - Sylvain de Ruijter 3.5 21-34 ½-½
15 Hans Redel 3.0 - Frank Sala 3.0 51-49 ½-½
16 Harry Peters 3.0 - Gijsbert de Bock 3.0 24-48 0-1
17 Rein Thierry 2.5 - Sander Schilthuizen 3.0 41-47 ½-½
18 Louis Bongenaar 1.5 - Ed Eveleens 2.5 36-27 0-1
19 Frans de Vreeze 2.0 - Wouter Tieleman 2.0 50-40 0-1

Bye (½ punt): 17 Joost Jansen, 29 Fer Mesman

Bye (0 punten): 4 Rob Veenhuijsen, 5 Wim Velker, 19 Nico Vromans, 53 Bert Bergshoeff, 20 Joey Brokaar, 26 Gerard Koeleman, 31 Jan Geus, 32 Harry Wierda, 33 Kees Schrijvers, 35 Frans van Baardewijk, 38 Arie van Walraven, 39 Ger Dekker, 43 Özden Tuna

Uitslagen 9e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Martin Steinhart 6.0 - Mick van Randtwijk 6.0 28-35 1-0
2 Bert Gerritsma 5.5 - Peter Kaptein 5.5 9-38 1-0
3 Tyro Bekedam 5.0 - Peter Elisen 5.5 15-32 1-0
4 Wim Hoffenaar 5.0 - Harrie Boom 5.0 1-8 0-1
5 Hans Spanjersberg 5.0 - René Nooteboom 5.0 3-5 0-1
6 Jaap Brokaar 5.0 - Jelle Bottema 5.0 11-22 1-0
7 Joop Veldhuijzen 4.5 - Florin Omota 4.5 16-50 1-0
8 Gerda Schiermeier 4.5 - Hans Pot 4.5 37-10 ½-½
9 Sandra Keetman 4.5 - Henk Roosink 4.0 31-40 1-0
10 Jan Zonneveld 4.0 - John Dessens 4.0 18-25 ½-½
11 Robert Balm 4.0 - Jord Hendriks 4.0 24-33 0-1
12 Bert-Jan Melchers 3.5 - Mark Hemelrijk 4.0 44-30 ½-½
13 Jan van Willigen 3.5 - Gerard Draaisma 3.5 12-26 1-0
14 Theo Elstgeest 3.5 - Edwin Mons 3.5 46-45 1-0
15 Pim Abbestee 3.5 - Peter de Vries 3.5 13-29 ½-½
16 Jeroen Zweers 3.5 - Anton Breevoort 3.5 21-42 0-1
17 Charles Hensen 3.0 - Lukas Mulder 3.0 34-6 0-1
18 Karol Lesman 3.0 - Vlad Omota 3.0 39-36 1-0
19 John Post 2.0 - Henk Verdam 2.5 23-2 0-1
20 Anton Kraaij 2.0 - Roald Vos 2.0 43-47 ½-½
21 Martha van den Berg 1.0 - Derk Kouwenhoven 1.0 48-51 0-1

Bye (½ punt): 4 Ad Gorissen, 20 Bert Bergshoeff

Bye (0 punten): 7 Wim Peters, 14 Hans Huson, 17 Carel van Pampus, 19 Hans Kuijper, 27 Willem Spaan, 41 Harry Boot, 49 André Fivet

Uitslagen 8e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Frans Pieter van den Bos 5.0 - Bert van Brussel 6.0 2-10 1-0
2 Bart Feltman 5.0 - Jan van Dorsselaer 5.0 25-11 ½-½
3 Gerie Opgenhaffen 5.0 - Timardi Verhoeff 4.5 12-15 0-1
4 Niek van der Maat 4.5 - Erik Corneth 4.5 3-8 ½-½
5 Rudolf Kat 4.5 - René Lasschuit 4.5 1-13 1-0
6 Michiel Spook 4.5 - Frank Homburg 4.5 22-18 0-1
7 Richard Breurkes 4.5 - Martin Rekelhof 4.5 30-44 0-1
8 Mateusz Glowacki 4.0 - Johan Buis 4.0 37-16 1-0
9 Ton van Rooijen 4.0 - Jan Koopman 3.5 9-21 1-0
10 Klaas Been 3.5 - Jan Schol 3.5 45-6 1-0
11 Arie van Walraven 3.5 - Raf Tjong-Akiet 3.5 38-28 1-0
12 R. Mohamedjoesoef 3.0 - Kees Schrijvers 3.0 14-33 1-0
13 Gijsbert de Bock 3.0 - Gerard Koeleman 3.0 48-26 0-1
14 Frank Sala 3.0 - Anneke Schol-Grin 3.0 49-42 0-1
15 Sander Schilthuizen 3.0 - Henk Overmeer 3.0 47-52 0-1
16 Sylvain de Ruijter 3.0 - Rommert Bakker 3.0 34-46 ½-½
17 Ed Eveleens 2.5 - Joey Brokaar 2.5 27-20 0-1
18 Ernst von Kreijfelt 2.5 - Jan Geus 2.5 23-31 1-0
19 Frans de Vreeze 2.0 - Harry Peters 2.0 50-24 0-1
20 Nico Vromans 2.0 - Louis Bongenaar 1.5 19-36 1-0

Bye (½ punt): 17 Joost Jansen, 29 Fer Mesman

Bye (0 punten): 4 Rob Veenhuijsen, 5 Wim Velker, 7 Jonathan de Kleuver, 53 Bert Bergshoeff, 32 Harry Wierda, 35 Frans van Baardewijk, 39 Ger Dekker, 40 Wouter Tieleman, 41 Rein Thierry, 43 Özden Tuna, 51 Hans Redel

Uitslagen 8e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Mick van Randtwijk 5.0 - Bert Gerritsma 5.5 35-9 1-0
2 Peter Elisen 5.5 - Martin Steinhart 5.0 32-28 0-1
3 Peter Kaptein 4.5 - Sandra Keetman 4.5 38-31 1-0
4 Wim Hoffenaar 4.5 - Tyro Bekedam 4.5 1-15 ½-½
5 Harrie Boom 4.5 - Jaap Brokaar 4.5 8-11 ½-½
6 Hans Spanjersberg 4.0 - Jan Zonneveld 4.0 3-18 1-0
7 Hans Pot 4.0 - Joop Veldhuijzen 4.0 10-16 ½-½
8 Jelle Bottema 4.0 - Theo Elstgeest 3.5 22-46 1-0
9 Derk Kouwenhoven 1.0 - Bert Bergshoeff 4.0 51-20 0-1
10 Florin Omota 3.5 - Jan van Willigen 3.5 50-12 1-0
11 Edwin Mons 3.5 - Gerda Schiermeier 3.5 45-37 0-1
12 Mark Hemelrijk 3.5 - Robert Balm 3.5 30-24 ½-½
13 Jord Hendriks 3.5 - Wim Peters 3.5 33-7 ½-½
14 Henk Roosink 3.0 - Lukas Mulder 3.0 40-6 1-0
15 John Dessens 3.0 - Karol Lesman 3.0 25-39 1-0
16 Anton Breevoort 3.0 - Bert-Jan Melchers 3.0 42-44 ½-½
17 Carel van Pampus 2.5 - Vlad Omota 2.5 17-36 ½-½
18 Harry Boot 2.5 - Jeroen Zweers 2.5 41-21 0-1
19 Willem Spaan 2.5 - Charles Hensen 2.0 27-34 0-1
20 Gerard Draaisma 2.5 - John Post 2.0 26-23 1-0
21 Roald Vos 2.0 - Hans Huson 1.5 47-14 0-1

Bye (½ punt): 4 Ad Gorissen

Bye (0 punten): 2 Henk Verdam, 5 René Nooteboom, 13 Pim Abbestee, 19 Hans Kuijper, 29 Peter de Vries, 43 Anton Kraaij, 48 Martha van den Berg, 49 André Fivet

Uitslagen 7e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Bert van Brussel 5.5 - Gerie Opgenhaffen 4.5 10-12 ½-½
2 René Lasschuit 4.5 - Frans Pieter van den Bos 4.0 13-2 0-1
3 Erik Corneth 4.0 - Richard Breurkes 4.0 8-30 ½-½
4 Frank Homburg 4.0 - Rudolf Kat 4.0 18-1 ½-½
5 Jonathan de Kleuver 4.0 - Bart Feltman 4.0 7-25 0-1
6 Jan Schol 3.5 - Jan van Dorsselaer 4.0 6-11 0-1
7 Klaas Been 3.5 - Michiel Spook 3.5 45-22 0-1
8 Raf Tjong-Akiet 3.5 - Niek van der Maat 3.5 28-3 0-1
9 Martin Rekelhof 3.5 - Arie van Walraven 3.5 44-38 1-0
10 Timardi Verhoeff 3.5 - Sylvain de Ruijter 3.0 15-34 1-0
11 Ton van Rooijen 3.0 - Frank Sala 3.0 9-49 1-0
12 Rommert Bakker 3.0 - Mateusz Glowacki 3.0 46-37 0-1
13 Johan Buis 3.0 - Sander Schilthuizen 3.0 16-47 1-0
14 Gerard Koeleman 2.5 - Hans Redel 2.5 26-51 ½-½
15 Jan Koopman 2.5 - Ed Eveleens 2.5 21-27 1-0
16 Henk Overmeer 2.0 - Rein Thierry 2.5 52-41 1-0
17 Anneke Schol-Grin 2.0 - Harry Wierda 2.5 42-32 1-0
18 Joey Brokaar 2.0 - Ernst von Kreijfelt 2.0 20-23 ½-½
19 Jan Geus 2.0 - Özden Tuna 2.0 31-43 ½-½
20 Nico Vromans 2.0 - Gijsbert de Bock 2.0 19-48 0-1
21 Harry Peters 1.5 - Frans van Baardewijk 2.0 24-35 ½-½
22 Louis Bongenaar 1.5 - Frans de Vreeze 1.0 36-50 0-1

Bye (½ punt): 4 Rob Veenhuijsen, 14 R. Mohamedjoesoef, 17 Joost Jansen, 29 Fer Mesman, 33 Kees Schrijvers

Bye (0 punten): 5 Wim Velker, 53 Bert Bergshoeff, 39 Ger Dekker, 40 Wouter Tieleman

Uitslagen 7e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 René Nooteboom 5.0 - Peter Elisen 4.5 5-32 0-1
2 Bert Gerritsma 5.0 - Wim Hoffenaar 4.0 9-1 ½-½
3 Jan Zonneveld 4.0 - Martin Steinhart 4.0 18-28 0-1
4 Jan van Willigen 3.5 - Tyro Bekedam 3.5 12-15 0-1
5 Jaap Brokaar 3.5 - Jord Hendriks 3.5 11-33 1-0
6 Peter Kaptein 3.5 - Mark Hemelrijk 3.5 38-30 1-0
7 Wim Peters 3.5 - Harrie Boom 3.5 7-8 0-1
8 Joop Veldhuijzen 3.5 - Hans Spanjersberg 3.5 16-3 ½-½
9 Sandra Keetman 3.5 - Edwin Mons 3.5 31-45 1-0
10 Robert Balm 3.0 - Jelle Bottema 3.5 24-22 ½-½
11 Hans Huson 1.0 - Ad Gorissen 3.5 14-4 ½-½
12 Karol Lesman 3.0 - Hans Pot 3.0 39-10 0-1
13 Gerda Schiermeier 3.0 - Peter de Vries 3.0 37-29 ½-½
14 Henk Verdam 2.5 - Florin Omota 2.5 2-50 0-1
15 Lukas Mulder 2.5 - John Dessens 2.5 6-25 ½-½
16 Jeroen Zweers 2.5 - Pim Abbestee 2.5 21-13 0-1
17 Henk Roosink 2.0 - Willem Spaan 2.5 40-27 1-0
18 Bert-Jan Melchers 2.0 - Roald Vos 2.0 44-47 1-0
19 John Post 2.0 - Harry Boot 1.5 23-41 0-1
20 Charles Hensen 1.0 - Martha van den Berg 1.0 34-48 1-0

Bye (½ punt): 19 Hans Kuijper, 20 Bert Bergshoeff, 26 Gerard Draaisma, 35 Mick van Randtwijk, 42 Anton Breevoort, 46 Theo Elstgeest, 49 André Fivet

Bye (0 punten): 51 Derk Kouwenhoven, 17 Carel van Pampus, 36 Vlad Omota, 43 Anton Kraaij

Uitslagen 6e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Jan van Dorsselaer 4.0 - Bert van Brussel 4.5 11-10 0-1
2 Wim Velker 3.5 - Klaas Been 3.5 5-45 1-0
3 Arie van Walraven 3.5 - René Lasschuit 3.5 38-13 0-1
4 Gerie Opgenhaffen 3.5 - Martin Rekelhof 3.5 12-44 1-0
5 Rudolf Kat 3.5 - Jonathan de Kleuver 3.5 1-7 ½-½
6 Bart Feltman 3.5 - Frank Homburg 3.5 25-18 ½-½
7 Frans Pieter van den Bos 3.0 - Timardi Verhoeff 3.5 2-15 1-0
8 Richard Breurkes 3.0 - Ton van Rooijen 3.0 30-9 1-0
9 R. Mohamedjoesoef 2.5 - Jan Schol 2.5 14-6 0-1
10 Michiel Spook 2.5 - Joost Jansen 2.5 22-17 1-0
11 Hans Redel 2.5 - Raf Tjong-Akiet 2.5 51-28 0-1
12 Niek van der Maat 2.5 - Gerard Koeleman 2.5 3-26 1-0
13 Frans van Baardewijk 2.0 - Rommert Bakker 2.0 35-46 0-1
14 Frank Sala 2.0 - Jan Geus 2.0 49-31 1-0
15 Rein Thierry 2.0 - Nico Vromans 1.5 41-19 ½-½
16 Özden Tuna 1.5 - Anneke Schol-Grin 1.5 43-42 ½-½
17 Jan Koopman 1.5 - Louis Bongenaar 1.5 21-36 1-0
18 Gijsbert de Bock 1.5 - Henk Overmeer 1.5 48-52 ½-½
19 Frans de Vreeze 1.0 - Joey Brokaar 1.0 50-20 0-1

Bye (½ punt): 4 Rob Veenhuijsen, 8 Erik Corneth, 23 Ernst von Kreijfelt, 27 Ed Eveleens, 29 Fer Mesman, 32 Harry Wierda, 33 Kees Schrijvers, 34 Sylvain de Ruijter, 37 Mateusz Glowacki, 47 Sander Schilthuizen

Bye (0 punten): 16 Johan Buis, 53 Bert Bergshoeff, 24 Harry Peters, 39 Ger Dekker, 40 Wouter Tieleman

Uitslagen 6e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Martin Steinhart 4.0 - Bert Gerritsma 4.0 28-9 0-1
2 René Nooteboom 4.0 - Jaap Brokaar 3.5 5-11 1-0
3 Harrie Boom 3.5 - Mick van Randtwijk 3.5 8-35 0-1
4 Peter Elisen 3.5 - Peter Kaptein 3.5 32-38 1-0
5 Jelle Bottema 3.5 - Wim Hoffenaar 3.0 22-1 0-1
6 Hans Pot 3.0 - Jan Zonneveld 3.0 10-18 0-1
7 Hans Kuijper 3.0 - Jan van Willigen 3.0 19-12 ½-½
8 Edwin Mons 3.0 - Joop Veldhuijzen 3.0 45-16 ½-½
9 Florin Omota 2.5 - Sandra Keetman 2.5 50-31 0-1
10 Tyro Bekedam 2.5 - Willem Spaan 2.5 15-27 1-0
11 Hans Spanjersberg 2.5 - Jeroen Zweers 2.5 3-21 1-0
12 Wim Peters 2.5 - Henk Verdam 2.5 7-2 1-0
13 Jord Hendriks 2.5 - Lukas Mulder 2.5 33-6 1-0
14 Mark Hemelrijk 2.5 - Carel van Pampus 2.5 30-17 1-0
15 Bert Bergshoeff 2.5 - Hans Huson 1.0 20-14 1-0
16 Robert Balm 2.0 - Gerard Draaisma 2.0 24-26 1-0
17 Pim Abbestee 2.0 - Anton Breevoort 2.0 13-42 ½-½
18 Peter de Vries 2.0 - John Post 2.0 29-23 1-0
19 Theo Elstgeest 2.0 - Bert-Jan Melchers 2.0 46-44 1-0
20 Harry Boot 1.5 - Karol Lesman 2.0 41-39 0-1
21 Martha van den Berg 1.0 - John Dessens 1.5 48-25 0-1
22 Roald Vos 1.0 - Charles Hensen 1.0 47-34 1-0
23 André Fivet 0.5 - Anton Kraaij 1.0 49-43 0-1

Bye (½ punt): 4 Ad Gorissen, 37 Gerda Schiermeier, 40 Henk Roosink

Bye (0 punten): 51 Derk Kouwenhoven, 36 Vlad Omota

Uitslagen 5e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Bert van Brussel 3.5 - Timardi Verhoeff 3.5 10-15 1-0
2 Jan van Dorsselaer 3.0 - Gerie Opgenhaffen 3.5 11-12 1-0
3 Frank Homburg 3.0 - Erik Corneth 3.0 18-8 ½-½
4 Jonathan de Kleuver 3.0 - Wim Velker 3.0 7-5 ½-½
5 Klaas Been 2.5 - R. Mohamedjoesoef 2.5 45-14 1-0
6 Rob Veenhuijsen 2.5 - Arie van Walraven 2.5 4-38 0-1
7 Martin Rekelhof 2.5 - Michiel Spook 2.5 44-22 1-0
8 Sander Schilthuizen 2.5 - Bart Feltman 2.5 47-25 0-1
9 Mateusz Glowacki 2.5 - Rudolf Kat 2.5 37-1 0-1
10 René Lasschuit 2.5 - Frank Sala 2.0 13-49 1-0
11 Gerard Koeleman 2.0 - Sylvain de Ruijter 2.0 26-34 ½-½
12 Frans Pieter van den Bos 2.0 - Frans van Baardewijk 2.0 2-35 1-0
13 Harry Wierda 2.0 - Johan Buis 2.0 32-16 0-1
14 Raf Tjong-Akiet 1.5 - Rommert Bakker 2.0 28-46 1-0
15 Ernst von Kreijfelt 1.5 - Niek van der Maat 1.5 23-3 0-1
16 Jan Schol 1.5 - Jan Koopman 1.5 6-21 1-0
17 Anneke Schol-Grin 1.5 - Hans Redel 1.5 42-51 0-1
18 Özden Tuna 1.0 - Rein Thierry 1.5 43-41 ½-½
19 Ed Eveleens 1.0 - Frans de Vreeze 1.0 27-50 1-0
20 Louis Bongenaar 1.0 - Gijsbert de Bock 1.0 36-48 ½-½
21 Kees Schrijvers 1.0 - Ger Dekker 1.0 33-39 1-0
22 Nico Vromans 0.5 - Bert Bergshoeff 0.0 19-53 1-0

Bye (½ punt): 9 Ton van Rooijen, 17 Joost Jansen, 24 Harry Peters, 29 Fer Mesman, 30 Richard Breurkes, 31 Jan Geus, 52 Henk Overmeer

Bye (0 punten): 20 Joey Brokaar, 40 Wouter Tieleman

Uitslagen 5e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Bert Gerritsma 3.5 - René Nooteboom 3.5 9-5 ½-½
2 Mick van Randtwijk 3.0 - Peter Elisen 3.0 35-32 ½-½
3 Jan van Willigen 3.0 - Martin Steinhart 3.0 12-28 0-1
4 Jan Zonneveld 2.5 - Harrie Boom 3.0 18-8 ½-½
5 Sandra Keetman 2.5 - Jelle Bottema 2.5 31-22 0-1
6 Wim Hoffenaar 2.0 - Bert Bergshoeff 2.5 1-20 1-0
7 Tyro Bekedam 2.0 - Hans Pot 2.5 15-10 ½-½
8 Willem Spaan 2.0 - Gerda Schiermeier 2.0 27-37 ½-½
9 Lukas Mulder 2.0 - Mark Hemelrijk 2.0 6-30 ½-½
10 Joop Veldhuijzen 2.0 - Theo Elstgeest 2.0 16-46 1-0
11 John Post 2.0 - Hans Kuijper 2.0 23-19 0-1
12 Jeroen Zweers 2.0 - Wim Peters 2.0 21-7 ½-½
13 Carel van Pampus 2.0 - Jord Hendriks 2.0 17-33 ½-½
14 Gerard Draaisma 2.0 - Edwin Mons 2.0 26-45 0-1
15 Henk Verdam 2.0 - Hans Spanjersberg 2.0 2-3 ½-½
16 Bert-Jan Melchers 1.5 - Peter de Vries 1.5 44-29 ½-½
17 Vlad Omota 1.5 - Harry Boot 1.5 36-41 1-0
18 John Dessens 1.5 - Florin Omota 1.5 25-50 0-1
19 Anton Kraaij 1.0 - Robert Balm 1.0 43-24 0-1
20 Karol Lesman 1.0 - Martha van den Berg 1.0 39-48 1-0
21 Anton Breevoort 1.0 - Roald Vos 1.0 42-47 1-0

Bye (1 punt): 34 Charles Hensen

Bye (½ punt): 4 Ad Gorissen, 11 Jaap Brokaar, 13 Pim Abbestee, 38 Peter Kaptein, 40 Henk Roosink

Bye (0 punten): 51 Derk Kouwenhoven, 14 Hans Huson, 49 André Fivet

Uitslagen 4e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Timardi Verhoeff 2.5 - Jan van Dorsselaer 3.0 15-11 1-0
2 Erik Corneth 2.5 - Jonathan de Kleuver 2.5 8-7 ½-½
3 Bert van Brussel 2.5 - René Lasschuit 2.5 10-13 1-0
4 Gerie Opgenhaffen 2.5 - R. Mohamedjoesoef 2.5 12-14 1-0
5 Ton van Rooijen 2.0 - Rob Veenhuijsen 2.0 9-4 ½-½
6 Rudolf Kat 2.0 - Bart Feltman 2.0 1-25 ½-½
7 Wim Velker 2.0 - Gerard Koeleman 2.0 5-26 1-0
8 Frank Sala 2.0 - Frank Homburg 2.0 49-18 0-1
9 Jan Schol 1.5 - Michiel Spook 1.5 6-22 0-1
10 Niek van der Maat 1.5 - Arie van Walraven 1.5 3-38 0-1
11 Ernst von Kreijfelt 1.5 - Sander Schilthuizen 1.5 23-47 0-1
12 Raf Tjong-Akiet 1.5 - Klaas Been 1.5 28-45 0-1
13 Jan Koopman 1.5 - Martin Rekelhof 1.5 21-44 0-1
14 Anneke Schol-Grin 1.5 - Richard Breurkes 1.5 42-30 0-1
15 Jan Geus 1.5 - Mateusz Glowacki 1.5 31-37 0-1
16 Wouter Tieleman 1.0 - Louis Bongenaar 1.0 40-36 1-0
17 Rommert Bakker 1.0 - Harry Peters 1.0 46-24 1-0
18 Sylvain de Ruijter 1.0 - Kees Schrijvers 1.0 34-33 1-0
19 Gijsbert de Bock 1.0 - Frans Pieter van den Bos 1.0 48-2 0-1
20 Hans Redel 0.5 - Ed Eveleens 1.0 51-27 1-0
21 Henk Overmeer 0.0 - Nico Vromans 0.5 52-19 1-0

Bye (½ punt): 16 Johan Buis, 17 Joost Jansen, 20 Joey Brokaar, 29 Fer Mesman, 32 Harry Wierda, 35 Frans van Baardewijk, 39 Ger Dekker, 41 Rein Thierry, 50 Frans de Vreeze

Bye (0 punten): 53 Bert Bergshoeff, 43 Özden Tuna

Uitslagen 4e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 René Nooteboom 2.5 - Jan Zonneveld 2.5 5-18 1-0
2 Jelle Bottema 2.5 - Bert Gerritsma 2.5 22-9 0-1
3 Jaap Brokaar 2.5 - Mick van Randtwijk 2.5 11-35 ½-½
4 Peter Elisen 2.0 - Willem Spaan 2.0 32-27 1-0
5 Hans Pot 2.0 - Sandra Keetman 2.0 10-31 ½-½
6 Harrie Boom 2.0 - Joop Veldhuijzen 2.0 8-16 1-0
7 Martin Steinhart 2.0 - Jeroen Zweers 2.0 28-21 1-0
8 Peter de Vries 1.5 - Jan van Willigen 2.0 29-12 0-1
9 Jord Hendriks 1.5 - John Post 1.5 33-23 ½-½
10 Hans Kuijper 1.5 - Henk Verdam 1.5 19-2 ½-½
11 Wim Peters 1.5 - Carel van Pampus 1.5 7-17 ½-½
12 Hans Spanjersberg 1.5 - Wim Hoffenaar 1.5 3-1 ½-½
13 Ad Gorissen 1.5 - André Fivet 0.5 4-49 1-0
14 Roald Vos 1.0 - Gerda Schiermeier 1.0 47-37 0-1
15 Martha van den Berg 1.0 - Theo Elstgeest 1.0 48-46 0-1
16 John Dessens 1.0 - Pim Abbestee 1.0 25-13 ½-½
17 Mark Hemelrijk 1.0 - Anton Breevoort 1.0 30-42 1-0
18 Florin Omota 1.0 - Bert-Jan Melchers 1.0 50-44 ½-½
19 Robert Balm 1.0 - Tyro Bekedam 1.0 24-15 0-1
20 Charles Hensen 0.0 - Henk Roosink 0.0 34-40 0-1

Bye (½ punt): 6 Lukas Mulder, 20 Bert Bergshoeff, 26 Gerard Draaisma, 36 Vlad Omota, 38 Peter Kaptein, 41 Harry Boot, 43 Anton Kraaij, 45 Edwin Mons

Bye (0 punten): 51 Derk Kouwenhoven, 14 Hans Huson, 39 Karol Lesman

Uitslagen 3e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Jan van Dorsselaer 2.0 - Ton van Rooijen 2.0 11-9 1-0
2 R. Mohamedjoesoef 1.5 - Niek van der Maat 1.5 14-3 1-0
3 Rob Veenhuijsen 1.5 - Frank Homburg 1.5 4-18 ½-½
4 Timardi Verhoeff 1.5 - Jan Schol 1.5 15-6 1-0
5 Jonathan de Kleuver 1.5 - Jan Koopman 1.5 7-21 1-0
6 Martin Rekelhof 1.5 - Erik Corneth 1.5 44-8 0-1
7 Michiel Spook 1.5 - Bert van Brussel 1.5 22-10 0-1
8 Gerie Opgenhaffen 1.5 - Ernst von Kreijfelt 1.5 12-23 1-0
9 Klaas Been 1.5 - René Lasschuit 1.5 45-13 0-1
10 Louis Bongenaar 1.0 - Rudolf Kat 1.0 36-1 0-1
11 Rein Thierry 1.0 - Wim Velker 1.0 41-5 0-1
12 Johan Buis 1.0 - Raf Tjong-Akiet 1.0 16-28 ½-½
13 Bart Feltman 1.0 - Wouter Tieleman 1.0 25-40 1-0
14 Gerard Koeleman 1.0 - Özden Tuna 1.0 26-43 1-0
15 Ed Eveleens 1.0 - Frank Sala 1.0 27-49 0-1
16 Frans Pieter van den Bos 0.5 - Anneke Schol-Grin 1.0 2-42 ½-½
17 Frans van Baardewijk 0.5 - Nico Vromans 0.5 35-19 1-0
18 Mateusz Glowacki 0.5 - Joey Brokaar 0.5 37-20 1-0
19 Harry Peters 0.5 - Sylvain de Ruijter 0.5 24-34 ½-½
20 Fer Mesman 0.5 - Sander Schilthuizen 0.5 29-47 0-1
21 Ger Dekker 0.5 - Richard Breurkes 0.5 39-30 0-1
22 Frans de Vreeze 0.5 - Jan Geus 0.5 50-31 0-1
23 Hans Redel 0.5 - Harry Wierda 0.5 51-32 0-1
24 Kees Schrijvers 0.5 - Gijsbert de Bock 0.5 33-48 ½-½
25 Arie van Walraven 0.5 - Henk Overmeer 0.0 38-52 1-0

Bye (½ punt): 17 Joost Jansen

Bye (0 punten): 53 Bert Bergshoeff, 46 Rommert Bakker

Uitslagen 3e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Bert Gerritsma 2.0 - Jaap Brokaar 2.0 9-11 ½-½
2 Willem Spaan 2.0 - René Nooteboom 1.5 27-5 0-1
3 Jan Zonneveld 1.5 - Jord Hendriks 1.5 18-33 1-0
4 Mick van Randtwijk 1.5 - Hans Kuijper 1.5 35-19 1-0
5 Edwin Mons 1.5 - Jelle Bottema 1.5 45-22 0-1
6 John Post 1.5 - Peter Kaptein 1.5 23-38 0-1
7 Sandra Keetman 1.5 - Wim Peters 1.0 31-7 ½-½
8 Wim Hoffenaar 1.0 - Gerard Draaisma 1.0 1-26 ½-½
9 Carel van Pampus 1.0 - Hans Spanjersberg 1.0 17-3 ½-½
10 Bert-Jan Melchers 1.0 - Harrie Boom 1.0 44-8 0-1
11 Florin Omota 1.0 - Hans Pot 1.0 50-10 0-1
12 Jan van Willigen 1.0 - Robert Balm 1.0 12-24 1-0
13 Pim Abbestee 1.0 - Martin Steinhart 1.0 13-28 0-1
14 André Fivet 0.5 - Peter Elisen 1.0 49-32 0-1
15 Theo Elstgeest 1.0 - Lukas Mulder 0.5 46-6 0-1
16 Henk Verdam 0.5 - Anton Kraaij 0.5 2-43 1-0
17 Tyro Bekedam 0.5 - Martha van den Berg 0.5 15-48 ½-½
18 Gerda Schiermeier 0.5 - John Dessens 0.5 37-25 ½-½
19 Harry Boot 0.0 - Charles Hensen 0.0 41-34 1-0
20 Henk Roosink 0.0 - Roald Vos 0.0 40-47 0-1

Bye (½ punt): 4 Ad Gorissen, 16 Joop Veldhuijzen, 20 Bert Bergshoeff, 21 Jeroen Zweers, 29 Peter de Vries, 30 Mark Hemelrijk, 36 Vlad Omota, 42 Anton Breevoort

Bye (0 punten): 51 Derk Kouwenhoven, 14 Hans Huson, 39 Karol Lesman

Uitslagen 2e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 René Lasschuit 1.0 - Rob Veenhuijsen 1.0 13-4 ½-½
2 R. Mohamedjoesoef 1.0 - Jonathan de Kleuver 1.0 14-7 ½-½
3 Erik Corneth 1.0 - Michiel Spook 1.0 8-22 ½-½
4 Ton van Rooijen 1.0 - Bart Feltman 1.0 9-25 1-0
5 Jan van Dorsselaer 1.0 - Ed Eveleens 1.0 11-27 1-0
6 Niek van der Maat 0.5 - Harry Peters 0.5 3-24 1-0
7 Jan Schol 0.5 - Ger Dekker 0.5 6-39 1-0
8 Richard Breurkes 0.5 - Gerie Opgenhaffen 0.5 30-12 0-1
9 Sander Schilthuizen 0.5 - Timardi Verhoeff 0.5 47-15 0-1
10 Frank Homburg 0.5 - Kees Schrijvers 0.5 18-33 1-0
11 Joost Jansen 0.5 - Anneke Schol-Grin 0.5 17-42 ½-½
12 Joey Brokaar 0.5 - Klaas Been 0.5 20-45 0-1
13 Jan Koopman 0.5 - Frans de Vreeze 0.5 21-50 1-0
14 Ernst von Kreijfelt 0.5 - Hans Redel 0.5 23-51 1-0
15 Nico Vromans 0.0 - Frank Sala 0.5 19-49 ½-½
16 Jan Geus 0.0 - Arie van Walraven 0.0 31-38 ½-½
17 Gijsbert de Bock 0.0 - Harry Wierda 0.0 48-32 ½-½
18 Henk Overmeer 0.0 - Louis Bongenaar 0.0 52-36 0-1

Bye (½ punt): 1 Rudolf Kat, 2 Frans Pieter van den Bos, 5 Wim Velker, 10 Bert van Brussel, 16 Johan Buis, 26 Gerard Koeleman, 28 Raf Tjong-Akiet, 29 Fer Mesman, 34 Sylvain de Ruijter, 35 Frans van Baardewijk, 37 Mateusz Glowacki, 40 Wouter Tieleman, 41 Rein Thierry, 43 Özden Tuna, 44 Martin Rekelhof, 46 Rommert Bakker

Bye (0 punten): 53 Bert Bergshoeff

Uitslagen 2e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Jelle Bottema 1.0 - René Nooteboom 1.0 22-5 ½-½
2 Gerard Draaisma 1.0 - Bert Gerritsma 1.0 26-9 0-1
3 Hans Pot 1.0 - Willem Spaan 1.0 10-27 0-1
4 Theo Elstgeest 1.0 - Jaap Brokaar 1.0 46-11 0-1
5 Hans Kuijper 1.0 - Sandra Keetman 1.0 19-31 ½-½
6 Hans Spanjersberg 0.5 - Edwin Mons 1.0 3-45 ½-½
7 Martin Steinhart 0.5 - Wim Hoffenaar 0.5 28-1 ½-½
8 Jord Hendriks 0.5 - Henk Verdam 0.5 33-2 1-0
9 Lukas Mulder 0.5 - Mick van Randtwijk 0.5 6-35 0-1
10 Peter Kaptein 0.5 - Tyro Bekedam 0.5 38-15 1-0
11 Joop Veldhuijzen 0.5 - Mark Hemelrijk 0.5 16-30 1-0
12 Anton Breevoort 0.5 - Jan Zonneveld 0.5 42-18 0-1
13 Vlad Omota 0.5 - Bert Bergshoeff 0.5 36-20 0-1
14 Martha van den Berg 0.5 - John Post 0.5 48-23 0-1
15 Harrie Boom 0.0 - Gerda Schiermeier 0.5 8-37 1-0
16 Robert Balm 0.0 - Harry Boot 0.0 24-41 1-0
17 Peter de Vries 0.0 - Henk Roosink 0.0 29-40 1-0
18 Peter Elisen 0.0 - Roald Vos 0.0 32-47 1-0
19 Charles Hensen 0.0 - Florin Omota 0.0 34-50 0-1

Bye (½ punt): 51 Derk Kouwenhoven, 4 Ad Gorissen, 7 Wim Peters, 12 Jan van Willigen, 13 Pim Abbestee, 14 Hans Huson, 17 Carel van Pampus, 21 Jeroen Zweers, 25 John Dessens, 39 Karol Lesman, 43 Anton Kraaij, 44 Bert-Jan Melchers, 49 André Fivet

Uitslagen 1e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Rudolf Kat 0.0 - Gerard Koeleman 0.0 1-26 ½-½
2 Ed Eveleens 0.0 - Frans Pieter van den Bos 0.0 27-2 1-0
3 Rob Veenhuijsen 0.0 - Fer Mesman 0.0 4-29 1-0
4 Kees Schrijvers 0.0 - Jan Schol 0.0 33-6 ½-½
5 Jonathan de Kleuver 0.0 - Jan Geus 0.0 7-31 1-0
6 Harry Wierda 0.0 - Erik Corneth 0.0 32-8 0-1
7 Sylvain de Ruijter 0.0 - Ton van Rooijen 0.0 34-9 0-1
8 Bert van Brussel 0.0 - Frans van Baardewijk 0.0 10-35 1-0
9 Louis Bongenaar 0.0 - Jan van Dorsselaer 0.0 36-11 0-1
10 René Lasschuit 0.0 - Mateusz Glowacki 0.0 13-37 1-0
11 Arie van Walraven 0.0 - R. Mohamedjoesoef 0.0 38-14 0-1
12 Timardi Verhoeff 0.0 - Rein Thierry 0.0 15-41 ½-½
13 Anneke Schol-Grin 0.0 - Johan Buis 0.0 42-16 ½-½
14 Nico Vromans 0.0 - Martin Rekelhof 0.0 19-44 0-1
15 Klaas Been 0.0 - Jan Koopman 0.0 45-21 ½-½
16 Michiel Spook 0.0 - Gijsbert de Bock 0.0 22-48 1-0
17 Frank Sala 0.0 - Ernst von Kreijfelt 0.0 49-23 ½-½
18 Bart Feltman 0.0 - Henk Overmeer 0.0 25-52 1-0

Bye (½ punt): 3 Niek van der Maat, 5 Wim Velker, 12 Gerie Opgenhaffen, 17 Joost Jansen, 18 Frank Homburg, 20 Joey Brokaar, 24 Harry Peters, 28 Raf Tjong-Akiet, 30 Richard Breurkes, 39 Ger Dekker, 40 Wouter Tieleman, 43 Özden Tuna, 46 Rommert Bakker, 47 Sander Schilthuizen, 50 Frans de Vreeze, 51 Hans Redel

Bye (0 punten): 53 Bert Bergshoeff

Uitslagen 1e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Wim Hoffenaar 0.0 - Pim Abbestee 0.0 1-13 ½-½
2 Henk Verdam 0.0 - Martin Steinhart 0.0 2-28 ½-½
3 Mark Hemelrijk 0.0 - Hans Spanjersberg 0.0 30-3 ½-½
4 René Nooteboom 0.0 - Peter de Vries 0.0 5-29 1-0
5 Sandra Keetman 0.0 - Harrie Boom 0.0 31-8 1-0
6 Bert Gerritsma 0.0 - Peter Elisen 0.0 9-32 1-0
7 André Fivet 0.0 - Hans Pot 0.0 49-10 0-1
8 Jaap Brokaar 0.0 - Charles Hensen 0.0 11-34 1-0
9 Mick van Randtwijk 0.0 - Jan van Willigen 0.0 35-12 ½-½
10 Tyro Bekedam 0.0 - Anton Breevoort 0.0 15-42 ½-½
11 Gerda Schiermeier 0.0 - Joop Veldhuijzen 0.0 37-16 ½-½
12 Jan Zonneveld 0.0 - Vlad Omota 0.0 18-36 ½-½
13 Harry Boot 0.0 - Hans Kuijper 0.0 41-19 0-1
14 Jeroen Zweers 0.0 - Henk Roosink 0.0 21-40 1-0
15 Anton Kraaij 0.0 - Jelle Bottema 0.0 43-22 0-1
16 John Post 0.0 - Bert-Jan Melchers 0.0 23-44 ½-½
17 Edwin Mons 0.0 - Robert Balm 0.0 45-24 1-0
18 John Dessens 0.0 - Theo Elstgeest 0.0 25-46 0-1
19 Roald Vos 0.0 - Gerard Draaisma 0.0 47-26 0-1
20 Willem Spaan 0.0 - Florin Omota 0.0 27-50 1-0

Bye (½ punt): 51 Derk Kouwenhoven, 4 Ad Gorissen, 6 Lukas Mulder, 7 Wim Peters, 14 Hans Huson, 17 Carel van Pampus, 20 Bert Bergshoeff, 33 Jord Hendriks, 38 Peter Kaptein, 39 Karol Lesman, 48 Martha van den Berg

Kennemer Open 2012-2013 Kent Nieuwe Winnaars

Ook de tiende editie van het Kennemer Open heeft weer nieuwe winnaars. Groep 1 werd gewonnen door Frans Pieter van den Bos. Na een matig begin (verlies, bye, remise), vervolgde hij met 6 overwinningen. Zeker die in ronde 8 was een belangrijke, hij won met wit van Bert van Brussel. Ze eindigden beide met de indrukwekkende score van 7 punten, het onderlinge resultaat zorgde ervoor dan Frans Pieter van den Bos eerste is geworden. In groep 2 trok Martin Steinhart aan het langste eind door een overwinning op het tienjarige talent Mick van Randtwijk. Deze overwinning was ook nodig om kampioen te worden, want op een half puntje van Martin eindigde Bert Gerritsma, de enige die Martin een punt wist af te snoepen. Martin Steinhart eindige mede door zijn twee remises in de eerste twee rondes met 7 punten.

De ratingprijzen van groep 1 gingen dit jaar naar Mateusz Glowacki en Martin Rekelhof die met plus scores van 2.52 en 2.17 terug mogen kijken op een zeer goed toernooi. Speciale vermelding nog voor Bert van Brussel, die met een plus score van 2.08 en een TPR van 2020 ook een topprestatie heeft neergezet. Net als Bart Feltman die met een plus score van 2.01 het ook fantastisch heeft gedaan, en die we wellicht komend seizoen kwijt raken aan een zaterdag team van de Kennemer Combinatie.

In groep 2 gingen Martin Steinhart (+3.44) en Mick van Randtwijk (+2.80) er ook met de ratingprijzen vandoor. Qua plus score kwam er niemand anders in de buurt, beide een erg goed toernooi gespeeld.

Er zijn foto's van de laatste ronde te bekijken via picasaweb.

Na tien edities is het een mooi moment om eens terug te kijken. Als organisatie zijn we erg blij dat de interesse in het toernooi groot blijft. We hebben de laatste 5 edities telkens meer deelnemers, en we zijn dit seizoen met 104 deelnemers zelfs voor het eerst boven de 100 uitgekomen. Er komen elke keer wel weer nieuwe deelnemers bij, wat heel mooi is, maar we vinden het ook mooi om te zien dat er de laatste seizoenen ruim 70 van de deelnemers al aan eerdere edities hebben meegedaan. Onder het kopje, Statistieken - Records, hebben we nog wat leuke feitjes verzameld. Zo zijn er ondertussen al ruim 3000 partijen gespeeld op het Kennemer Open, hebben Henk Roosink en Willem Spaan elkaar al 6 keer ontmoet (tussenstand 3 1/2 - 2 1/2 in het voordeel van Willem), heeft Robert Balm tot nu toe slechts 4 rondes verstek moeten laten gaan (Frank Sala volgt met slechts 5), heeft Hans Kuijper met 39 1/2 de meeste punten bij elkaar gesprokkeld (gevolgd door andere vaste gasten als Robert Balm, Sylvian de Ruyter, Jos Landsheer en Hans Huson).

Tenslotte nog even terugkomen op het nieuwe winnaars hebben. Misschien is het helemaal niet zo bijzonder dat we elk toernooi weer nieuwe winnaars hebben, dat nog nooit iemand twee maal een groep heeft gewonnen, als je er puur statistisch naar kijkt. Wat het in onze ogen wel bijzonder maakt is dat het er een aantal keer dichtbij is geweest. In deze editie was Bert van Brussel er heel dichtbij, nadat hij de toernooiwinst in groep 1 in 2004-2005 al binnen had gehaald, en in de tussenliggende jaren ook nog een keertje 3de en 5de was geworden. In het verleden is het Rob Veenhuijsen na toernooiwinst in groep 1 in seizoen 2005-2006 bijna gelukt om het seizoen daarop ook de toernooi winst binnen te halen. Net als Bert van Brussel nu eindigde hij met 7 punten, en moest toendertijd de toernooi winst aan een speler met evenveel punten laten, Hicham Boulahfa. Hicham zelf was er ook dicht bij. Twee seizoenen voor de toernooi winst in groep 1 was hij in groep 2 op wedstrijdpunten 2de geworden na Henk Swier. (Overigens ziet de organisatie dit graag, schakers die op jonge leeftijd in groep 2 beginnen en door goeie prestaties eerste groep 2 en uiteindelijke het toernooi ontgroeien). Ten slotte was Hans J. Larooij er ook dichtbij. Hij maakte in seizoen 2006-2007 onderdeel uit van een groep van 5 spelers in groep 2 die in de eindstand op 6 1/2 punt stonden (Hans werd op basis van WP 3de), waarna hij in seizoen 2008-2009 alsnog groep 2 won.

Wij zijn van plan de traditie van het Kennemer Open nog vele jaren voort te zetten, en hopen zoveel mogelijk deelnemers van dit seizoen de komende seizoenen weer te zien, en natuurlijk ook weer veel nieuwe deelnemers te mogen verwelkomen.

Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma