Kennemer Open - Pim Beers
Seizoen 2006-2007 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bye - 0.5
2 Bye - 0.5
3 Bye - 0.5
4 Eric Goudriaan wit 0.5
5 Bye - 0.5
6 Bye - 0.5
7 Bye - 0.5
8 Raf Tjong-Akiet zwart 0.5
9 Bye - 0.5

Seizoen 2005-2006 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 M.J. Goudriaan zwart 0.5
2 Boudewijn Eysvogel wit 0.5
3 Bye - 0.5
4 Hicham Boulahfa zwart 0.5
5 David Klein wit 0.0
6 Henk Swier wit 1.0
7 Bye - 0.5
8 Frits Bakkes zwart 1.0
9 Bye - 0.5

Seizoen 2004-2005 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bye - 0.5
2 Bye - 0.5
3 Bye - 0.5
4 Bye - 0.5
5 Harry van Vliet wit 1.0
6 Fer Mesman zwart 0.5
7 Bye - 0.5
8 Bye - 0.5
9 Chris Leenders wit 1.0

Seizoen 2003-2004 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Paul de Ron zwart 1.0
2 Klaas Veldhuijsen zwart 0.5
3 Henry Eising wit 0.5
4 Bye - 0.5
5 Bye - 0.5
6 Tim Roosink wit 0.5
7 Bye - 0.5
8 Henk Grondsma zwart 0.0
9 Bye - 0.5

Resultaten in alle Kennemer Open edities
Editie Po Nr Byes Groep Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
2006-2007 23 9 1-3,5-7,9 1 4.5 39.5 19.75 22.5 1851 1679 1679 -0.46
2005-2006 13 12 3,7,9 1 5.0 41.0 20.50 23.0 1838 1720 1777 -0.46
2004-2005 8 10 1-4,7-8 1 5.5 46.0 27.00 25.5 1829 1748 2021 +0.67
2003-2004 20 21 4-5,7,9 1 4.5 42.0 19.75 26.0 1780 1786 1786 +0.05
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma