Kennemer Open - Marius Meesters
Seizoen 2017-2018 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Klaas Been zwart 0.0
2 Mark Honkoop zwart 0.0
3 Martin Steinhart wit 0.0

Seizoen 2016-2017 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Hans Ossebaar wit 1.0
2 Hans Huson zwart 0.0
3 Jan Pool wit 0.0
4 Mark Hemelrijk zwart 1.0
5 Dimitri Walbeek wit 0.0
6 Karel van Hattum zwart 1.0
7 Jan Zonneveld wit 0.0
8 Martin Steinhart zwart 0.0
9 Bert Bergshoeff wit 0.5

Seizoen 2015-2016 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Frans de Vreeze zwart 0.0
2 Marit de Boer wit 1.0
3 Jan Pool zwart 1.0
4 Piet Kerssens wit 1.0
5 Sipke de Boer wit 0.0
6 Peter Elisen zwart 0.0
7 Bye - 0.5
8 Bye - 0.0
9 Dimitri Walbeek zwart 0.0

Seizoen 2014-2015 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Jan van Willigen wit 0.5
2 Gerald Visch zwart 0.0
3 Wim Peters wit 0.0
4 Theo Elstgeest zwart 0.5
5 Hans Redel wit 0.0
6 Martha van den Berg wit 1.0
7 Bye - 0.5
8 Bye - 0.0
9 Reinier Jaquet zwart 0.0

Seizoen 2013-2014 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Joop Veldhuijzen wit 0.0
2 Henk Verdam zwart 0.0
3 Lucas van Harten wit 1.0
4 John Dessens zwart 0.0
5 Edwin Mons wit 1.0
6 Charles Hensen zwart 1.0
7 Derk Kouwenhoven wit 0.0
8 Bye - 0.0
9 Eva van Harten zwart 1.0

Resultaten in alle Kennemer Open edities
Editie Po Nr Byes Groep Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
2017-2018 82 60 2 0.0 4.5 0.00 0.0 1349 1551 816 -0.74
2016-2017 60 67 2 3.5 40.0 14.00 19.5 1383 1438 1358 -0.33
2015-2016 55 51 7-8 2 3.5 40.5 16.50 22.5 1421 1359 1372 -0.43
2014-2015 58 54 7-8 2 2.5 34.5 8.25 13.0 1347 1373 1215 -1.21
2013-2014 39 49 8 2 4.0 37.5 15.75 17.0 1336 1336 1336 +0.03
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma