Kennemer Open - 2014-2015
Eindklassement groep 1
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 5 Ron Flohr 1-2 7.5 51.5 41.50 34.0 1888 1738 2160 +1.61
2 14 Bart Feltman 6.5 45.0 28.25 37.5 1823 1742 1908 +1.04
3 28 Jakob Kaiser 2,4,9 6.0 53.5 36.25 35.0 1730 1813 2086 +2.66
4 12 Johnny de Kraker 5-6 6.0 45.5 29.50 28.0 1831 1748 1906 +0.73
5 13 Crelis Molenaar 6-7 6.0 44.0 28.50 28.5 1825 1737 1895 +0.68
6 7 Erik Corneth 4 6.0 40.0 23.00 27.0 1886 1740 1881 -0.04
7 9 Ronald Gouma 6.0 39.5 25.00 28.0 1850 1767 1892 +0.52
8 1 Frans Pieter van den Bos 5.5 40.0 22.50 25.5 1949 1740 1820 -1.37
9 30 Jamie Westlake 5 5.0 50.5 27.25 31.5 1718 1842 1885 +1.79
10 25 Frank Homburg 6,9 5.0 46.0 25.75 31.0 1740 1795 1897 +1.52
11 18 Jouke van Gosliga 6-7 5.0 45.0 23.00 30.0 1786 1755 1805 +0.23
12 4 Marcel Flohr 1,3 5.0 45.0 21.00 31.0 1911 1778 1828 -0.73
13 11 Adrie Pancras 4,7-8 5.0 43.0 27.00 24.5 1836 1692 1817 -0.13
14 3 Frans Vlugt 4,6,8 5.0 43.0 26.00 22.0 1927 1674 1799 -0.85
15 15 Boudewijn Eysvogel 2,4-5 5.0 43.0 24.25 27.5 1817 1718 1843 +0.22
16 21 Ton van Rooijen 5.0 43.0 22.50 26.5 1764 1763 1806 +0.50
17 10 Jan Veerman 6 5.0 42.5 21.25 23.5 1843 1727 1770 -0.73
18 37 Cok Ippel 2 5.0 40.5 19.75 20.0 1689 1791 1834 +1.55
19 2 Albert Dekker 5.0 34.0 16.50 15.0 1931 1679 1722 -2.28
20 27 Timardi Verhoeff 4,8 4.5 48.5 25.25 29.5 1733 1813 1863 +1.24
21 23 Joost Jansen 1-9 4.5 40.5 20.25 22.5 1755 - - -
22 55 Bob Ameling 2 4.5 40.5 17.50 18.5 1600 1722 1722 +1.32
23 29 Ernst von Kreijfelt 2,4 4.5 38.0 17.00 16.5 1719 1717 1717 -0.07
24 50 René Nooteboom 4.0 49.5 21.00 29.0 1627 1847 1804 +1.98
25 38 Edwyn Mesman 2,5-7 4.0 44.5 21.75 19.0 1686 1716 1788 +0.68
26 42 Arie van Heeren 6-9 4.0 44.0 22.50 23.5 1656 1838 1910 +1.64
27 35 Jan Geus 5,8 4.0 43.5 20.00 19.0 1693 1762 1762 +0.60
28 17 Frank Beverdam 1,7 4.0 42.5 18.00 24.0 1789 1809 1759 -0.30
29 43 Ronald de Vries 4.0 41.5 17.25 20.5 1650 1813 1770 +1.41
30 8 Johan Stins 1,7,9 4.0 39.0 18.75 23.0 1869 1724 1724 -1.12
31 46 Martin Rekelhof 6 4.0 34.5 11.25 16.0 1641 1735 1692 +0.47
32 44 Jan Koopman 1-3,7,9 3.5 41.5 22.25 17.0 1649 1668 1763 +0.60
33 39 Henk Veerman 4,6,8 3.5 39.0 16.25 17.0 1683 1797 1740 +0.41
34 16 Marcel Hoogesteger 2,6,8 3.5 38.5 14.50 23.0 1798 1708 1651 -1.21
35 22 Rob Veenhuijsen 1-2,9 3.5 37.5 15.75 19.5 1759 1741 1684 -0.65
36 33 Sylvain de Ruijter 1,3,5,7,9 3.5 35.0 11.75 14.5 1708 1786 1593 -0.60
37 26 Lena de Kraker 5-6 3.0 44.0 12.00 21.5 1738 1815 1657 -0.80
38 20 Ingmar Visser 3,6-9 3.0 42.0 19.75 19.5 1768 1653 1653 -0.61
39 48 Amy van Zutphen 4-7,9 3.0 41.0 19.50 19.0 1639 1803 1803 +0.83
40 53 Harrie Boom 8 3.0 39.5 15.00 17.5 1622 1777 1690 +0.60
41 52 Arie van Walraven 2-3 3.0 38.0 10.75 17.0 1623 1721 1563 -0.59
42 51 Herman Lemkes 3,9 3.0 37.0 12.50 19.5 1626 1766 1664 +0.28
43 41 Jeroen Zweers 2-3,7-8 3.0 35.5 13.50 16.0 1671 1743 1671 -0.02
44 6 Jan van Dorsselaer 1,6 3.0 35.5 10.25 18.5 1887 1708 1550 -3.12
45 49 Derk Kouwenhoven 1-2,4-5,7,9 2.5 40.5 19.50 16.0 1636 1710 1710 +0.30
46 47 Ton van Kempen 3,6,8 2.5 33.5 9.25 13.0 1641 1754 1561 -0.63
47 45 Frans de Vreeze 2-3,9 2.5 32.5 9.25 13.0 1642 1724 1531 -0.84
48 24 Nico Koning 3-4,6-7 2.5 30.5 10.25 12.5 1752 1655 1506 -1.67
49 40 Raf Tjong-Akiet 1-3,5,7-9 2.0 38.0 18.75 14.5 1676 1632 1632 -0.13
50 36 Ed Eveleens 2.0 37.0 5.25 11.5 1693 1708 1488 -2.37
51 54 Wouter Tieleman 2-5,8-9 2.0 35.5 13.50 10.5 1621 1786 1661 +0.11
52 32 Chris Holdorp 1,3-9 1.5 40.0 20.00 12.0 1709 1683 1683 -0.04
53 19 Marc Land 4-9 1.5 34.0 12.00 10.0 1780 1736 1463 -1.18
54 31 Sebastiaan Kerkvliet 1,3-5,7-9 1.0 32.0 12.25 8.0 1717 1762 1027 -0.89
55 34 Richard Breurkes 4,6,9 1.0 29.0 2.25 5.0 1695 1754 1019 -2.55

Eindklassement groep 2
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 4 Harry Peters 5 7.0 51.0 38.00 37.0 1608 1521 1772 +1.55
2 28 Mahesh Patil 7.0 48.0 36.00 36.5 1504 1470 1690 +2.12
3 38 Bob de Wit 6.5 51.0 35.50 34.0 1447 1512 1678 +2.80
4 21 Lukas Mulder 4 6.5 47.5 31.25 35.5 1537 1495 1688 +1.57
5 22 Gerard Werkhoven 1 6.5 47.5 30.75 32.5 1526 1503 1696 +1.76
6 32 Gilian Honkoop 5 6.5 47.0 31.75 33.5 1482 1478 1671 +2.02
7 3 Hans van de Pol 6.0 47.5 30.50 28.0 1616 1474 1599 -0.18
8 1 Martin Honkoop 6.0 47.5 29.50 32.0 1647 1532 1657 +0.14
9 2 Ad Gorissen 5.5 51.0 28.50 29.5 1616 1522 1602 -0.16
10 29 Mark Honkoop 1,8 5.5 44.0 27.00 26.5 1492 1421 1579 +0.92
11 14 Jim Meij 1 5.5 44.0 24.75 28.5 1561 1504 1599 +0.40
12 24 Klaas Been 5.5 43.0 24.25 27.0 1516 1465 1545 +0.41
13 8 Hans Pot 5.0 48.5 26.00 28.5 1567 1495 1538 -0.37
14 17 Paul Koks 2,4-6 5.0 46.5 30.00 27.0 1554 1455 1695 +0.84
15 23 Wim Hoffenaar 5 5.0 45.5 22.50 29.0 1517 1492 1535 +0.24
16 33 Wim Peters 1,9 5.0 44.5 25.50 26.0 1477 1516 1618 +1.38
17 12 Martin Steinhart 1 5.0 43.5 20.50 26.5 1564 1460 1503 -0.54
18 19 Gerald Visch 5 5.0 43.0 19.75 29.0 1544 1484 1527 -0.14
19 6 Serkan Milli 3,5-6 5.0 42.0 24.75 24.5 1581 1411 1536 -0.34
20 15 Henk Overmeer 2,4 5.0 42.0 20.00 26.0 1558 1429 1479 -0.64
21 44 Henk Roosink 2-3,5-6,8-9 5.0 41.5 22.00 25.5 1416 1430 1555 +0.55
22 18 Jan van Willigen 4,7 5.0 40.0 19.50 24.0 1548 1434 1484 -0.56
23 36 Willem Spaan 2 5.0 40.0 19.25 21.0 1450 1417 1460 +0.16
24 30 Hans Huson 5.0 37.5 17.00 25.0 1491 1404 1462 -0.21
25 31 Robert Balm 4.5 44.5 19.00 26.0 1485 1513 1513 +0.36
26 49 Bert Bergshoeff 2-4,6-7,9 4.5 42.5 21.50 21.0 1372 1558 1558 +0.73
27 9 Danny Lindhout 2,5-6 4.5 39.5 21.00 21.0 1567 1393 1450 -0.84
28 7 PieterJan Mellegers 4,6 4.5 37.5 16.50 19.5 1572 1389 1394 -1.56
29 39 Frank Sala 4 4.0 44.0 17.25 19.5 1446 1493 1450 -0.01
30 47 Gerard Draaisma 4.0 43.5 18.00 24.0 1398 1554 1511 +1.35
31 20 Peter Elisen 4.0 43.0 16.50 24.0 1539 1428 1385 -1.80
32 65 Olivier Lingbeek 1,6-7 4.0 42.5 20.25 20.5 1214 1465 1465 +1.83
33 53 Jan Willem van Thiel 8 4.0 40.5 18.50 19.0 1348 1475 1475 +1.31
34 5 Bram Schoe 2-3,5-7 4.0 39.5 22.75 16.5 1605 1358 1551 -0.20
35 51 Jelle Bottema 9 4.0 39.0 17.25 19.5 1370 1402 1402 +0.34
36 27 Martin Steunebrink 4-5 4.0 37.0 14.25 18.5 1504 1388 1338 -1.51
37 52 Gerda Schiermeier 4-5 4.0 36.0 13.25 20.0 1367 1444 1396 +0.30
38 55 Peter Kaptein 4.0 33.5 12.50 16.5 1346 1417 1374 +0.40
39 13 Ger Dekker 7 4.0 31.0 12.75 17.0 1561 1334 1291 -2.76
40 43 Anita van B. van der Plaat 6,9 3.5 43.0 17.00 22.5 1423 1537 1487 +0.60
41 50 Jan Zonneveld 9 3.5 42.5 17.00 20.0 1372 1491 1448 +0.74
42 57 Charles Hensen 4,9 3.5 39.0 16.25 20.0 1306 1496 1446 +1.17
43 41 Mark Hemelrijk 3.5 39.0 14.25 17.0 1426 1473 1393 -0.39
44 10 Remco ten Hagen 5,8-9 3.5 38.0 17.00 21.5 1566 1419 1419 -1.19
45 66 Reinier Jaquet 1 3.5 38.0 10.75 16.5 1184 1440 1348 +1.42
46 25 Piet Kerssens 4 3.5 32.5 10.75 16.0 1510 1368 1281 -2.47
47 60 Theo Elstgeest 3.5 32.5 9.50 12.5 1294 1365 1285 -0.12
48 64 Menno van der Haven 1,3,6,8-9 3.0 42.0 19.25 22.0 1270 1479 1479 +1.07
49 11 Hans Redel 2-4,6,8-9 3.0 40.0 21.00 15.0 1564 1385 1510 -0.21
50 35 Joop Veldhuijzen 1,4,7-8 3.0 38.5 16.00 19.5 1452 1461 1389 -0.43
51 62 John Post 3-5 3.0 38.5 14.75 17.0 1282 1500 1375 +0.62
52 16 Henk Verdam 6-9 3.0 37.5 16.75 19.5 1555 1387 1315 -1.57
53 61 Anton Kraaij 5,9 3.0 36.5 12.75 17.5 1285 1481 1379 +0.72
54 37 André Clemens 4-7 3.0 33.0 12.75 14.0 1450 1365 1293 -1.08
55 42 Henk Barends 1-2,5,8 2.5 37.0 13.25 15.0 1425 1390 1241 -1.23
56 45 Peter de Vries 3,8-9 2.5 36.5 12.50 14.0 1413 1434 1309 -0.84
57 48 Bert-Jan Melchers 2.5 36.5 8.00 14.0 1377 1448 1282 -1.18
58 54 Marius Meesters 7-8 2.5 34.5 8.25 13.0 1347 1373 1215 -1.21
59 63 Edwin Mons 5,8 2.5 31.0 8.25 11.0 1278 1384 1226 -0.50
60 26 Ike Tjin A Lien 1-2,5-9 2.0 40.0 19.75 15.5 1509 1319 1319 -0.49
61 56 Peter van Harn 1-2,4-7,9 2.0 39.0 18.25 10.5 1344 1421 1421 +0.20
62 46 John Dessens 6,8-9 2.0 37.5 10.25 13.5 1410 1497 1304 -0.79
63 40 Raymond Altman 2,4-5,9 2.0 36.0 11.50 16.0 1441 1460 1220 -1.38
64 58 Anton Breevoort 9 2.0 35.5 6.00 9.0 1324 1358 1165 -1.61
65 59 Louw Post 5,7 2.0 35.0 5.00 10.5 1295 1512 1203 -0.62
66 34 Carel van Pampus 1-9 1.0 40.5 20.25 8.5 1463 - - -
67 67 Martha van den Berg 4-5 1.0 27.0 1.00 5.5 1000 1350 592 -0.89

Uitslagen 9e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Ron Flohr 6.5 - Bart Feltman 6.5 5-14 1-0
2 Crelis Molenaar 5.0 - Marcel Flohr 5.0 13-4 1-0
3 Ronald Gouma 5.0 - Boudewijn Eysvogel 5.0 9-15 1-0
4 Ton van Rooijen 5.0 - Johnny de Kraker 5.0 21-12 0-1
5 Jouke van Gosliga 5.0 - Erik Corneth 5.0 18-7 0-1
6 Frans Pieter van den Bos 4.5 - Jamie Westlake 5.0 1-30 1-0
7 Timardi Verhoeff 4.5 - Albert Dekker 4.0 27-2 0-1
8 Frans Vlugt 4.0 - René Nooteboom 4.0 3-50 1-0
9 Frank Beverdam 4.0 - Jan Veerman 4.0 17-10 0-1
10 Ronald de Vries 4.0 - Adrie Pancras 4.0 43-11 0-1
11 Cok Ippel 4.0 - Ed Eveleens 2.0 37-36 1-0
12 Marcel Hoogesteger 3.5 - Bob Ameling 3.5 16-55 0-1
13 Jan van Dorsselaer 3.0 - Ernst von Kreijfelt 3.5 6-29 0-1
14 Martin Rekelhof 3.0 - Lena de Kraker 3.0 46-26 1-0
15 Harrie Boom 3.0 - Edwyn Mesman 3.0 53-38 0-1
16 Jan Geus 3.0 - Arie van Walraven 3.0 35-52 1-0
17 Henk Veerman 2.5 - Nico Koning 2.5 39-24 1-0
18 Ton van Kempen 2.0 - Jeroen Zweers 2.5 47-41 ½-½

Bye (½ punt): 33 Sylvain de Ruijter, 23 Joost Jansen

Bye (0 punten): 54 Wouter Tieleman, 22 Rob Veenhuijsen, 31 Sebastiaan Kerkvliet, 44 Jan Koopman, 40 Raf Tjong-Akiet, 25 Frank Homburg, 8 Johan Stins, 45 Frans de Vreeze, 34 Richard Breurkes, 49 Derk Kouwenhoven, 42 Arie van Heeren, 48 Amy van Zutphen, 19 Marc Land, 28 Jakob Kaiser, 51 Herman Lemkes, 32 Chris Holdorp, 20 Ingmar Visser

Uitslagen 9e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Mahesh Patil 6.0 - Lukas Mulder 6.5 28-21 1-0
2 Bob de Wit 6.0 - Gilian Honkoop 6.0 38-32 ½-½
3 Harry Peters 6.0 - Jim Meij 5.5 4-14 1-0
4 Martin Honkoop 5.5 - Ad Gorissen 5.0 1-2 ½-½
5 Henk Overmeer 5.0 - Gerard Werkhoven 5.5 15-22 0-1
6 Hans van de Pol 5.0 - Martin Steinhart 5.0 3-12 1-0
7 Hans Pot 4.5 - Paul Koks 4.5 8-17 ½-½
8 Wim Hoffenaar 4.5 - Hans Huson 4.5 23-30 ½-½
9 Klaas Been 4.5 - Robert Balm 4.5 24-31 1-0
10 Mark Honkoop 4.5 - PieterJan Mellegers 4.5 29-7 1-0
11 Peter Elisen 4.0 - Gerald Visch 4.0 20-19 0-1
12 Serkan Milli 4.0 - Gerard Draaisma 4.0 6-47 1-0
13 Gerda Schiermeier 4.0 - Willem Spaan 4.0 52-36 0-1
14 Jan van Willigen 4.0 - Piet Kerssens 3.5 18-25 1-0
15 Frank Sala 3.5 - Martin Steunebrink 3.5 39-27 ½-½
16 Danny Lindhout 3.5 - Mark Hemelrijk 3.5 9-41 1-0
17 Ger Dekker 3.5 - Peter Kaptein 3.5 13-55 ½-½
18 Jan Willem van Thiel 3.0 - Joop Veldhuijzen 3.0 53-35 1-0
19 John Post 3.0 - Bram Schoe 3.0 62-5 0-1
20 Olivier Lingbeek 3.0 - Henk Barends 2.5 65-42 1-0
21 Reinier Jaquet 2.5 - Marius Meesters 2.5 66-54 1-0
22 Bert-Jan Melchers 2.5 - Theo Elstgeest 2.5 48-60 0-1
23 Louw Post 2.0 - André Clemens 2.0 59-37 0-1
24 Martha van den Berg 1.0 - Edwin Mons 1.5 67-63 0-1

Bye (½ punt): 44 Henk Roosink, 49 Bert Bergshoeff

Bye (0 punten): 10 Remco ten Hagen, 16 Henk Verdam, 57 Charles Hensen, 45 Peter de Vries, 11 Hans Redel, 61 Anton Kraaij, 50 Jan Zonneveld, 46 John Dessens, 58 Anton Breevoort, 33 Wim Peters, 34 Carel van Pampus, 51 Jelle Bottema, 64 Menno van der Haven, 40 Raymond Altman, 56 Peter van Harn, 43 Anita van B. van der Plaat, 26 Ike Tjin A Lien

Uitslagen 8e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Jakob Kaiser 6.0 - Ron Flohr 5.5 28-5 0-1
2 Marcel Flohr 5.0 - Bart Feltman 5.5 4-14 0-1
3 Jamie Westlake 4.5 - Frank Homburg 4.5 30-25 ½-½
4 Boudewijn Eysvogel 4.5 - Ton van Rooijen 4.5 15-21 ½-½
5 Johnny de Kraker 4.5 - Jouke van Gosliga 4.5 12-18 ½-½
6 René Nooteboom 4.0 - Crelis Molenaar 4.0 50-13 0-1
7 Erik Corneth 4.0 - Frank Beverdam 4.0 7-17 1-0
8 Jan Veerman 4.0 - Ronald Gouma 4.0 10-9 0-1
9 Johan Stins 3.5 - Ronald de Vries 3.5 8-43 ½-½
10 Rob Veenhuijsen 3.5 - Frans Pieter van den Bos 3.5 22-1 0-1
11 Lena de Kraker 3.0 - Albert Dekker 3.0 26-2 0-1
12 Herman Lemkes 3.0 - Cok Ippel 3.0 51-37 0-1
13 Bob Ameling 3.0 - Edwyn Mesman 2.5 55-38 ½-½
14 Ernst von Kreijfelt 2.5 - Martin Rekelhof 3.0 29-46 1-0
15 Sylvain de Ruijter 2.0 - Jan van Dorsselaer 3.0 33-6 1-0
16 Jan Koopman 2.5 - Derk Kouwenhoven 2.5 44-49 1-0
17 Arie van Walraven 2.0 - Frans de Vreeze 2.5 52-45 1-0
18 Ed Eveleens 1.5 - Amy van Zutphen 2.5 36-48 ½-½
19 Nico Koning 1.5 - Richard Breurkes 1.0 24-34 1-0

Bye (½ punt): 23 Joost Jansen

Bye (0 punten): 54 Wouter Tieleman, 35 Jan Geus, 31 Sebastiaan Kerkvliet, 40 Raf Tjong-Akiet, 41 Jeroen Zweers, 16 Marcel Hoogesteger, 53 Harrie Boom, 27 Timardi Verhoeff, 47 Ton van Kempen, 42 Arie van Heeren, 39 Henk Veerman, 3 Frans Vlugt, 11 Adrie Pancras, 19 Marc Land, 32 Chris Holdorp, 20 Ingmar Visser

Uitslagen 8e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Lukas Mulder 5.5 - Harry Peters 6.0 21-4 1-0
2 Mahesh Patil 5.5 - Bob de Wit 5.5 28-38 ½-½
3 Gilian Honkoop 5.0 - Henk Overmeer 5.0 32-15 1-0
4 Martin Steinhart 4.5 - Martin Honkoop 5.0 12-1 ½-½
5 Jim Meij 4.5 - Wim Hoffenaar 4.5 14-23 1-0
6 Gerard Werkhoven 4.5 - Klaas Been 4.5 22-24 1-0
7 Gerald Visch 4.0 - Ad Gorissen 4.0 19-2 0-1
8 Hans Huson 4.0 - Hans Pot 4.0 30-8 ½-½
9 Willem Spaan 4.0 - Hans van de Pol 4.0 36-3 0-1
10 Wim Peters 4.0 - Peter Elisen 4.0 33-20 1-0
11 Bert Bergshoeff 3.0 - Serkan Milli 4.0 49-6 1-0
12 Paul Koks 3.5 - Anita van B. van der Plaat 3.5 17-43 1-0
13 Robert Balm 3.5 - Danny Lindhout 3.5 31-9 1-0
14 Gerard Draaisma 3.5 - Jan van Willigen 3.5 47-18 ½-½
15 PieterJan Mellegers 3.5 - Frank Sala 3.5 7-39 1-0
16 Gerda Schiermeier 3.5 - Ger Dekker 3.0 52-13 ½-½
17 Jan Zonneveld 3.0 - Charles Hensen 3.0 50-57 ½-½
18 Jelle Bottema 3.0 - Olivier Lingbeek 3.0 51-65 1-0
19 Peter Kaptein 3.0 - Anton Kraaij 2.5 55-61 ½-½
20 Martin Steunebrink 2.5 - Reinier Jaquet 2.5 27-66 1-0
21 Bert-Jan Melchers 2.5 - Piet Kerssens 2.5 48-25 0-1
22 Mark Hemelrijk 2.5 - Raymond Altman 2.0 41-40 1-0
23 Bram Schoe 2.0 - Louw Post 2.0 5-59 1-0
24 André Clemens 2.0 - John Post 2.0 37-62 0-1
25 Anton Breevoort 2.0 - Peter van Harn 1.0 58-56 0-1
26 Theo Elstgeest 1.5 - Martha van den Berg 1.0 60-67 1-0

Bye (½ punt): 44 Henk Roosink

Bye (0 punten): 10 Remco ten Hagen, 16 Henk Verdam, 35 Joop Veldhuijzen, 45 Peter de Vries, 63 Edwin Mons, 11 Hans Redel, 46 John Dessens, 34 Carel van Pampus, 64 Menno van der Haven, 42 Henk Barends, 29 Mark Honkoop, 54 Marius Meesters, 26 Ike Tjin A Lien, 53 Jan Willem van Thiel

Uitslagen 7e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Marcel Flohr 5.0 - Jakob Kaiser 5.0 4-28 0-1
2 Frank Homburg 4.5 - Ron Flohr 4.5 25-5 0-1
3 Bart Feltman 4.5 - Timardi Verhoeff 4.5 14-27 1-0
4 Ton van Rooijen 4.0 - Jamie Westlake 4.0 21-30 ½-½
5 Boudewijn Eysvogel 3.5 - René Nooteboom 4.0 15-50 1-0
6 Frans Pieter van den Bos 3.5 - Johnny de Kraker 3.5 1-12 0-1
7 Erik Corneth 3.0 - Marcel Hoogesteger 3.5 7-16 1-0
8 Ronald Gouma 3.0 - Lena de Kraker 3.0 9-26 1-0
9 Jan Veerman 3.0 - Harrie Boom 3.0 10-53 1-0
10 Cok Ippel 3.0 - Frans Vlugt 3.0 37-3 0-1
11 Bob Ameling 2.5 - Jan Geus 2.5 55-35 ½-½
12 Jan van Dorsselaer 2.5 - Herman Lemkes 2.5 6-51 ½-½
13 Rob Veenhuijsen 2.5 - Henk Veerman 2.5 22-39 1-0
14 Ronald de Vries 2.5 - Ernst von Kreijfelt 2.5 43-29 1-0
15 Martin Rekelhof 2.0 - Arie van Walraven 2.0 46-52 1-0
16 Albert Dekker 2.0 - Ton van Kempen 2.0 2-47 1-0
17 Frans de Vreeze 1.5 - Ed Eveleens 1.5 45-36 1-0
18 Richard Breurkes 1.0 - Wouter Tieleman 1.0 34-54 0-1

Bye (½ punt): 33 Sylvain de Ruijter, 17 Frank Beverdam, 23 Joost Jansen, 8 Johan Stins, 13 Crelis Molenaar, 42 Arie van Heeren, 11 Adrie Pancras, 18 Jouke van Gosliga

Bye (0 punten): 31 Sebastiaan Kerkvliet, 44 Jan Koopman, 40 Raf Tjong-Akiet, 41 Jeroen Zweers, 38 Edwyn Mesman, 49 Derk Kouwenhoven, 48 Amy van Zutphen, 24 Nico Koning, 19 Marc Land, 32 Chris Holdorp, 20 Ingmar Visser

Uitslagen 7e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Harry Peters 5.0 - Mahesh Patil 5.5 4-28 1-0
2 Bob de Wit 4.5 - Gerard Werkhoven 4.5 38-22 1-0
3 Lukas Mulder 4.5 - Wim Hoffenaar 4.5 21-23 1-0
4 Martin Honkoop 4.0 - Gerald Visch 4.0 1-19 1-0
5 Ad Gorissen 4.0 - Gilian Honkoop 4.0 2-32 0-1
6 Henk Overmeer 4.0 - Hans Pot 4.0 15-8 1-0
7 Klaas Been 4.0 - Jim Meij 4.0 24-14 ½-½
8 Hans van de Pol 3.5 - Hans Huson 3.5 3-30 ½-½
9 Martin Steinhart 3.5 - Robert Balm 3.5 12-31 1-0
10 Anita van B. van der Plaat 3.5 - Mark Honkoop 3.5 43-29 0-1
11 Henk Roosink 3.5 - Peter Kaptein 2.5 44-55 ½-½
12 Frank Sala 3.0 - Paul Koks 3.0 39-17 ½-½
13 Menno van der Haven 3.0 - Willem Spaan 3.0 64-36 0-1
14 Wim Peters 3.0 - Jan Willem van Thiel 3.0 33-53 1-0
15 Peter Elisen 3.0 - Charles Hensen 3.0 20-57 1-0
16 Serkan Milli 3.0 - Jelle Bottema 3.0 6-51 1-0
17 Remco ten Hagen 3.0 - Gerda Schiermeier 3.0 10-52 ½-½
18 Piet Kerssens 2.5 - Gerard Draaisma 2.5 25-47 0-1
19 Danny Lindhout 2.5 - Anton Kraaij 2.5 9-61 1-0
20 Reinier Jaquet 2.5 - PieterJan Mellegers 2.5 66-7 0-1
21 Raymond Altman 2.0 - Jan Zonneveld 2.0 40-50 0-1
22 Peter de Vries 2.0 - Martin Steunebrink 2.0 45-27 ½-½
23 Hans Redel 2.0 - John Dessens 2.0 11-46 1-0
24 John Post 2.0 - Mark Hemelrijk 1.5 62-41 0-1
25 Edwin Mons 1.5 - Bert-Jan Melchers 1.5 63-48 0-1
26 Henk Barends 1.5 - Theo Elstgeest 1.5 42-60 1-0
27 Martha van den Berg 1.0 - Anton Breevoort 1.0 67-58 0-1

Bye (½ punt): 13 Ger Dekker, 16 Henk Verdam, 49 Bert Bergshoeff, 18 Jan van Willigen, 59 Louw Post, 54 Marius Meesters

Bye (0 punten): 35 Joop Veldhuijzen, 34 Carel van Pampus, 5 Bram Schoe, 65 Olivier Lingbeek, 56 Peter van Harn, 37 André Clemens, 26 Ike Tjin A Lien

Uitslagen 6e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Jakob Kaiser 4.0 - Bart Feltman 4.5 28-14 1-0
2 René Nooteboom 4.0 - Marcel Flohr 4.0 50-4 0-1
3 Ron Flohr 3.5 - Jamie Westlake 4.0 5-30 1-0
4 Sylvain de Ruijter 1.5 - Timardi Verhoeff 3.5 33-27 0-1
5 Ton van Rooijen 3.0 - Erik Corneth 3.0 21-7 1-0
6 Adrie Pancras 2.5 - Ronald Gouma 3.0 11-9 1-0
7 Frank Beverdam 2.5 - Ronald de Vries 2.5 17-43 1-0
8 Herman Lemkes 2.5 - Boudewijn Eysvogel 2.5 51-15 0-1
9 Johan Stins 2.5 - Cok Ippel 2.5 8-37 ½-½
10 Jan Geus 2.5 - Frans Pieter van den Bos 2.5 35-1 0-1
11 Raf Tjong-Akiet 2.0 - Harrie Boom 2.0 40-53 0-1
12 Jeroen Zweers 2.0 - Rob Veenhuijsen 2.0 41-22 ½-½
13 Arie van Walraven 2.0 - Jan Koopman 1.5 52-44 0-1
14 Ed Eveleens 1.5 - Bob Ameling 1.5 36-55 0-1
15 Ernst von Kreijfelt 1.5 - Frans de Vreeze 1.5 29-45 1-0
16 Derk Kouwenhoven 1.5 - Sebastiaan Kerkvliet 1.0 49-31 1-0
17 Wouter Tieleman 1.0 - Albert Dekker 1.0 54-2 0-1

Bye (½ punt): 10 Jan Veerman, 23 Joost Jansen, 25 Frank Homburg, 16 Marcel Hoogesteger, 46 Martin Rekelhof, 6 Jan van Dorsselaer, 34 Richard Breurkes, 47 Ton van Kempen, 13 Crelis Molenaar, 42 Arie van Heeren, 12 Johnny de Kraker, 26 Lena de Kraker, 39 Henk Veerman, 3 Frans Vlugt, 18 Jouke van Gosliga, 20 Ingmar Visser

Bye (0 punten): 38 Edwyn Mesman, 48 Amy van Zutphen, 24 Nico Koning, 19 Marc Land, 32 Chris Holdorp

Uitslagen 6e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Gerald Visch 4.0 - Mahesh Patil 4.5 19-28 0-1
2 Bob de Wit 4.0 - Lukas Mulder 4.0 38-21 ½-½
3 Gilian Honkoop 4.0 - Harry Peters 4.0 32-4 0-1
4 Jim Meij 3.5 - Martin Honkoop 3.5 14-1 ½-½
5 Gerard Werkhoven 3.5 - Hans van de Pol 3.5 22-3 1-0
6 Wim Hoffenaar 3.5 - Martin Steinhart 3.5 23-12 1-0
7 Ad Gorissen 3.0 - Peter Elisen 3.0 2-20 1-0
8 Hans Pot 3.0 - Wim Peters 3.0 8-33 1-0
9 Jan van Willigen 3.0 - Klaas Been 3.0 18-24 0-1
10 Charles Hensen 3.0 - Henk Overmeer 3.0 57-15 0-1
11 Gerard Draaisma 2.5 - Robert Balm 2.5 47-31 0-1
12 Mark Honkoop 2.5 - Reinier Jaquet 2.5 29-66 1-0
13 Willem Spaan 2.5 - Remco ten Hagen 2.5 36-10 ½-½
14 Anton Kraaij 2.5 - Hans Huson 2.5 61-30 0-1
15 Jan Zonneveld 2.0 - Frank Sala 2.0 50-39 0-1
16 Joop Veldhuijzen 2.0 - John Post 2.0 35-62 1-0
17 Jelle Bottema 2.0 - Raymond Altman 2.0 51-40 1-0
18 Jan Willem van Thiel 2.0 - Peter de Vries 2.0 53-45 1-0
19 Martin Steunebrink 2.0 - Gerda Schiermeier 2.0 27-52 0-1
20 Mark Hemelrijk 1.5 - Piet Kerssens 1.5 41-25 0-1
21 Peter Kaptein 1.5 - Henk Barends 1.5 55-42 1-0
22 Ger Dekker 1.5 - Edwin Mons 1.5 13-63 1-0
23 Marius Meesters 1.0 - Martha van den Berg 1.0 54-67 1-0
24 Louw Post 1.0 - Bert-Jan Melchers 1.0 59-48 ½-½
25 Anton Breevoort 0.5 - Theo Elstgeest 1.0 58-60 ½-½

Bye (½ punt): 44 Henk Roosink, 16 Henk Verdam, 49 Bert Bergshoeff, 7 PieterJan Mellegers, 46 John Dessens, 65 Olivier Lingbeek, 43 Anita van B. van der Plaat

Bye (0 punten): 17 Paul Koks, 11 Hans Redel, 34 Carel van Pampus, 5 Bram Schoe, 64 Menno van der Haven, 9 Danny Lindhout, 56 Peter van Harn, 37 André Clemens, 6 Serkan Milli, 26 Ike Tjin A Lien

Uitslagen 5e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Bart Feltman 4.0 - Frank Homburg 3.5 14-25 ½-½
2 René Nooteboom 3.0 - Ronald Gouma 3.0 50-9 1-0
3 Timardi Verhoeff 3.0 - Ron Flohr 3.0 27-5 ½-½
4 Marcel Flohr 3.0 - Johan Stins 2.5 4-8 1-0
5 Jouke van Gosliga 2.5 - Jan Veerman 2.5 18-10 1-0
6 Crelis Molenaar 2.5 - Ton van Rooijen 2.5 13-21 ½-½
7 Frans Pieter van den Bos 2.0 - Arie van Heeren 2.5 1-42 ½-½
8 Erik Corneth 2.0 - Arie van Walraven 2.0 7-52 1-0
9 Herman Lemkes 2.0 - Frank Beverdam 2.0 51-17 ½-½
10 Marcel Hoogesteger 2.0 - Jeroen Zweers 2.0 16-41 1-0
11 Frans de Vreeze 1.0 - Adrie Pancras 2.0 45-11 ½-½
12 Henk Veerman 1.5 - Jan van Dorsselaer 1.5 39-6 ½-½
13 Frans Vlugt 1.5 - Martin Rekelhof 1.5 3-46 1-0
14 Cok Ippel 1.5 - Bob Ameling 1.5 37-55 1-0
15 Harrie Boom 1.5 - Rob Veenhuijsen 1.5 53-22 ½-½
16 Ronald de Vries 1.5 - Nico Koning 1.5 43-24 1-0
17 Ton van Kempen 1.0 - Ed Eveleens 1.0 47-36 ½-½
18 Jan Koopman 1.0 - Ernst von Kreijfelt 1.0 44-29 ½-½
19 Albert Dekker 0.0 - Richard Breurkes 0.5 2-34 1-0
20 Ingmar Visser 2.5 - Jakob Kaiser 3.0 20-28 0-1

Bye (½ punt): 35 Jan Geus, 33 Sylvain de Ruijter, 23 Joost Jansen, 38 Edwyn Mesman, 48 Amy van Zutphen, 12 Johnny de Kraker, 26 Lena de Kraker, 19 Marc Land, 30 Jamie Westlake

Bye (0 punten): 54 Wouter Tieleman, 15 Boudewijn Eysvogel, 31 Sebastiaan Kerkvliet, 40 Raf Tjong-Akiet, 49 Derk Kouwenhoven, 32 Chris Holdorp

Uitslagen 5e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Mahesh Patil 3.5 - Gerard Werkhoven 3.5 28-22 1-0
2 Menno van der Haven 3.0 - Bob de Wit 3.0 64-38 0-1
3 Hans Pot 3.0 - Lukas Mulder 3.0 8-21 0-1
4 Martin Honkoop 2.5 - Gerard Draaisma 2.5 1-47 1-0
5 Robert Balm 2.5 - Jim Meij 2.5 31-14 0-1
6 Wim Peters 2.5 - Ad Gorissen 2.5 33-2 ½-½
7 Hans van de Pol 2.5 - Mark Honkoop 2.5 3-29 1-0
8 Martin Steinhart 2.5 - Olivier Lingbeek 2.5 12-65 1-0
9 Klaas Been 2.0 - Jan Zonneveld 2.0 24-50 1-0
10 Jan van Willigen 2.0 - Bert Bergshoeff 2.0 18-49 1-0
11 Peter Elisen 2.0 - Jan Willem van Thiel 2.0 20-53 1-0
12 Henk Overmeer 2.0 - Joop Veldhuijzen 2.0 15-35 1-0
13 Charles Hensen 2.0 - Henk Verdam 2.0 57-16 1-0
14 Anita van B. van der Plaat 2.0 - Ger Dekker 1.5 43-13 1-0
15 Reinier Jaquet 1.5 - Mark Hemelrijk 1.5 66-41 1-0
16 Frank Sala 1.5 - Jelle Bottema 1.5 39-51 ½-½
17 John Dessens 1.5 - Willem Spaan 1.5 46-36 0-1
18 Hans Huson 1.5 - Anton Breevoort 0.5 30-58 1-0
19 Theo Elstgeest 1.0 - Peter de Vries 1.0 60-45 0-1
20 Bert-Jan Melchers 1.0 - PieterJan Mellegers 1.0 48-7 0-1
21 Marius Meesters 1.0 - Hans Redel 1.0 54-11 0-1
22 Piet Kerssens 1.0 - Peter Kaptein 1.0 25-55 ½-½

Bye (½ punt): 4 Harry Peters, 10 Remco ten Hagen, 44 Henk Roosink, 23 Wim Hoffenaar, 52 Gerda Schiermeier, 27 Martin Steunebrink, 63 Edwin Mons, 61 Anton Kraaij, 67 Martha van den Berg, 59 Louw Post, 9 Danny Lindhout, 32 Gilian Honkoop, 37 André Clemens, 6 Serkan Milli, 19 Gerald Visch

Bye (0 punten): 62 John Post, 17 Paul Koks, 34 Carel van Pampus, 5 Bram Schoe, 40 Raymond Altman, 42 Henk Barends, 56 Peter van Harn, 26 Ike Tjin A Lien

Uitslagen 4e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Bart Feltman 3.0 - René Nooteboom 3.0 14-50 1-0
2 Frank Homburg 2.5 - Jouke van Gosliga 2.5 25-18 1-0
3 Jamie Westlake 2.5 - Crelis Molenaar 2.5 30-13 1-0
4 Ron Flohr 2.0 - Lena de Kraker 2.0 5-26 1-0
5 Frank Beverdam 2.0 - Marcel Flohr 2.0 17-4 0-1
6 Ronald Gouma 2.0 - Frans Pieter van den Bos 2.0 9-1 1-0
7 Arie van Walraven 1.5 - Marcel Hoogesteger 1.5 52-16 ½-½
8 Rob Veenhuijsen 1.5 - Johan Stins 1.5 22-8 0-1
9 Jan van Dorsselaer 1.5 - Ton van Rooijen 1.5 6-21 0-1
10 Johnny de Kraker 1.5 - Harrie Boom 1.5 12-53 1-0
11 Bob Ameling 1.5 - Ingmar Visser 1.5 55-20 0-1
12 Jan Veerman 1.5 - Ronald de Vries 1.5 10-43 1-0
13 Martin Rekelhof 1.0 - Herman Lemkes 1.5 46-51 ½-½
14 Arie van Heeren 1.5 - Sylvain de Ruijter 1.0 42-33 1-0
15 Ed Eveleens 1.0 - Jeroen Zweers 1.0 36-41 0-1
16 Frans de Vreeze 1.0 - Raf Tjong-Akiet 1.0 45-40 0-1
17 Jan Geus 1.0 - Jan Koopman 1.0 35-44 1-0
18 Edwyn Mesman 1.0 - Ton van Kempen 1.0 38-47 1-0
19 Albert Dekker 0.0 - Cok Ippel 0.5 2-37 0-1

Bye (½ punt): 15 Boudewijn Eysvogel, 23 Joost Jansen, 29 Ernst von Kreijfelt, 27 Timardi Verhoeff, 7 Erik Corneth, 34 Richard Breurkes, 48 Amy van Zutphen, 24 Nico Koning, 39 Henk Veerman, 3 Frans Vlugt, 11 Adrie Pancras, 19 Marc Land, 28 Jakob Kaiser

Bye (0 punten): 54 Wouter Tieleman, 31 Sebastiaan Kerkvliet, 49 Derk Kouwenhoven, 32 Chris Holdorp

Uitslagen 4e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Gerard Werkhoven 2.5 - Martin Honkoop 2.5 22-1 1-0
2 Harry Peters 2.5 - Robert Balm 2.5 4-31 1-0
3 Bob de Wit 2.5 - Hans Pot 2.5 38-8 ½-½
4 Ad Gorissen 2.5 - Mahesh Patil 2.5 2-28 0-1
5 Gerard Draaisma 2.5 - Gerald Visch 2.5 47-19 0-1
6 Remco ten Hagen 2.0 - Gilian Honkoop 2.5 10-32 0-1
7 Wim Peters 2.0 - Hans van de Pol 2.0 33-3 ½-½
8 Ike Tjin A Lien 2.0 - Menno van der Haven 2.0 26-64 0-1
9 Wim Hoffenaar 2.0 - Anita van B. van der Plaat 2.0 23-43 1-0
10 Jan Zonneveld 1.5 - Peter Elisen 1.5 50-20 ½-½
11 Henk Verdam 1.5 - Anton Kraaij 1.5 16-61 ½-½
12 Jan Willem van Thiel 1.5 - Klaas Been 1.5 53-24 ½-½
13 Mark Honkoop 1.5 - Jelle Bottema 1.5 29-51 1-0
14 Henk Barends 1.5 - Serkan Milli 1.5 42-6 0-1
15 Jim Meij 1.5 - John Dessens 1.5 14-46 1-0
16 Mark Hemelrijk 1.5 - Martin Steinhart 1.5 41-12 0-1
17 Olivier Lingbeek 1.5 - Hans Huson 1.5 65-30 1-0
18 Henk Roosink 1.5 - Bert-Jan Melchers 1.0 44-48 1-0
19 Peter Kaptein 1.0 - Danny Lindhout 1.0 55-9 0-1
20 Peter de Vries 1.0 - Bram Schoe 1.0 45-5 0-1
21 Willem Spaan 0.5 - Edwin Mons 1.0 36-63 1-0
22 Theo Elstgeest 0.5 - Marius Meesters 0.5 60-54 ½-½
23 Anton Breevoort 0.5 - Reinier Jaquet 0.5 58-66 0-1
24 Ger Dekker 0.5 - Louw Post 0.5 13-59 1-0

Bye (½ punt): 39 Frank Sala, 62 John Post, 49 Bert Bergshoeff, 57 Charles Hensen, 18 Jan van Willigen, 7 PieterJan Mellegers, 52 Gerda Schiermeier, 27 Martin Steunebrink, 35 Joop Veldhuijzen, 17 Paul Koks, 11 Hans Redel, 67 Martha van den Berg, 21 Lukas Mulder, 15 Henk Overmeer, 25 Piet Kerssens, 40 Raymond Altman, 37 André Clemens

Bye (0 punten): 34 Carel van Pampus, 56 Peter van Harn

Uitslagen 3e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Lena de Kraker 2.0 - Bart Feltman 2.0 26-14 0-1
2 Jouke van Gosliga 2.0 - Jamie Westlake 2.0 18-30 ½-½
3 Johan Stins 1.5 - René Nooteboom 2.0 8-50 0-1
4 Frank Homburg 1.5 - Jan van Dorsselaer 1.5 25-6 1-0
5 Jakob Kaiser 1.5 - Erik Corneth 1.5 28-7 1-0
6 Timardi Verhoeff 1.5 - Johnny de Kraker 1.5 27-12 1-0
7 Crelis Molenaar 1.5 - Marcel Hoogesteger 1.5 13-16 1-0
8 Boudewijn Eysvogel 1.5 - Frank Beverdam 1.5 15-17 ½-½
9 Frans Pieter van den Bos 1.0 - Ed Eveleens 1.0 1-36 1-0
10 Ron Flohr 1.0 - Edwyn Mesman 1.0 5-38 1-0
11 Ronald Gouma 1.0 - Henk Veerman 1.0 9-39 1-0
12 Ton van Rooijen 1.0 - Derk Kouwenhoven 1.0 21-49 ½-½
13 Ronald de Vries 1.0 - Rob Veenhuijsen 1.0 43-22 ½-½
14 Adrie Pancras 1.0 - Jan Geus 0.5 11-35 ½-½
15 Amy van Zutphen 1.0 - Frans Vlugt 0.5 48-3 ½-½
16 Cok Ippel 0.5 - Jan Veerman 0.5 37-10 0-1
17 Marc Land 0.5 - Arie van Heeren 0.5 19-42 0-1
18 Ernst von Kreijfelt 0.5 - Bob Ameling 0.5 29-55 0-1
19 Harrie Boom 0.5 - Albert Dekker 0.0 53-2 1-0
20 Richard Breurkes 0.0 - Martin Rekelhof 0.0 34-46 0-1

Bye (½ punt): 54 Wouter Tieleman, 52 Arie van Walraven, 33 Sylvain de Ruijter, 23 Joost Jansen, 31 Sebastiaan Kerkvliet, 41 Jeroen Zweers, 45 Frans de Vreeze, 47 Ton van Kempen, 24 Nico Koning, 51 Herman Lemkes, 32 Chris Holdorp, 20 Ingmar Visser, 4 Marcel Flohr

Bye (0 punten): 44 Jan Koopman, 40 Raf Tjong-Akiet

Uitslagen 3e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Martin Honkoop 2.0 - Harry Peters 2.0 1-4 ½-½
2 Lukas Mulder 2.0 - Ad Gorissen 2.0 21-2 ½-½
3 Hans Pot 1.5 - Mark Honkoop 1.5 8-29 1-0
4 Robert Balm 1.5 - Henk Verdam 1.5 31-16 1-0
5 Hans Huson 1.5 - Paul Koks 1.5 30-17 0-1
6 Gilian Honkoop 1.5 - Jan van Willigen 1.5 32-18 1-0
7 Gerald Visch 1.5 - Joop Veldhuijzen 1.5 19-35 1-0
8 Peter Elisen 1.5 - Bob de Wit 1.5 20-38 0-1
9 Raymond Altman 1.5 - Gerard Werkhoven 1.5 40-22 0-1
10 Mahesh Patil 1.5 - Jan Zonneveld 1.5 28-50 1-0
11 Danny Lindhout 1.0 - Gerard Draaisma 1.5 9-47 0-1
12 Hans van de Pol 1.0 - Frank Sala 1.0 3-39 1-0
13 Bert-Jan Melchers 1.0 - Remco ten Hagen 1.0 48-10 0-1
14 Jim Meij 1.0 - Mark Hemelrijk 1.0 14-41 ½-½
15 Peter van Harn 1.0 - Wim Hoffenaar 1.0 56-23 0-1
16 Klaas Been 1.0 - Henk Barends 1.0 24-42 ½-½
17 Gerda Schiermeier 1.0 - Ike Tjin A Lien 1.0 52-26 0-1
18 Martin Steunebrink 1.0 - Anita van B. van der Plaat 1.0 27-43 0-1
19 Marius Meesters 0.5 - Wim Peters 1.0 54-33 0-1
20 PieterJan Mellegers 0.5 - Jan Willem van Thiel 0.5 7-53 0-1
21 Martin Steinhart 0.5 - Anton Breevoort 0.5 12-58 1-0
22 Ger Dekker 0.5 - Charles Hensen 0.5 13-57 0-1
23 Louw Post 0.5 - Henk Overmeer 0.5 59-15 0-1
24 Anton Kraaij 0.5 - Piet Kerssens 0.5 61-25 1-0
25 Edwin Mons 0.5 - André Clemens 0.5 63-37 ½-½
26 Olivier Lingbeek 0.5 - Willem Spaan 0.5 65-36 1-0
27 John Dessens 0.5 - Theo Elstgeest 0.5 46-60 1-0
28 Jelle Bottema 0.5 - Reinier Jaquet 0.5 51-66 1-0
29 Martha van den Berg 0.0 - Peter Kaptein 0.0 67-55 0-1

Bye (½ punt): 44 Henk Roosink, 62 John Post, 49 Bert Bergshoeff, 45 Peter de Vries, 5 Bram Schoe, 64 Menno van der Haven, 6 Serkan Milli

Bye (0 punten): 11 Hans Redel, 34 Carel van Pampus

Uitslagen 2e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Lena de Kraker 1.0 - Frans Pieter van den Bos 1.0 26-1 1-0
2 Erik Corneth 1.0 - Timardi Verhoeff 1.0 7-27 ½-½
3 Jamie Westlake 1.0 - Ronald Gouma 1.0 30-9 1-0
4 René Nooteboom 1.0 - Adrie Pancras 1.0 50-11 1-0
5 Bart Feltman 1.0 - Amy van Zutphen 1.0 14-48 1-0
6 Jouke van Gosliga 1.0 - Herman Lemkes 1.0 18-51 1-0
7 Frank Beverdam 0.5 - Frans Vlugt 0.5 17-3 1-0
8 Marcel Flohr 0.5 - Marc Land 0.5 4-19 1-0
9 Jan van Dorsselaer 0.5 - Sebastiaan Kerkvliet 0.5 6-31 1-0
10 Sylvain de Ruijter 0.5 - Johan Stins 0.5 33-8 0-1
11 Jan Veerman 0.5 - Frank Homburg 0.5 10-25 0-1
12 Johnny de Kraker 0.5 - Jan Geus 0.5 12-35 1-0
13 Arie van Heeren 0.5 - Crelis Molenaar 0.5 42-13 0-1
14 Henk Veerman 0.5 - Chris Holdorp 0.5 39-32 ½-½
15 Ton van Kempen 0.5 - Ton van Rooijen 0.0 47-21 0-1
16 Albert Dekker 0.0 - Ronald de Vries 0.0 2-43 0-1
17 Ingmar Visser 0.0 - Martin Rekelhof 0.0 20-46 1-0
18 Nico Koning 0.0 - Harrie Boom 0.0 24-53 ½-½
19 Ed Eveleens 0.0 - Richard Breurkes 0.0 36-34 1-0

Bye (½ punt): 54 Wouter Tieleman, 22 Rob Veenhuijsen, 15 Boudewijn Eysvogel, 52 Arie van Walraven, 23 Joost Jansen, 29 Ernst von Kreijfelt, 44 Jan Koopman, 40 Raf Tjong-Akiet, 41 Jeroen Zweers, 16 Marcel Hoogesteger, 38 Edwyn Mesman, 45 Frans de Vreeze, 49 Derk Kouwenhoven, 37 Cok Ippel, 55 Bob Ameling, 28 Jakob Kaiser, 5 Ron Flohr

Uitslagen 2e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Wim Hoffenaar 1.0 - Martin Honkoop 1.0 23-1 0-1
2 Ad Gorissen 1.0 - Klaas Been 1.0 2-24 1-0
3 Harry Peters 1.0 - Martin Steunebrink 1.0 4-27 1-0
4 Robert Balm 1.0 - Hans Pot 1.0 31-8 ½-½
5 Henk Verdam 1.0 - Hans Huson 1.0 16-30 ½-½
6 Gerard Draaisma 1.0 - Peter Elisen 1.0 47-20 ½-½
7 Lukas Mulder 1.0 - Bert-Jan Melchers 1.0 21-48 1-0
8 Jan Zonneveld 1.0 - Hans van de Pol 0.5 50-3 ½-½
9 Serkan Milli 0.5 - Wim Peters 0.5 6-33 ½-½
10 Joop Veldhuijzen 0.5 - PieterJan Mellegers 0.5 35-7 1-0
11 Remco ten Hagen 0.5 - Mark Hemelrijk 0.5 10-41 ½-½
12 Bob de Wit 0.5 - Martin Steinhart 0.5 38-12 1-0
13 Anita van B. van der Plaat 0.5 - Jim Meij 0.5 43-14 ½-½
14 Jan van Willigen 0.5 - John Dessens 0.5 18-46 1-0
15 Gerald Visch 0.5 - Marius Meesters 0.5 19-54 1-0
16 Gerard Werkhoven 0.5 - Louw Post 0.5 22-59 1-0
17 Piet Kerssens 0.5 - Menno van der Haven 0.5 25-64 0-1
18 Theo Elstgeest 0.5 - Mahesh Patil 0.5 60-28 0-1
19 Mark Honkoop 0.5 - Olivier Lingbeek 0.5 29-65 1-0
20 Reinier Jaquet 0.5 - Gilian Honkoop 0.5 66-32 0-1
21 John Post 0.5 - Ger Dekker 0.0 62-13 ½-½
22 André Clemens 0.0 - Anton Breevoort 0.0 37-58 ½-½
23 Peter Kaptein 0.0 - Frank Sala 0.0 55-39 0-1
24 Peter de Vries 0.0 - Anton Kraaij 0.0 45-61 ½-½
25 Charles Hensen 0.0 - Jelle Bottema 0.0 57-51 ½-½
26 Martha van den Berg 0.0 - Gerda Schiermeier 0.0 67-52 0-1
27 Jan Willem van Thiel 0.0 - Edwin Mons 0.0 53-63 ½-½

Bye (½ punt): 44 Henk Roosink, 36 Willem Spaan, 49 Bert Bergshoeff, 17 Paul Koks, 11 Hans Redel, 34 Carel van Pampus, 15 Henk Overmeer, 5 Bram Schoe, 9 Danny Lindhout, 40 Raymond Altman, 42 Henk Barends, 56 Peter van Harn, 26 Ike Tjin A Lien

Uitslagen 1e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Frans Pieter van den Bos 0.0 - Ernst von Kreijfelt 0.0 1-29 1-0
2 Jamie Westlake 0.0 - Albert Dekker 0.0 30-2 1-0
3 Frans Vlugt 0.0 - Arie van Heeren 0.0 3-42 ½-½
4 Richard Breurkes 0.0 - Erik Corneth 0.0 34-7 0-1
5 Ronald Gouma 0.0 - Ed Eveleens 0.0 9-36 1-0
6 Jan Geus 0.0 - Jan Veerman 0.0 35-10 ½-½
7 Adrie Pancras 0.0 - Cok Ippel 0.0 11-37 1-0
8 Edwyn Mesman 0.0 - Johnny de Kraker 0.0 38-12 ½-½
9 Crelis Molenaar 0.0 - Henk Veerman 0.0 13-39 ½-½
10 Jeroen Zweers 0.0 - Bart Feltman 0.0 41-14 0-1
11 Ronald de Vries 0.0 - Boudewijn Eysvogel 0.0 43-15 0-1
12 Marcel Hoogesteger 0.0 - Frans de Vreeze 0.0 16-45 1-0
13 Martin Rekelhof 0.0 - Jouke van Gosliga 0.0 46-18 0-1
14 Marc Land 0.0 - Ton van Kempen 0.0 19-47 ½-½
15 Amy van Zutphen 0.0 - Ingmar Visser 0.0 48-20 1-0
16 Ton van Rooijen 0.0 - René Nooteboom 0.0 21-50 0-1
17 Herman Lemkes 0.0 - Nico Koning 0.0 51-24 1-0
18 Frank Homburg 0.0 - Arie van Walraven 0.0 25-52 ½-½
19 Harrie Boom 0.0 - Lena de Kraker 0.0 53-26 0-1
20 Timardi Verhoeff 0.0 - Wouter Tieleman 0.0 27-54 1-0
21 Bob Ameling 0.0 - Jakob Kaiser 0.0 55-28 0-1

Bye (½ punt): 22 Rob Veenhuijsen, 33 Sylvain de Ruijter, 17 Frank Beverdam, 23 Joost Jansen, 31 Sebastiaan Kerkvliet, 44 Jan Koopman, 40 Raf Tjong-Akiet, 8 Johan Stins, 6 Jan van Dorsselaer, 49 Derk Kouwenhoven, 32 Chris Holdorp, 4 Marcel Flohr, 5 Ron Flohr

Uitslagen 1e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Martin Honkoop 0.0 - André Clemens 0.0 1-37 1-0
2 Willem Spaan 0.0 - Ad Gorissen 0.0 36-2 0-1
3 Hans van de Pol 0.0 - Bob de Wit 0.0 3-38 ½-½
4 Frank Sala 0.0 - Harry Peters 0.0 39-4 0-1
5 Bram Schoe 0.0 - Raymond Altman 0.0 5-40 0-1
6 Mark Hemelrijk 0.0 - Serkan Milli 0.0 41-6 ½-½
7 PieterJan Mellegers 0.0 - Anita van B. van der Plaat 0.0 7-43 ½-½
8 Henk Roosink 0.0 - Danny Lindhout 0.0 44-9 ½-½
9 Hans Pot 0.0 - Peter de Vries 0.0 8-45 1-0
10 John Dessens 0.0 - Remco ten Hagen 0.0 46-10 ½-½
11 Hans Redel 0.0 - Gerard Draaisma 0.0 11-47 0-1
12 Bert-Jan Melchers 0.0 - Ger Dekker 0.0 48-13 1-0
13 Henk Overmeer 0.0 - Jan Zonneveld 0.0 15-50 0-1
14 Jelle Bottema 0.0 - Henk Verdam 0.0 51-16 0-1
15 Paul Koks 0.0 - Jan Willem van Thiel 0.0 17-53 1-0
16 Marius Meesters 0.0 - Jan van Willigen 0.0 54-18 ½-½
17 Bert Bergshoeff 0.0 - Gerald Visch 0.0 49-19 ½-½
18 Peter Elisen 0.0 - Peter Kaptein 0.0 20-55 1-0
19 Anton Breevoort 0.0 - Lukas Mulder 0.0 58-21 0-1
20 Gerda Schiermeier 0.0 - Wim Hoffenaar 0.0 52-23 0-1
21 Klaas Been 0.0 - Charles Hensen 0.0 24-57 1-0
22 Louw Post 0.0 - Piet Kerssens 0.0 59-25 ½-½
23 Mahesh Patil 0.0 - John Post 0.0 28-62 ½-½
24 Edwin Mons 0.0 - Martin Steunebrink 0.0 63-27 0-1
25 Hans Huson 0.0 - Martha van den Berg 0.0 30-67 1-0
26 Anton Kraaij 0.0 - Robert Balm 0.0 61-31 0-1
27 Gilian Honkoop 0.0 - Theo Elstgeest 0.0 32-60 ½-½

Bye (½ punt): 35 Joop Veldhuijzen, 12 Martin Steinhart, 33 Wim Peters, 34 Carel van Pampus, 64 Menno van der Haven, 42 Henk Barends, 29 Mark Honkoop, 65 Olivier Lingbeek, 56 Peter van Harn, 26 Ike Tjin A Lien, 22 Gerard Werkhoven, 14 Jim Meij, 66 Reinier Jaquet

Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma