Kennemer Open - Anton Kraaij
Seizoen 2018-2019 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Jan van Willigen wit 0.5
2 Henk Roosink zwart 0.5
3 Rolinde den Heijer wit 0.5

Seizoen 2017-2018 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bye - 0.5
2 Joop Veldhuijzen zwart 0.0
3 Bye - 0.5
4 Jan Zonneveld wit 0.0
5 Jelle Bottema zwart 0.5
6 John Post wit 1.0
7 Amelia Jonkman zwart 0.5
8 Frank Sala wit 0.0
9 Rob van Haaften zwart 0.5

Seizoen 2016-2017 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Lukas Mulder zwart 0.5
2 Johan Kroon wit 0.0
3 Klaas Jan Koedijk zwart 0.0
4 Stella Honkoop wit 0.0
5 Bye - 0.5
6 Bye - 0.5
7 Martha van den Berg zwart 0.5
8 Peter Kaptein wit 1.0
9 Wim Hoffenaar zwart 0.5

Seizoen 2015-2016 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Robert Balm zwart 1.0
2 Jaap Brokaar wit 0.0
3 Hans Pot zwart 0.0
4 Sybe Terwee wit 0.0
5 Gerda Schiermeier zwart 0.0
6 Willy van Harten zwart 1.0
7 Richard Fritschy wit 0.0
8 Louw Post wit 0.0
9 Bye - 0.0

Seizoen 2014-2015 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Robert Balm wit 0.0
2 Peter de Vries zwart 0.5
3 Piet Kerssens wit 1.0
4 Henk Verdam zwart 0.5
5 Bye - 0.5
6 Hans Huson wit 0.0
7 Danny Lindhout zwart 0.0
8 Peter Kaptein zwart 0.5
9 Bye - 0.0

Seizoen 2013-2014 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Willem Spaan wit 0.0
2 Lena de Kraker zwart 0.0
3 Eva van Harten wit 1.0
4 John Post zwart 0.0
5 Roald Vos wit 1.0
6 Anton Breevoort zwart 0.5
7 Bye - 0.5
8 Wim Hoffenaar wit 0.0
9 Joop Veldhuijzen zwart 0.0

Seizoen 2012-2013 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Jelle Bottema wit 0.0
2 Bye - 0.5
3 Henk Verdam zwart 0.0
4 Bye - 0.5
5 Robert Balm wit 0.0
6 André Fivet zwart 1.0
7 Bye - 0.0
8 Bye - 0.0
9 Roald Vos wit 0.5

Seizoen 2011-2012 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Gerda Schiermeier wit 1.0
2 Hans Redel zwart 0.5
3 Jaap Brokaar wit 0.0
4 Bye - 0.5
5 Bye - 0.5
6 Willem Spaan zwart 0.0
7 Hans Kuijper wit 0.0
8 Henk Roosink zwart 0.0
9 Mark Hemelrijk wit 0.0

Seizoen 2010-2011 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Ed Eveleens wit 0.0
2 Fréderique Lacourt zwart 0.5
3 Steef van Amersfoort wit 0.0
4 Bye - 0.5
5 Joop Veldhuijzen zwart 0.0
6 André Fivet zwart 1.0
7 Hans Huson wit 0.0
8 Edwin Mons zwart 0.0
9 Bye - 0.0

Resultaten in alle Kennemer Open edities
Editie Po Nr Byes Groep Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
2018-2019 40 59 2 1.5 3.5 1.75 12.0 1329 1477 1477 +0.59
2017-2018 63 70 1,3 2 3.5 33.5 12.00 16.5 1271 1395 1293 +0.08
2016-2017 69 73 5-6 2 3.5 35.0 13.25 13.0 1305 1347 1245 -0.57
2015-2016 75 65 9 2 2.0 40.0 9.25 13.0 1296 1478 1169 -0.89
2014-2015 53 61 5,9 2 3.0 36.5 12.75 17.5 1285 1481 1379 +0.72
2013-2014 57 54 7 2 3.0 35.5 7.00 15.5 1300 1358 1217 -0.91
2012-2013 46 43 2,4,7-8 2 2.5 32.0 10.75 11.5 1310 1331 1190 -0.78
2011-2012 43 44 4-5 2 2.5 35.5 8.25 18.5 1298 1497 1267 -0.24
2010-2011 51 35 4,9 2 2.0 31.0 5.50 11.0 1456 1391 1185 -2.23
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma