Kennemer Open - Groep 1
Uitslagen 9e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Erik Steur 6.0 - Gerard Werkhoven 6.0 6-26 0-1
2 Willem Hensbergen 5.5 - Jan Schol 6.0 2-24 1-0
3 Kees Scherpenisse 5.0 - Johan Plooijer 5.0 17-16 ½-½
4 Pascal Boittin 5.0 - Fred van Randen 5.0 33-31 ½-½
5 Joop Bakker 5.0 - Jan Vreeburg 4.5 19-4 0-1
6 Gilian Honkoop 4.5 - Quinten Salomons 4.5 15-42 ½-½
7 Timo Yeh 4.5 - Dennis Flohr 4.0 50-5 0-1
8 Maarten Mellegers 4.0 - Caspar Kruijf 4.0 22-8 1-0
9 Sylvain de Ruijter 4.0 - Henk Bermon 4.0 43-14 0-1
10 Foppe Jan Montsma 4.0 - Marcel Flohr 4.0 27-7 ½-½
11 Anneke Schol-Grin 4.0 - Martin Honkoop 4.0 51-29 0-1
12 Martin Rekelhof 3.5 - Frieda Arnold 3.5 49-25 ½-½
13 Frans Vlugt 3.5 - Wim Velker 3.5 12-9 ½-½
14 Raymond van den Bos 3.5 - Kylian Bijvank 3.5 34-46 ½-½
15 Luuk Hoogeveen 3.0 - Boudewijn Eysvogel 3.0 48-18 0-1
16 Leo Keijzer 3.0 - Jan Vos 3.0 44-20 0-1
17 Gerrit Lemmen 3.0 - Ed Eveleens 3.0 41-39 1-0
18 Arnaud Bom 2.0 - Ton van Rooijen 2.5 30-32 0-1
19 Cok Ippel 2.5 - Alisha Warnaar 2.0 36-54 1-0
20 Ronald de Vries 1.5 - Jan Koopman 1.5 38-40 0-1

Bye (½ punt): 28 Joost Jansen

Bye (0 punten): 1 Marvin Dekker, 3 Melvin Holwijn, 10 Jildo Kalma, 11 Jouke van Gosliga, 13 Rob Veenhuijsen, 21 Ronald Gouma, 23 Alwin van Ee, 37 Henk Veerman, 45 Özden Tuna, 47 Jan van Dorsselaer, 52 Jie-Ren Tjin A Lien, 53 Bob Ameling

Eindklassement groep 1
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 26 Gerard Werkhoven 7.0 44.0 33.00 32.0 1756 1807 2027 +3.10
2 2 Willem Hensbergen 1,5 6.5 44.0 32.25 28.0 1980 1721 1951 -0.19
3 6 Erik Steur 2,5 6.0 50.5 32.00 34.0 1906 1813 1971 +0.64
4 24 Jan Schol 4 6.0 45.5 27.75 31.5 1763 1805 1946 +1.95
5 17 Kees Scherpenisse 2 5.5 48.5 27.50 32.0 1821 1800 1895 +0.78
6 31 Fred van Randen 5.5 47.0 28.00 31.0 1729 1859 1939 +2.55
7 33 Pascal Boittin 5.5 42.5 23.75 25.5 1725 1804 1884 +1.94
8 16 Johan Plooijer 4 5.5 41.5 25.25 28.0 1841 1751 1846 +0.04
9 4 Jan Vreeburg 5.5 41.5 22.50 25.5 1938 1785 1865 -0.80
10 13 Rob Veenhuijsen 9 5.0 44.5 23.75 33.0 1862 1755 1850 -0.15
11 19 Joop Bakker 3 5.0 42.0 22.50 28.0 1809 1774 1817 +0.12
12 42 Quinten Salomons 5.0 41.5 20.00 25.5 1695 1773 1816 +1.45
13 29 Martin Honkoop 8 5.0 41.0 23.75 22.0 1737 1833 1928 +1.96
14 22 Maarten Mellegers 1-2,8 5.0 40.5 23.75 22.5 1779 1743 1868 +0.71
15 15 Gilian Honkoop 2,4,7 5.0 39.0 23.50 23.0 1844 1741 1866 +0.18
16 5 Dennis Flohr 6 5.0 37.0 16.75 18.5 1927 1705 1748 -1.71
17 14 Henk Bermon 2 5.0 35.5 16.00 22.5 1848 1670 1713 -1.33
18 10 Jildo Kalma 5-6,9 4.5 43.5 22.75 26.0 1881 1755 1812 -0.48
19 28 Joost Jansen 1,3-9 4.5 41.5 20.75 22.5 1752 1938 1938 +0.24
20 50 Timo Yeh 3 4.5 41.5 19.50 25.0 1650 1772 1772 +1.22
21 7 Marcel Flohr 1-2,4 4.5 40.5 19.75 23.0 1898 1714 1771 -0.92
22 27 Foppe Jan Montsma 2 4.5 40.0 18.00 25.5 1753 1753 1753 -0.02
23 3 Melvin Holwijn 4-9 4.0 54.5 36.50 29.5 1953 1752 2487 +0.72
24 8 Caspar Kruijf 4 4.0 45.0 18.50 25.5 1885 1767 1724 -1.77
25 1 Marvin Dekker 1-2,8-9 4.0 44.0 22.50 22.5 1999 1743 1822 -0.99
26 12 Frans Vlugt 2,5,7 4.0 44.0 21.00 24.5 1866 1842 1842 -0.18
27 25 Frieda Arnold 5,8 4.0 43.5 21.75 24.0 1761 1737 1737 -0.24
28 34 Raymond van den Bos 2-3,5-7 4.0 43.0 25.25 20.5 1723 1743 1936 +1.10
29 46 Kylian Bijvank 4.0 42.5 16.50 19.5 1664 1739 1696 +0.35
30 20 Jan Vos 1,4,8 4.0 41.0 18.25 20.5 1800 1764 1764 -0.29
31 41 Gerrit Lemmen 1-2,4,7 4.0 40.5 18.00 19.5 1696 1770 1770 +0.45
32 43 Sylvain de Ruijter 2-4,7-8 4.0 40.0 17.00 24.5 1678 1759 1672 -0.08
33 51 Anneke Schol-Grin 2,4 4.0 40.0 16.50 24.5 1645 1746 1696 +0.45
34 9 Wim Velker 1,6-7 4.0 37.5 18.25 17.0 1882 1727 1727 -1.19
35 49 Martin Rekelhof 4.0 36.5 14.00 15.5 1650 1746 1703 +0.65
36 18 Boudewijn Eysvogel 4-7 4.0 35.5 18.50 16.0 1814 1673 1745 -0.44
37 47 Jan van Dorsselaer 9 3.5 43.0 18.75 19.5 1658 1796 1753 +0.93
38 52 Jie-Ren Tjin A Lien 2,5,9 3.5 41.0 16.50 20.0 1613 1754 1691 +0.51
39 21 Ronald Gouma 6-9 3.5 39.5 19.00 21.0 1799 1712 1712 -0.60
40 32 Ton van Rooijen 3.5 35.0 12.25 15.0 1726 1734 1654 -0.92
41 36 Cok Ippel 4 3.5 33.5 9.25 14.5 1715 1734 1647 -0.81
42 48 Luuk Hoogeveen 3.0 47.5 16.00 22.5 1653 1844 1719 +0.68
43 44 Leo Keijzer 3.0 37.5 9.50 16.5 1673 1771 1646 -0.34
44 39 Ed Eveleens 1 3.0 36.0 11.75 16.5 1697 1718 1577 -1.29
45 37 Henk Veerman 5-6,9 3.0 34.0 11.50 11.5 1714 1790 1665 -0.42
46 45 Özden Tuna 1,3-4,6,8-9 2.5 36.5 17.00 13.5 1666 1707 1707 +0.16
47 40 Jan Koopman 2.5 36.0 8.75 12.5 1696 1745 1579 -1.41
48 23 Alwin van Ee 3,6-7,9 2.5 34.0 12.25 15.0 1765 1695 1546 -1.48
49 35 René Nooteboom 2-3 2.5 24.0 8.25 15.5 1720 1820 1733 +0.02
50 30 Arnaud Bom 1-2,4,7-8 2.0 32.5 9.25 14.0 1735 1857 1535 -0.89
51 54 Alisha Warnaar 3,8 2.0 31.5 6.50 11.0 1549 1738 1508 -0.30
52 53 Bob Ameling 8-9 1.5 37.5 8.50 10.0 1608 1736 1506 -0.84
53 38 Ronald de Vries 8 1.5 35.5 7.00 9.5 1704 1744 1493 -2.08
54 11 Jouke van Gosliga 1,3-9 1.0 37.0 16.00 8.0 1878 1695 960 -0.74

Uitslagen 8e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Fred van Randen 5.0 - Erik Steur 5.0 31-6 0-1
2 Gerard Werkhoven 5.0 - Kees Scherpenisse 5.0 26-17 1-0
3 Jan Schol 5.0 - Rob Veenhuijsen 5.0 24-13 1-0
4 Timo Yeh 4.5 - Willem Hensbergen 4.5 50-2 0-1
5 Johan Plooijer 4.5 - Pascal Boittin 4.5 16-33 ½-½
6 Quinten Salomons 4.0 - Joop Bakker 4.5 42-19 ½-½
7 Caspar Kruijf 4.0 - Gilian Honkoop 3.5 8-15 0-1
8 Jan Vreeburg 3.5 - Frans Vlugt 3.5 4-12 1-0
9 Jildo Kalma 3.5 - Jan van Dorsselaer 3.5 10-47 1-0
10 Anneke Schol-Grin 3.5 - Foppe Jan Montsma 3.5 51-27 ½-½
11 Dennis Flohr 3.0 - Luuk Hoogeveen 3.0 5-48 1-0
12 Kylian Bijvank 3.0 - Jie-Ren Tjin A Lien 3.0 46-52 ½-½
13 Marcel Flohr 3.0 - Gerrit Lemmen 3.0 7-41 1-0
14 Henk Bermon 3.0 - Leo Keijzer 3.0 14-44 1-0
15 Alwin van Ee 2.5 - Raymond van den Bos 2.5 23-34 0-1
16 Ed Eveleens 2.5 - Henk Veerman 2.5 39-37 ½-½
17 Wim Velker 2.5 - Cok Ippel 2.5 9-36 1-0
18 Ton van Rooijen 2.5 - Martin Rekelhof 2.5 32-49 0-1
19 Jan Koopman 1.5 - Boudewijn Eysvogel 2.0 40-18 0-1

Bye (½ punt): 28 Joost Jansen, 43 Sylvain de Ruijter

Bye (0 punten): 1 Marvin Dekker, 3 Melvin Holwijn, 11 Jouke van Gosliga, 20 Jan Vos, 21 Ronald Gouma, 22 Maarten Mellegers, 25 Frieda Arnold, 29 Martin Honkoop, 30 Arnaud Bom, 38 Ronald de Vries, 45 Özden Tuna, 53 Bob Ameling, 54 Alisha Warnaar

Uitslagen 7e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Rob Veenhuijsen 4.5 - Erik Steur 4.5 13-6 ½-½
2 Kees Scherpenisse 4.5 - Fred van Randen 4.5 17-31 ½-½
3 Joop Bakker 4.0 - Johan Plooijer 4.0 19-16 ½-½
4 Jan Schol 4.0 - Caspar Kruijf 4.0 24-8 1-0
5 Gerard Werkhoven 4.0 - Jan Vreeburg 3.5 26-4 1-0
6 Pascal Boittin 3.5 - Jildo Kalma 3.5 33-10 1-0
7 Timo Yeh 3.5 - Frieda Arnold 3.5 50-25 1-0
8 Willem Hensbergen 3.5 - Foppe Jan Montsma 3.5 2-27 1-0
9 Luuk Hoogeveen 3.0 - Maarten Mellegers 3.0 48-22 0-1
10 Jan van Dorsselaer 3.0 - Anneke Schol-Grin 3.0 47-51 ½-½
11 Jie-Ren Tjin A Lien 3.0 - Marvin Dekker 3.0 52-1 0-1
12 Martin Honkoop 3.0 - Marcel Flohr 3.0 29-7 1-0
13 Cok Ippel 2.5 - Quinten Salomons 3.0 36-42 0-1
14 Leo Keijzer 2.5 - Kylian Bijvank 2.5 44-46 ½-½
15 Jan Vos 2.5 - Ton van Rooijen 2.0 20-32 ½-½
16 Alisha Warnaar 2.0 - Henk Bermon 2.0 54-14 0-1
17 Martin Rekelhof 2.0 - Ed Eveleens 2.0 49-39 ½-½
18 Dennis Flohr 2.0 - Ronald de Vries 1.5 5-38 1-0
19 Henk Veerman 1.5 - Jan Koopman 1.5 37-40 1-0
20 Bob Ameling 1.5 - Özden Tuna 1.5 53-45 0-1

Bye (½ punt): 21 Ronald Gouma, 28 Joost Jansen, 43 Sylvain de Ruijter

Bye (0 punten): 3 Melvin Holwijn, 9 Wim Velker, 11 Jouke van Gosliga, 12 Frans Vlugt, 15 Gilian Honkoop, 18 Boudewijn Eysvogel, 23 Alwin van Ee, 30 Arnaud Bom, 34 Raymond van den Bos, 41 Gerrit Lemmen

Uitslagen 6e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Erik Steur 4.0 - Kees Scherpenisse 4.0 6-17 ½-½
2 Rob Veenhuijsen 4.0 - Gerard Werkhoven 3.5 13-26 ½-½
3 Marcel Flohr 3.0 - Fred van Randen 3.5 7-31 0-1
4 Johan Plooijer 3.0 - Sylvain de Ruijter 3.0 16-43 1-0
5 Frieda Arnold 3.0 - Pascal Boittin 3.0 25-33 ½-½
6 Willem Hensbergen 3.0 - Frans Vlugt 3.0 2-12 ½-½
7 Caspar Kruijf 3.0 - Martin Honkoop 3.0 8-29 1-0
8 Foppe Jan Montsma 3.0 - Timo Yeh 3.0 27-50 ½-½
9 Quinten Salomons 3.0 - Jan Schol 3.0 42-24 0-1
10 Anneke Schol-Grin 3.0 - Joop Bakker 3.0 51-19 0-1
11 Gilian Honkoop 2.5 - Luuk Hoogeveen 3.0 15-48 1-0
12 Jan Vreeburg 2.5 - René Nooteboom 2.5 4-35 1-0
13 Gerrit Lemmen 2.5 - Jie-Ren Tjin A Lien 2.5 41-52 ½-½
14 Maarten Mellegers 2.0 - Jan Vos 2.5 22-20 1-0
15 Marvin Dekker 2.0 - Arnaud Bom 2.0 1-30 1-0
16 Henk Bermon 2.0 - Jan van Dorsselaer 2.0 14-47 0-1
17 Ed Eveleens 1.5 - Leo Keijzer 2.0 39-44 ½-½
18 Ronald de Vries 1.5 - Cok Ippel 1.5 38-36 0-1
19 Ton van Rooijen 1.5 - Alisha Warnaar 1.5 32-54 ½-½
20 Kylian Bijvank 1.5 - Bob Ameling 1.5 46-53 1-0
21 Jan Koopman 1.5 - Martin Rekelhof 1.0 40-49 0-1

Bye (½ punt): 5 Dennis Flohr, 9 Wim Velker, 10 Jildo Kalma, 21 Ronald Gouma, 23 Alwin van Ee, 28 Joost Jansen, 37 Henk Veerman

Bye (0 punten): 3 Melvin Holwijn, 11 Jouke van Gosliga, 18 Boudewijn Eysvogel, 34 Raymond van den Bos, 45 Özden Tuna

Uitslagen 5e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Fred van Randen 3.0 - Rob Veenhuijsen 3.5 31-13 ½-½
2 Kees Scherpenisse 3.0 - Jan Vreeburg 2.5 17-4 1-0
3 Luuk Hoogeveen 2.5 - Johan Plooijer 2.5 48-16 ½-½
4 Sylvain de Ruijter 2.5 - Quinten Salomons 2.5 43-42 ½-½
5 Ronald Gouma 2.5 - Gerard Werkhoven 2.5 21-26 0-1
6 Timo Yeh 2.5 - Anneke Schol-Grin 2.5 50-51 ½-½
7 Joop Bakker 2.5 - Caspar Kruijf 2.5 19-8 ½-½
8 Jan Schol 2.5 - Foppe Jan Montsma 2.5 24-27 ½-½
9 Martin Honkoop 2.0 - Marvin Dekker 2.0 29-1 1-0
10 Pascal Boittin 2.0 - Henk Bermon 2.0 33-14 1-0
11 Jan Vos 2.0 - Gilian Honkoop 2.0 20-15 ½-½
12 Marcel Flohr 2.0 - Leo Keijzer 2.0 7-44 1-0
13 René Nooteboom 1.5 - Ed Eveleens 1.5 35-39 1-0
14 Jan van Dorsselaer 1.5 - Maarten Mellegers 1.5 47-22 ½-½
15 Arnaud Bom 1.5 - Alwin van Ee 1.5 30-23 ½-½
16 Gerrit Lemmen 1.5 - Kylian Bijvank 1.5 41-46 1-0
17 Alisha Warnaar 1.0 - Jan Koopman 1.0 54-40 ½-½
18 Cok Ippel 1.0 - Ton van Rooijen 1.0 36-32 ½-½
19 Özden Tuna 1.0 - Ronald de Vries 1.0 45-38 ½-½
20 Bob Ameling 1.0 - Dennis Flohr 1.0 53-5 ½-½
21 Martin Rekelhof 1.0 - Wim Velker 1.0 49-9 0-1

Bye (½ punt): 2 Willem Hensbergen, 3 Melvin Holwijn, 6 Erik Steur, 10 Jildo Kalma, 12 Frans Vlugt, 18 Boudewijn Eysvogel, 25 Frieda Arnold, 28 Joost Jansen, 37 Henk Veerman, 52 Jie-Ren Tjin A Lien

Bye (0 punten): 11 Jouke van Gosliga, 34 Raymond van den Bos

Uitslagen 4e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Rob Veenhuijsen 3.0 - Kees Scherpenisse 2.5 13-17 ½-½
2 Marvin Dekker 2.0 - Erik Steur 2.5 1-6 0-1
3 Foppe Jan Montsma 2.0 - Luuk Hoogeveen 2.0 27-48 ½-½
4 Jildo Kalma 2.0 - Jan Vreeburg 2.0 10-4 ½-½
5 Henk Bermon 2.0 - Fred van Randen 2.0 14-31 0-1
6 Gerard Werkhoven 2.0 - Frieda Arnold 2.0 26-25 ½-½
7 Frans Vlugt 2.0 - Joop Bakker 2.0 12-19 ½-½
8 Raymond van den Bos 1.5 - Jan van Dorsselaer 1.5 34-47 1-0
9 Ed Eveleens 1.5 - Timo Yeh 1.5 39-50 0-1
10 Maarten Mellegers 1.5 - Ronald Gouma 1.5 22-21 0-1
11 Kylian Bijvank 1.5 - Willem Hensbergen 1.5 46-2 0-1
12 Quinten Salomons 1.5 - Bob Ameling 1.0 42-53 1-0
13 Leo Keijzer 1.0 - Jan Koopman 1.0 44-40 1-0
14 Jie-Ren Tjin A Lien 1.0 - Martin Rekelhof 1.0 52-49 1-0
15 Ton van Rooijen 1.0 - Pascal Boittin 1.0 32-33 0-1
16 Dennis Flohr 1.0 - Martin Honkoop 1.0 5-29 0-1
17 Alwin van Ee 1.0 - René Nooteboom 1.0 23-35 ½-½
18 Ronald de Vries 0.5 - Alisha Warnaar 0.5 38-54 ½-½
19 Wim Velker 0.5 - Henk Veerman 0.0 9-37 ½-½

Bye (½ punt): 3 Melvin Holwijn, 8 Caspar Kruijf, 15 Gilian Honkoop, 16 Johan Plooijer, 18 Boudewijn Eysvogel, 20 Jan Vos, 24 Jan Schol, 28 Joost Jansen, 30 Arnaud Bom, 36 Cok Ippel, 41 Gerrit Lemmen, 43 Sylvain de Ruijter, 51 Anneke Schol-Grin

Bye (0 punten): 7 Marcel Flohr, 11 Jouke van Gosliga, 45 Özden Tuna

Uitslagen 3e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Melvin Holwijn 2.0 - Jan Schol 2.0 3-24 1-0
2 Luuk Hoogeveen 2.0 - Rob Veenhuijsen 2.0 48-13 0-1
3 Erik Steur 1.5 - Jan Vos 1.5 6-20 1-0
4 Caspar Kruijf 1.5 - Foppe Jan Montsma 1.5 8-27 ½-½
5 Frieda Arnold 1.5 - Jildo Kalma 1.5 25-10 ½-½
6 Fred van Randen 1.5 - Frans Vlugt 1.5 31-12 ½-½
7 Anneke Schol-Grin 1.5 - Henk Bermon 1.5 51-14 ½-½
8 Kees Scherpenisse 1.5 - Quinten Salomons 1.5 17-42 1-0
9 Pascal Boittin 1.0 - Marvin Dekker 1.0 33-1 0-1
10 Jan Vreeburg 1.0 - Arnaud Bom 1.0 4-30 1-0
11 Johan Plooijer 1.0 - Dennis Flohr 1.0 16-5 1-0
12 Jan Koopman 1.0 - Marcel Flohr 1.0 40-7 0-1
13 Ronald Gouma 1.0 - Ed Eveleens 1.0 21-39 ½-½
14 Kylian Bijvank 1.0 - Maarten Mellegers 1.0 46-22 ½-½
15 Jie-Ren Tjin A Lien 1.0 - Gerard Werkhoven 1.0 52-26 0-1
16 Willem Hensbergen 0.5 - Gerrit Lemmen 1.0 2-41 1-0
17 Jan van Dorsselaer 0.5 - Wim Velker 0.5 47-9 1-0
18 Gilian Honkoop 0.5 - Cok Ippel 0.5 15-36 1-0
19 Boudewijn Eysvogel 0.5 - Martin Rekelhof 0.5 18-49 ½-½
20 Bob Ameling 0.5 - Ton van Rooijen 0.5 53-32 ½-½
21 Martin Honkoop 0.0 - Ronald de Vries 0.5 29-38 1-0
22 Henk Veerman 0.0 - Leo Keijzer 0.0 37-44 0-1

Bye (½ punt): 11 Jouke van Gosliga, 19 Joop Bakker, 23 Alwin van Ee, 28 Joost Jansen, 34 Raymond van den Bos, 35 René Nooteboom, 43 Sylvain de Ruijter, 45 Özden Tuna, 50 Timo Yeh, 54 Alisha Warnaar

Uitslagen 2e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Gerard Werkhoven 1.0 - Melvin Holwijn 1.0 26-3 0-1
2 Jildo Kalma 1.0 - Fred van Randen 1.0 10-31 ½-½
3 Rob Veenhuijsen 1.0 - Jan Koopman 1.0 13-40 1-0
4 Jan Schol 1.0 - Kylian Bijvank 1.0 24-46 1-0
5 Luuk Hoogeveen 1.0 - Willem Hensbergen 0.5 48-2 1-0
6 Joost Jansen 0.5 - Jan Vreeburg 0.5 28-4 ½-½
7 Ton van Rooijen 0.5 - Caspar Kruijf 0.5 32-8 0-1
8 Wim Velker 0.5 - Frieda Arnold 0.5 9-25 0-1
9 Quinten Salomons 0.5 - Jouke van Gosliga 0.5 42-11 1-0
10 Ed Eveleens 0.5 - Johan Plooijer 0.5 39-16 ½-½
11 Joop Bakker 0.5 - Özden Tuna 0.5 19-45 1-0
12 Jan Vos 0.5 - Jan van Dorsselaer 0.5 20-47 1-0
13 Dennis Flohr 0.0 - Henk Veerman 0.0 5-37 1-0
14 Ronald de Vries 0.0 - Boudewijn Eysvogel 0.0 38-18 ½-½
15 Leo Keijzer 0.0 - Ronald Gouma 0.0 44-21 0-1
16 Martin Rekelhof 0.0 - Alwin van Ee 0.0 49-23 ½-½
17 Martin Honkoop 0.0 - Timo Yeh 0.0 29-50 0-1
18 Alisha Warnaar 0.0 - Pascal Boittin 0.0 54-33 0-1
19 Cok Ippel 0.0 - Bob Ameling 0.0 36-53 ½-½

Bye (½ punt): 1 Marvin Dekker, 6 Erik Steur, 7 Marcel Flohr, 12 Frans Vlugt, 14 Henk Bermon, 15 Gilian Honkoop, 17 Kees Scherpenisse, 22 Maarten Mellegers, 27 Foppe Jan Montsma, 30 Arnaud Bom, 34 Raymond van den Bos, 35 René Nooteboom, 41 Gerrit Lemmen, 43 Sylvain de Ruijter, 51 Anneke Schol-Grin, 52 Jie-Ren Tjin A Lien

Uitslagen 1e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Melvin Holwijn 0.0 - Martin Honkoop 0.0 3-29 1-0
2 Fred van Randen 0.0 - Dennis Flohr 0.0 31-5 1-0
3 Jan Vreeburg 0.0 - Ton van Rooijen 0.0 4-32 ½-½
4 Pascal Boittin 0.0 - Erik Steur 0.0 33-6 0-1
5 Caspar Kruijf 0.0 - Raymond van den Bos 0.0 8-34 ½-½
6 René Nooteboom 0.0 - Jildo Kalma 0.0 35-10 0-1
7 Frans Vlugt 0.0 - Cok Ippel 0.0 12-36 1-0
8 Henk Veerman 0.0 - Rob Veenhuijsen 0.0 37-13 0-1
9 Henk Bermon 0.0 - Ronald de Vries 0.0 14-38 1-0
10 Jan Koopman 0.0 - Gilian Honkoop 0.0 40-15 1-0
11 Johan Plooijer 0.0 - Quinten Salomons 0.0 16-42 ½-½
12 Leo Keijzer 0.0 - Kees Scherpenisse 0.0 44-17 0-1
13 Boudewijn Eysvogel 0.0 - Kylian Bijvank 0.0 18-46 0-1
14 Jan van Dorsselaer 0.0 - Joop Bakker 0.0 47-19 ½-½
15 Ronald Gouma 0.0 - Luuk Hoogeveen 0.0 21-48 0-1
16 Timo Yeh 0.0 - Sylvain de Ruijter 0.0 50-43 0-1
17 Alwin van Ee 0.0 - Anneke Schol-Grin 0.0 23-51 0-1
18 Martin Rekelhof 0.0 - Jan Schol 0.0 49-24 0-1
19 Frieda Arnold 0.0 - Jie-Ren Tjin A Lien 0.0 25-52 ½-½
20 Bob Ameling 0.0 - Gerard Werkhoven 0.0 53-26 0-1
21 Foppe Jan Montsma 0.0 - Alisha Warnaar 0.0 27-54 1-0

Bye (½ punt): 1 Marvin Dekker, 2 Willem Hensbergen, 7 Marcel Flohr, 9 Wim Velker, 11 Jouke van Gosliga, 20 Jan Vos, 22 Maarten Mellegers, 28 Joost Jansen, 30 Arnaud Bom, 39 Ed Eveleens, 41 Gerrit Lemmen, 45 Özden Tuna

Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma