Kennemer Open - 2015-2016
Eindklassement groep 1
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 13 Jan Schol 7.0 43.0 33.25 36.0 1811 1824 2044 +2.69
2 9 Erik Corneth 6.5 42.5 27.25 33.5 1829 1779 1945 +1.37
3 15 Rob Veenhuijsen 3 6.0 44.5 28.50 28.0 1804 1761 1902 +1.05
4 12 Frank Homburg 9 5.5 48.0 31.00 30.5 1821 1822 1963 +1.50
5 19 Frank Beverdam 3 5.5 46.0 26.00 31.5 1765 1788 1883 +1.27
6 22 Gerard Werkhoven 5.5 43.0 23.50 25.0 1743 1742 1822 +0.99
7 11 Frans Pieter van den Bos 4,6 5.5 42.0 24.00 22.5 1824 1718 1820 +0.03
8 4 Timardi Verhoeff 6 5.0 48.0 26.00 26.0 1866 1776 1819 -0.49
9 30 Michiel Spook 1-2 5.0 47.0 25.25 27.0 1697 1812 1862 +1.57
10 10 Marc Hartog 5.0 46.5 23.50 28.0 1824 1801 1844 +0.23
11 18 Sylvain de Ruijter 2,5-8 5.0 45.0 24.25 21.5 1774 1735 1830 +0.29
12 7 Maarten Mellegers 6-7 5.0 34.5 16.50 20.5 1847 1738 1788 -0.50
13 38 Rein Thierry 3,5-6 4.5 43.5 23.25 24.5 1659 1733 1790 +1.10
14 14 Foppe Jan Montsma 2 4.5 43.5 21.75 26.0 1807 1796 1796 -0.13
15 20 Crelis Molenaar 7-9 4.5 43.0 24.25 26.0 1757 1750 1875 +0.94
16 1 Wim Velker 1,9 4.5 43.0 20.50 26.0 1944 1755 1805 -1.17
17 25 Joost Jansen 1-9 4.5 40.5 20.25 22.5 1720 - - -
18 24 Ronald de Vries 1-3 4.5 40.0 20.75 20.5 1728 1751 1808 +0.68
19 5 Ronald Gouma 8 4.5 40.0 20.00 23.5 1864 1738 1781 -0.83
20 32 Arie van Heeren 1 4.5 38.5 15.75 20.5 1687 1729 1729 +0.43
21 2 Fred Scheeren 4-5,8-9 4.0 46.0 25.75 25.5 1931 1781 1853 -0.49
22 8 Jan Vos 3 4.0 46.0 16.00 27.0 1837 1803 1716 -1.37
23 17 Koen van Lankveld 2-3,7-9 4.0 42.5 25.75 22.5 1791 1752 1945 +0.79
24 33 Martin Honkoop 7-8 4.0 40.0 19.75 25.0 1687 1819 1819 +1.19
25 27 Ton van Rooijen 4.0 39.0 15.75 22.5 1714 1754 1711 -0.02
26 16 Boudewijn Eysvogel 4-5 4.0 37.5 16.50 23.0 1802 1729 1679 -1.19
27 37 Gilian Honkoop 3-4,7-8 4.0 37.0 19.50 16.5 1662 1732 1804 +0.95
28 36 Herman Lemkes 4.0 36.5 13.50 16.0 1667 1689 1646 -0.26
29 29 Marcel Hoogesteger 5-6,8-9 3.5 40.0 20.00 19.0 1703 1825 1825 +0.80
30 41 René Nooteboom 2,7 3.5 36.5 11.50 16.0 1626 1741 1639 +0.07
31 34 Anneke Schol-Grin 3.5 33.5 9.00 14.5 1685 1742 1662 -0.31
32 42 Harrie Boom 3.0 43.0 13.75 19.0 1619 1758 1633 +0.09
33 35 Henk Veerman 1-2,4,8-9 3.0 41.0 19.25 19.5 1680 1753 1753 +0.39
34 39 Harry Peters 1-2,4,6-8 3.0 39.5 20.75 15.5 1649 1695 1820 +0.70
35 28 Ernst von Kreijfelt 7 3.0 37.0 9.50 15.0 1705 1729 1588 -1.24
36 26 Jan van Dorsselaer 7,9 3.0 33.5 10.00 15.0 1720 1727 1625 -0.94
37 3 Jan van den Bergh 3-9 2.5 44.0 23.50 18.5 1918 1783 1976 +0.14
38 21 Jan Geus 4,9 2.5 37.0 11.50 16.0 1744 1734 1576 -1.61
39 6 Adrie Pancras 4,8-9 2.0 39.0 10.75 16.0 1864 1739 1546 -2.49
40 31 Mahesh Patil 2.0 37.0 5.50 9.0 1697 1711 1491 -2.33
41 40 Wouter Tieleman 1,3,5,8-9 2.0 35.5 12.25 14.0 1633 1711 1518 -0.57
42 23 Nico Koning 1,3,6-9 1.0 33.0 9.00 8.0 1742 1745 1010 -1.49
43 43 Martin Rekelhof 4-6,9 1.0 25.5 4.00 5.5 1614 1714 979 -1.83

Eindklassement groep 2
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 35 Hans Pot 1 8.0 51.0 45.00 36.5 1486 1486 1930 +3.52
2 8 Jan Koopman 7.0 46.0 34.00 33.0 1598 1517 1737 +1.51
3 23 Klaas Been 6.5 49.0 31.75 34.5 1549 1470 1636 +1.08
4 14 Jan van Willigen 4 6.5 46.5 32.25 29.5 1568 1444 1637 +0.69
5 21 Robert Balm 6.5 43.5 31.50 31.0 1555 1335 1573 +0.39
6 11 Arie van Walraven 7,9 6.0 54.0 37.00 36.5 1588 1492 1722 +1.09
7 34 Bert Gerritsma 6.0 54.0 32.50 37.0 1489 1408 1580 +1.26
8 33 Peter Elisen 6.0 46.5 26.00 32.0 1494 1447 1602 +1.37
9 22 Rijn de Jonge 5 6.0 44.5 26.00 28.5 1555 1401 1542 -0.06
10 72 Kevin Brands 4 6.0 43.0 28.25 26.5 1181 1556 1655 +4.51
11 25 Ed Eveleens 1 5.5 51.0 29.50 31.5 1542 1491 1587 +0.55
12 10 Richard Breurkes 5.5 48.0 25.75 31.5 1591 1439 1540 -0.51
13 42 Henk Overmeer 1,5 5.5 46.5 26.50 26.5 1451 1496 1598 +1.42
14 20 Danny Lindhout 5-6,9 5.5 45.5 29.00 31.0 1557 1434 1627 +0.53
15 26 Ad Gorissen 2-3,9 5.5 44.5 28.75 29.0 1537 1466 1659 +0.98
16 73 Alisha Warnaar 5.5 40.0 21.75 25.5 1051 1387 1394 +3.66
17 27 Sybe Terwee 3 5.5 39.5 22.50 22.5 1523 1450 1545 +0.28
18 36 Frank Sala 5.0 47.0 21.50 30.0 1473 1456 1540 +0.89
19 30 Hans Huson 5.0 46.0 22.50 28.0 1507 1388 1431 -0.79
20 2 Hans van de Pol 4-5 5.0 45.0 24.00 24.0 1638 1433 1490 -1.24
21 24 Bert Bergshoeff 1-3,5,7-9 5.0 44.5 24.00 24.5 1549 1557 1750 +0.52
22 56 Sipke de Boer 8 5.0 43.0 22.75 28.0 1373 1502 1597 +2.38
23 13 Hans Ossebaar 5.0 41.5 20.25 27.0 1584 1446 1489 -1.09
24 54 Mark Hemelrijk 5.0 41.0 19.00 24.0 1395 1491 1491 +1.01
25 31 PieterJan Mellegers 6,8 5.0 39.5 21.75 26.0 1505 1359 1502 +0.16
26 3 Jan Pool 1 5.0 38.0 20.75 22.0 1619 1494 1537 -0.78
27 5 Hans Spanjersberg 4.5 46.0 20.50 23.5 1607 1490 1498 -1.21
28 32 Jaap Brokaar 4,7-8 4.5 44.5 24.00 29.0 1498 1369 1442 -0.32
29 37 Jim Meij 4.5 44.5 18.50 28.0 1471 1401 1459 +0.02
30 48 Peter Kaptein 4,6,8 4.5 42.0 20.25 25.5 1432 1486 1543 +0.92
31 61 Klaas Jan Koedijk 2-3 4.5 42.0 19.50 24.5 1337 1433 1433 +0.89
32 29 Joop Veldhuijzen 4 4.5 42.0 18.25 25.0 1511 1423 1423 -0.86
33 59 Jelle Bottema 1-2,4 4.5 41.0 23.50 20.0 1352 1544 1601 +1.93
34 50 Henk Roosink 1-8 4.5 40.0 20.00 22.5 1422 1561 1561 +0.19
35 40 Piet Kerssens 3 4.5 40.0 19.25 23.5 1458 1367 1436 -0.16
36 41 Martin Steunebrink 3,6 4.5 40.0 17.50 24.5 1451 1447 1390 -0.55
37 60 Dimitri Walbeek 4.5 39.5 18.25 20.5 1343 1379 1414 +0.88
38 68 Edwin Mons 4.5 39.5 15.75 20.5 1258 1497 1490 +2.43
39 69 John Post 9 4.5 39.0 20.50 21.0 1244 1400 1465 +2.25
40 1 Jaap van Gelderen 1 4.5 38.5 17.00 19.0 1666 1308 1405 -2.41
41 18 Ton van Kempen 2 4.5 38.0 16.50 23.0 1561 1467 1424 -1.50
42 6 Lukas Mulder 2-3 4.5 37.0 16.50 20.0 1602 1384 1387 -1.83
43 15 Richard Fritschy 4.5 35.5 15.25 17.5 1566 1425 1425 -1.57
44 17 Serkan Milli 1-2,7,9 4.0 42.5 19.00 22.0 1562 1475 1475 -0.50
45 55 Raymond Altman 5,8 4.0 42.0 19.25 18.5 1384 1442 1442 +0.53
46 16 Jacques de Wit 5-6,9 4.0 41.5 19.25 22.5 1565 1260 1357 -1.51
47 57 Rob van Haaften 8 4.0 41.5 17.75 20.0 1371 1280 1381 +0.24
48 45 Jan Zonneveld 1 4.0 41.5 14.50 22.5 1443 1413 1379 -0.62
49 47 Willem Spaan 2,5 4.0 41.0 17.50 23.5 1433 1483 1433 -0.04
50 49 Mark Honkoop 3,7-8 4.0 40.5 18.25 18.5 1423 1417 1417 -0.05
51 76 Julian de Boer 5-8 4.0 40.0 20.00 19.5 805 1437 1227 +2.45
52 4 Jeroen Zweers 2-3,8 4.0 40.0 17.75 21.0 1618 1388 1403 -1.61
53 9 Frans de Vreeze 2-3,8 3.5 41.0 17.50 23.5 1596 1433 1409 -1.43
54 52 Ger Dekker 1,4,6-7 3.5 40.5 20.25 19.0 1420 1452 1452 +0.19
55 51 Marius Meesters 7-8 3.5 40.5 16.50 22.5 1421 1359 1372 -0.43
56 58 Gerard Draaisma 6 3.5 40.5 12.25 20.0 1370 1438 1370 -0.06
57 63 Theo Elstgeest 3,6,8 3.5 40.0 16.75 18.0 1327 1348 1291 -0.31
58 44 Jan Willem van Thiel 2,7-8 3.5 39.0 15.50 20.5 1444 1374 1373 -0.53
59 28 Wim Hoffenaar 3-4 3.5 39.0 13.50 23.5 1522 1445 1343 -1.64
60 62 Bert-Jan Melchers 3 3.5 38.5 11.75 16.5 1331 1401 1268 -0.58
61 64 Charles Hensen 7 3.5 36.5 10.50 16.0 1322 1230 1213 -1.06
62 43 André Clemens 4-5,8-9 3.0 38.5 16.50 21.0 1446 1451 1379 -0.47
63 12 Martin Steinhart 4 3.0 38.0 11.00 19.0 1584 1263 1177 -4.02
64 80 Mark Warnaar 5,7-9 3.0 37.5 14.00 16.0 557 1380 835 +1.45
65 19 Wim Peters 7,9 3.0 37.5 12.50 19.5 1557 1382 1311 -2.18
66 53 John Dessens 4-5,7-8 3.0 34.0 12.00 10.5 1413 1152 1129 -1.68
67 46 Gerda Schiermeier 3-4,6 3.0 33.0 11.75 14.5 1440 1346 1276 -1.24
68 71 Karel van Hattum 3.0 33.0 8.75 13.5 1225 1248 1170 -0.70
69 67 Louw Post 6 3.0 32.5 7.25 13.5 1277 1454 1296 +0.01
70 38 Anita van B. van der Plaat 4-9 2.5 40.0 18.25 18.5 1459 1248 1406 -0.13
71 66 Reinier Jaquet 7,9 2.5 36.5 10.50 12.5 1293 1168 1116 -1.58
72 70 Wim Geels 3 2.5 33.5 5.25 11.5 1231 1339 1056 -1.35
73 78 Amelia Jonkman 3 2.5 31.0 5.25 10.5 676 1234 813 +0.97
74 7 Bram Schoe 3-9 2.0 41.5 19.75 15.5 1602 1461 1461 -0.37
75 65 Anton Kraaij 9 2.0 40.0 9.25 13.0 1296 1478 1169 -0.89
76 39 Peter de Vries 1-2,4-5,8-9 2.0 36.0 17.00 15.5 1458 1192 1168 -1.09
77 77 Stella Honkoop 7-8 2.0 33.5 7.50 12.0 757 1276 801 +0.13
78 79 Marit de Boer 5-8 2.0 30.5 8.50 5.5 633 1299 698 +0.23
79 74 Martha van den Berg 1,6 2.0 27.0 3.50 8.5 1020 1262 477 -1.65
80 75 Eva van Harten 7,9 1.5 32.0 5.00 8.5 872 1296 835 -0.41
81 81 Willy van Harten 7,9 1.0 26.0 3.00 5.0 - 1286 864 -
82 82 Peter van Harn 4-5,7-9 0.0 22.0 6.25 0.0 1385 1575 840 -0.50

Uitslagen 9e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Jan Schol 6.5 - Frans Pieter van den Bos 5.0 13-11 ½-½
2 Rob Veenhuijsen 5.0 - Frank Beverdam 5.5 15-19 1-0
3 Michiel Spook 5.0 - Erik Corneth 5.5 30-9 0-1
4 Gerard Werkhoven 4.5 - Marc Hartog 5.0 22-10 1-0
5 Ton van Rooijen 4.0 - Timardi Verhoeff 4.0 27-4 0-1
6 Maarten Mellegers 4.0 - Jan Vos 4.0 7-8 1-0
7 Foppe Jan Montsma 4.0 - Ronald de Vries 4.0 14-24 ½-½
8 Rein Thierry 4.0 - Arie van Heeren 4.0 38-32 ½-½
9 Sylvain de Ruijter 4.0 - Martin Honkoop 4.0 18-33 1-0
10 Ronald Gouma 3.5 - René Nooteboom 3.5 5-41 1-0
11 Boudewijn Eysvogel 3.5 - Anneke Schol-Grin 3.0 16-34 ½-½
12 Harrie Boom 3.0 - Gilian Honkoop 3.0 42-37 0-1
13 Herman Lemkes 3.0 - Ernst von Kreijfelt 3.0 36-28 1-0
14 Mahesh Patil 2.0 - Harry Peters 2.0 31-39 0-1

Bye (½ punt): 25 Joost Jansen

Bye (0 punten): 40 Wouter Tieleman, 1 Wim Velker, 21 Jan Geus, 12 Frank Homburg, 29 Marcel Hoogesteger, 43 Martin Rekelhof, 26 Jan van Dorsselaer, 20 Crelis Molenaar, 23 Nico Koning, 35 Henk Veerman, 6 Adrie Pancras, 17 Koen van Lankveld, 3 Jan van den Bergh, 2 Fred Scheeren

Uitslagen 9e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Hans Pot 7.0 - Klaas Been 6.5 35-23 1-0
2 Jan Koopman 6.0 - Bert Gerritsma 6.0 8-34 1-0
3 Ed Eveleens 5.5 - Jan van Willigen 5.5 25-14 0-1
4 Robert Balm 5.5 - Mark Hemelrijk 5.0 21-54 1-0
5 Peter Elisen 5.0 - Hans Ossebaar 5.0 33-13 1-0
6 Frank Sala 5.0 - Rijn de Jonge 5.0 36-22 0-1
7 Hans Huson 5.0 - Kevin Brands 5.0 30-72 0-1
8 Joop Veldhuijzen 4.5 - Richard Breurkes 4.5 29-10 0-1
9 Jim Meij 4.5 - Sybe Terwee 4.5 37-27 0-1
10 Henk Overmeer 4.5 - Martin Steunebrink 4.5 42-41 1-0
11 Hans van de Pol 4.5 - PieterJan Mellegers 4.5 2-31 ½-½
12 Alisha Warnaar 4.5 - Klaas Jan Koedijk 4.5 73-61 1-0
13 Jelle Bottema 4.0 - Jaap Brokaar 4.0 59-32 ½-½
14 Hans Spanjersberg 4.0 - Richard Fritschy 4.0 5-15 ½-½
15 Jan Zonneveld 4.0 - Sipke de Boer 4.0 45-56 0-1
16 Willem Spaan 4.0 - Jan Pool 4.0 47-3 0-1
17 Piet Kerssens 4.0 - Lukas Mulder 4.0 40-6 ½-½
18 Henk Roosink 4.0 - Ton van Kempen 4.0 50-18 ½-½
19 Jaap van Gelderen 3.5 - Frans de Vreeze 3.5 1-9 1-0
20 Peter Kaptein 3.5 - Gerard Draaisma 3.5 48-58 1-0
21 Wim Hoffenaar 3.5 - Edwin Mons 3.5 28-68 0-1
22 Dimitri Walbeek 3.5 - Marius Meesters 3.5 60-51 1-0
23 Raymond Altman 3.0 - Karel van Hattum 3.0 55-71 1-0
24 Louw Post 3.0 - Mark Honkoop 3.0 67-49 0-1
25 Gerda Schiermeier 3.0 - Jeroen Zweers 3.0 46-4 0-1
26 Charles Hensen 3.0 - Jan Willem van Thiel 3.0 64-44 ½-½
27 Ger Dekker 3.0 - Bert-Jan Melchers 3.0 52-62 ½-½
28 Martin Steinhart 3.0 - Julian de Boer 3.0 12-76 0-1
29 Rob van Haaften 3.0 - Amelia Jonkman 2.5 57-78 1-0
30 Wim Geels 2.5 - Theo Elstgeest 2.5 70-63 0-1
31 John Dessens 2.0 - Martha van den Berg 2.0 53-74 1-0
32 Stella Honkoop 2.0 - Marit de Boer 1.0 77-79 0-1

Bye (½ punt): 24 Bert Bergshoeff

Bye (0 punten): 11 Arie van Walraven, 26 Ad Gorissen, 69 John Post, 39 Peter de Vries, 65 Anton Kraaij, 19 Wim Peters, 7 Bram Schoe, 20 Danny Lindhout, 75 Eva van Harten, 82 Peter van Harn, 43 André Clemens, 38 Anita van B. van der Plaat, 17 Serkan Milli, 66 Reinier Jaquet, 16 Jacques de Wit, 80 Mark Warnaar, 81 Willy van Harten

Uitslagen 8e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Wim Velker 4.5 - Jan Schol 5.5 1-13 0-1
2 Erik Corneth 5.0 - Frank Beverdam 5.0 9-19 ½-½
3 Arie van Heeren 4.0 - Frank Homburg 4.5 32-12 0-1
4 Jan Vos 4.0 - Rob Veenhuijsen 4.0 8-15 0-1
5 Timardi Verhoeff 4.0 - Michiel Spook 4.0 4-30 0-1
6 Marc Hartog 4.0 - Foppe Jan Montsma 4.0 10-14 1-0
7 Frans Pieter van den Bos 4.0 - Boudewijn Eysvogel 3.5 11-16 1-0
8 Ronald de Vries 3.5 - Rein Thierry 3.5 24-38 ½-½
9 Anneke Schol-Grin 3.0 - Gerard Werkhoven 3.5 34-22 0-1
10 Maarten Mellegers 3.0 - Harrie Boom 3.0 7-42 1-0
11 Herman Lemkes 3.0 - Ton van Rooijen 3.0 36-27 0-1
12 Jan Geus 2.5 - René Nooteboom 2.5 21-41 0-1
13 Mahesh Patil 2.0 - Jan van Dorsselaer 2.0 31-26 0-1
14 Ernst von Kreijfelt 2.0 - Martin Rekelhof 1.0 28-43 1-0

Bye (½ punt): 18 Sylvain de Ruijter, 25 Joost Jansen

Bye (0 punten): 40 Wouter Tieleman, 39 Harry Peters, 29 Marcel Hoogesteger, 20 Crelis Molenaar, 33 Martin Honkoop, 37 Gilian Honkoop, 23 Nico Koning, 35 Henk Veerman, 5 Ronald Gouma, 6 Adrie Pancras, 17 Koen van Lankveld, 3 Jan van den Bergh, 2 Fred Scheeren

Uitslagen 8e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Arie van Walraven 6.0 - Hans Pot 6.0 11-35 0-1
2 Klaas Been 5.5 - Peter Elisen 5.0 23-33 1-0
3 Robert Balm 5.0 - Ed Eveleens 5.0 21-25 ½-½
4 Frank Sala 5.0 - Jan Koopman 5.0 36-8 0-1
5 Bert Gerritsma 5.0 - Alisha Warnaar 4.5 34-73 1-0
6 Richard Breurkes 4.5 - Ad Gorissen 4.5 10-26 0-1
7 Danny Lindhout 4.5 - Jim Meij 4.5 20-37 1-0
8 Rijn de Jonge 4.5 - Hans Huson 4.5 22-30 ½-½
9 Jan van Willigen 4.5 - Henk Overmeer 4.5 14-42 1-0
10 Mark Hemelrijk 4.0 - Willem Spaan 4.0 54-47 1-0
11 Kevin Brands 4.0 - Jan Zonneveld 4.0 72-45 1-0
12 John Post 4.0 - Joop Veldhuijzen 4.0 69-29 ½-½
13 Hans Ossebaar 4.0 - Edwin Mons 3.5 13-68 1-0
14 Jan Pool 3.5 - Hans Spanjersberg 3.5 3-5 ½-½
15 Gerard Draaisma 3.5 - Hans van de Pol 3.5 58-2 0-1
16 Sybe Terwee 3.5 - Wim Hoffenaar 3.5 27-28 1-0
17 Ton van Kempen 3.5 - Serkan Milli 3.5 18-17 ½-½
18 Jacques de Wit 3.5 - Jelle Bottema 3.5 16-59 ½-½
19 Martin Steunebrink 3.5 - Dimitri Walbeek 3.5 41-60 1-0
20 Klaas Jan Koedijk 3.5 - Gerda Schiermeier 3.0 61-46 1-0
21 Bert-Jan Melchers 3.0 - Piet Kerssens 3.0 62-40 0-1
22 Richard Fritschy 3.0 - Wim Peters 3.0 15-19 1-0
23 Lukas Mulder 3.0 - Wim Geels 2.5 6-70 1-0
24 Karel van Hattum 2.5 - Martin Steinhart 2.5 71-12 ½-½
25 Ger Dekker 2.5 - Charles Hensen 2.5 52-64 ½-½
26 Reinier Jaquet 2.5 - Jaap van Gelderen 2.5 66-1 0-1
27 Anton Kraaij 2.0 - Louw Post 2.0 65-67 0-1
28 Amelia Jonkman 1.5 - Eva van Harten 1.5 78-75 1-0
29 Willy van Harten 1.0 - Martha van den Berg 1.0 81-74 0-1

Bye (½ punt): 50 Henk Roosink, 24 Bert Bergshoeff

Bye (0 punten): 31 PieterJan Mellegers, 4 Jeroen Zweers, 32 Jaap Brokaar, 39 Peter de Vries, 63 Theo Elstgeest, 48 Peter Kaptein, 53 John Dessens, 9 Frans de Vreeze, 7 Bram Schoe, 55 Raymond Altman, 49 Mark Honkoop, 51 Marius Meesters, 82 Peter van Harn, 43 André Clemens, 38 Anita van B. van der Plaat, 44 Jan Willem van Thiel, 56 Sipke de Boer, 57 Rob van Haaften, 80 Mark Warnaar, 76 Julian de Boer, 79 Marit de Boer, 77 Stella Honkoop

Uitslagen 7e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Frank Beverdam 4.5 - Jan Schol 5.0 19-13 ½-½
2 Wim Velker 3.5 - Jan Vos 4.0 1-8 1-0
3 Erik Corneth 4.0 - Gerard Werkhoven 3.5 9-22 1-0
4 Frank Homburg 3.5 - Ronald Gouma 3.5 12-5 1-0
5 Rob Veenhuijsen 3.5 - Timardi Verhoeff 3.5 15-4 ½-½
6 Fred Scheeren 3.5 - Foppe Jan Montsma 3.5 2-14 ½-½
7 Michiel Spook 3.5 - Marc Hartog 3.5 30-10 ½-½
8 Boudewijn Eysvogel 3.0 - Ronald de Vries 3.0 16-24 ½-½
9 Harrie Boom 3.0 - Frans Pieter van den Bos 3.0 42-11 0-1
10 Ton van Rooijen 3.0 - Arie van Heeren 3.0 27-32 0-1
11 Rein Thierry 3.0 - Henk Veerman 2.5 38-35 ½-½
12 Jan Geus 2.5 - Marcel Hoogesteger 2.5 21-29 0-1
13 Adrie Pancras 2.0 - Anneke Schol-Grin 2.0 6-34 0-1
14 Wouter Tieleman 2.0 - Herman Lemkes 2.0 40-36 0-1
15 Martin Rekelhof 1.0 - Mahesh Patil 1.0 43-31 0-1

Bye (½ punt): 18 Sylvain de Ruijter, 25 Joost Jansen, 28 Ernst von Kreijfelt, 41 René Nooteboom, 7 Maarten Mellegers, 26 Jan van Dorsselaer, 20 Crelis Molenaar, 33 Martin Honkoop

Bye (0 punten): 39 Harry Peters, 37 Gilian Honkoop, 23 Nico Koning, 17 Koen van Lankveld, 3 Jan van den Bergh

Uitslagen 7e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Hans Pot 5.0 - Bert Gerritsma 5.0 35-34 1-0
2 Jan Koopman 4.5 - Robert Balm 4.5 8-21 ½-½
3 Jim Meij 4.5 - Klaas Been 4.5 37-23 0-1
4 Alisha Warnaar 4.0 - Richard Breurkes 4.0 73-10 ½-½
5 Ed Eveleens 4.0 - Hans Ossebaar 4.0 25-13 1-0
6 Willem Spaan 4.0 - Frank Sala 4.0 47-36 0-1
7 Henk Overmeer 4.0 - Danny Lindhout 4.0 42-20 ½-½
8 Sipke de Boer 4.0 - Peter Elisen 4.0 56-33 0-1
9 Ad Gorissen 3.5 - Jacques de Wit 3.5 26-16 1-0
10 Jan van Willigen 3.5 - Peter Kaptein 3.5 14-48 1-0
11 Edwin Mons 3.5 - Rijn de Jonge 3.5 68-22 0-1
12 PieterJan Mellegers 3.5 - Klaas Jan Koedijk 3.5 31-61 1-0
13 Jan Zonneveld 3.5 - Joop Veldhuijzen 3.5 45-29 ½-½
14 Hans Huson 3.5 - Bert-Jan Melchers 3.0 30-62 1-0
15 Frans de Vreeze 3.0 - Jan Pool 3.0 9-3 ½-½
16 Hans van de Pol 3.0 - Sybe Terwee 3.0 2-27 ½-½
17 Hans Spanjersberg 3.0 - Martin Steunebrink 3.0 5-41 ½-½
18 Piet Kerssens 3.0 - Mark Hemelrijk 3.0 40-54 0-1
19 André Clemens 3.0 - John Post 3.0 43-69 0-1
20 Wim Hoffenaar 3.0 - Ton van Kempen 3.0 28-18 ½-½
21 Jeroen Zweers 3.0 - Kevin Brands 3.0 4-72 0-1
22 Dimitri Walbeek 2.5 - Martin Steinhart 2.5 60-12 1-0
23 Theo Elstgeest 2.5 - Gerard Draaisma 2.5 63-58 0-1
24 Rob van Haaften 2.5 - Raymond Altman 2.5 57-55 ½-½
25 Jelle Bottema 2.5 - Jaap van Gelderen 2.5 59-1 1-0
26 Louw Post 2.0 - Lukas Mulder 2.0 67-6 0-1
27 Peter de Vries 2.0 - Gerda Schiermeier 2.0 39-46 0-1
28 Anton Kraaij 2.0 - Richard Fritschy 2.0 65-15 0-1
29 Wim Geels 1.5 - Amelia Jonkman 1.5 70-78 1-0
30 Martha van den Berg 1.0 - Karel van Hattum 1.5 74-71 0-1

Bye (½ punt): 11 Arie van Walraven, 50 Henk Roosink, 24 Bert Bergshoeff, 64 Charles Hensen, 32 Jaap Brokaar, 19 Wim Peters, 49 Mark Honkoop, 75 Eva van Harten, 51 Marius Meesters, 17 Serkan Milli, 44 Jan Willem van Thiel, 66 Reinier Jaquet, 80 Mark Warnaar, 81 Willy van Harten, 77 Stella Honkoop

Bye (0 punten): 52 Ger Dekker, 53 John Dessens, 7 Bram Schoe, 82 Peter van Harn, 38 Anita van B. van der Plaat, 76 Julian de Boer, 79 Marit de Boer

Uitslagen 6e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Jan Schol 4.0 - Erik Corneth 4.0 13-9 1-0
2 Frank Beverdam 3.5 - Michiel Spook 3.5 19-30 1-0
3 Koen van Lankveld 3.0 - Frank Homburg 3.5 17-12 1-0
4 Martin Honkoop 3.0 - Fred Scheeren 3.0 33-2 ½-½
5 Jan Vos 3.0 - Boudewijn Eysvogel 3.0 8-16 1-0
6 Marc Hartog 3.0 - Rob Veenhuijsen 3.0 10-15 ½-½
7 Foppe Jan Montsma 3.0 - Wim Velker 3.0 14-1 ½-½
8 Crelis Molenaar 3.0 - Ton van Rooijen 3.0 20-27 1-0
9 Ronald Gouma 2.5 - Jan Geus 2.5 5-21 1-0
10 Gerard Werkhoven 2.5 - Henk Veerman 2.5 22-35 1-0
11 Gilian Honkoop 2.0 - Adrie Pancras 2.0 37-6 1-0
12 Herman Lemkes 2.0 - Harrie Boom 2.0 36-42 0-1
13 Arie van Heeren 2.0 - Wouter Tieleman 2.0 32-40 1-0
14 Ronald de Vries 2.0 - Jan van Dorsselaer 1.5 24-26 1-0
15 René Nooteboom 1.0 - Ernst von Kreijfelt 1.5 41-28 1-0
16 Mahesh Patil 1.0 - Anneke Schol-Grin 1.0 31-34 0-1

Bye (½ punt): 18 Sylvain de Ruijter, 25 Joost Jansen, 29 Marcel Hoogesteger, 4 Timardi Verhoeff, 7 Maarten Mellegers, 11 Frans Pieter van den Bos

Bye (0 punten): 39 Harry Peters, 38 Rein Thierry, 43 Martin Rekelhof, 23 Nico Koning, 3 Jan van den Bergh

Uitslagen 6e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Arie van Walraven 4.5 - Bert Gerritsma 5.0 11-34 1-0
2 Richard Breurkes 4.0 - Hans Pot 4.0 10-35 0-1
3 Sipke de Boer 4.0 - Robert Balm 3.5 56-21 0-1
4 Frank Sala 3.5 - Ed Eveleens 3.5 36-25 ½-½
5 Klaas Been 3.5 - Jan van Willigen 3.5 23-14 1-0
6 Jaap Brokaar 3.5 - Jim Meij 3.5 32-37 0-1
7 Alisha Warnaar 3.0 - Frans de Vreeze 3.0 73-9 1-0
8 Peter Elisen 3.0 - Marius Meesters 3.0 33-51 1-0
9 Klaas Jan Koedijk 3.0 - Ad Gorissen 3.0 61-26 ½-½
10 Hans Ossebaar 3.0 - Wim Hoffenaar 3.0 13-28 1-0
11 Jeroen Zweers 3.0 - Henk Overmeer 3.0 4-42 0-1
12 André Clemens 3.0 - Willem Spaan 3.0 43-47 0-1
13 Mark Hemelrijk 2.5 - Hans Huson 3.0 54-30 ½-½
14 Martin Steinhart 2.5 - Edwin Mons 2.5 12-68 0-1
15 John Post 2.5 - Hans van de Pol 2.5 69-2 ½-½
16 Bert Bergshoeff 2.5 - Wim Peters 2.5 24-19 1-0
17 Ton van Kempen 2.5 - Piet Kerssens 2.5 18-40 ½-½
18 Jan Willem van Thiel 2.5 - Jan Zonneveld 2.5 44-45 0-1
19 Kevin Brands 2.5 - Hans Spanjersberg 2.5 72-5 ½-½
20 Joop Veldhuijzen 2.5 - Rob van Haaften 2.5 29-57 1-0
21 Rijn de Jonge 2.5 - Reinier Jaquet 2.0 22-66 1-0
22 Bert-Jan Melchers 2.0 - Peter de Vries 2.0 62-39 1-0
23 Sybe Terwee 2.0 - Lukas Mulder 2.0 27-6 1-0
24 Jan Pool 2.0 - Charles Hensen 2.0 3-64 1-0
25 Raymond Altman 2.0 - Jelle Bottema 2.0 55-59 ½-½
26 Mark Honkoop 1.5 - Wim Geels 1.5 49-70 1-0
27 Amelia Jonkman 1.5 - Dimitri Walbeek 1.5 78-60 0-1
28 Jaap van Gelderen 1.5 - Stella Honkoop 1.5 1-77 1-0
29 Karel van Hattum 1.5 - Mark Warnaar 1.5 71-80 0-1
30 Richard Fritschy 1.0 - Peter van Harn 0.0 15-82 1-0
31 Eva van Harten 1.0 - John Dessens 1.0 75-53 0-1
32 Willy van Harten 0.5 - Anton Kraaij 1.0 81-65 0-1
33 Serkan Milli 3.0 - Jan Koopman 3.5 17-8 0-1

Bye (½ punt): 50 Henk Roosink, 31 PieterJan Mellegers, 41 Martin Steunebrink, 63 Theo Elstgeest, 48 Peter Kaptein, 74 Martha van den Berg, 58 Gerard Draaisma, 67 Louw Post, 20 Danny Lindhout, 16 Jacques de Wit, 76 Julian de Boer, 79 Marit de Boer

Bye (0 punten): 52 Ger Dekker, 46 Gerda Schiermeier, 7 Bram Schoe, 38 Anita van B. van der Plaat

Uitslagen 5e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Frank Homburg 3.0 - Frank Beverdam 3.0 12-19 ½-½
2 Erik Corneth 3.0 - Jan Vos 3.0 9-8 1-0
3 Jan Schol 3.0 - Marc Hartog 3.0 13-10 1-0
4 Rob Veenhuijsen 2.5 - Crelis Molenaar 2.5 15-20 ½-½
5 Michiel Spook 2.5 - Gerard Werkhoven 2.5 30-22 1-0
6 Ton van Rooijen 2.5 - Foppe Jan Montsma 2.5 27-14 ½-½
7 Wim Velker 2.5 - Martin Honkoop 2.5 1-33 ½-½
8 Timardi Verhoeff 2.0 - Maarten Mellegers 2.0 4-7 1-0
9 Adrie Pancras 2.0 - Koen van Lankveld 2.0 6-17 0-1
10 Henk Veerman 2.0 - Ronald Gouma 2.0 35-5 ½-½
11 Harrie Boom 1.5 - Arie van Heeren 1.5 42-32 ½-½
12 Harry Peters 1.5 - Herman Lemkes 1.5 39-36 ½-½
13 Jan van Dorsselaer 1.5 - Frans Pieter van den Bos 1.5 26-11 0-1
14 Anneke Schol-Grin 1.0 - Jan Geus 1.5 34-21 0-1
15 René Nooteboom 1.0 - Gilian Honkoop 1.0 41-37 0-1
16 Nico Koning 1.0 - Ronald de Vries 1.0 23-24 0-1
17 Ernst von Kreijfelt 1.0 - Mahesh Patil 0.5 28-31 ½-½

Bye (½ punt): 16 Boudewijn Eysvogel, 18 Sylvain de Ruijter, 25 Joost Jansen, 38 Rein Thierry, 29 Marcel Hoogesteger, 43 Martin Rekelhof, 3 Jan van den Bergh, 2 Fred Scheeren

Bye (0 punten): 40 Wouter Tieleman

Uitslagen 5e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Bert Gerritsma 4.0 - Jaap Brokaar 3.5 34-32 1-0
2 Ed Eveleens 3.5 - Arie van Walraven 3.5 25-11 0-1
3 Hans Pot 3.0 - Peter Elisen 3.0 35-33 1-0
4 Robert Balm 3.0 - Klaas Been 3.0 21-23 ½-½
5 Marius Meesters 3.0 - Sipke de Boer 3.0 51-56 0-1
6 Peter Kaptein 3.0 - Richard Breurkes 3.0 48-10 0-1
7 Frans de Vreeze 2.5 - Klaas Jan Koedijk 2.5 9-61 ½-½
8 Ad Gorissen 2.5 - Hans Ossebaar 2.5 26-13 ½-½
9 Hans Spanjersberg 2.5 - Jan Koopman 2.5 5-8 0-1
10 Jim Meij 2.5 - Martin Steinhart 2.5 37-12 1-0
11 Jan van Willigen 2.5 - Jan Willem van Thiel 2.5 14-44 1-0
12 Wim Hoffenaar 2.5 - PieterJan Mellegers 2.5 28-31 ½-½
13 Sybe Terwee 2.0 - Frank Sala 2.5 27-36 0-1
14 Wim Peters 2.0 - Kevin Brands 2.0 19-72 ½-½
15 Piet Kerssens 2.0 - Joop Veldhuijzen 2.0 40-29 ½-½
16 Theo Elstgeest 2.0 - Alisha Warnaar 2.0 63-73 0-1
17 Jan Zonneveld 2.0 - Ton van Kempen 2.0 45-18 ½-½
18 Gerard Draaisma 2.0 - Jeroen Zweers 2.0 58-4 0-1
19 Jan Pool 2.0 - Serkan Milli 2.0 3-17 0-1
20 Martin Steunebrink 2.0 - Mark Hemelrijk 2.0 41-54 ½-½
21 Rob van Haaften 2.0 - Ger Dekker 2.0 57-52 ½-½
22 Hans Huson 2.0 - Louw Post 1.5 30-67 1-0
23 Lukas Mulder 1.5 - Bert-Jan Melchers 1.5 6-62 ½-½
24 Mark Honkoop 1.5 - John Post 1.5 49-69 0-1
25 Edwin Mons 1.5 - Jaap van Gelderen 1.5 68-1 1-0
26 Dimitri Walbeek 1.5 - Reinier Jaquet 1.0 60-66 0-1
27 Gerda Schiermeier 1.0 - Anton Kraaij 1.0 46-65 1-0
28 Jelle Bottema 1.0 - Richard Fritschy 1.0 59-15 1-0
29 Charles Hensen 1.0 - Eva van Harten 1.0 64-75 1-0
30 Stella Honkoop 1.0 - Karel van Hattum 1.0 77-71 ½-½
31 Amelia Jonkman 0.5 - Martha van den Berg 0.5 78-74 1-0
32 Wim Geels 0.5 - Willy van Harten 0.5 70-81 1-0

Bye (½ punt): 50 Henk Roosink, 47 Willem Spaan, 24 Bert Bergshoeff, 53 John Dessens, 42 Henk Overmeer, 20 Danny Lindhout, 55 Raymond Altman, 43 André Clemens, 38 Anita van B. van der Plaat, 2 Hans van de Pol, 16 Jacques de Wit, 80 Mark Warnaar, 22 Rijn de Jonge, 76 Julian de Boer, 79 Marit de Boer

Bye (0 punten): 39 Peter de Vries, 7 Bram Schoe, 82 Peter van Harn

Uitslagen 4e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Jan Vos 2.5 - Jan Schol 2.5 8-13 ½-½
2 Erik Corneth 2.5 - Frank Homburg 2.5 9-12 ½-½
3 Frank Beverdam 2.0 - Timardi Verhoeff 2.0 19-4 1-0
4 Marc Hartog 2.0 - Ronald Gouma 2.0 10-5 1-0
5 Gerard Werkhoven 2.0 - Rob Veenhuijsen 2.0 22-15 ½-½
6 Crelis Molenaar 2.0 - Rein Thierry 2.0 20-38 ½-½
7 Foppe Jan Montsma 2.0 - Michiel Spook 2.0 14-30 ½-½
8 Ton van Rooijen 1.5 - Jan van Dorsselaer 1.5 27-26 1-0
9 Marcel Hoogesteger 1.5 - Wim Velker 1.5 29-1 0-1
10 Martin Honkoop 1.5 - Harrie Boom 1.5 33-42 1-0
11 Koen van Lankveld 1.0 - Ernst von Kreijfelt 1.0 17-28 1-0
12 Ronald de Vries 1.0 - Sylvain de Ruijter 1.0 24-18 0-1
13 Maarten Mellegers 1.0 - Nico Koning 1.0 7-23 1-0
14 Wouter Tieleman 1.0 - Anneke Schol-Grin 1.0 40-34 1-0
15 Herman Lemkes 0.5 - René Nooteboom 1.0 36-41 1-0
16 Arie van Heeren 0.5 - Mahesh Patil 0.5 32-31 1-0

Bye (½ punt): 21 Jan Geus, 16 Boudewijn Eysvogel, 25 Joost Jansen, 43 Martin Rekelhof, 11 Frans Pieter van den Bos, 37 Gilian Honkoop, 6 Adrie Pancras, 3 Jan van den Bergh, 2 Fred Scheeren

Bye (0 punten): 39 Harry Peters, 35 Henk Veerman

Uitslagen 4e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Peter Elisen 3.0 - Bert Gerritsma 3.0 33-34 0-1
2 Richard Breurkes 3.0 - Ed Eveleens 2.5 10-25 0-1
3 Jan Koopman 2.5 - Arie van Walraven 2.5 8-11 0-1
4 Frank Sala 2.5 - Robert Balm 2.0 36-21 0-1
5 Danny Lindhout 2.5 - Bert Bergshoeff 1.5 20-24 ½-½
6 PieterJan Mellegers 2.0 - Frans de Vreeze 2.0 31-9 ½-½
7 Marius Meesters 2.0 - Piet Kerssens 2.0 51-40 1-0
8 Klaas Been 2.0 - Hans Huson 2.0 23-30 1-0
9 Sipke de Boer 2.0 - Martin Steunebrink 2.0 56-41 1-0
10 Rijn de Jonge 2.0 - Hans Pot 2.0 22-35 0-1
11 Jan Willem van Thiel 2.0 - Ad Gorissen 2.0 44-26 ½-½
12 Hans Ossebaar 2.0 - Jim Meij 2.0 13-37 ½-½
13 Jacques de Wit 1.5 - Mark Honkoop 1.5 16-49 1-0
14 Willem Spaan 1.5 - Lukas Mulder 1.5 47-6 1-0
15 Henk Overmeer 1.5 - Raymond Altman 1.5 42-55 1-0
16 Klaas Jan Koedijk 1.5 - Dimitri Walbeek 1.5 61-60 1-0
17 Jeroen Zweers 1.5 - Jan Zonneveld 1.5 4-45 ½-½
18 Mark Hemelrijk 1.5 - Theo Elstgeest 1.5 54-63 ½-½
19 Ton van Kempen 1.5 - Wim Peters 1.5 18-19 ½-½
20 Jaap van Gelderen 1.5 - Hans Spanjersberg 1.5 1-5 0-1
21 Anton Kraaij 1.0 - Sybe Terwee 1.0 65-27 0-1
22 Richard Fritschy 1.0 - Jan Pool 1.0 15-3 0-1
23 Mark Warnaar 1.0 - Rob van Haaften 1.0 80-57 0-1
24 Julian de Boer 1.0 - Charles Hensen 1.0 76-64 1-0
25 Karel van Hattum 1.0 - Serkan Milli 1.0 71-17 0-1
26 Eva van Harten 1.0 - Gerard Draaisma 1.0 75-58 0-1
27 Alisha Warnaar 1.0 - Stella Honkoop 1.0 73-77 1-0
28 John Post 0.5 - Amelia Jonkman 0.5 69-78 1-0
29 Martha van den Berg 0.5 - Edwin Mons 0.5 74-68 0-1
30 Louw Post 0.5 - Wim Geels 0.5 67-70 1-0
31 Bert-Jan Melchers 0.5 - Willy van Harten 0.5 62-81 1-0
32 Reinier Jaquet 0.0 - Marit de Boer 0.0 66-79 1-0

Bye (½ punt): 52 Ger Dekker, 50 Henk Roosink, 28 Wim Hoffenaar, 14 Jan van Willigen, 46 Gerda Schiermeier, 32 Jaap Brokaar, 29 Joop Veldhuijzen, 48 Peter Kaptein, 12 Martin Steinhart, 53 John Dessens, 7 Bram Schoe, 43 André Clemens, 38 Anita van B. van der Plaat, 2 Hans van de Pol, 72 Kevin Brands

Bye (0 punten): 39 Peter de Vries, 59 Jelle Bottema, 82 Peter van Harn

Uitslagen 3e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Fred Scheeren 1.5 - Erik Corneth 2.0 2-9 ½-½
2 Frank Homburg 1.5 - Wim Velker 1.5 12-1 1-0
3 Timardi Verhoeff 1.5 - Marc Hartog 1.5 4-10 ½-½
4 Jan Schol 1.5 - Adrie Pancras 1.5 13-6 1-0
5 Ronald Gouma 1.5 - Foppe Jan Montsma 1.5 5-14 ½-½
6 Boudewijn Eysvogel 1.0 - Martin Honkoop 1.5 16-33 1-0
7 Michiel Spook 1.0 - Maarten Mellegers 1.0 30-7 1-0
8 Ernst von Kreijfelt 1.0 - Crelis Molenaar 1.0 28-20 0-1
9 Jan Geus 1.0 - Henk Veerman 1.0 21-35 0-1
10 René Nooteboom 1.0 - Gerard Werkhoven 1.0 41-22 0-1
11 Jan van Dorsselaer 1.0 - Harry Peters 1.0 26-39 ½-½
12 Harrie Boom 1.0 - Ton van Rooijen 1.0 42-27 ½-½
13 Sylvain de Ruijter 0.5 - Marcel Hoogesteger 1.0 18-29 ½-½
14 Frans Pieter van den Bos 0.0 - Arie van Heeren 0.5 11-32 1-0
15 Mahesh Patil 0.0 - Herman Lemkes 0.0 31-36 ½-½
16 Anneke Schol-Grin 0.0 - Martin Rekelhof 0.0 34-43 1-0

Bye (1 punt): 8 Jan Vos

Bye (½ punt): 40 Wouter Tieleman, 15 Rob Veenhuijsen, 19 Frank Beverdam, 25 Joost Jansen, 38 Rein Thierry, 37 Gilian Honkoop, 23 Nico Koning, 17 Koen van Lankveld

Bye (0 punten): 24 Ronald de Vries, 3 Jan van den Bergh

Uitslagen 3e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Hans Huson 2.0 - Richard Breurkes 2.0 30-10 0-1
2 Jaap Brokaar 2.0 - Rijn de Jonge 2.0 32-22 1-0
3 Bert Gerritsma 2.0 - Klaas Been 2.0 34-23 1-0
4 Hans van de Pol 1.5 - Peter Elisen 2.0 2-33 0-1
5 Joop Veldhuijzen 1.5 - Jan Koopman 1.5 29-8 0-1
6 Arie van Walraven 1.5 - Anita van B. van der Plaat 1.5 11-38 1-0
7 Peter Kaptein 1.5 - Ton van Kempen 1.5 48-18 1-0
8 Dimitri Walbeek 1.5 - Danny Lindhout 1.5 60-20 0-1
9 Wim Peters 1.5 - Frank Sala 1.5 19-36 0-1
10 Kevin Brands 1.5 - Ed Eveleens 1.5 72-25 0-1
11 Ger Dekker 1.0 - Jaap van Gelderen 1.0 52-1 ½-½
12 Jan Pool 1.0 - Marius Meesters 1.0 3-51 0-1
13 Hans Spanjersberg 1.0 - Mark Hemelrijk 1.0 5-54 ½-½
14 Peter van Harn 0.0 - Hans Ossebaar 1.0 82-13 0-1
15 Martin Steinhart 1.0 - Jelle Bottema 1.0 12-59 1-0
16 Rob van Haaften 1.0 - Jan van Willigen 1.0 57-14 0-1
17 Serkan Milli 1.0 - Sipke de Boer 1.0 17-56 0-1
18 Robert Balm 1.0 - Mark Warnaar 1.0 21-80 1-0
19 Gerard Draaisma 1.0 - PieterJan Mellegers 1.0 58-31 0-1
20 Hans Pot 1.0 - Anton Kraaij 1.0 35-65 1-0
21 Jim Meij 1.0 - Alisha Warnaar 1.0 37-73 1-0
22 Peter de Vries 1.0 - Julian de Boer 1.0 39-76 1-0
23 Charles Hensen 1.0 - André Clemens 1.0 64-43 0-1
24 Stella Honkoop 1.0 - Jan Willem van Thiel 1.0 77-44 0-1
25 Raymond Altman 0.5 - Richard Fritschy 1.0 55-15 1-0
26 Edwin Mons 0.5 - Henk Overmeer 0.5 68-42 0-1
27 Jan Zonneveld 0.5 - Martha van den Berg 0.5 45-74 1-0
28 John Post 0.5 - Willem Spaan 0.5 69-47 0-1
29 Marit de Boer 0.0 - Jacques de Wit 0.5 79-16 0-1
30 John Dessens 0.0 - Karel van Hattum 0.0 53-71 0-1
31 Reinier Jaquet 0.0 - Eva van Harten 0.0 66-75 0-1
32 Willy van Harten 0.0 - Louw Post 0.0 81-67 ½-½

Bye (½ punt): 26 Ad Gorissen, 50 Henk Roosink, 28 Wim Hoffenaar, 24 Bert Bergshoeff, 46 Gerda Schiermeier, 41 Martin Steunebrink, 4 Jeroen Zweers, 63 Theo Elstgeest, 62 Bert-Jan Melchers, 9 Frans de Vreeze, 6 Lukas Mulder, 7 Bram Schoe, 40 Piet Kerssens, 49 Mark Honkoop, 27 Sybe Terwee, 70 Wim Geels, 61 Klaas Jan Koedijk, 78 Amelia Jonkman

Uitslagen 2e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Marc Hartog 1.0 - Fred Scheeren 1.0 10-2 ½-½
2 Jan van den Bergh 1.0 - Frank Homburg 1.0 3-12 ½-½
3 Jan Schol 1.0 - Timardi Verhoeff 1.0 13-4 ½-½
4 Adrie Pancras 1.0 - Frank Beverdam 1.0 6-19 ½-½
5 Martin Honkoop 1.0 - Jan Vos 1.0 33-8 ½-½
6 Erik Corneth 1.0 - Ernst von Kreijfelt 1.0 9-28 1-0
7 Wim Velker 0.5 - Harrie Boom 1.0 1-42 1-0
8 Arie van Heeren 0.5 - Ronald Gouma 0.5 32-5 0-1
9 Rob Veenhuijsen 0.5 - Wouter Tieleman 0.5 15-40 1-0
10 Ton van Rooijen 0.5 - Boudewijn Eysvogel 0.5 27-16 ½-½
11 Nico Koning 0.5 - Rein Thierry 0.5 23-38 0-1
12 Maarten Mellegers 0.0 - Mahesh Patil 0.0 7-31 1-0
13 Marcel Hoogesteger 0.0 - Frans Pieter van den Bos 0.0 29-11 1-0
14 Crelis Molenaar 0.0 - Anneke Schol-Grin 0.0 20-34 1-0
15 Gilian Honkoop 0.0 - Jan Geus 0.0 37-21 0-1
16 Gerard Werkhoven 0.0 - Herman Lemkes 0.0 22-36 1-0
17 Martin Rekelhof 0.0 - Jan van Dorsselaer 0.0 43-26 0-1

Bye (½ punt): 39 Harry Peters, 18 Sylvain de Ruijter, 25 Joost Jansen, 24 Ronald de Vries, 30 Michiel Spook, 41 René Nooteboom, 14 Foppe Jan Montsma, 35 Henk Veerman, 17 Koen van Lankveld

Uitslagen 2e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Peter Elisen 1.0 - Hans Spanjersberg 1.0 33-5 1-0
2 Bram Schoe 1.0 - Bert Gerritsma 1.0 7-34 0-1
3 Richard Breurkes 1.0 - Jim Meij 1.0 10-37 1-0
4 Frank Sala 1.0 - Arie van Walraven 1.0 36-11 ½-½
5 Danny Lindhout 1.0 - Piet Kerssens 1.0 20-40 ½-½
6 Rijn de Jonge 1.0 - Rob van Haaften 1.0 22-57 1-0
7 Klaas Been 1.0 - Gerard Draaisma 1.0 23-58 1-0
8 Anita van B. van der Plaat 1.0 - Wim Hoffenaar 1.0 38-28 ½-½
9 Martin Steunebrink 1.0 - Joop Veldhuijzen 1.0 41-29 ½-½
10 Sipke de Boer 1.0 - Hans Huson 1.0 56-30 0-1
11 Anton Kraaij 1.0 - Jaap Brokaar 1.0 65-32 0-1
12 Jaap van Gelderen 0.5 - Kevin Brands 1.0 1-72 ½-½
13 Henk Overmeer 0.5 - Hans van de Pol 0.5 42-2 0-1
14 André Clemens 0.5 - Jan Pool 0.5 43-3 ½-½
15 Jan Koopman 0.5 - Jan Zonneveld 0.5 8-45 1-0
16 Hans Ossebaar 0.5 - Mark Honkoop 0.5 13-49 ½-½
17 Jan van Willigen 0.5 - Ger Dekker 0.5 14-52 ½-½
18 Martha van den Berg 0.5 - Wim Peters 0.5 74-19 0-1
19 Ed Eveleens 0.5 - Raymond Altman 0.5 25-55 1-0
20 Sybe Terwee 0.5 - Dimitri Walbeek 0.5 27-60 0-1
21 Theo Elstgeest 0.5 - Hans Pot 0.5 63-35 ½-½
22 Karel van Hattum 0.0 - Peter Kaptein 0.5 71-48 0-1
23 Richard Fritschy 0.0 - Edwin Mons 0.5 15-68 1-0
24 Louw Post 0.0 - Martin Steinhart 0.0 67-12 0-1
25 Jacques de Wit 0.0 - John Post 0.0 16-69 ½-½
26 Wim Geels 0.0 - Robert Balm 0.0 70-21 0-1
27 PieterJan Mellegers 0.0 - Eva van Harten 0.0 31-75 1-0
28 Gerda Schiermeier 0.0 - Stella Honkoop 0.0 46-77 0-1
29 Marius Meesters 0.0 - Marit de Boer 0.0 51-79 1-0
30 Alisha Warnaar 0.0 - John Dessens 0.0 73-53 1-0
31 Mark Hemelrijk 0.0 - Willy van Harten 0.0 54-81 1-0
32 Julian de Boer 0.0 - Bert-Jan Melchers 0.0 76-62 1-0
33 Amelia Jonkman 0.0 - Charles Hensen 0.0 78-64 0-1
34 Mark Warnaar 0.0 - Reinier Jaquet 0.0 80-66 1-0

Bye (1 punt): 18 Ton van Kempen

Bye (½ punt): 26 Ad Gorissen, 50 Henk Roosink, 47 Willem Spaan, 24 Bert Bergshoeff, 4 Jeroen Zweers, 39 Peter de Vries, 9 Frans de Vreeze, 59 Jelle Bottema, 6 Lukas Mulder, 17 Serkan Milli, 44 Jan Willem van Thiel, 61 Klaas Jan Koedijk

Uitslagen 1e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Fred Scheeren 0.0 - Crelis Molenaar 0.0 2-20 1-0
2 Jan Geus 0.0 - Jan van den Bergh 0.0 21-3 0-1
3 Timardi Verhoeff 0.0 - Gerard Werkhoven 0.0 4-22 1-0
4 Jan van Dorsselaer 0.0 - Adrie Pancras 0.0 26-6 0-1
5 Ronald Gouma 0.0 - Ton van Rooijen 0.0 5-27 ½-½
6 Ernst von Kreijfelt 0.0 - Maarten Mellegers 0.0 28-7 1-0
7 Jan Vos 0.0 - Marcel Hoogesteger 0.0 8-29 1-0
8 Mahesh Patil 0.0 - Erik Corneth 0.0 31-9 0-1
9 Frans Pieter van den Bos 0.0 - Martin Honkoop 0.0 11-33 0-1
10 Anneke Schol-Grin 0.0 - Marc Hartog 0.0 34-10 0-1
11 Frank Homburg 0.0 - Sylvain de Ruijter 0.0 12-18 1-0
12 Herman Lemkes 0.0 - Jan Schol 0.0 36-13 0-1
13 Foppe Jan Montsma 0.0 - Gilian Honkoop 0.0 14-37 1-0
14 Rein Thierry 0.0 - Rob Veenhuijsen 0.0 38-15 ½-½
15 Boudewijn Eysvogel 0.0 - René Nooteboom 0.0 16-41 ½-½
16 Harrie Boom 0.0 - Koen van Lankveld 0.0 42-17 1-0
17 Frank Beverdam 0.0 - Martin Rekelhof 0.0 19-43 1-0

Bye (½ punt): 40 Wouter Tieleman, 1 Wim Velker, 39 Harry Peters, 25 Joost Jansen, 24 Ronald de Vries, 30 Michiel Spook, 32 Arie van Heeren, 23 Nico Koning, 35 Henk Veerman

Uitslagen 1e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Hans van de Pol 0.0 - André Clemens 0.0 2-43 ½-½
2 Jan Willem van Thiel 0.0 - Jeroen Zweers 0.0 44-4 ½-½
3 Hans Spanjersberg 0.0 - Gerda Schiermeier 0.0 5-46 1-0
4 Willem Spaan 0.0 - Bram Schoe 0.0 47-7 0-1
5 Lukas Mulder 0.0 - Peter Kaptein 0.0 6-48 ½-½
6 Mark Honkoop 0.0 - Jan Koopman 0.0 49-8 ½-½
7 Frans de Vreeze 0.0 - Marius Meesters 0.0 9-51 1-0
8 John Dessens 0.0 - Richard Breurkes 0.0 53-10 0-1
9 Arie van Walraven 0.0 - Mark Hemelrijk 0.0 11-54 1-0
10 Raymond Altman 0.0 - Hans Ossebaar 0.0 55-13 ½-½
11 Martin Steinhart 0.0 - Sipke de Boer 0.0 12-56 0-1
12 Dimitri Walbeek 0.0 - Jan van Willigen 0.0 60-14 ½-½
13 Gerard Draaisma 0.0 - Richard Fritschy 0.0 58-15 1-0
14 Rob van Haaften 0.0 - Jacques de Wit 0.0 57-16 1-0
15 Ton van Kempen 0.0 - Klaas Jan Koedijk 0.0 18-61 ½-½
16 Bert-Jan Melchers 0.0 - Danny Lindhout 0.0 62-20 0-1
17 Wim Peters 0.0 - Theo Elstgeest 0.0 19-63 ½-½
18 Charles Hensen 0.0 - Rijn de Jonge 0.0 64-22 0-1
19 Robert Balm 0.0 - Anton Kraaij 0.0 21-65 0-1
20 Reinier Jaquet 0.0 - Klaas Been 0.0 66-23 0-1
21 Ad Gorissen 0.0 - Louw Post 0.0 26-67 1-0
22 Edwin Mons 0.0 - Sybe Terwee 0.0 68-27 ½-½
23 Wim Hoffenaar 0.0 - Karel van Hattum 0.0 28-71 1-0
24 Joop Veldhuijzen 0.0 - Wim Geels 0.0 29-70 1-0
25 Hans Huson 0.0 - John Post 0.0 30-69 1-0
26 Kevin Brands 0.0 - PieterJan Mellegers 0.0 72-31 1-0
27 Jaap Brokaar 0.0 - Alisha Warnaar 0.0 32-73 1-0
28 Eva van Harten 0.0 - Peter Elisen 0.0 75-33 0-1
29 Bert Gerritsma 0.0 - Julian de Boer 0.0 34-76 1-0
30 Stella Honkoop 0.0 - Frank Sala 0.0 77-36 0-1
31 Jim Meij 0.0 - Amelia Jonkman 0.0 37-78 1-0
32 Marit de Boer 0.0 - Anita van B. van der Plaat 0.0 79-38 0-1
33 Piet Kerssens 0.0 - Mark Warnaar 0.0 40-80 1-0
34 Willy van Harten 0.0 - Martin Steunebrink 0.0 81-41 0-1

Bye (½ punt): 52 Ger Dekker, 50 Henk Roosink, 24 Bert Bergshoeff, 35 Hans Pot, 39 Peter de Vries, 25 Ed Eveleens, 45 Jan Zonneveld, 74 Martha van den Berg, 59 Jelle Bottema, 42 Henk Overmeer, 1 Jaap van Gelderen, 17 Serkan Milli, 3 Jan Pool

Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma