Kennemer Open - 2009-2010
Eindklassement groep 1
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 4 Frank Homburg 6.5 47.0 32.25 34.0 1864 1703 1869 +0.11
2 17 R. Mohamedjoesoef 6.5 46.0 31.75 33.5 1705 1759 1925 +2.72
3 22 Daan Haver 7 6.0 45.0 27.25 28.5 1666 1749 1890 +2.38
4 6 Jan Schol 4 6.0 43.5 29.50 26.5 1772 1717 1858 +0.86
5 9 Fer Mesman 1,4,8-9 5.5 46.0 29.50 29.5 1738 1667 1907 +1.00
6 2 Jan Burggraaf 1,8 5.5 44.0 29.50 26.0 1907 1661 1819 -0.67
7 19 Ernst von Kreijfelt 5 5.5 43.5 25.00 23.5 1694 1720 1815 +1.32
8 8 Joost Jansen 2,5-9 5.0 46.0 25.50 27.0 1752 1723 1848 +0.38
9 28 Maarten van Harten 1 5.0 45.5 22.00 30.0 1648 1762 1805 +1.78
10 13 Frank Hordijk 1,5 5.0 45.0 22.75 27.0 1724 1697 1747 +0.22
11 33 Anneke Schol-Grin 5.0 42.0 22.25 22.5 1615 1720 1763 +1.76
12 27 Klaas Been 5.0 41.5 19.50 24.0 1657 1686 1729 +0.86
13 32 Louis Bongenaar 1-2 5.0 40.0 20.25 22.0 1617 1645 1695 +0.78
14 3 Wim Velker 2,6,8 4.5 47.0 24.50 27.0 1907 1736 1793 -0.88
15 5 Bas Haver 7-8 4.5 45.5 23.00 28.0 1812 1684 1734 -0.69
16 11 Seréyo Bekkink 3-8 4.0 46.5 28.50 24.5 1729 1598 2333 +0.96
17 38 Frits Bakkes 4.0 46.0 20.50 26.0 1548 1740 1697 +1.75
18 20 Arie van Walraven 1,8 4.0 42.5 18.75 24.5 1683 1712 1712 +0.28
19 7 Bert Engelberts 2-3 4.0 41.0 16.25 25.0 1769 1694 1644 -1.20
20 16 Frans van Baardewijk 2-4,7 4.0 38.5 20.25 16.5 1720 1670 1742 +0.15
21 14 Harry Peters 5,7-8 4.0 37.5 18.00 18.5 1724 1650 1650 -0.60
22 18 Jonathan de Kleuver 3,8-9 3.5 40.5 17.75 16.5 1699 1722 1722 +0.18
23 1 Frank van de Pavoordt 3,5,8 3.5 40.0 15.75 20.5 1911 1655 1598 -2.42
24 36 Jos Landsheer 9 3.5 39.0 13.25 20.0 1571 1697 1654 +0.86
25 23 Remco ten Hagen 1,7 3.5 36.0 11.50 14.5 1666 1691 1589 -0.79
26 26 Hans Pot 1,5,9 3.5 35.5 12.25 14.5 1657 1655 1598 -0.50
27 25 Frank Sala 3.5 35.0 11.25 17.5 1658 1701 1621 -0.46
28 30 Peter Elisen 3.5 33.0 12.00 10.5 1632 1670 1590 -0.55
29 15 Sylvain de Ruijter 2,5 3.5 33.0 10.50 14.5 1723 1624 1522 -1.98
30 12 Wouter Tieleman 2,7-9 3.0 43.0 16.50 20.5 1728 1719 1647 -0.55
31 29 Özden Tuna 1,4,7-9 3.0 41.5 20.75 20.0 1648 1717 1717 +0.40
32 24 Henk Verdam 1-2,5-6 3.0 38.0 17.00 17.5 1665 1702 1630 -0.25
33 21 René Schulenberg 1,6,8-9 3.0 37.5 16.25 19.5 1676 1685 1613 -0.45
34 35 Robert Balm 3.0 35.0 8.25 13.5 1574 1670 1477 -0.96
35 34 Ger Dekker 1,5 2.5 35.0 8.75 16.0 1599 1675 1445 -1.30
36 37 Gijsbert de Bock 4,6,8 2.5 34.0 10.25 13.5 1564 1729 1536 -0.18
37 31 Hans Spanjersberg 1 2.5 33.5 7.00 14.5 1628 1647 1454 -1.76
38 10 Wim Elsthout 1,3,7 2.0 30.0 8.75 11.5 1736 1627 1387 -2.25

Eindklassement groep 2
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 19 Maaike Keetman 5 6.5 49.5 35.50 35.5 1444 1463 1656 +2.24
2 1 Jan Geus 4-5 6.5 46.0 30.75 32.0 1580 1491 1721 +1.16
3 5 Ad Gorissen 6-7 6.0 45.5 28.25 29.0 1555 1401 1559 +0.03
4 16 Daniël Borkent 2 6.0 45.0 28.50 26.5 1459 1397 1538 +0.78
5 20 Robin Engelberts 2-3 5.5 47.0 28.25 28.0 1427 1430 1532 +1.00
6 4 Joop Veldhuijzen 1 5.5 46.5 26.00 31.0 1563 1402 1497 -0.68
7 14 Paul van Zon 5 5.5 46.0 26.00 30.5 1475 1441 1536 +0.60
8 15 Peter de Vries 4-5 5.5 43.5 24.75 26.0 1468 1366 1468 +0.02
9 26 Sjoerd Haver 5.5 40.0 22.50 23.5 1394 1450 1530 +1.72
10 34 Stef Keetman 5 5.0 50.0 26.75 28.0 1000 1439 1482 +4.02
11 2 Bart Feltman 2,6 5.0 45.0 20.50 26.5 1579 1476 1476 -0.98
12 8 Paul Koks 5,8 5.0 42.5 24.00 26.5 1526 1456 1558 +0.30
13 9 Hans Kuijper 5.0 41.0 20.75 21.5 1525 1386 1429 -1.21
14 13 Hans Huson 4.5 44.0 18.75 24.0 1491 1426 1426 -0.81
15 12 Jan van Willigen 4.5 41.0 18.75 24.5 1500 1422 1422 -0.99
16 24 Ton Haver 1-2,5-9 4.5 39.5 19.25 22.0 1409 1434 1434 +0.06
17 31 Fréderique Lacourt 2-3 4.5 39.5 18.25 23.5 1203 1366 1366 +1.54
18 3 Gerda Schiermeier 2,6 4.0 43.5 17.25 24.0 1571 1444 1394 -1.69
19 10 Martin Steunebrink 3-6 4.0 42.5 23.75 23.0 1522 1444 1516 -0.05
20 17 Jeroen Zweers 1-3 4.0 41.5 18.75 22.0 1458 1479 1479 +0.18
21 22 John Post 5,7 4.0 40.0 15.75 21.5 1415 1488 1438 +0.20
22 29 Henk Roosink 3 4.0 39.0 14.75 19.5 1356 1484 1441 +0.86
23 6 Wim Hoffenaar 1 4.0 37.5 14.75 17.0 1543 1442 1399 -1.62
24 21 Bert Bergshoeff 2,4-5 4.0 37.5 14.75 17.5 1420 1415 1358 -0.56
25 27 Pieter Veerman 1 4.0 37.0 13.00 19.0 1386 1464 1421 +0.38
26 7 Willem Spaan 5 4.0 32.0 15.25 12.5 1533 1371 1328 -2.18
27 28 Henry Chotoe 1 3.5 33.5 10.25 14.0 1377 1407 1320 -0.68
28 23 Aad Zandvliet 4,6 3.0 37.0 10.50 16.0 1414 1424 1266 -1.43
29 11 Willem de Ruig 1 3.0 34.5 8.00 13.5 1501 1411 1270 -2.46
30 25 Roy Bekkink 3-8 2.5 41.0 21.00 19.5 1397 1527 1527 +0.54
31 18 Theo Elstgeest 2.5 36.0 9.75 13.0 1450 1446 1280 -2.09
32 32 Edwin Mons 1-3,5 2.5 32.0 11.00 11.5 1057 1378 1229 +0.85
33 30 Frits van Gelder 5,7-9 2.0 33.0 8.50 12.0 1315 1477 1237 -0.45
34 33 André Fivet 2-3,6-7 1.0 28.0 4.00 7.5 1000 1321 586 -0.65

Uitslagen 9e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Daan Haver 5.5 - Jan Schol 5.5 22-6 ½-½
2 Klaas Been 5.0 - Frank Homburg 5.5 27-4 0-1
3 Frank Hordijk 5.0 - R. Mohamedjoesoef 5.5 13-17 0-1
4 Jan Burggraaf 4.5 - Maarten van Harten 5.0 2-28 1-0
5 Ernst von Kreijfelt 4.5 - Bas Haver 4.5 19-5 1-0
6 Frits Bakkes 4.0 - Louis Bongenaar 4.0 38-32 0-1
7 Arie van Walraven 4.0 - Anneke Schol-Grin 4.0 20-33 0-1
8 Frans van Baardewijk 3.5 - Wim Velker 4.0 16-3 ½-½
9 Frank Sala 3.0 - Bert Engelberts 3.5 25-7 ½-½
10 Frank van de Pavoordt 3.0 - Remco ten Hagen 3.0 1-23 ½-½
11 Harry Peters 3.0 - Henk Verdam 3.0 14-24 1-0
12 Seréyo Bekkink 3.0 - Gijsbert de Bock 2.5 11-37 1-0
13 Ger Dekker 2.5 - Sylvain de Ruijter 2.5 34-15 0-1
14 Peter Elisen 2.5 - Hans Spanjersberg 2.5 30-31 1-0

Reglementair (1 punt): 35 Robert Balm

Reglementair (0 punten): 10 Wim Elsthout

Bye (½ punt): 8 Joost Jansen, 9 Fer Mesman

Bye (0 punten): 12 Wouter Tieleman, 18 Jonathan de Kleuver, 21 René Schulenberg, 26 Hans Pot, 29 Özden Tuna, 36 Jos Landsheer

Uitslagen 9e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Maaike Keetman 6.0 - Daniël Borkent 5.5 19-16 ½-½
2 Robin Engelberts 5.5 - Jan Geus 5.5 20-1 0-1
3 Ad Gorissen 5.0 - Stef Keetman 5.0 5-34 1-0
4 Sjoerd Haver 5.0 - Joop Veldhuijzen 5.0 26-4 ½-½
5 Peter de Vries 4.5 - Jan van Willigen 4.5 15-12 1-0
6 Jeroen Zweers 4.0 - Paul van Zon 4.5 17-14 0-1
7 Paul Koks 4.0 - Gerda Schiermeier 4.0 8-3 1-0
8 Hans Huson 4.0 - Fréderique Lacourt 4.0 13-31 ½-½
9 Martin Steunebrink 3.5 - Wim Hoffenaar 3.5 10-6 ½-½
10 Henk Roosink 3.5 - Bert Bergshoeff 3.5 29-21 ½-½
11 Pieter Veerman 3.5 - John Post 3.5 27-22 ½-½
12 Henry Chotoe 2.5 - Aad Zandvliet 3.0 28-23 1-0
13 Willem Spaan 3.0 - Roy Bekkink 2.5 7-25 1-0
14 Willem de Ruig 2.0 - Theo Elstgeest 2.5 11-18 1-0
15 Edwin Mons 1.5 - André Fivet 1.0 32-33 1-0
16 Bart Feltman 4.5 - Hans Kuijper 4.5 2-9 ½-½

Bye (½ punt): 24 Ton Haver

Bye (0 punten): 30 Frits van Gelder

Uitslagen 8e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Jan Schol 4.5 - Frank Homburg 5.5 6-4 1-0
2 R. Mohamedjoesoef 5.5 - Daan Haver 4.5 17-22 0-1
3 Maarten van Harten 4.5 - Ernst von Kreijfelt 4.0 28-19 ½-½
4 Anneke Schol-Grin 4.0 - Klaas Been 4.0 33-27 0-1
5 Bert Engelberts 3.5 - Frank Hordijk 4.0 7-13 0-1
6 Louis Bongenaar 3.0 - Jos Landsheer 3.5 32-36 1-0
7 Frits Bakkes 3.0 - Peter Elisen 2.5 38-30 1-0
8 Hans Spanjersberg 2.5 - Hans Pot 2.5 31-26 0-1
9 Ger Dekker 2.5 - Frans van Baardewijk 2.5 34-16 0-1
10 Sylvain de Ruijter 2.0 - Frank Sala 2.5 15-25 ½-½
11 Henk Verdam 2.0 - Wim Elsthout 2.0 24-10 1-0
12 Remco ten Hagen 2.0 - Robert Balm 2.0 23-35 1-0

Bye (½ punt): 8 Joost Jansen

Bye (0 punten): 1 Frank van de Pavoordt, 2 Jan Burggraaf, 3 Wim Velker, 5 Bas Haver, 9 Fer Mesman, 11 Seréyo Bekkink, 12 Wouter Tieleman, 14 Harry Peters, 18 Jonathan de Kleuver, 20 Arie van Walraven, 21 René Schulenberg, 29 Özden Tuna, 37 Gijsbert de Bock

Uitslagen 8e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Maaike Keetman 6.0 - Robin Engelberts 4.5 19-20 0-1
2 Daniël Borkent 4.5 - Joop Veldhuijzen 5.0 16-4 1-0
3 Paul van Zon 4.5 - Jan Geus 4.5 14-1 0-1
4 Stef Keetman 4.5 - Peter de Vries 4.0 34-15 ½-½
5 Ad Gorissen 4.0 - Hans Huson 4.0 5-13 1-0
6 Sjoerd Haver 4.0 - Jeroen Zweers 4.0 26-17 1-0
7 Jan van Willigen 3.5 - Martin Steunebrink 3.5 12-10 1-0
8 Gerda Schiermeier 3.5 - Fréderique Lacourt 3.5 3-31 ½-½
9 Hans Kuijper 3.5 - John Post 3.5 9-22 1-0
10 Aad Zandvliet 3.0 - Bart Feltman 3.5 23-2 0-1
11 Willem Spaan 2.5 - Henk Roosink 3.0 7-29 ½-½
12 Theo Elstgeest 2.5 - Pieter Veerman 2.5 18-27 0-1
13 Wim Hoffenaar 2.5 - Willem de Ruig 2.0 6-11 1-0
14 Bert Bergshoeff 2.5 - Edwin Mons 1.5 21-32 1-0
15 André Fivet 1.0 - Henry Chotoe 1.5 33-28 0-1

Bye (½ punt): 24 Ton Haver

Bye (0 punten): 8 Paul Koks, 25 Roy Bekkink, 30 Frits van Gelder

Uitslagen 7e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Frank Homburg 4.5 - Maarten van Harten 4.5 4-28 1-0
2 Arie van Walraven 4.0 - R. Mohamedjoesoef 4.5 20-17 0-1
3 Frank Hordijk 4.0 - Fer Mesman 4.0 13-9 0-1
4 Wim Velker 4.0 - Jan Schol 3.5 3-6 0-1
5 Jan Burggraaf 3.5 - Bert Engelberts 3.5 2-7 1-0
6 Klaas Been 3.0 - Frits Bakkes 3.0 27-38 1-0
7 Ernst von Kreijfelt 3.0 - Frank van de Pavoordt 3.0 19-1 1-0
8 René Schulenberg 3.0 - Anneke Schol-Grin 3.0 21-33 0-1
9 Frank Sala 2.5 - Jonathan de Kleuver 2.5 25-18 0-1
10 Jos Landsheer 2.5 - Hans Spanjersberg 2.5 36-31 1-0
11 Gijsbert de Bock 2.0 - Louis Bongenaar 2.5 37-32 ½-½
12 Hans Pot 2.0 - Ger Dekker 2.0 26-34 ½-½
13 Peter Elisen 1.5 - Henk Verdam 2.0 30-24 1-0
14 Sylvain de Ruijter 1.5 - Robert Balm 1.5 15-35 ½-½

Bye (½ punt): 5 Bas Haver, 8 Joost Jansen, 10 Wim Elsthout, 12 Wouter Tieleman, 14 Harry Peters, 22 Daan Haver, 23 Remco ten Hagen

Bye (0 punten): 11 Seréyo Bekkink, 16 Frans van Baardewijk, 29 Özden Tuna

Uitslagen 7e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Joop Veldhuijzen 5.0 - Maaike Keetman 5.0 4-19 0-1
2 Robin Engelberts 4.0 - Stef Keetman 4.0 20-34 ½-½
3 Daniël Borkent 4.0 - Paul van Zon 4.0 16-14 ½-½
4 Jan Geus 3.5 - Gerda Schiermeier 3.5 1-3 1-0
5 Peter de Vries 3.5 - Jeroen Zweers 3.5 15-17 ½-½
6 Bart Feltman 3.5 - Sjoerd Haver 3.0 2-26 0-1
7 Hans Huson 3.0 - Henk Roosink 3.0 13-29 1-0
8 Fréderique Lacourt 3.0 - Jan van Willigen 3.0 31-12 ½-½
9 Bert Bergshoeff 2.5 - Paul Koks 3.0 21-8 0-1
10 Martin Steunebrink 2.5 - Pieter Veerman 2.5 10-27 1-0
11 Willem de Ruig 2.0 - Hans Kuijper 2.5 11-9 0-1
12 Wim Hoffenaar 2.0 - Theo Elstgeest 2.0 6-18 ½-½
13 Edwin Mons 1.5 - Aad Zandvliet 2.0 32-23 0-1
14 Henry Chotoe 1.5 - Willem Spaan 1.5 28-7 0-1

Bye (½ punt): 5 Ad Gorissen, 22 John Post, 24 Ton Haver, 30 Frits van Gelder

Bye (0 punten): 25 Roy Bekkink, 33 André Fivet

Uitslagen 6e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Maarten van Harten 4.0 - R. Mohamedjoesoef 4.0 28-17 ½-½
2 Daan Haver 3.5 - Frank Homburg 4.0 22-4 ½-½
3 Bert Engelberts 3.0 - Fer Mesman 3.5 7-9 ½-½
4 Bas Haver 3.0 - Özden Tuna 3.0 5-29 1-0
5 Frits Bakkes 3.0 - Frank Hordijk 3.0 38-13 0-1
6 Frank van de Pavoordt 3.0 - Arie van Walraven 3.0 1-20 0-1
7 Jos Landsheer 2.5 - Jan Burggraaf 2.5 36-2 0-1
8 Jan Schol 2.5 - Wouter Tieleman 2.5 6-12 1-0
9 Anneke Schol-Grin 2.5 - Ernst von Kreijfelt 2.5 33-19 ½-½
10 Ger Dekker 2.0 - Klaas Been 2.0 34-27 0-1
11 Louis Bongenaar 2.0 - Harry Peters 2.0 32-14 ½-½
12 Hans Spanjersberg 2.0 - Frank Sala 2.0 31-25 ½-½
13 Jonathan de Kleuver 1.5 - Sylvain de Ruijter 1.5 18-15 1-0
14 Frans van Baardewijk 1.5 - Remco ten Hagen 1.5 16-23 1-0
15 Robert Balm 1.5 - Hans Pot 1.0 35-26 0-1
16 Wim Elsthout 1.5 - Peter Elisen 0.5 10-30 0-1

Bye (½ punt): 3 Wim Velker, 8 Joost Jansen, 21 René Schulenberg, 37 Gijsbert de Bock

Bye (0 punten): 11 Seréyo Bekkink, 24 Henk Verdam

Uitslagen 6e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Paul van Zon 4.0 - Joop Veldhuijzen 4.0 14-4 0-1
2 Maaike Keetman 4.0 - Jan Geus 3.5 19-1 1-0
3 Stef Keetman 3.0 - Fréderique Lacourt 3.0 34-31 1-0
4 Paul Koks 3.0 - Robin Engelberts 3.0 8-20 0-1
5 Jan van Willigen 3.0 - Daniël Borkent 3.0 12-16 0-1
6 Sjoerd Haver 2.5 - Hans Huson 2.5 26-13 ½-½
7 Hans Kuijper 2.5 - Peter de Vries 2.5 9-15 0-1
8 Jeroen Zweers 2.5 - Willem de Ruig 2.0 17-11 1-0
9 Henk Roosink 2.0 - Wim Hoffenaar 2.0 29-6 1-0
10 John Post 2.0 - Frits van Gelder 1.5 22-30 1-0
11 Theo Elstgeest 1.5 - Bert Bergshoeff 2.0 18-21 ½-½
12 Pieter Veerman 1.5 - Henry Chotoe 1.5 27-28 1-0
13 Edwin Mons 1.0 - Willem Spaan 1.0 32-7 ½-½

Bye (½ punt): 2 Bart Feltman, 3 Gerda Schiermeier, 5 Ad Gorissen, 23 Aad Zandvliet, 24 Ton Haver

Bye (0 punten): 10 Martin Steunebrink, 25 Roy Bekkink, 33 André Fivet

Uitslagen 5e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Frank Homburg 3.0 - Frits Bakkes 3.0 4-38 1-0
2 R. Mohamedjoesoef 3.0 - Bas Haver 3.0 17-5 1-0
3 Maarten van Harten 3.0 - Bert Engelberts 3.0 28-7 1-0
4 Wouter Tieleman 2.5 - Daan Haver 2.5 12-22 0-1
5 Fer Mesman 2.5 - Jos Landsheer 2.5 9-36 1-0
6 Frank Sala 2.0 - Wim Velker 2.5 25-3 0-1
7 René Schulenberg 2.0 - Jan Burggraaf 2.0 21-2 ½-½
8 Klaas Been 2.0 - Özden Tuna 2.0 27-29 0-1
9 Arie van Walraven 2.0 - Louis Bongenaar 2.0 20-32 1-0
10 Remco ten Hagen 1.5 - Anneke Schol-Grin 1.5 23-33 0-1
11 Jonathan de Kleuver 1.5 - Jan Schol 1.5 18-6 0-1
12 Robert Balm 1.5 - Hans Spanjersberg 1.0 35-31 0-1
13 Wim Elsthout 1.0 - Gijsbert de Bock 1.0 10-37 ½-½
14 Peter Elisen 0.0 - Frans van Baardewijk 1.0 30-16 ½-½

Bye (½ punt): 1 Frank van de Pavoordt, 8 Joost Jansen, 13 Frank Hordijk, 14 Harry Peters, 15 Sylvain de Ruijter, 19 Ernst von Kreijfelt, 26 Hans Pot, 34 Ger Dekker

Bye (0 punten): 11 Seréyo Bekkink, 24 Henk Verdam

Uitslagen 5e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Joop Veldhuijzen 3.0 - Bart Feltman 3.0 4-2 1-0
2 Robin Engelberts 2.5 - Jan van Willigen 2.5 20-12 ½-½
3 Gerda Schiermeier 2.5 - Ad Gorissen 2.5 3-5 ½-½
4 Fréderique Lacourt 2.5 - Hans Kuijper 2.0 31-9 ½-½
5 Daniël Borkent 2.0 - Henk Roosink 2.0 16-29 1-0
6 Hans Huson 2.0 - Jeroen Zweers 2.0 13-17 ½-½
7 Aad Zandvliet 1.5 - Sjoerd Haver 1.5 23-26 0-1
8 Wim Hoffenaar 1.0 - Pieter Veerman 1.5 6-27 1-0
9 Henry Chotoe 1.0 - Theo Elstgeest 1.0 28-18 ½-½
10 Willem de Ruig 1.0 - André Fivet 1.0 11-33 1-0

Bye (½ punt): 1 Jan Geus, 7 Willem Spaan, 8 Paul Koks, 14 Paul van Zon, 15 Peter de Vries, 19 Maaike Keetman, 21 Bert Bergshoeff, 22 John Post, 24 Ton Haver, 30 Frits van Gelder, 34 Stef Keetman

Bye (0 punten): 10 Martin Steunebrink, 25 Roy Bekkink, 32 Edwin Mons

Uitslagen 4e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Bert Engelberts 2.0 - Frits Bakkes 3.0 7-38 1-0
2 Wim Velker 2.0 - Frank Homburg 2.5 3-4 ½-½
3 Frank Hordijk 2.0 - Bas Haver 2.5 13-5 ½-½
4 Louis Bongenaar 2.0 - R. Mohamedjoesoef 2.0 32-17 0-1
5 Henk Verdam 2.0 - Maarten van Harten 2.0 24-28 0-1
6 Jan Burggraaf 1.5 - Joost Jansen 2.0 2-8 ½-½
7 Harry Peters 1.5 - Wouter Tieleman 1.5 14-12 0-1
8 Frank Sala 1.5 - René Schulenberg 1.5 25-21 ½-½
9 Jos Landsheer 1.5 - Ger Dekker 1.5 36-34 1-0
10 Daan Haver 1.5 - Robert Balm 1.5 22-35 1-0
11 Anneke Schol-Grin 1.5 - Frank van de Pavoordt 1.5 33-1 0-1
12 Ernst von Kreijfelt 1.5 - Arie van Walraven 1.5 19-20 ½-½
13 Sylvain de Ruijter 1.0 - Klaas Been 1.0 15-27 0-1
14 Hans Spanjersberg 0.5 - Wim Elsthout 0.5 31-10 ½-½
15 Hans Pot 0.5 - Jonathan de Kleuver 0.5 26-18 0-1
16 Peter Elisen 0.0 - Remco ten Hagen 0.5 30-23 0-1

Bye (½ punt): 6 Jan Schol, 9 Fer Mesman, 11 Seréyo Bekkink, 29 Özden Tuna, 37 Gijsbert de Bock

Bye (0 punten): 16 Frans van Baardewijk

Uitslagen 4e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Maaike Keetman 2.5 - Ad Gorissen 2.5 19-5 1-0
2 Paul van Zon 2.5 - Paul Koks 2.5 14-8 1-0
3 Jan van Willigen 2.0 - Gerda Schiermeier 2.0 12-3 ½-½
4 Joop Veldhuijzen 2.0 - Hans Huson 2.0 4-13 1-0
5 Bart Feltman 2.0 - John Post 1.5 2-22 1-0
6 Sjoerd Haver 1.5 - Stef Keetman 1.5 26-34 0-1
7 Pieter Veerman 1.5 - Robin Engelberts 1.5 27-20 0-1
8 André Fivet 1.0 - Fréderique Lacourt 1.5 33-31 0-1
9 Henk Roosink 1.0 - Theo Elstgeest 1.0 29-18 1-0
10 Ton Haver 1.0 - Henry Chotoe 1.0 24-28 1-0
11 Frits van Gelder 1.0 - Daniël Borkent 1.0 30-16 0-1
12 Jeroen Zweers 1.0 - Wim Hoffenaar 1.0 17-6 1-0
13 Hans Kuijper 1.0 - Edwin Mons 1.0 9-32 1-0
14 Willem Spaan 0.0 - Willem de Ruig 0.5 7-11 ½-½

Bye (½ punt): 1 Jan Geus, 10 Martin Steunebrink, 15 Peter de Vries, 21 Bert Bergshoeff, 23 Aad Zandvliet, 25 Roy Bekkink

Uitslagen 3e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Frits Bakkes 2.0 - Jan Burggraaf 1.5 38-2 1-0
2 R. Mohamedjoesoef 1.5 - Wim Velker 1.5 17-3 ½-½
3 Frank Homburg 1.5 - Wouter Tieleman 1.5 4-12 1-0
4 Bas Haver 1.5 - Arie van Walraven 1.5 5-20 1-0
5 Maarten van Harten 1.5 - Joost Jansen 1.5 28-8 ½-½
6 Anneke Schol-Grin 1.0 - Fer Mesman 1.5 33-9 ½-½
7 Jan Schol 1.0 - Henk Verdam 1.0 6-24 0-1
8 Klaas Been 1.0 - Frank Hordijk 1.0 27-13 0-1
9 Ger Dekker 1.0 - Harry Peters 1.0 34-14 ½-½
10 Sylvain de Ruijter 1.0 - Louis Bongenaar 1.0 15-32 0-1
11 Özden Tuna 1.0 - René Schulenberg 1.0 29-21 ½-½
12 Hans Pot 0.5 - Ernst von Kreijfelt 0.5 26-19 0-1
13 Hans Spanjersberg 0.5 - Daan Haver 0.5 31-22 0-1
14 Remco ten Hagen 0.5 - Jos Landsheer 0.5 23-36 0-1
15 Gijsbert de Bock 0.5 - Frank Sala 0.5 37-25 0-1
16 Robert Balm 0.5 - Peter Elisen 0.0 35-30 1-0

Bye (½ punt): 1 Frank van de Pavoordt, 7 Bert Engelberts, 11 Seréyo Bekkink, 16 Frans van Baardewijk, 18 Jonathan de Kleuver

Bye (0 punten): 10 Wim Elsthout

Uitslagen 3e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Jan Geus 2.0 - Bart Feltman 1.5 1-2 ½-½
2 Ad Gorissen 1.5 - John Post 1.5 5-22 1-0
3 Paul Koks 1.5 - Peter de Vries 1.5 8-15 1-0
4 Pieter Veerman 1.5 - Paul van Zon 1.5 27-14 0-1
5 Stef Keetman 1.5 - Maaike Keetman 1.5 34-19 0-1
6 Gerda Schiermeier 1.0 - Frits van Gelder 1.0 3-30 1-0
7 Henry Chotoe 1.0 - Joop Veldhuijzen 1.0 28-4 0-1
8 Aad Zandvliet 1.0 - Jan van Willigen 1.0 23-12 0-1
9 Hans Huson 1.0 - Ton Haver 1.0 13-24 1-0
10 Wim Hoffenaar 0.5 - Bert Bergshoeff 0.5 6-21 ½-½
11 Daniël Borkent 0.5 - Hans Kuijper 0.5 16-9 ½-½
12 Sjoerd Haver 0.5 - Willem de Ruig 0.5 26-11 1-0
13 Theo Elstgeest 0.0 - Willem Spaan 0.0 18-7 1-0

Bye (½ punt): 10 Martin Steunebrink, 17 Jeroen Zweers, 20 Robin Engelberts, 25 Roy Bekkink, 29 Henk Roosink, 31 Fréderique Lacourt, 33 André Fivet

Bye (0 punten): 32 Edwin Mons

Uitslagen 2e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Frank Homburg 1.0 - R. Mohamedjoesoef 1.0 4-17 ½-½
2 Frits Bakkes 1.0 - Jan Schol 1.0 38-6 1-0
3 Seréyo Bekkink 1.0 - Klaas Been 1.0 11-27 1-0
4 Jan Burggraaf 0.5 - Daan Haver 0.5 2-22 1-0
5 Bas Haver 0.5 - Remco ten Hagen 0.5 5-23 1-0
6 Fer Mesman 0.5 - Hans Pot 0.5 9-26 1-0
7 Wim Elsthout 0.5 - Maarten van Harten 0.5 10-28 0-1
8 Frank Hordijk 0.5 - Özden Tuna 0.5 13-29 ½-½
9 Arie van Walraven 0.5 - Hans Spanjersberg 0.5 20-31 1-0
10 René Schulenberg 0.5 - Ger Dekker 0.5 21-34 ½-½
11 Frank van de Pavoordt 0.0 - Gijsbert de Bock 0.5 1-37 1-0
12 Harry Peters 0.0 - Peter Elisen 0.0 14-30 1-0
13 Jonathan de Kleuver 0.0 - Anneke Schol-Grin 0.0 18-33 0-1
14 Jos Landsheer 0.0 - Ernst von Kreijfelt 0.0 36-19 ½-½
15 Frank Sala 0.0 - Robert Balm 0.0 25-35 ½-½

Bye (½ punt): 3 Wim Velker, 7 Bert Engelberts, 8 Joost Jansen, 12 Wouter Tieleman, 15 Sylvain de Ruijter, 16 Frans van Baardewijk, 24 Henk Verdam, 32 Louis Bongenaar

Uitslagen 2e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Jan Geus 1.0 - Hans Huson 1.0 1-13 1-0
2 Peter de Vries 1.0 - Ad Gorissen 1.0 15-5 ½-½
3 John Post 1.0 - Paul Koks 1.0 22-8 ½-½
4 Roy Bekkink 1.0 - Martin Steunebrink 1.0 25-10 ½-½
5 Joop Veldhuijzen 0.5 - Stef Keetman 1.0 4-34 ½-½
6 Maaike Keetman 0.5 - Wim Hoffenaar 0.5 19-6 1-0
7 Willem de Ruig 0.5 - Pieter Veerman 0.5 11-27 0-1
8 Jan van Willigen 0.5 - Henry Chotoe 0.5 12-28 ½-½
9 Paul van Zon 0.5 - Henk Roosink 0.5 14-29 1-0
10 Willem Spaan 0.0 - Aad Zandvliet 0.0 7-23 0-1
11 Hans Kuijper 0.0 - Sjoerd Haver 0.0 9-26 ½-½
12 Frits van Gelder 0.0 - Theo Elstgeest 0.0 30-18 1-0

Bye (1 punt): 2 Bart Feltman

Bye (½ punt): 3 Gerda Schiermeier, 16 Daniël Borkent, 20 Robin Engelberts, 21 Bert Bergshoeff, 24 Ton Haver, 31 Fréderique Lacourt, 32 Edwin Mons, 33 André Fivet

Bye (0 punten): 17 Jeroen Zweers

Uitslagen 1e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 R. Mohamedjoesoef 0.0 - Frank van de Pavoordt 0.0 17-1 1-0
2 Wim Velker 0.0 - Jonathan de Kleuver 0.0 3-18 1-0
3 Ernst von Kreijfelt 0.0 - Frank Homburg 0.0 19-4 0-1
4 Daan Haver 0.0 - Bas Haver 0.0 22-5 ½-½
5 Jan Schol 0.0 - Frank Sala 0.0 6-25 1-0
6 Peter Elisen 0.0 - Bert Engelberts 0.0 30-7 0-1
7 Joost Jansen 0.0 - Anneke Schol-Grin 0.0 8-33 1-0
8 Robert Balm 0.0 - Seréyo Bekkink 0.0 35-11 0-1
9 Wouter Tieleman 0.0 - Jos Landsheer 0.0 12-36 1-0
10 Klaas Been 0.0 - Harry Peters 0.0 27-14 1-0
11 Gijsbert de Bock 0.0 - Sylvain de Ruijter 0.0 37-15 ½-½
12 Frans van Baardewijk 0.0 - Frits Bakkes 0.0 16-38 0-1

Bye (½ punt): 2 Jan Burggraaf, 9 Fer Mesman, 10 Wim Elsthout, 13 Frank Hordijk, 20 Arie van Walraven, 21 René Schulenberg, 23 Remco ten Hagen, 24 Henk Verdam, 26 Hans Pot, 28 Maarten van Harten, 29 Özden Tuna, 31 Hans Spanjersberg, 32 Louis Bongenaar, 34 Ger Dekker

Uitslagen 1e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Theo Elstgeest 0.0 - Jan Geus 0.0 18-1 0-1
2 Bart Feltman 0.0 - Maaike Keetman 0.0 2-19 ½-½
3 Robin Engelberts 0.0 - Gerda Schiermeier 0.0 20-3 ½-½
4 Ad Gorissen 0.0 - Bert Bergshoeff 0.0 5-21 1-0
5 John Post 0.0 - Willem Spaan 0.0 22-7 1-0
6 Paul Koks 0.0 - Aad Zandvliet 0.0 8-23 1-0
7 Roy Bekkink 0.0 - Hans Kuijper 0.0 25-9 1-0
8 Martin Steunebrink 0.0 - Sjoerd Haver 0.0 10-26 1-0
9 Henk Roosink 0.0 - Jan van Willigen 0.0 29-12 ½-½
10 Hans Huson 0.0 - Frits van Gelder 0.0 13-30 1-0
11 Fréderique Lacourt 0.0 - Paul van Zon 0.0 31-14 ½-½
12 Peter de Vries 0.0 - André Fivet 0.0 15-33 1-0
13 Stef Keetman 0.0 - Daniël Borkent 0.0 34-16 1-0

Bye (½ punt): 4 Joop Veldhuijzen, 6 Wim Hoffenaar, 11 Willem de Ruig, 17 Jeroen Zweers, 24 Ton Haver, 27 Pieter Veerman, 28 Henry Chotoe, 32 Edwin Mons

Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma