Kennemer Open - 2010-2011
Eindklassement groep 1
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 17 Marcel Hoogesteger 6 7.0 52.5 39.75 35.0 1743 1770 2021 +2.78
2 7 Jan Schol 6.5 47.0 33.25 32.5 1841 1763 1929 +1.06
3 9 Bas Haver 3 6.5 46.5 31.00 34.0 1818 1737 1930 +1.15
4 14 Jaap van den Berg 6.5 42.5 28.50 29.5 1764 1704 1870 +1.27
5 33 Sybrand Houtsma 6 5.5 46.5 27.25 29.5 1638 1749 1844 +2.16
6 3 Joop Bakker 5.5 44.5 23.00 30.0 1927 1789 1869 -0.62
7 4 Daan Haver 2,6-7 5.5 44.0 28.00 25.5 1898 1752 1945 +0.42
8 16 Boudewijn Eysvogel 5.5 43.0 23.50 29.0 1746 1709 1789 +0.55
9 34 Robin Engelberts 7 5.5 39.5 21.50 24.0 1637 1733 1828 +1.97
10 10 Bert van Brussel 4 5.0 48.5 24.00 30.5 1815 1765 1808 -0.02
11 24 Ronald de Vries 3 5.0 43.0 21.25 26.5 1699 1827 1870 +1.83
12 38 Jos Landsheer 4.5 49.5 21.75 27.5 1612 1742 1742 +1.52
13 8 Wim Gravemaker 5,9 4.5 47.0 25.50 27.5 1830 1729 1779 -0.44
14 39 Shannon Vlaar 1-2 4.5 45.0 20.50 26.0 1705 1787 1787 +0.76
15 6 Johan Buis 2,6,9 4.5 40.5 22.25 24.5 1843 1696 1753 -0.66
16 21 Dave Looijer 4.5 40.5 17.75 23.5 1713 1762 1762 +0.57
17 18 Mark Jager 4,8 4.5 38.5 18.75 20.5 1733 1766 1816 +0.78
18 13 R. Mohamedjoesoef 4.5 37.5 17.00 22.0 1775 1738 1738 -0.45
19 1 Rob Veenhuijsen 4.5 37.0 16.75 18.0 1952 1742 1742 -2.32
20 19 Joost Jansen 2-3,5,7-9 4.0 41.0 17.75 19.5 1731 1773 1648 -0.33
21 2 Niek van der Maat 2 4.0 40.0 15.75 22.0 1932 1777 1734 -2.05
22 26 Sylvain de Ruijter 1,9 4.0 39.5 15.50 19.5 1684 1776 1726 +0.34
23 36 Rommert Bakker 1-2,5 4.0 37.5 16.75 17.0 1626 1716 1716 +0.73
24 15 René Lasschuit 4.0 33.5 11.75 16.5 1758 1730 1687 -0.87
25 37 Anneke Schol-Grin 3.5 43.5 15.25 22.0 1624 1773 1693 +0.72
26 5 Carlo Assink 3.5 42.5 13.75 19.5 1869 1773 1693 -2.14
27 29 Louis Bongenaar 1,8-9 3.5 38.5 18.75 20.0 1656 1706 1706 +0.41
28 25 Özden Tuna 3,5,9 3.5 36.5 16.50 18.0 1692 1729 1672 -0.23
29 12 Fer Mesman 1,4,6-9 3.5 34.0 12.50 16.0 1785 1689 1416 -1.39
30 20 Wouter Tieleman 1-2,7-9 3.0 39.0 18.75 19.5 1727 1735 1735 +0.05
31 27 Hans Spanjersberg 6,8-9 3.0 38.5 16.50 17.0 1681 1738 1681 -0.03
32 11 Ernst von Kreijfelt 3.0 34.5 9.50 16.5 1810 1693 1568 -2.90
33 28 Gijsbert de Bock 5 3.0 33.5 9.50 11.0 1679 1709 1568 -1.19
34 23 Frans van Baardewijk 3-9 2.5 44.5 24.00 19.0 1703 1842 2035 +0.86
35 31 Arie van Walraven 8-9 2.5 36.5 12.50 14.0 1644 1771 1669 +0.11
36 32 Frank Sala 1,8-9 2.5 34.5 12.25 15.5 1638 1763 1638 -0.04
37 30 Theo Witkamp 4,6-8 2.5 33.0 9.75 12.5 1653 1737 1497 -0.94
38 35 Robert Balm 6,9 2.0 33.5 6.50 12.0 1629 1701 1471 -1.32
39 22 Raf Tjong-Akiet 5,8 1.5 32.5 5.50 9.5 1704 1751 1442 -2.10

Eindklassement groep 2
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 1 Michiel Spook 1 7.5 49.5 40.75 34.0 1666 1500 1837 +1.35
2 29 Wim Hoffenaar 6-7 7.0 50.5 38.50 34.5 1498 1549 1858 +3.00
3 13 Hans Redel 1,3 6.5 47.5 32.50 30.0 1565 1472 1702 +1.13
4 9 Ed Eveleens 6.0 50.5 30.00 38.0 1598 1549 1674 +0.90
5 22 Harrie Boom 3 6.0 50.0 31.00 32.0 1523 1443 1624 +1.16
6 12 Klaas Been 6.0 48.5 28.00 33.0 1580 1548 1673 +1.12
7 53 Sjors Keet 1-2 6.0 47.0 27.75 29.0 1426 1524 1682 +2.39
8 2 Harry Peters 6,9 5.5 47.0 30.25 33.0 1659 1508 1667 +0.18
9 36 John Post 4 5.5 45.0 26.00 26.5 1453 1487 1583 +1.46
10 28 Sjoerd Haver 5.5 44.0 25.25 23.5 1499 1431 1553 +0.75
11 18 Hans Kuijper 5.5 43.5 24.25 27.5 1538 1496 1576 +0.52
12 16 Eric Goudsmit 5.5 42.0 24.75 24.5 1555 1454 1534 -0.21
13 34 Jeroen Zweers 7 5.0 45.5 22.50 27.0 1460 1572 1615 +1.68
14 11 Ad Gorissen 6 5.0 44.0 21.50 29.0 1581 1509 1552 -0.27
15 17 Jan van Willigen 5.0 43.5 20.75 28.5 1549 1509 1552 +0.02
16 32 Martin Steinhart 5.0 42.5 21.25 25.5 1473 1493 1539 +0.86
17 33 Jean-Paul Brookes 1 5.0 40.0 18.25 22.5 1464 1437 1513 +0.65
18 30 Bert-Jan Melchers 4-5 5.0 38.5 21.00 21.0 1492 1520 1570 +0.75
19 43 Cheryl Looijer 5.0 36.5 16.25 18.5 1370 1379 1441 +0.92
20 48 Robin Schutter 4,9 4.5 47.5 24.25 29.0 1304 1575 1623 +2.75
21 6 Robin Anne Gravemaker 3,9 4.5 44.0 22.50 24.5 1619 1498 1548 -0.62
22 21 Laurens Schilstra 2,5,7 4.5 43.0 21.50 27.5 1524 1439 1496 -0.17
23 20 Peter Elisen 5 4.5 40.0 16.75 22.5 1526 1513 1513 -0.13
24 44 Karol Lesman 3 4.5 37.0 17.50 21.5 1367 1530 1530 +1.68
25 27 Ger Dekker 4.5 34.0 15.50 19.0 1510 1421 1429 -0.90
26 3 Hans Pot 4.0 41.5 17.50 21.5 1648 1508 1465 -2.13
27 7 Henk Verdam 1-2,4,7 4.0 41.0 19.50 20.5 1610 1474 1474 -0.91
28 31 Bert Bergshoeff 2-3,7-8 4.0 39.5 15.00 19.5 1474 1492 1420 -0.38
29 15 Gerda Schiermeier 3,6,8 4.0 37.5 14.50 23.5 1555 1467 1410 -1.21
30 24 Mark Hemelrijk 4.0 37.5 13.00 24.5 1517 1401 1383 -1.50
31 37 Theo Elstgeest 4.0 35.5 10.00 16.5 1430 1318 1348 -0.75
32 38 Willem Spaan 2,7 4.0 35.0 12.00 15.5 1426 1299 1310 -0.97
33 52 Simon Heijungs 3 4.0 32.5 12.50 15.5 779 1352 1052 +2.33
34 19 Martin Steunebrink 6,9 3.5 43.5 17.75 23.0 1536 1547 1497 -0.40
35 26 Hans Huson 3.5 40.5 14.50 19.5 1513 1517 1437 -0.95
36 4 Steef van Amersfoort 5,8-9 3.5 40.0 19.00 21.0 1626 1481 1481 -1.15
37 49 Edwin Mons 5 3.5 36.0 11.25 13.0 1092 1376 1264 +1.32
38 42 Henk Roosink 2 3.5 33.0 8.75 16.0 1373 1277 1230 -1.45
39 8 Joop Veldhuijzen 3.5 32.5 7.50 13.5 1598 1390 1343 -2.91
40 5 Remco ten Hagen 2-3,8-9 3.0 43.5 17.50 21.5 1621 1508 1436 -1.22
41 23 Peter de Vries 4-6,8-9 3.0 41.0 18.25 17.5 1518 1425 1444 -0.32
42 40 Leo Kruisselbrink 6-8 3.0 40.0 15.75 19.0 1410 1395 1317 -0.65
43 45 Fréderique Lacourt 8-9 3.0 37.0 14.75 15.5 1361 1474 1424 +0.56
44 14 Paul van Zon 1,5,8-9 3.0 36.0 16.75 18.5 1563 1434 1362 -1.32
45 41 Stefan van Broekhoven 6 3.0 36.0 7.50 16.0 1399 1322 1227 -1.69
46 39 Peter Kaptein 3.0 34.0 8.25 15.5 1422 1313 1245 -1.97
47 10 Pim Zonjee 3.0 20.0 14.00 24.0 1582 1526 1719 +0.70
48 25 Bart Feltman 1,4-9 2.5 47.0 25.75 18.5 1515 1638 1831 +0.83
49 46 Michiel de Wolf 6-9 2.0 33.5 9.50 10.5 1320 1477 1237 -0.50
50 47 Henry Chotoe 1,3 2.0 32.5 6.00 16.0 1319 1487 1178 -0.98
51 35 Anton Kraaij 4,9 2.0 31.0 5.50 11.0 1456 1391 1185 -2.23
52 51 Edwyn Mesman 1,9 1.5 34.5 6.25 9.5 853 1297 818 -0.35
53 50 André Fivet 7,9 0.5 26.5 1.00 1.5 950 1457 565 -0.77

Uitslagen 9e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Sybrand Houtsma 5.5 - Marcel Hoogesteger 6.0 33-17 0-1
2 Jan Schol 5.5 - Boudewijn Eysvogel 5.5 7-16 1-0
3 Joop Bakker 5.5 - Jaap van den Berg 5.5 3-14 0-1
4 Bert van Brussel 5.0 - Bas Haver 5.5 10-9 0-1
5 Robin Engelberts 4.5 - Jos Landsheer 4.5 34-38 1-0
6 Ronald de Vries 4.0 - Shannon Vlaar 4.5 24-39 1-0
7 Daan Haver 4.5 - Carlo Assink 3.5 4-5 1-0
8 Rob Veenhuijsen 3.5 - Niek van der Maat 4.0 1-2 1-0
9 R. Mohamedjoesoef 4.0 - Rommert Bakker 3.5 13-36 ½-½
10 Anneke Schol-Grin 3.5 - Mark Jager 3.5 37-18 0-1
11 Ernst von Kreijfelt 3.0 - Dave Looijer 3.5 11-21 0-1
12 René Lasschuit 3.0 - Theo Witkamp 2.5 15-30 1-0
13 Gijsbert de Bock 2.0 - Raf Tjong-Akiet 1.5 28-22 1-0

Bye (½ punt): 12 Fer Mesman, 19 Joost Jansen, 26 Sylvain de Ruijter

Bye (0 punten): 6 Johan Buis, 8 Wim Gravemaker, 20 Wouter Tieleman, 23 Frans van Baardewijk, 25 Özden Tuna, 27 Hans Spanjersberg, 29 Louis Bongenaar, 31 Arie van Walraven, 32 Frank Sala, 35 Robert Balm

Uitslagen 9e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Harrie Boom 6.0 - Michiel Spook 6.5 22-1 0-1
2 Ed Eveleens 6.0 - Wim Hoffenaar 6.0 9-29 0-1
3 Hans Redel 5.5 - Hans Kuijper 5.5 13-18 1-0
4 Ad Gorissen 5.0 - Klaas Been 5.0 11-12 0-1
5 Sjors Keet 5.0 - Jeroen Zweers 5.0 53-34 1-0
6 John Post 4.5 - Laurens Schilstra 4.5 36-21 1-0
7 Karol Lesman 4.5 - Sjoerd Haver 4.5 44-28 0-1
8 Ger Dekker 4.0 - Jan van Willigen 4.5 27-17 ½-½
9 Bert Bergshoeff 4.0 - Eric Goudsmit 4.5 31-16 0-1
10 Henk Verdam 4.0 - Bert-Jan Melchers 4.0 7-30 0-1
11 Gerda Schiermeier 4.0 - Cheryl Looijer 4.0 15-43 0-1
12 Jean-Paul Brookes 4.0 - Mark Hemelrijk 4.0 33-24 1-0
13 Martin Steinhart 4.0 - Edwin Mons 3.5 32-49 1-0
14 Hans Huson 3.5 - Peter Elisen 3.5 26-20 0-1
15 Joop Veldhuijzen 3.0 - Hans Pot 3.5 8-3 ½-½
16 Leo Kruisselbrink 3.0 - Simon Heijungs 3.0 40-52 0-1
17 Stefan van Broekhoven 3.0 - Willem Spaan 3.0 41-38 0-1
18 Theo Elstgeest 3.0 - Peter Kaptein 3.0 37-39 1-0
19 Henry Chotoe 2.0 - Henk Roosink 2.5 47-42 0-1

Bye (0 punten): 2 Harry Peters, 4 Steef van Amersfoort, 5 Remco ten Hagen, 6 Robin Anne Gravemaker, 14 Paul van Zon, 19 Martin Steunebrink, 23 Peter de Vries, 25 Bart Feltman, 35 Anton Kraaij, 45 Fréderique Lacourt, 46 Michiel de Wolf, 48 Robin Schutter, 50 André Fivet, 51 Edwyn Mesman

Uitslagen 8e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Marcel Hoogesteger 5.5 - Jan Schol 5.0 17-7 ½-½
2 Bas Haver 5.5 - Sybrand Houtsma 4.5 9-33 0-1
3 Jaap van den Berg 4.5 - Shannon Vlaar 4.5 14-39 1-0
4 Boudewijn Eysvogel 4.5 - Jos Landsheer 4.5 16-38 1-0
5 Joop Bakker 4.5 - Wim Gravemaker 4.5 3-8 1-0
6 Johan Buis 4.0 - Bert van Brussel 4.5 6-10 ½-½
7 Rob Veenhuijsen 3.5 - Daan Haver 3.5 1-4 0-1
8 Dave Looijer 3.5 - Robin Engelberts 3.5 21-34 0-1
9 Niek van der Maat 3.5 - R. Mohamedjoesoef 3.5 2-13 ½-½
10 Ernst von Kreijfelt 3.0 - Ronald de Vries 3.0 11-24 0-1
11 Özden Tuna 3.0 - Sylvain de Ruijter 3.0 25-26 ½-½
12 René Lasschuit 2.5 - Anneke Schol-Grin 3.0 15-37 ½-½
13 Carlo Assink 2.5 - Gijsbert de Bock 2.0 5-28 1-0
14 Rommert Bakker 2.5 - Robert Balm 2.0 36-35 1-0

Bye (½ punt): 12 Fer Mesman, 19 Joost Jansen

Bye (0 punten): 18 Mark Jager, 20 Wouter Tieleman, 22 Raf Tjong-Akiet, 23 Frans van Baardewijk, 27 Hans Spanjersberg, 29 Louis Bongenaar, 30 Theo Witkamp, 31 Arie van Walraven, 32 Frank Sala

Uitslagen 8e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Michiel Spook 5.5 - Ed Eveleens 6.0 1-9 1-0
2 Harrie Boom 5.0 - Harry Peters 5.5 22-2 1-0
3 Wim Hoffenaar 5.0 - Klaas Been 5.0 29-12 1-0
4 Robin Schutter 4.5 - Hans Kuijper 4.5 48-18 0-1
5 Jan van Willigen 4.5 - Hans Redel 4.5 17-13 0-1
6 Jeroen Zweers 4.5 - Ad Gorissen 4.5 34-11 ½-½
7 Eric Goudsmit 4.0 - Sjors Keet 4.5 16-53 ½-½
8 Sjoerd Haver 4.0 - John Post 4.0 28-36 ½-½
9 Mark Hemelrijk 4.0 - Karol Lesman 3.5 24-44 0-1
10 Robin Anne Gravemaker 3.5 - Martin Steunebrink 3.5 6-19 1-0
11 Bert-Jan Melchers 3.5 - Martin Steinhart 3.5 30-32 ½-½
12 Hans Pot 3.5 - Laurens Schilstra 3.5 3-21 0-1
13 Peter Elisen 3.5 - Henk Verdam 3.0 20-7 0-1
14 Willem Spaan 3.0 - Jean-Paul Brookes 3.0 38-33 0-1
15 Cheryl Looijer 3.0 - Peter Kaptein 3.0 43-39 1-0
16 Simon Heijungs 2.5 - Stefan van Broekhoven 2.5 52-41 ½-½
17 Edwin Mons 2.5 - Anton Kraaij 2.0 49-35 1-0
18 Henry Chotoe 2.0 - Joop Veldhuijzen 2.0 47-8 0-1
19 Edwyn Mesman 1.5 - Theo Elstgeest 2.0 51-37 0-1
20 Henk Roosink 1.5 - André Fivet 0.5 42-50 1-0
21 Hans Huson 3.0 - Ger Dekker 3.5 26-27 ½-½

Bye (½ punt): 15 Gerda Schiermeier, 31 Bert Bergshoeff

Bye (0 punten): 4 Steef van Amersfoort, 5 Remco ten Hagen, 14 Paul van Zon, 23 Peter de Vries, 25 Bart Feltman, 40 Leo Kruisselbrink, 45 Fréderique Lacourt, 46 Michiel de Wolf

Uitslagen 7e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Jan Schol 4.5 - Bas Haver 5.0 7-9 ½-½
2 Bert van Brussel 4.5 - Marcel Hoogesteger 4.5 10-17 0-1
3 Wim Gravemaker 4.0 - Boudewijn Eysvogel 4.0 8-16 ½-½
4 Jos Landsheer 4.0 - Jaap van den Berg 4.0 38-14 ½-½
5 Sybrand Houtsma 3.5 - Dave Looijer 3.5 33-21 1-0
6 R. Mohamedjoesoef 3.5 - Shannon Vlaar 3.5 13-39 0-1
7 Niek van der Maat 3.5 - Joop Bakker 3.5 2-3 0-1
8 Johan Buis 3.0 - Ronald de Vries 3.0 6-24 1-0
9 Anneke Schol-Grin 3.0 - Rob Veenhuijsen 2.5 37-1 0-1
10 Mark Jager 2.5 - Carlo Assink 2.5 18-5 1-0
11 Sylvain de Ruijter 2.5 - Ernst von Kreijfelt 2.5 26-11 ½-½
12 Louis Bongenaar 2.5 - Frank Sala 2.5 29-32 1-0
13 Hans Spanjersberg 2.5 - Özden Tuna 2.5 27-25 ½-½
14 Gijsbert de Bock 2.0 - René Lasschuit 1.5 28-15 0-1
15 Arie van Walraven 1.5 - Robert Balm 2.0 31-35 1-0
16 Raf Tjong-Akiet 1.5 - Rommert Bakker 1.5 22-36 0-1

Bye (½ punt): 12 Fer Mesman, 19 Joost Jansen, 30 Theo Witkamp, 34 Robin Engelberts

Bye (0 punten): 4 Daan Haver, 20 Wouter Tieleman, 23 Frans van Baardewijk

Uitslagen 7e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Ed Eveleens 5.5 - Harrie Boom 4.5 9-22 ½-½
2 Klaas Been 5.0 - Michiel Spook 4.5 12-1 0-1
3 Robin Schutter 4.5 - Harry Peters 4.5 48-2 0-1
4 John Post 3.5 - Mark Hemelrijk 3.5 36-24 ½-½
5 Sjors Keet 3.5 - Steef van Amersfoort 3.5 53-4 1-0
6 Gerda Schiermeier 3.5 - Jan van Willigen 3.5 15-17 0-1
7 Hans Kuijper 3.5 - Robin Anne Gravemaker 3.5 18-6 1-0
8 Ad Gorissen 3.5 - Peter Elisen 3.5 11-20 1-0
9 Hans Redel 3.5 - Cheryl Looijer 3.0 13-43 1-0
10 Martin Steinhart 3.0 - Ger Dekker 3.0 32-27 ½-½
11 Martin Steunebrink 3.0 - Bert-Jan Melchers 3.0 19-30 ½-½
12 Remco ten Hagen 3.0 - Eric Goudsmit 3.0 5-16 0-1
13 Jean-Paul Brookes 3.0 - Sjoerd Haver 3.0 33-28 0-1
14 Paul van Zon 2.5 - Fréderique Lacourt 2.5 14-45 ½-½
15 Stefan van Broekhoven 2.5 - Karol Lesman 2.5 41-44 0-1
16 Theo Elstgeest 2.0 - Hans Pot 2.5 37-3 0-1
17 Anton Kraaij 2.0 - Hans Huson 2.0 35-26 0-1
18 Peter de Vries 2.0 - Joop Veldhuijzen 2.0 23-8 1-0
19 Peter Kaptein 2.0 - Henry Chotoe 2.0 39-47 1-0
20 Edwyn Mesman 1.5 - Simon Heijungs 1.5 51-52 0-1
21 Henk Roosink 1.5 - Edwin Mons 1.5 42-49 0-1

Bye (½ punt): 29 Wim Hoffenaar, 31 Bert Bergshoeff, 34 Jeroen Zweers, 38 Willem Spaan, 40 Leo Kruisselbrink, 46 Michiel de Wolf, 50 André Fivet

Bye (0 punten): 7 Henk Verdam, 21 Laurens Schilstra, 25 Bart Feltman

Uitslagen 6e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Bas Haver 4.0 - Jos Landsheer 4.0 9-38 1-0
2 Shannon Vlaar 3.5 - Jan Schol 3.5 39-7 0-1
3 Bert van Brussel 3.5 - Joop Bakker 3.5 10-3 1-0
4 Robin Engelberts 3.0 - Wim Gravemaker 3.0 34-8 0-1
5 Jaap van den Berg 3.0 - Anneke Schol-Grin 3.0 14-37 1-0
6 Boudewijn Eysvogel 3.0 - Wouter Tieleman 3.0 16-20 1-0
7 Ronald de Vries 3.0 - R. Mohamedjoesoef 2.5 24-13 0-1
8 Dave Looijer 2.5 - Sylvain de Ruijter 2.5 21-26 1-0
9 Carlo Assink 2.5 - Niek van der Maat 2.5 5-2 0-1
10 Joost Jansen 2.0 - Mark Jager 2.0 19-18 ½-½
11 Özden Tuna 2.0 - Louis Bongenaar 2.0 25-29 ½-½
12 Rob Veenhuijsen 1.5 - René Lasschuit 1.5 1-15 1-0
13 Frank Sala 1.5 - Arie van Walraven 1.5 32-31 1-0
14 Ernst von Kreijfelt 1.5 - Raf Tjong-Akiet 1.5 11-22 1-0
15 Rommert Bakker 1.5 - Gijsbert de Bock 1.0 36-28 0-1

Bye (½ punt): 4 Daan Haver, 6 Johan Buis, 12 Fer Mesman, 17 Marcel Hoogesteger, 27 Hans Spanjersberg, 30 Theo Witkamp, 33 Sybrand Houtsma, 35 Robert Balm

Bye (0 punten): 23 Frans van Baardewijk

Uitslagen 6e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Ed Eveleens 4.5 - John Post 3.5 9-36 1-0
2 Robin Anne Gravemaker 3.5 - Klaas Been 4.0 6-12 0-1
3 Laurens Schilstra 3.5 - Robin Schutter 3.5 21-48 0-1
4 Michiel Spook 3.5 - Sjors Keet 3.5 1-53 1-0
5 Harrie Boom 3.5 - Hans Redel 3.5 22-13 1-0
6 Jan van Willigen 3.0 - Mark Hemelrijk 3.0 17-24 ½-½
7 Jeroen Zweers 3.0 - Remco ten Hagen 3.0 34-5 1-0
8 Steef van Amersfoort 2.5 - Martin Steinhart 3.0 4-32 1-0
9 Peter Elisen 2.5 - Paul van Zon 2.5 20-14 1-0
10 Eric Goudsmit 2.5 - Sjoerd Haver 2.5 16-28 ½-½
11 Henk Verdam 2.5 - Jean-Paul Brookes 2.5 7-33 ½-½
12 Joop Veldhuijzen 2.0 - Hans Kuijper 2.5 8-18 0-1
13 Cheryl Looijer 2.0 - Hans Huson 2.0 43-26 1-0
14 Karol Lesman 2.0 - Hans Pot 2.0 44-3 ½-½
15 Bert Bergshoeff 2.0 - Peter Kaptein 2.0 31-39 1-0
16 Henry Chotoe 2.0 - Ger Dekker 2.0 47-27 0-1
17 Bert-Jan Melchers 2.0 - Theo Elstgeest 2.0 30-37 1-0
18 Fréderique Lacourt 1.5 - Henk Roosink 1.5 45-42 1-0
19 Simon Heijungs 1.5 - Willem Spaan 1.5 52-38 0-1
20 Edwin Mons 1.0 - Edwyn Mesman 1.0 49-51 ½-½
21 André Fivet 0.0 - Anton Kraaij 1.0 50-35 0-1

Bye (½ punt): 2 Harry Peters, 11 Ad Gorissen, 15 Gerda Schiermeier, 19 Martin Steunebrink, 29 Wim Hoffenaar, 40 Leo Kruisselbrink, 41 Stefan van Broekhoven, 46 Michiel de Wolf

Bye (0 punten): 23 Peter de Vries, 25 Bart Feltman

Uitslagen 5e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Marcel Hoogesteger 3.0 - Boudewijn Eysvogel 3.0 17-16 1-0
2 Jos Landsheer 3.0 - Sybrand Houtsma 3.0 38-33 1-0
3 Bas Haver 3.0 - Ronald de Vries 3.0 9-24 1-0
4 Jan Schol 3.0 - Bert van Brussel 3.0 7-10 ½-½
5 Anneke Schol-Grin 2.5 - Robin Engelberts 2.5 37-34 ½-½
6 Joop Bakker 2.5 - Dave Looijer 2.5 3-21 1-0
7 Shannon Vlaar 2.5 - Johan Buis 2.5 39-6 1-0
8 R. Mohamedjoesoef 2.0 - Carlo Assink 2.0 13-5 ½-½
9 Daan Haver 2.0 - Mark Jager 2.0 4-18 1-0
10 Wouter Tieleman 2.0 - Hans Spanjersberg 2.0 20-27 1-0
11 Robert Balm 1.5 - Jaap van den Berg 2.0 35-14 0-1
12 Niek van der Maat 1.5 - Frank Sala 1.5 2-32 1-0
13 Sylvain de Ruijter 1.5 - Fer Mesman 1.5 26-12 1-0
14 Theo Witkamp 1.0 - Louis Bongenaar 1.5 30-29 ½-½
15 René Lasschuit 1.0 - Ernst von Kreijfelt 1.0 15-11 ½-½
16 Arie van Walraven 1.0 - Rob Veenhuijsen 1.0 31-1 ½-½

Bye (½ punt): 8 Wim Gravemaker, 19 Joost Jansen, 22 Raf Tjong-Akiet, 25 Özden Tuna, 28 Gijsbert de Bock

Bye (0 punten): 23 Frans van Baardewijk, 36 Rommert Bakker

Uitslagen 5e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Harry Peters 3.5 - Ed Eveleens 4.0 2-9 ½-½
2 Klaas Been 3.0 - Jan van Willigen 3.0 12-17 1-0
3 Ad Gorissen 3.0 - Wim Hoffenaar 3.0 11-29 0-1
4 Sjors Keet 3.0 - Harrie Boom 3.0 53-22 ½-½
5 Robin Schutter 3.0 - Michiel Spook 3.0 48-1 ½-½
6 Jean-Paul Brookes 2.5 - Robin Anne Gravemaker 2.5 33-6 0-1
7 John Post 2.5 - Eric Goudsmit 2.5 36-16 1-0
8 Hans Redel 2.5 - Stefan van Broekhoven 2.0 13-41 1-0
9 Hans Huson 2.0 - Gerda Schiermeier 2.0 26-15 0-1
10 Hans Kuijper 2.0 - Martin Steunebrink 2.0 18-19 ½-½
11 Mark Hemelrijk 2.0 - Henry Chotoe 2.0 24-47 1-0
12 Hans Pot 2.0 - Jeroen Zweers 2.0 3-34 0-1
13 Remco ten Hagen 2.0 - Karol Lesman 2.0 5-44 1-0
14 Martin Steinhart 2.0 - Fréderique Lacourt 1.5 32-45 1-0
15 Ger Dekker 1.5 - Leo Kruisselbrink 1.5 27-40 ½-½
16 Sjoerd Haver 1.5 - Simon Heijungs 1.5 28-52 1-0
17 Henk Verdam 1.5 - Henk Roosink 1.5 7-42 1-0
18 Bert Bergshoeff 1.5 - Theo Elstgeest 1.5 31-37 ½-½
19 Joop Veldhuijzen 1.0 - Anton Kraaij 1.0 8-35 1-0
20 Michiel de Wolf 1.0 - Cheryl Looijer 1.0 46-43 0-1
21 Edwyn Mesman 1.0 - Peter Kaptein 1.0 51-39 0-1
22 Willem Spaan 0.5 - André Fivet 0.0 38-50 1-0

Bye (½ punt): 4 Steef van Amersfoort, 14 Paul van Zon, 20 Peter Elisen, 21 Laurens Schilstra, 23 Peter de Vries, 30 Bert-Jan Melchers, 49 Edwin Mons

Bye (0 punten): 25 Bart Feltman

Uitslagen 4e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Ronald de Vries 2.5 - Jan Schol 2.5 24-7 ½-½
2 Joop Bakker 2.0 - Marcel Hoogesteger 2.5 3-17 ½-½
3 Jos Landsheer 2.0 - Daan Haver 2.0 38-4 1-0
4 Johan Buis 2.0 - Anneke Schol-Grin 2.0 6-37 ½-½
5 Carlo Assink 2.0 - Bas Haver 2.0 5-9 0-1
6 Dave Looijer 2.0 - Wim Gravemaker 2.0 21-8 ½-½
7 Sybrand Houtsma 2.0 - Sylvain de Ruijter 1.5 33-26 1-0
8 Boudewijn Eysvogel 2.0 - Joost Jansen 1.5 16-19 1-0
9 Louis Bongenaar 1.5 - Shannon Vlaar 1.5 29-39 0-1
10 Robin Engelberts 1.5 - Niek van der Maat 1.5 34-2 1-0
11 Jaap van den Berg 1.5 - Rommert Bakker 1.0 14-36 ½-½
12 Frank Sala 1.0 - Özden Tuna 1.0 32-25 ½-½
13 Wouter Tieleman 1.0 - Arie van Walraven 1.0 20-31 1-0
14 Hans Spanjersberg 1.0 - René Lasschuit 1.0 27-15 1-0
15 Ernst von Kreijfelt 1.0 - R. Mohamedjoesoef 1.0 11-13 0-1
16 Rob Veenhuijsen 0.5 - Raf Tjong-Akiet 0.5 1-22 ½-½
17 Robert Balm 0.5 - Gijsbert de Bock 0.5 35-28 1-0

Bye (½ punt): 10 Bert van Brussel, 12 Fer Mesman, 18 Mark Jager, 23 Frans van Baardewijk, 30 Theo Witkamp

Uitslagen 4e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Ed Eveleens 3.0 - Pim Zonjee 3.0 9-10 1-0
2 Jan van Willigen 2.5 - Ad Gorissen 2.5 17-11 ½-½
3 Wim Hoffenaar 2.5 - Laurens Schilstra 2.5 29-21 ½-½
4 Harry Peters 2.5 - Hans Pot 2.0 2-3 1-0
5 Martin Steunebrink 2.0 - Klaas Been 2.0 19-12 0-1
6 Henry Chotoe 2.0 - Sjors Keet 2.0 47-53 0-1
7 Harrie Boom 2.0 - Martin Steinhart 2.0 22-32 1-0
8 Michiel Spook 2.0 - Remco ten Hagen 2.0 1-5 1-0
9 Jeroen Zweers 1.5 - Hans Redel 2.0 34-13 ½-½
10 Karol Lesman 1.5 - Hans Huson 1.5 44-26 ½-½
11 Leo Kruisselbrink 1.5 - Jean-Paul Brookes 1.5 40-33 0-1
12 Henk Roosink 1.5 - Eric Goudsmit 1.5 42-16 0-1
13 Steef van Amersfoort 1.5 - Mark Hemelrijk 1.5 4-24 ½-½
14 Robin Anne Gravemaker 1.5 - Sjoerd Haver 1.5 6-28 1-0
15 Paul van Zon 1.5 - Hans Kuijper 1.5 14-18 ½-½
16 Peter Kaptein 1.0 - Peter Elisen 1.0 39-20 0-1
17 Theo Elstgeest 1.0 - Simon Heijungs 1.0 37-52 ½-½
18 Michiel de Wolf 1.0 - Stefan van Broekhoven 1.0 46-41 0-1
19 Ger Dekker 0.5 - Edwin Mons 0.5 27-49 1-0
20 Fréderique Lacourt 0.5 - Willem Spaan 0.5 45-38 1-0
21 Cheryl Looijer 0.5 - Edwyn Mesman 0.5 43-51 ½-½
22 André Fivet 0.0 - Joop Veldhuijzen 0.0 50-8 0-1
23 Bert Bergshoeff 1.0 - Gerda Schiermeier 1.5 31-15 ½-½

Bye (½ punt): 7 Henk Verdam, 23 Peter de Vries, 25 Bart Feltman, 30 Bert-Jan Melchers, 35 Anton Kraaij, 36 John Post, 48 Robin Schutter

Uitslagen 3e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Jan Schol 1.5 - Joop Bakker 2.0 7-3 1-0
2 Wim Gravemaker 1.5 - Sybrand Houtsma 1.5 8-33 ½-½
3 Bert van Brussel 1.5 - Louis Bongenaar 1.5 10-29 1-0
4 Marcel Hoogesteger 1.5 - Jaap van den Berg 1.5 17-14 1-0
5 Shannon Vlaar 1.0 - Niek van der Maat 1.0 39-2 ½-½
6 Arie van Walraven 1.0 - Daan Haver 1.0 31-4 0-1
7 Carlo Assink 1.0 - Wouter Tieleman 1.0 5-20 1-0
8 Frank Sala 1.0 - Johan Buis 1.0 32-6 0-1
9 Anneke Schol-Grin 1.0 - Ernst von Kreijfelt 1.0 37-11 1-0
10 R. Mohamedjoesoef 1.0 - Dave Looijer 1.0 13-21 0-1
11 René Lasschuit 1.0 - Jos Landsheer 1.0 15-38 0-1
12 Rommert Bakker 1.0 - Boudewijn Eysvogel 1.0 36-16 0-1
13 Sylvain de Ruijter 0.5 - Rob Veenhuijsen 0.5 26-1 1-0
14 Fer Mesman 0.5 - Hans Spanjersberg 0.5 12-27 ½-½
15 Mark Jager 0.5 - Robert Balm 0.5 18-35 1-0
16 Raf Tjong-Akiet 0.5 - Robin Engelberts 0.5 22-34 0-1
17 Gijsbert de Bock 0.0 - Theo Witkamp 0.0 28-30 ½-½

Bye (½ punt): 9 Bas Haver, 19 Joost Jansen, 23 Frans van Baardewijk, 24 Ronald de Vries, 25 Özden Tuna

Uitslagen 3e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Klaas Been 2.0 - Ed Eveleens 2.0 12-9 0-1
2 Pim Zonjee 2.0 - Martin Steunebrink 2.0 10-19 1-0
3 Martin Steinhart 2.0 - Harry Peters 1.5 32-2 0-1
4 Hans Huson 1.5 - Ad Gorissen 1.5 26-11 0-1
5 Henk Roosink 1.5 - Jan van Willigen 1.5 42-17 0-1
6 Hans Kuijper 1.5 - Wim Hoffenaar 1.5 18-29 0-1
7 Laurens Schilstra 1.5 - Leo Kruisselbrink 1.5 21-40 1-0
8 Mark Hemelrijk 1.5 - Robin Schutter 1.5 24-48 0-1
9 Theo Elstgeest 1.0 - Michiel Spook 1.0 37-1 0-1
10 Hans Pot 1.0 - Bert-Jan Melchers 1.0 3-30 1-0
11 Bart Feltman 1.0 - Henk Verdam 1.0 25-7 1-0
12 Eric Goudsmit 1.0 - Jeroen Zweers 1.0 16-34 ½-½
13 Peter Elisen 1.0 - John Post 1.0 20-36 0-1
14 Sjors Keet 1.0 - Peter de Vries 1.0 53-23 1-0
15 Anton Kraaij 0.5 - Steef van Amersfoort 0.5 35-4 0-1
16 Willem Spaan 0.5 - Paul van Zon 0.5 38-14 0-1
17 Sjoerd Haver 0.5 - Fréderique Lacourt 0.5 28-45 1-0
18 Jean-Paul Brookes 0.5 - Edwyn Mesman 0.5 33-51 1-0
19 Peter Kaptein 0.5 - Ger Dekker 0.0 39-27 ½-½
20 Joop Veldhuijzen 0.0 - Michiel de Wolf 0.0 8-46 0-1
21 Stefan van Broekhoven 0.0 - André Fivet 0.0 41-50 1-0
22 Edwin Mons 0.0 - Cheryl Looijer 0.0 49-43 ½-½

Bye (½ punt): 5 Remco ten Hagen, 6 Robin Anne Gravemaker, 13 Hans Redel, 15 Gerda Schiermeier, 22 Harrie Boom, 31 Bert Bergshoeff, 44 Karol Lesman, 47 Henry Chotoe, 52 Simon Heijungs

Uitslagen 2e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Joop Bakker 1.0 - René Lasschuit 1.0 3-15 1-0
2 Jaap van den Berg 1.0 - Wim Gravemaker 1.0 14-8 ½-½
3 Bas Haver 1.0 - Marcel Hoogesteger 1.0 9-17 ½-½
4 Sybrand Houtsma 1.0 - Bert van Brussel 1.0 33-10 ½-½
5 Rob Veenhuijsen 0.5 - Ronald de Vries 1.0 1-24 0-1
6 Jan Schol 0.5 - Sylvain de Ruijter 0.5 7-26 1-0
7 Ernst von Kreijfelt 0.5 - Frank Sala 0.5 11-32 ½-½
8 Frans van Baardewijk 0.5 - Fer Mesman 0.5 23-12 1-0
9 Boudewijn Eysvogel 0.5 - Arie van Walraven 0.5 16-31 ½-½
10 Louis Bongenaar 0.5 - Mark Jager 0.5 29-18 1-0
11 Dave Looijer 0.5 - Anneke Schol-Grin 0.5 21-37 ½-½
12 Özden Tuna 0.5 - Carlo Assink 0.0 25-5 0-1
13 Theo Witkamp 0.0 - R. Mohamedjoesoef 0.0 30-13 0-1
14 Robert Balm 0.0 - Raf Tjong-Akiet 0.0 35-22 ½-½
15 Hans Spanjersberg 0.0 - Robin Engelberts 0.0 27-34 ½-½
16 Jos Landsheer 0.0 - Gijsbert de Bock 0.0 38-28 1-0

Bye (½ punt): 2 Niek van der Maat, 4 Daan Haver, 6 Johan Buis, 19 Joost Jansen, 20 Wouter Tieleman, 36 Rommert Bakker, 39 Shannon Vlaar

Uitslagen 2e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Martin Steunebrink 1.0 - Hans Pot 1.0 19-3 1-0
2 Ed Eveleens 1.0 - Peter Elisen 1.0 9-20 1-0
3 Peter de Vries 1.0 - Pim Zonjee 1.0 23-10 0-1
4 Ad Gorissen 1.0 - Mark Hemelrijk 1.0 11-24 ½-½
5 Jeroen Zweers 1.0 - Klaas Been 1.0 34-12 0-1
6 Gerda Schiermeier 1.0 - Martin Steinhart 1.0 15-32 0-1
7 Jan van Willigen 1.0 - Wim Hoffenaar 1.0 17-29 ½-½
8 Leo Kruisselbrink 1.0 - Hans Kuijper 1.0 40-18 ½-½
9 Michiel Spook 0.5 - Bart Feltman 0.5 1-25 ½-½
10 Harry Peters 0.5 - Sjoerd Haver 0.5 2-28 1-0
11 Steef van Amersfoort 0.5 - Hans Huson 0.5 4-26 0-1
12 Hans Redel 0.5 - Jean-Paul Brookes 0.5 13-33 1-0
13 Paul van Zon 0.5 - Henry Chotoe 0.5 14-47 0-1
14 Edwyn Mesman 0.5 - Harrie Boom 0.5 51-22 0-1
15 Robin Schutter 0.5 - Joop Veldhuijzen 0.0 48-8 1-0
16 Robin Anne Gravemaker 0.0 - Stefan van Broekhoven 0.0 6-41 1-0
17 Cheryl Looijer 0.0 - Eric Goudsmit 0.0 43-16 0-1
18 Ger Dekker 0.0 - Karol Lesman 0.0 27-44 0-1
19 Bert-Jan Melchers 0.0 - Michiel de Wolf 0.0 30-46 1-0
20 Fréderique Lacourt 0.0 - Anton Kraaij 0.0 45-35 ½-½
21 John Post 0.0 - Edwin Mons 0.0 36-49 1-0
22 André Fivet 0.0 - Theo Elstgeest 0.0 50-37 0-1
23 Simon Heijungs 0.0 - Peter Kaptein 0.0 52-39 ½-½

Bye (½ punt): 5 Remco ten Hagen, 7 Henk Verdam, 21 Laurens Schilstra, 31 Bert Bergshoeff, 38 Willem Spaan, 42 Henk Roosink, 53 Sjors Keet

Uitslagen 1e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Mark Jager 0.0 - Rob Veenhuijsen 0.0 18-1 ½-½
2 Niek van der Maat 0.0 - Dave Looijer 0.0 2-21 ½-½
3 Raf Tjong-Akiet 0.0 - Joop Bakker 0.0 22-3 0-1
4 Daan Haver 0.0 - Frans van Baardewijk 0.0 4-23 ½-½
5 Ronald de Vries 0.0 - Carlo Assink 0.0 24-5 1-0
6 Johan Buis 0.0 - Özden Tuna 0.0 6-25 ½-½
7 Joost Jansen 0.0 - Jan Schol 0.0 19-7 ½-½
8 Wim Gravemaker 0.0 - Hans Spanjersberg 0.0 8-27 1-0
9 Gijsbert de Bock 0.0 - Bas Haver 0.0 28-9 0-1
10 Bert van Brussel 0.0 - Theo Witkamp 0.0 10-30 1-0
11 Arie van Walraven 0.0 - Ernst von Kreijfelt 0.0 31-11 ½-½
12 R. Mohamedjoesoef 0.0 - Sybrand Houtsma 0.0 13-33 0-1
13 Robin Engelberts 0.0 - Jaap van den Berg 0.0 34-14 0-1
14 René Lasschuit 0.0 - Robert Balm 0.0 15-35 1-0
15 Anneke Schol-Grin 0.0 - Boudewijn Eysvogel 0.0 37-16 ½-½
16 Marcel Hoogesteger 0.0 - Jos Landsheer 0.0 17-38 1-0

Bye (½ punt): 12 Fer Mesman, 20 Wouter Tieleman, 26 Sylvain de Ruijter, 29 Louis Bongenaar, 32 Frank Sala, 36 Rommert Bakker, 39 Shannon Vlaar

Uitslagen 1e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Hans Huson 0.0 - Harry Peters 0.0 26-2 ½-½
2 Hans Pot 0.0 - Ger Dekker 0.0 3-27 1-0
3 Sjoerd Haver 0.0 - Steef van Amersfoort 0.0 28-4 ½-½
4 Remco ten Hagen 0.0 - Bert-Jan Melchers 0.0 5-30 1-0
5 Martin Steinhart 0.0 - Robin Anne Gravemaker 0.0 32-6 1-0
6 Joop Veldhuijzen 0.0 - Jeroen Zweers 0.0 8-34 0-1
7 Anton Kraaij 0.0 - Ed Eveleens 0.0 35-9 0-1
8 Pim Zonjee 0.0 - John Post 0.0 10-36 1-0
9 Theo Elstgeest 0.0 - Ad Gorissen 0.0 37-11 0-1
10 Klaas Been 0.0 - Willem Spaan 0.0 12-38 1-0
11 Peter Kaptein 0.0 - Gerda Schiermeier 0.0 39-15 0-1
12 Eric Goudsmit 0.0 - Leo Kruisselbrink 0.0 16-40 0-1
13 Stefan van Broekhoven 0.0 - Jan van Willigen 0.0 41-17 0-1
14 Hans Kuijper 0.0 - Cheryl Looijer 0.0 18-43 1-0
15 Karol Lesman 0.0 - Martin Steunebrink 0.0 44-19 0-1
16 Peter Elisen 0.0 - Fréderique Lacourt 0.0 20-45 1-0
17 Michiel de Wolf 0.0 - Laurens Schilstra 0.0 46-21 0-1
18 Harrie Boom 0.0 - Robin Schutter 0.0 22-48 ½-½
19 Edwin Mons 0.0 - Peter de Vries 0.0 49-23 0-1
20 Mark Hemelrijk 0.0 - André Fivet 0.0 24-50 1-0
21 Wim Hoffenaar 0.0 - Bert Bergshoeff 0.0 29-31 1-0
22 Simon Heijungs 0.0 - Henk Roosink 0.0 52-42 0-1

Bye (½ punt): 1 Michiel Spook, 7 Henk Verdam, 13 Hans Redel, 14 Paul van Zon, 25 Bart Feltman, 33 Jean-Paul Brookes, 47 Henry Chotoe, 51 Edwyn Mesman, 53 Sjors Keet

Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma