Kennemer Open - Groep 2
Uitslagen 5e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Jelle Vellema 3.5 - Hans van de Pol 4.0 1-24 ½-½
2 Richard Fritschy 3.0 - Bas van Delft 3.5 28-11 ½-½
3 Johan Metz 3.0 - Ad Gorissen 3.0 2-25 1-0
4 Richard Breurkes 3.0 - Jan Pool 3.0 7-17 1-0
5 Bert Gerritsma 3.0 - Hans Spanjersberg 3.0 26-13 0-1
6 Peter Elisen 3.0 - Ton van Kempen 3.0 12-9 ½-½
7 Jurriaan Boeren 2.5 - Edwin Mons 2.5 44-65 ½-½
8 Wim Hoffenaar 2.5 - Bert Dreef 2.5 20-33 0-1
9 Martijn de Ree 2.5 - Remco ten Hagen 2.5 69-19 1-0
10 Rein Thierry 2.5 - Jan van den Bergh 2.5 4-3 ½-½
11 Piet Kerssens 2.5 - Quint de Jong 2.5 6-41 ½-½
12 Simon Butterworth 2.0 - Theo Elstgeest 2.0 10-54 1-0
13 Gerda Schiermeier 2.0 - Tim van Daalen 2.0 40-8 0-1
14 Martin Steinhart 2.0 - Klaas Been 2.0 30-35 0-1
15 Willem Giesesteijn 2.0 - Ivo Andringa 2.0 46-52 0-1
16 Hans Huson 2.0 - Rolinde den Heijer 2.0 21-32 0-1
17 Wim Peters 2.0 - Paul Keizers 2.0 23-37 0-1
18 Martin Steunebrink 2.0 - Frank Sala 2.0 45-16 1-0
19 Jim Meij 1.5 - Hans Pot 1.5 49-29 0-1
20 Raymond Altman 1.5 - Jan van Willigen 1.5 47-27 1-0
21 Bram van der Vegt 1.5 - Joop Gijsbers 1.5 31-34 0-1
22 Gerard Draaisma 1.5 - Willem de Ruig 1.5 39-55 1-0
23 Rob van Haaften 1.5 - Eugen Merkul 1.5 60-57 0-1
24 Anton Kraaij 1.5 - Jan Zonneveld 1.5 59-50 ½-½
25 Peter de Vries 1.0 - Cas Smets 1.0 43-70 1-0
26 Marius Meesters 0.5 - Karol Lesman 1.0 53-48 0-1
27 Martha van den Berg 0.0 - Stanley Bingen 0.5 67-63 0-1

Bye (½ punt): 14 Robert Balm, 18 Jan Koopman, 22 Bert Bergshoeff, 36 Mirthe Hatzmann, 38 Joop Veldhuijzen, 42 Henk Roosink, 51 Jelle Bottema, 56 Amelia Jonkman, 58 Marcel Roelofs, 61 Willem Spaan, 62 Dim Langman, 64 Karel van Hattum, 66 Sophia Jonkman, 68 Albert de Wit

Bye (0 punten): 5 Panayis Krousos, 15 Serkan Milli

Tussenstand groep 2 na ronde 5
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 24 Hans van de Pol 4.5 17.0 15.00 14.5 1525 1496 1862 +1.85
2 2 Johan Metz 4.0 16.5 12.00 13.0 1646 1510 1750 +0.59
3 1 Jelle Vellema 1 4.0 16.0 11.75 12.0 1647 1501 1837 +0.72
4 7 Richard Breurkes 2 4.0 15.5 12.00 12.0 1593 1505 1841 +1.02
5 13 Hans Spanjersberg 1 4.0 14.5 10.75 11.0 1573 1493 1829 +1.07
6 11 Bas van Delft 4.0 13.0 9.75 13.0 1584 1504 1744 +0.96
7 28 Richard Fritschy 1 3.5 15.5 9.75 10.5 1517 1422 1672 +0.88
8 38 Joop Veldhuijzen 2,5 3.5 14.5 9.50 11.5 1459 1564 1837 +1.44
9 12 Peter Elisen 3.5 14.5 8.25 11.5 1579 1472 1621 +0.29
10 9 Ton van Kempen 3.5 14.0 9.25 10.0 1592 1448 1597 +0.06
11 51 Jelle Bottema 5 3.5 13.0 8.75 10.0 1361 1524 1717 +1.86
12 69 Martijn de Ree 3.5 11.5 8.25 10.0 - 1509 1658 -
13 33 Bert Dreef 3.5 11.5 6.00 10.0 1481 1417 1594 +0.83
14 44 Jurriaan Boeren 1,4 3.0 15.5 9.25 9.0 1418 1478 1603 +0.74
15 26 Bert Gerritsma 3.0 15.0 7.25 11.5 1521 1449 1521 +0.04
16 4 Rein Thierry 1-2 3.0 14.5 8.50 8.5 1607 1484 1609 +0.02
17 8 Tim van Daalen 2 3.0 14.5 8.00 8.5 1593 1457 1552 -0.22
18 25 Ad Gorissen 1 3.0 14.5 7.00 10.5 1521 1464 1559 +0.23
19 62 Dim Langman 3,5 3.0 14.5 7.00 9.0 1268 1384 1509 +0.92
20 3 Jan van den Bergh 1,4 3.0 14.0 8.00 9.0 1608 1495 1620 +0.06
21 41 Quint de Jong 3.0 14.0 8.00 8.5 1446 1547 1619 +1.16
22 6 Piet Kerssens 3.0 14.0 7.25 9.5 1599 1435 1507 -0.57
23 17 Jan Pool 3.0 14.0 6.00 11.0 1560 1471 1543 -0.07
24 35 Klaas Been 3.0 13.5 6.00 10.0 1465 1585 1585 +0.64
25 45 Martin Steunebrink 2 3.0 12.5 6.25 7.5 1408 1501 1596 +0.99
26 37 Paul Keizers 3.0 12.5 5.00 8.0 1461 1437 1509 +0.32
27 18 Jan Koopman 5 3.0 12.0 6.75 8.0 1554 1342 1437 -0.59
28 10 Simon Butterworth 3.0 12.0 6.00 8.0 1592 1411 1483 -0.68
29 32 Rolinde den Heijer 3.0 12.0 6.00 8.5 1483 1433 1509 +0.27
30 65 Edwin Mons 1 3.0 11.5 6.50 8.5 1250 1475 1570 +1.63
31 52 Ivo Andringa 3.0 10.5 6.00 7.0 1361 1517 1589 +1.52
32 20 Wim Hoffenaar 1 2.5 15.0 6.25 9.5 1549 1473 1348 -0.79
33 19 Remco ten Hagen 2 2.5 14.5 5.75 10.0 1550 1505 1630 +0.32
34 57 Eugen Merkul 2 2.5 12.0 4.25 5.0 1342 1409 1409 +0.34
35 39 Gerard Draaisma 2.5 12.0 4.00 6.5 1459 1365 1460 +0.02
36 34 Joop Gijsbers 2 2.5 12.0 3.75 6.0 1479 1342 1530 +0.29
37 47 Raymond Altman 2.5 11.5 4.00 6.0 1397 1416 1416 +0.15
38 29 Hans Pot 4 2.5 9.0 2.75 5.0 1511 1256 1297 -1.05
39 5 Panayis Krousos 1-3,5 2.0 14.0 8.00 6.5 1600 1530 2265 +0.40
40 21 Hans Huson 1-2 2.0 14.0 5.00 7.5 1547 1472 1347 -0.79
41 54 Theo Elstgeest 1 2.0 13.0 5.00 7.5 1356 1531 1444 +0.42
42 46 Willem Giesesteijn 2.0 13.0 3.00 7.0 1405 1517 1324 -0.41
43 23 Wim Peters 2.0 12.5 5.00 6.0 1528 1400 1328 -1.34
44 16 Frank Sala 1 2.0 12.5 4.75 6.5 1564 1401 1314 -1.36
45 61 Willem Spaan 5 2.0 12.5 4.50 7.0 1297 1511 1424 +0.58
46 66 Sophia Jonkman 5 2.0 12.5 4.25 5.5 1117 1403 1312 +0.82
47 56 Amelia Jonkman 5 2.0 12.5 4.00 7.0 1351 1520 1433 +0.39
48 59 Anton Kraaij 2.0 11.5 4.25 6.5 1329 1448 1376 +0.30
49 22 Bert Bergshoeff 3,5 2.0 11.5 2.50 7.0 1530 1514 1389 -0.55
50 48 Karol Lesman 1,3 2.0 11.5 2.50 5.0 1387 1507 1382 -0.04
51 42 Henk Roosink 1,4-5 2.0 11.0 4.00 6.0 1431 1469 1276 -0.41
52 40 Gerda Schiermeier 2.0 11.0 2.00 6.5 1458 1367 1317 -0.88
53 30 Martin Steinhart 4 2.0 10.5 2.50 6.5 1509 1360 1273 -1.27
54 36 Mirthe Hatzmann 1,5 2.0 10.5 2.50 5.0 1464 1374 1249 -0.80
55 50 Jan Zonneveld 2.0 10.0 3.50 5.0 1362 1462 1390 +0.14
56 43 Peter de Vries 2-3 2.0 10.0 3.00 4.5 1429 1578 843 -0.60
57 49 Jim Meij 1.5 13.0 2.75 6.0 1369 1554 1405 +0.20
58 27 Jan van Willigen 1.5 12.5 3.25 5.5 1517 1341 1192 -2.13
59 31 Bram van der Vegt 1.5 12.5 2.75 7.0 1507 1384 1191 -1.61
60 14 Robert Balm 2,5 1.5 11.5 2.50 4.0 1573 1394 1121 -1.70
61 58 Marcel Roelofs 5 1.5 11.5 1.75 3.5 1331 1527 792 -0.74
62 60 Rob van Haaften 1-2 1.5 10.5 2.50 5.5 1319 1388 1115 -0.72
63 55 Willem de Ruig 1 1.5 10.5 1.75 4.5 1355 1375 1199 -0.74
64 63 Stanley Bingen 1 1.5 9.5 0.75 3.5 1262 1314 1121 -0.71
65 15 Serkan Milli 2-5 1.0 9.5 4.00 3.5 1569 1369 634 -0.76
66 68 Albert de Wit 1,5 1.0 9.5 1.00 3.0 939 1450 554 -0.33
67 64 Karel van Hattum 3,5 1.0 9.0 1.00 2.0 1256 1458 723 -0.73
68 70 Cas Smets 1.0 8.5 0.00 2.0 - 1325 1085 -
69 53 Marius Meesters 3 0.5 8.5 0.25 1.5 1357 1473 738 -1.38
70 67 Martha van den Berg 0.0 10.5 0.00 0.0 995 1428 589 -0.51

Uitslagen 4e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Hans van de Pol 3.0 - Johan Metz 3.0 24-2 1-0
2 Bas van Delft 2.5 - Wim Hoffenaar 2.5 11-20 1-0
3 Ad Gorissen 2.5 - Richard Breurkes 2.5 25-7 ½-½
4 Joop Veldhuijzen 2.5 - Bert Gerritsma 2.5 38-26 ½-½
5 Remco ten Hagen 2.5 - Jelle Vellema 2.5 19-1 0-1
6 Jan Pool 2.0 - Willem Giesesteijn 2.0 17-46 1-0
7 Paul Keizers 2.0 - Jelle Bottema 2.0 37-51 0-1
8 Hans Spanjersberg 2.0 - Hans Huson 2.0 13-21 1-0
9 Tim van Daalen 2.0 - Richard Fritschy 2.0 8-28 0-1
10 Klaas Been 2.0 - Ton van Kempen 2.0 35-9 0-1
11 Joop Gijsbers 1.5 - Peter Elisen 2.0 34-12 0-1
12 Rolinde den Heijer 1.5 - Wim Peters 1.5 32-23 ½-½
13 Dim Langman 1.5 - Sophia Jonkman 1.5 62-66 1-0
14 Quint de Jong 1.5 - Anton Kraaij 1.5 41-59 1-0
15 Theo Elstgeest 1.5 - Gerda Schiermeier 1.5 54-40 ½-½
16 Gerard Draaisma 1.5 - Martijn de Ree 1.5 39-69 0-1
17 Bert Dreef 1.5 - Amelia Jonkman 1.5 33-56 1-0
18 Willem Spaan 1.5 - Jan Koopman 1.5 61-18 0-1
19 Raymond Altman 1.5 - Rein Thierry 1.5 47-4 0-1
20 Edwin Mons 1.5 - Bram van der Vegt 1.5 65-31 1-0
21 Marcel Roelofs 1.0 - Piet Kerssens 1.5 58-6 0-1
22 Frank Sala 1.0 - Peter de Vries 1.0 16-43 1-0
23 Ivo Andringa 1.0 - Robert Balm 1.0 52-14 1-0
24 Jan van Willigen 1.0 - Jim Meij 1.0 27-49 ½-½
25 Jan Zonneveld 1.0 - Rob van Haaften 1.0 50-60 ½-½
26 Karol Lesman 1.0 - Simon Butterworth 1.0 48-10 0-1
27 Karel van Hattum 0.5 - Martin Steunebrink 1.0 64-45 0-1
28 Mirthe Hatzmann 0.5 - Marius Meesters 0.5 36-53 1-0
29 Willem de Ruig 0.5 - Albert de Wit 0.5 55-68 1-0
30 Eugen Merkul 0.5 - Stanley Bingen 0.5 57-63 1-0
31 Cas Smets 0.0 - Martha van den Berg 0.0 70-67 1-0
32 Panayis Krousos 1.0 - Bert Bergshoeff 1.5 5-22 1-0

Bye (½ punt): 3 Jan van den Bergh, 29 Hans Pot, 30 Martin Steinhart, 42 Henk Roosink, 44 Jurriaan Boeren

Bye (0 punten): 15 Serkan Milli

Uitslagen 3e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Johan Metz 2.0 - Jan Pool 2.0 2-17 1-0
2 Bert Gerritsma 2.0 - Bas van Delft 2.0 26-11 ½-½
3 Peter Elisen 2.0 - Hans van de Pol 2.0 12-24 0-1
4 Jelle Vellema 1.5 - Klaas Been 2.0 1-35 1-0
5 Piet Kerssens 1.5 - Joop Veldhuijzen 1.5 6-38 0-1
6 Richard Breurkes 1.5 - Bert Dreef 1.5 7-33 1-0
7 Richard Fritschy 1.5 - Hans Spanjersberg 1.5 28-13 ½-½
8 Bram van der Vegt 1.5 - Remco ten Hagen 1.5 31-19 0-1
9 Wim Hoffenaar 1.5 - Martijn de Ree 1.5 20-69 1-0
10 Theo Elstgeest 1.5 - Ad Gorissen 1.5 54-25 0-1
11 Jan van den Bergh 1.0 - Henk Roosink 1.0 3-42 1-0
12 Rein Thierry 1.0 - Quint de Jong 1.0 4-41 ½-½
13 Martin Steunebrink 1.0 - Tim van Daalen 1.0 45-8 0-1
14 Simon Butterworth 1.0 - Jurriaan Boeren 1.0 10-44 0-1
15 Ton van Kempen 1.0 - Jim Meij 1.0 9-49 1-0
16 Willem Giesesteijn 1.0 - Frank Sala 1.0 46-16 1-0
17 Hans Huson 1.0 - Ivo Andringa 1.0 21-52 1-0
18 Jelle Bottema 1.0 - Jan van Willigen 1.0 51-27 1-0
19 Amelia Jonkman 1.0 - Martin Steinhart 1.0 56-30 ½-½
20 Anton Kraaij 1.0 - Rolinde den Heijer 1.0 59-32 ½-½
21 Rob van Haaften 1.0 - Paul Keizers 1.0 60-37 0-1
22 Edwin Mons 1.0 - Gerard Draaisma 1.0 65-39 ½-½
23 Gerda Schiermeier 1.0 - Willem Spaan 1.0 40-61 ½-½
24 Robert Balm 0.5 - Jan Zonneveld 0.5 14-50 ½-½
25 Jan Koopman 0.5 - Willem de Ruig 0.5 18-55 1-0
26 Wim Peters 0.5 - Eugen Merkul 0.5 23-57 1-0
27 Joop Gijsbers 0.5 - Albert de Wit 0.5 34-68 1-0
28 Sophia Jonkman 0.5 - Mirthe Hatzmann 0.5 66-36 1-0
29 Stanley Bingen 0.5 - Raymond Altman 0.5 63-47 0-1
30 Hans Pot 0.0 - Martha van den Berg 0.0 29-67 1-0
31 Marcel Roelofs 0.0 - Cas Smets 0.0 58-70 1-0

Bye (½ punt): 15 Serkan Milli, 22 Bert Bergshoeff, 43 Peter de Vries, 48 Karol Lesman, 53 Marius Meesters, 62 Dim Langman, 64 Karel van Hattum

Bye (0 punten): 5 Panayis Krousos

Uitslagen 2e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Rolinde den Heijer 1.0 - Johan Metz 1.0 32-2 0-1
2 Bert Dreef 1.0 - Piet Kerssens 1.0 33-6 ½-½
3 Simon Butterworth 1.0 - Klaas Been 1.0 10-35 0-1
4 Jim Meij 1.0 - Peter Elisen 1.0 49-12 0-1
5 Amelia Jonkman 1.0 - Jan Pool 1.0 56-17 0-1
6 Hans van de Pol 1.0 - Dim Langman 1.0 24-62 1-0
7 Willem Spaan 1.0 - Bert Gerritsma 1.0 61-26 0-1
8 Martijn de Ree 1.0 - Bram van der Vegt 1.0 69-31 ½-½
9 Bas van Delft 1.0 - Bert Bergshoeff 1.0 11-22 1-0
10 Mirthe Hatzmann 0.5 - Jelle Vellema 0.5 36-1 0-1
11 Quint de Jong 0.5 - Jan van den Bergh 0.5 41-3 ½-½
12 Jurriaan Boeren 0.5 - Ton van Kempen 0.5 44-9 ½-½
13 Hans Spanjersberg 0.5 - Karol Lesman 0.5 13-48 1-0
14 Frank Sala 0.5 - Jelle Bottema 0.5 16-51 ½-½
15 Jan Koopman 0.5 - Theo Elstgeest 0.5 18-54 0-1
16 Willem de Ruig 0.5 - Wim Hoffenaar 0.5 55-20 0-1
17 Ad Gorissen 0.5 - Stanley Bingen 0.5 25-63 1-0
18 Jan van Willigen 0.5 - Edwin Mons 0.5 27-65 ½-½
19 Albert de Wit 0.5 - Richard Fritschy 0.5 68-28 0-1
20 Henk Roosink 0.5 - Anton Kraaij 0.5 42-59 ½-½
21 Jan Zonneveld 0.0 - Wim Peters 0.0 50-23 ½-½
22 Ivo Andringa 0.0 - Hans Pot 0.0 52-29 1-0
23 Martin Steinhart 0.0 - Marius Meesters 0.0 30-53 1-0
24 Paul Keizers 0.0 - Marcel Roelofs 0.0 37-58 1-0
25 Gerard Draaisma 0.0 - Karel van Hattum 0.0 39-64 1-0
26 Martha van den Berg 0.0 - Gerda Schiermeier 0.0 67-40 0-1
27 Cas Smets 0.0 - Willem Giesesteijn 0.0 70-46 0-1
28 Raymond Altman 0.0 - Sophia Jonkman 0.0 47-66 ½-½

Bye (½ punt): 4 Rein Thierry, 5 Panayis Krousos, 7 Richard Breurkes, 8 Tim van Daalen, 14 Robert Balm, 15 Serkan Milli, 19 Remco ten Hagen, 21 Hans Huson, 34 Joop Gijsbers, 38 Joop Veldhuijzen, 43 Peter de Vries, 45 Martin Steunebrink, 57 Eugen Merkul, 60 Rob van Haaften

Uitslagen 1e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Johan Metz 0.0 - Paul Keizers 0.0 2-37 1-0
2 Joop Veldhuijzen 0.0 - Robert Balm 0.0 38-14 1-0
3 Piet Kerssens 0.0 - Gerard Draaisma 0.0 6-39 1-0
4 Gerda Schiermeier 0.0 - Richard Breurkes 0.0 40-7 0-1
5 Tim van Daalen 0.0 - Quint de Jong 0.0 8-41 ½-½
6 Peter de Vries 0.0 - Simon Butterworth 0.0 43-10 0-1
7 Ton van Kempen 0.0 - Martin Steunebrink 0.0 9-45 ½-½
8 Willem Giesesteijn 0.0 - Bas van Delft 0.0 46-11 0-1
9 Peter Elisen 0.0 - Raymond Altman 0.0 12-47 1-0
10 Jim Meij 0.0 - Serkan Milli 0.0 49-15 1-0
11 Jan Pool 0.0 - Jan Zonneveld 0.0 17-50 1-0
12 Jelle Bottema 0.0 - Jan Koopman 0.0 51-18 ½-½
13 Remco ten Hagen 0.0 - Ivo Andringa 0.0 19-52 1-0
14 Marius Meesters 0.0 - Bert Bergshoeff 0.0 53-22 0-1
15 Wim Peters 0.0 - Amelia Jonkman 0.0 23-56 0-1
16 Eugen Merkul 0.0 - Hans van de Pol 0.0 57-24 0-1
17 Bert Gerritsma 0.0 - Marcel Roelofs 0.0 26-58 1-0
18 Anton Kraaij 0.0 - Jan van Willigen 0.0 59-27 ½-½
19 Hans Pot 0.0 - Willem Spaan 0.0 29-61 0-1
20 Dim Langman 0.0 - Martin Steinhart 0.0 62-30 1-0
21 Bram van der Vegt 0.0 - Karel van Hattum 0.0 31-64 1-0
22 Sophia Jonkman 0.0 - Rolinde den Heijer 0.0 66-32 0-1
23 Bert Dreef 0.0 - Martha van den Berg 0.0 33-67 1-0
24 Martijn de Ree 0.0 - Joop Gijsbers 0.0 69-34 1-0
25 Klaas Been 0.0 - Cas Smets 0.0 35-70 1-0

Bye (½ punt): 1 Jelle Vellema, 3 Jan van den Bergh, 4 Rein Thierry, 5 Panayis Krousos, 13 Hans Spanjersberg, 16 Frank Sala, 20 Wim Hoffenaar, 21 Hans Huson, 25 Ad Gorissen, 28 Richard Fritschy, 36 Mirthe Hatzmann, 42 Henk Roosink, 44 Jurriaan Boeren, 48 Karol Lesman, 54 Theo Elstgeest, 55 Willem de Ruig, 60 Rob van Haaften, 63 Stanley Bingen, 65 Edwin Mons, 68 Albert de Wit

Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma