Kennemer Open - 2005-2006
Eindklassement groep 1
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 10 Rob Veenhuijsen 7.5 47.0 40.75 34.0 1858 1771 2044 +1.92
2 36 David Klein 6.5 44.5 26.00 28.0 1700 1846 1987 +3.10
3 5 Peter Manuel 1,9 6.0 53.0 36.75 34.5 1913 1803 2033 +0.95
4 25 Richard Copier 7 6.0 42.0 25.00 33.0 1747 1791 1932 +1.98
5 16 Guido Bakker 6.0 39.5 24.25 30.0 1802 1778 1903 +1.23
6 14 M.J. Goudriaan 3,5 5.5 51.5 32.50 31.5 1827 1841 2034 +1.62
7 37 M. Schreuder Peters 5.5 49.5 28.50 31.5 1700 1847 1927 +2.80
8 3 Ton Bodaan 5.5 49.5 26.50 33.0 1955 1786 1866 -0.98
9 9 Dennis van der Meijden 8 5.5 43.5 25.50 27.0 1863 1753 1894 +0.30
10 7 Kees Scherpenisse 6 5.5 40.5 23.00 25.0 1884 1755 1850 -0.36
11 20 Joost Jansen 1,3-6,8-9 5.0 44.0 23.75 24.0 1788 1825 2018 +0.60
12 22 Henk van Bellen 4 5.0 42.5 20.75 28.5 1764 1726 1769 +0.10
13 12 Pim Beers 3,7,9 5.0 41.0 20.50 23.0 1838 1720 1777 -0.46
14 19 Henk Verdam 5.0 38.0 17.00 26.0 1793 1744 1787 -0.13
15 6 Bert van Brussel 9 4.5 45.5 24.25 26.0 1887 1766 1809 -0.78
16 17 Wouter Tieleman 1,6,9 4.5 43.5 22.75 24.0 1797 1791 1848 +0.44
17 13 Koos Min 2-3,5,9 4.5 40.5 24.00 21.0 1835 1717 1866 +0.20
18 4 Klaas Veldhuijsen 4.5 40.5 17.00 22.0 1922 1719 1719 -2.34
19 31 Boudewijn Eysvogel 6 4.5 39.0 18.25 21.0 1718 1779 1779 +0.64
20 1 Jan Hellenberg 9 4.5 38.0 20.00 23.0 1955 1728 1771 -1.82
21 44 Stef van der Zon 4.5 35.5 14.75 16.5 1690 1789 1746 +0.62
22 27 Jeroen P. Westera 3,5-9 4.0 50.5 32.50 29.0 1740 1730 2465 +1.47
23 33 Jos Landsheer 4.0 47.5 20.00 27.5 1710 1813 1770 +0.76
24 26 Henk Swier 5,7,9 4.0 43.5 18.75 23.0 1746 1758 1758 +0.12
25 14 Frans van Baardewijk 4.0 43.5 15.50 23.0 1694 1788 1701 +0.04
26 35 Rein Thierry 7,9 4.0 39.0 17.75 19.0 1705 1769 1769 +0.63
27 28 Fer Mesman 1,3,7 4.0 38.5 16.25 17.0 1738 1772 1772 +0.30
28 50 Max Kerkvliet 4 4.0 33.0 12.75 15.0 1552 1724 1681 +1.34
29 34 Gerben van Duijkeren 7-9 3.5 44.5 21.25 21.5 1706 1798 1798 +0.78
30 2 O. van Keulen 3,6,8-9 3.5 44.0 25.50 20.0 1955 1724 1917 -0.16
31 23 Hans Kranendonk 4-5,9 3.5 41.5 17.25 23.5 1763 1810 1753 -0.08
32 11 Frank van de Pavoordt 5,8-9 3.5 41.0 16.25 24.5 1845 1725 1725 -0.96
33 18 Wim Gravemaker 6,8-9 3.5 40.0 18.75 22.5 1796 1728 1728 -0.54
34 21 Michiel Lowie 5,9 3.5 40.0 18.25 21.0 1771 1771 1721 -0.50
35 42 Werner Passchier 8 3.5 40.0 16.75 21.5 1692 1800 1757 +0.70
36 43 Hicham Boulahfa 3.5 40.0 12.00 18.0 1690 1821 1741 +0.62
37 47 Louis Bongenaar 2,5,9 3.5 38.0 16.00 20.5 1653 1761 1704 +0.40
38 15 Leo Keesman 4,7 3.5 32.0 13.50 16.0 1823 1662 1560 -2.47
39 46 Jeroen Loos 2,5 3.5 30.0 9.75 14.0 1661 1730 1628 -0.30
40 38 Hans J. Larooij 3.0 40.5 12.50 18.0 1696 1767 1642 -0.60
41 51 Sebastiaan Kerkvliet 4-5,7-8 3.0 38.5 13.75 15.0 1542 1739 1667 +0.75
42 24 Remco ten Hagen 3 3.0 37.0 11.75 15.5 1751 1686 1545 -2.22
43 48 Daan Postma 8 3.0 35.5 11.50 16.0 1651 1743 1656 +0.04
44 45 Yashin van Kesteren 3,9 3.0 32.5 10.75 15.5 1669 1701 1599 -0.72
45 32 Jan Geus 3,5,7-9 2.5 39.0 15.75 14.0 1714 1843 1756 +0.18
46 39 Arie van Walraven 2.5 36.5 8.00 6.0 1695 1715 1549 -1.73
47 30 Hens ten Thije 1,4-5,7 2.0 33.5 9.50 14.5 1722 1763 1523 -1.20
48 8 André Meester 3-5,7 2.0 29.5 7.50 7.5 1868 1683 1443 -2.70
49 49 Frits Bakkes 2 1.5 34.0 4.25 11.0 1639 1762 1440 -1.64
50 29 Herman Leyte 1,3,6,8-9 1.5 33.5 12.25 10.5 1727 1736 1463 -0.97

Eindklassement groep 2
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 5 Frits Welling 7 7.0 51.5 38.75 37.5 1633 1567 1818 +1.78
2 1 Hans Spanjersberg 7 6.5 51.5 35.50 36.5 1660 1597 1790 +1.28
3 8 Hans Kuijper 4 6.5 50.0 33.50 35.0 1611 1520 1713 +1.04
4 7 Gerard Brookhuis 4-5 6.0 51.5 32.75 35.5 1617 1586 1744 +1.22
5 11 Sylvain de Ruijter 3 6.0 46.0 29.50 30.0 1595 1555 1696 +1.02
6 9 Ger Dekker 6.0 45.0 28.75 30.0 1602 1544 1669 +0.78
7 15 Paul de Ron 5 6.0 41.5 26.50 27.5 1588 1455 1596 +0.06
8 18 Kristian Stam 9 5.5 50.5 32.50 32.5 1535 1543 1684 +1.58
9 16 Louis Trautwein 5.5 42.5 23.75 25.5 1580 1470 1550 -0.35
10 29 Rob de Roode 5.0 47.0 23.25 26.5 1460 1513 1556 +1.13
11 4 Robert Balm 5.0 46.0 22.75 27.5 1640 1491 1534 -1.30
12 19 Peter Ypma 5.0 45.5 22.00 26.0 1525 1456 1499 -0.40
13 3 Rommert Bakker 1,4 5.0 45.0 23.00 28.0 1646 1501 1551 -0.83
14 13 Willem Spaan 5.0 43.5 22.50 24.0 1593 1500 1543 -0.67
15 14 W. Maarschalkerweerd 7 5.0 42.0 20.00 22.5 1591 1411 1454 -1.42
16 23 Hans Huson 5.0 39.5 17.75 22.5 1492 1491 1534 +0.50
17 21 Margreet Ligtenberg 5.0 35.5 13.25 23.5 1501 1448 1491 -0.13
18 39 Miguoël Admiraal 8-9 4.5 46.5 25.75 25.5 1200 1576 1678 +3.87
19 30 Bert Bergshoeff 1,4-9 4.5 40.5 20.25 23.0 1429 1611 1611 +0.48
20 17 Gijsbert de Bock 4.5 40.5 18.00 23.0 1539 1431 1431 -1.35
21 22 Aldo Hennink 4.0 45.0 17.50 23.5 1493 1500 1457 -0.41
22 6 Rob Geukes 4-5,9 4.0 43.5 19.25 27.0 1629 1508 1508 -1.02
23 36 Pim Otte 4.0 39.5 14.50 21.0 1272 1553 1510 +2.56
24 31 Martijn de Roode 4.0 38.0 15.50 17.0 1425 1494 1451 +0.40
25 37 Alejandro Acuña 6-8 4.0 37.5 15.75 18.5 1200 1505 1505 +2.16
26 20 John Post 1,9 3.5 41.5 15.50 21.5 1519 1528 1478 -0.43
27 40 Wim Laurens Gravemaker 6,8-9 3.5 40.0 18.50 19.5 1200 1500 1500 +2.10
28 35 Martin Nagtegaal 7 3.5 39.0 13.00 17.0 1350 1503 1416 +0.60
29 33 Henk Roosink 3,6 3.5 36.0 10.75 15.0 1391 1417 1315 -0.72
30 24 Frank Sala 3.5 34.5 9.75 17.5 1491 1412 1332 -1.99
31 25 Albert Jan Pots 7 3.5 30.5 7.25 10.5 1474 1349 1262 -2.36
32 34 Carel Kuip 1-2,7 3.0 34.5 11.75 15.5 1376 1496 1371 -0.04
33 29 Sonja van den Heuvel 3-5 3.0 32.0 7.75 12.5 1432 1342 1217 -1.72
34 12 Ad Gorissen 1,5-9 2.5 40.0 19.75 17.0 1593 1351 1351 -0.90
35 2 Edwin Pompert 3,5-9 2.5 37.5 15.75 18.5 1655 1538 1538 -0.48
36 28 Caroline Stam de Jonge 2,7 2.5 33.0 6.25 13.0 1438 1456 1226 -1.79
37 38 Joop Lambert 3,5-9 2.0 37.5 16.00 12.0 1200 1475 1350 +0.49
38 10 Orson Tieleman 1,5-9 2.0 37.0 15.50 15.0 1599 1403 1278 -1.25
39 41 Paul Siero 2 2.0 27.0 3.00 10.5 1187 1418 1167 -0.18
40 32 Mario de Myttenaere 1,3,6-9 1.5 35.5 12.25 10.5 1418 1523 1250 -0.58
41 42 Tom Braakhuis 2,5-6,8-9 1.5 28.0 8.50 8.0 1149 1411 1089 -0.22
42 26 Charles Hensen 1 0.5 32.5 0.25 4.5 1464 1402 667 -4.72

Uitslagen 9e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 M. Schreuder Peters 5.5 - Rob Veenhuijsen 6.5 37-10 0-1
2 Ton Bodaan 5.5 - Guido Bakker 5.0 3-16 0-1
3 Henk Verdam 5.0 - Richard Copier 5.0 19-25 0-1
4 Henk van Bellen 5.0 - Kees Scherpenisse 4.5 22-7 0-1
5 Dennis van der Meijden 4.5 - Jos Landsheer 4.0 9-33 1-0
6 Boudewijn Eysvogel 3.5 - Frans van Baardewijk 4.0 31-14 1-0
7 Hicham Boulahfa 3.5 - Klaas Veldhuijsen 3.5 43-4 0-1
8 Stef van der Zon 3.5 - Werner Passchier 3.5 44-42 1-0
9 Max Kerkvliet 3.0 - Hans J. Larooij 3.0 50-38 1-0
10 Fer Mesman 3.0 - Remco ten Hagen 3.0 28-24 1-0
11 Jeroen Loos 3.0 - Leo Keesman 3.0 46-15 ½-½
12 Daan Postma 2.5 - Sebastiaan Kerkvliet 2.5 48-51 ½-½
13 Arie van Walraven 1.5 - Hens ten Thije 2.0 39-30 1-0
14 André Meester 1.0 - Frits Bakkes 1.5 8-49 1-0

Reglementair (1 punt): 36 David Klein

Reglementair (0 punten): 14 M.J. Goudriaan

Bye (½ punt): 12 Pim Beers, 20 Joost Jansen

Bye (0 punten): 1 Jan Hellenberg, 2 O. van Keulen, 5 Peter Manuel, 6 Bert van Brussel, 11 Frank van de Pavoordt, 13 Koos Min, 17 Wouter Tieleman, 18 Wim Gravemaker, 21 Michiel Lowie, 23 Hans Kranendonk, 26 Henk Swier, 27 Jeroen P. Westera, 29 Herman Leyte, 32 Jan Geus, 34 Gerben van Duijkeren, 35 Rein Thierry, 45 Yashin van Kesteren, 47 Louis Bongenaar

Uitslagen 9e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Sylvain de Ruijter 5.5 - Frits Welling 6.5 11-5 ½-½
2 Hans Spanjersberg 6.0 - Hans Kuijper 6.0 1-8 ½-½
3 Ger Dekker 5.0 - Gerard Brookhuis 6.0 9-7 1-0
4 Rob de Roode 5.0 - Paul de Ron 5.0 29-15 0-1
5 Louis Trautwein 4.5 - Rommert Bakker 5.0 16-3 1-0
6 Hans Huson 4.5 - Robert Balm 4.5 23-4 ½-½
7 Peter Ypma 4.0 - Pim Otte 4.0 19-36 1-0
8 Aldo Hennink 4.0 - Willem Spaan 4.0 22-13 0-1
9 W. Maarschalkerweerd 4.0 - Martijn de Roode 4.0 14-31 1-0
10 Charles Hensen 0.5 - Margreet Ligtenberg 4.0 26-21 0-1
11 Gijsbert de Bock 3.5 - Frank Sala 3.5 17-24 1-0
12 Henk Roosink 3.0 - Martin Nagtegaal 3.0 33-35 ½-½
13 Alejandro Acuña 3.0 - Sonja van den Heuvel 3.0 37-29 1-0
14 Caroline Stam de Jonge 2.0 - Carel Kuip 2.5 28-34 ½-½
15 Albert Jan Pots 2.5 - Paul Siero 2.0 25-41 1-0

Bye (½ punt): 30 Bert Bergshoeff

Bye (0 punten): 2 Edwin Pompert, 6 Rob Geukes, 10 Orson Tieleman, 12 Ad Gorissen, 18 Kristian Stam, 20 John Post, 32 Mario de Myttenaere, 38 Joop Lambert, 39 Miguoël Admiraal, 40 Wim Laurens Gravemaker, 42 Tom Braakhuis

Uitslagen 8e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Rob Veenhuijsen 5.5 - M.J. Goudriaan 5.5 10-14 1-0
2 Peter Manuel 5.0 - Richard Copier 5.0 5-25 1-0
3 David Klein 4.5 - Henk van Bellen 5.0 36-22 1-0
4 Jan Hellenberg 4.5 - M. Schreuder Peters 4.5 1-37 0-1
5 Bert van Brussel 4.5 - Ton Bodaan 4.5 6-3 0-1
6 Jos Landsheer 4.0 - Henk Verdam 4.0 33-19 0-1
7 Klaas Veldhuijsen 3.5 - Guido Bakker 4.0 4-16 0-1
8 Wouter Tieleman 3.5 - Michiel Lowie 3.5 17-21 1-0
9 Koos Min 3.5 - Hans Kranendonk 3.5 13-23 1-0
10 Hicham Boulahfa 3.5 - Kees Scherpenisse 3.5 43-7 0-1
11 Henk Swier 3.0 - Louis Bongenaar 3.5 26-47 1-0
12 Frits Bakkes 1.5 - Pim Beers 3.5 49-12 0-1
13 Frans van Baardewijk 3.0 - Leo Keesman 3.0 14-15 1-0
14 Boudewijn Eysvogel 3.0 - Stef van der Zon 3.0 31-44 ½-½
15 Rein Thierry 3.0 - Max Kerkvliet 3.0 35-50 1-0
16 Hans J. Larooij 2.5 - Yashin van Kesteren 2.5 38-45 ½-½
17 Remco ten Hagen 2.5 - Jeroen Loos 2.5 24-46 ½-½
18 Hens ten Thije 2.0 - Fer Mesman 2.0 30-28 0-1
19 André Meester 1.0 - Arie van Walraven 0.5 8-39 0-1

Bye (½ punt): 20 Joost Jansen

Bye (0 punten): 2 O. van Keulen, 9 Dennis van der Meijden, 11 Frank van de Pavoordt, 18 Wim Gravemaker, 27 Jeroen P. Westera, 29 Herman Leyte, 32 Jan Geus, 34 Gerben van Duijkeren, 42 Werner Passchier, 48 Daan Postma, 51 Sebastiaan Kerkvliet

Uitslagen 8e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Frits Welling 5.5 - Kristian Stam 5.5 5-18 1-0
2 Gerard Brookhuis 5.5 - Hans Spanjersberg 5.5 7-1 ½-½
3 Hans Kuijper 5.0 - Hans Huson 4.5 8-23 1-0
4 Sylvain de Ruijter 4.5 - Ger Dekker 5.0 11-9 1-0
5 Rommert Bakker 4.5 - Rob de Roode 4.5 3-29 ½-½
6 Paul de Ron 4.0 - Rob Geukes 4.0 15-6 1-0
7 Robert Balm 3.5 - Willem Spaan 4.0 4-13 1-0
8 Louis Trautwein 3.5 - Peter Ypma 4.0 16-19 1-0
9 Margreet Ligtenberg 3.5 - W. Maarschalkerweerd 3.5 21-14 ½-½
10 Martijn de Roode 3.0 - Gijsbert de Bock 3.5 31-17 1-0
11 Martin Nagtegaal 3.0 - Aldo Hennink 3.0 35-22 0-1
12 Pim Otte 3.0 - Henk Roosink 3.0 36-33 1-0
13 John Post 2.5 - Carel Kuip 2.5 20-34 1-0
14 Frank Sala 2.5 - Caroline Stam de Jonge 2.0 24-28 1-0
15 Sonja van den Heuvel 2.0 - Paul Siero 2.0 29-41 1-0
16 Charles Hensen 0.5 - Albert Jan Pots 1.5 26-25 0-1

Bye (½ punt): 30 Bert Bergshoeff

Bye (0 punten): 2 Edwin Pompert, 10 Orson Tieleman, 12 Ad Gorissen, 32 Mario de Myttenaere, 37 Alejandro Acuña, 38 Joop Lambert, 39 Miguoël Admiraal, 40 Wim Laurens Gravemaker, 42 Tom Braakhuis

Uitslagen 7e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 M.J. Goudriaan 4.5 - Peter Manuel 5.0 14-5 1-0
2 Ton Bodaan 4.5 - Rob Veenhuijsen 4.5 3-10 0-1
3 Henk van Bellen 4.0 - Jos Landsheer 4.0 22-33 1-0
4 Guido Bakker 4.0 - Bert van Brussel 3.5 16-6 0-1
5 M. Schreuder Peters 3.5 - Klaas Veldhuijsen 3.5 37-4 1-0
6 Frank van de Pavoordt 3.5 - David Klein 3.5 11-36 0-1
7 Hans Kranendonk 3.5 - Jan Hellenberg 3.5 23-1 0-1
8 Wim Gravemaker 3.5 - Dennis van der Meijden 3.5 18-9 0-1
9 Joost Jansen 3.0 - Frans van Baardewijk 3.0 20-14 1-0
10 Kees Scherpenisse 3.0 - Michiel Lowie 3.0 7-21 ½-½
11 Louis Bongenaar 3.0 - Wouter Tieleman 3.0 47-17 ½-½
12 Werner Passchier 3.0 - Koos Min 3.0 42-13 ½-½
13 Henk Verdam 3.0 - Boudewijn Eysvogel 3.0 19-31 1-0
14 O. van Keulen 2.5 - Hans J. Larooij 2.5 2-38 1-0
15 Remco ten Hagen 2.5 - Hicham Boulahfa 2.5 24-43 0-1
16 Yashin van Kesteren 2.5 - Max Kerkvliet 2.0 45-50 0-1
17 Jeroen Loos 1.5 - Frits Bakkes 1.5 46-49 1-0
18 Arie van Walraven 0.5 - Daan Postma 1.5 39-48 0-1

Reglementair (1 punt): 44 Stef van der Zon

Reglementair (0 punten): 29 Herman Leyte

Bye (½ punt): 12 Pim Beers, 15 Leo Keesman, 25 Richard Copier, 26 Henk Swier, 34 Gerben van Duijkeren, 35 Rein Thierry

Bye (0 punten): 8 André Meester, 27 Jeroen P. Westera, 28 Fer Mesman, 30 Hens ten Thije, 32 Jan Geus, 51 Sebastiaan Kerkvliet

Uitslagen 7e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Gerard Brookhuis 4.5 - Sylvain de Ruijter 4.5 7-11 1-0
2 Ger Dekker 4.5 - Hans Kuijper 4.5 9-8 ½-½
3 Kristian Stam 4.5 - Paul de Ron 4.0 18-15 1-0
4 Rob Geukes 3.5 - Rob de Roode 4.0 6-29 ½-½
5 Gijsbert de Bock 3.5 - Rommert Bakker 3.5 17-3 0-1
6 Miguoël Admiraal 3.5 - Robert Balm 3.5 39-4 1-0
7 Hans Huson 3.5 - Louis Trautwein 3.5 23-16 1-0
8 Willem Spaan 3.0 - Margreet Ligtenberg 3.5 13-21 1-0
9 Peter Ypma 3.0 - John Post 2.5 19-20 1-0
10 Aldo Hennink 2.5 - Martijn de Roode 2.5 22-31 ½-½
11 Wim Laurens Gravemaker 2.5 - Frank Sala 2.5 40-24 1-0
12 Henk Roosink 2.0 - Sonja van den Heuvel 2.0 33-29 1-0
13 Pim Otte 2.0 - Charles Hensen 0.5 36-26 1-0
14 Paul Siero 1.5 - Tom Braakhuis 1.0 41-42 ½-½

Bye (½ punt): 1 Hans Spanjersberg, 5 Frits Welling, 14 W. Maarschalkerweerd, 25 Albert Jan Pots, 28 Caroline Stam de Jonge, 30 Bert Bergshoeff, 35 Martin Nagtegaal, 37 Alejandro Acuña

Bye (0 punten): 2 Edwin Pompert, 10 Orson Tieleman, 12 Ad Gorissen, 32 Mario de Myttenaere, 34 Carel Kuip, 38 Joop Lambert

Uitslagen 6e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Peter Manuel 4.5 - Rob Veenhuijsen 4.0 5-10 ½-½
2 Richard Copier 4.0 - Ton Bodaan 4.0 25-3 ½-½
3 M.J. Goudriaan 3.5 - Frank van de Pavoordt 3.5 14-11 1-0
4 Jos Landsheer 3.0 - M. Schreuder Peters 3.5 33-37 1-0
5 Frans van Baardewijk 3.0 - Guido Bakker 3.0 14-16 0-1
6 Gerben van Duijkeren 3.0 - Henk van Bellen 3.0 34-22 0-1
7 David Klein 3.0 - Bert van Brussel 3.0 36-6 ½-½
8 Dennis van der Meijden 3.0 - Hans Kranendonk 3.0 9-23 ½-½
9 Jan Hellenberg 2.5 - Henk Verdam 3.0 1-19 1-0
10 Klaas Veldhuijsen 2.5 - Hans J. Larooij 2.5 4-38 1-0
11 Michiel Lowie 2.5 - Louis Bongenaar 2.5 21-47 ½-½
12 Pim Beers 2.0 - Henk Swier 2.5 12-26 1-0
13 Fer Mesman 2.0 - Werner Passchier 2.0 28-42 0-1
14 Sebastiaan Kerkvliet 2.0 - Remco ten Hagen 2.0 51-24 ½-½
15 Koos Min 2.0 - Hens ten Thije 2.0 13-30 1-0
16 Leo Keesman 2.0 - Rein Thierry 2.0 15-35 ½-½
17 Hicham Boulahfa 1.5 - Daan Postma 1.5 43-48 1-0
18 Frits Bakkes 1.5 - Yashin van Kesteren 1.5 49-45 0-1
19 Jan Geus 1.5 - Jeroen Loos 1.5 32-46 1-0
20 Stef van der Zon 1.0 - André Meester 1.0 44-8 1-0
21 Max Kerkvliet 1.0 - Arie van Walraven 0.5 50-39 1-0

Bye (½ punt): 7 Kees Scherpenisse, 17 Wouter Tieleman, 18 Wim Gravemaker, 20 Joost Jansen, 31 Boudewijn Eysvogel

Bye (0 punten): 2 O. van Keulen, 27 Jeroen P. Westera, 29 Herman Leyte

Uitslagen 6e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Frits Welling 4.5 - Gerard Brookhuis 4.0 5-7 ½-½
2 Kristian Stam 4.0 - Hans Spanjersberg 4.5 18-1 ½-½
3 Rommert Bakker 3.5 - Ger Dekker 3.5 3-9 0-1
4 Sylvain de Ruijter 3.5 - Rob Geukes 3.5 11-6 1-0
5 Hans Kuijper 3.5 - Miguoël Admiraal 3.5 8-39 1-0
6 Paul de Ron 3.0 - Peter Ypma 3.0 15-19 1-0
7 Rob de Roode 3.0 - Willem Spaan 3.0 29-13 1-0
8 Robert Balm 3.0 - Gijsbert de Bock 3.0 4-17 ½-½
9 Louis Trautwein 2.5 - Aldo Hennink 2.5 16-22 1-0
10 John Post 2.5 - Hans Huson 2.5 20-23 0-1
11 Margreet Ligtenberg 2.5 - Martin Nagtegaal 2.5 21-35 1-0
12 W. Maarschalkerweerd 2.0 - Pim Otte 2.0 14-36 1-0
13 Martijn de Roode 1.5 - Caroline Stam de Jonge 1.5 31-28 1-0
14 Frank Sala 1.5 - Paul Siero 1.5 24-41 1-0
15 Carel Kuip 1.5 - Albert Jan Pots 1.0 34-25 1-0
16 Sonja van den Heuvel 1.0 - Charles Hensen 0.5 29-26 1-0

Bye (½ punt): 30 Bert Bergshoeff, 33 Henk Roosink, 37 Alejandro Acuña, 40 Wim Laurens Gravemaker

Bye (0 punten): 2 Edwin Pompert, 10 Orson Tieleman, 12 Ad Gorissen, 32 Mario de Myttenaere, 38 Joop Lambert, 42 Tom Braakhuis

Uitslagen 5e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 M. Schreuder Peters 3.5 - Peter Manuel 3.5 37-5 0-1
2 Ton Bodaan 3.0 - Jos Landsheer 3.0 3-33 1-0
3 Rob Veenhuijsen 3.0 - Dennis van der Meijden 3.0 10-9 1-0
4 Richard Copier 3.0 - Klaas Veldhuijsen 2.5 25-4 1-0
5 Guido Bakker 2.5 - Gerben van Duijkeren 2.5 16-34 ½-½
6 Henk Verdam 2.5 - Frans van Baardewijk 2.5 19-14 ½-½
7 Henk van Bellen 2.5 - Wim Gravemaker 2.5 22-18 ½-½
8 Bert van Brussel 2.0 - Fer Mesman 2.0 6-28 1-0
9 Wouter Tieleman 2.0 - Kees Scherpenisse 2.0 17-7 ½-½
10 Pim Beers 2.0 - David Klein 2.0 12-36 0-1
11 Werner Passchier 2.0 - O. van Keulen 1.5 42-2 0-1
12 Hans J. Larooij 1.5 - Frits Bakkes 1.5 38-49 1-0
13 Boudewijn Eysvogel 1.5 - Hicham Boulahfa 1.5 31-43 1-0
14 Daan Postma 1.5 - Jan Hellenberg 1.5 48-1 0-1
15 Yashin van Kesteren 1.0 - Herman Leyte 1.0 45-29 ½-½
16 Leo Keesman 1.0 - Stef van der Zon 1.0 15-44 1-0
17 Remco ten Hagen 1.0 - Max Kerkvliet 1.0 24-50 1-0
18 Rein Thierry 1.0 - Arie van Walraven 0.5 35-39 1-0

Bye (½ punt): 11 Frank van de Pavoordt, 14 M.J. Goudriaan, 20 Joost Jansen, 21 Michiel Lowie, 23 Hans Kranendonk, 26 Henk Swier, 27 Jeroen P. Westera, 32 Jan Geus, 46 Jeroen Loos, 47 Louis Bongenaar, 51 Sebastiaan Kerkvliet

Bye (0 punten): 8 André Meester, 13 Koos Min, 30 Hens ten Thije

Uitslagen 5e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Hans Kuijper 3.5 - Frits Welling 3.5 8-5 0-1
2 Hans Spanjersberg 3.5 - Robert Balm 3.0 1-4 1-0
3 Peter Ypma 3.0 - Kristian Stam 3.0 19-18 0-1
4 John Post 2.5 - Rommert Bakker 2.5 20-3 0-1
5 Sylvain de Ruijter 2.5 - Louis Trautwein 2.5 11-16 1-0
6 Ger Dekker 2.5 - Aldo Hennink 2.5 9-22 1-0
7 Miguoël Admiraal 2.5 - W. Maarschalkerweerd 2.0 39-14 1-0
8 Willem Spaan 2.0 - Pim Otte 2.0 13-36 1-0
9 Rob de Roode 2.0 - Wim Laurens Gravemaker 2.0 29-40 1-0
10 Gijsbert de Bock 2.0 - Alejandro Acuña 2.0 17-37 1-0
11 Caroline Stam de Jonge 1.5 - Margreet Ligtenberg 1.5 28-21 0-1
12 Hans Huson 1.5 - Henk Roosink 1.5 23-33 1-0
13 Martin Nagtegaal 1.5 - Frank Sala 1.5 35-24 1-0
14 Mario de Myttenaere 1.0 - Carel Kuip 1.0 32-34 ½-½
15 Albert Jan Pots 1.0 - Martijn de Roode 0.5 25-31 0-1
16 Charles Hensen 0.5 - Paul Siero 0.5 26-41 0-1

Bye (½ punt): 2 Edwin Pompert, 6 Rob Geukes, 7 Gerard Brookhuis, 10 Orson Tieleman, 12 Ad Gorissen, 15 Paul de Ron, 30 Bert Bergshoeff, 38 Joop Lambert, 42 Tom Braakhuis

Bye (0 punten): 29 Sonja van den Heuvel

Uitslagen 4e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Peter Manuel 2.5 - Ton Bodaan 3.0 5-3 1-0
2 Jos Landsheer 2.5 - Richard Copier 2.5 33-25 ½-½
3 Jeroen P. Westera 2.5 - Guido Bakker 2.5 27-16 1-0
4 M. Schreuder Peters 2.5 - Bert van Brussel 2.0 37-6 1-0
5 Henk Swier 2.0 - Rob Veenhuijsen 2.0 26-10 0-1
6 Kees Scherpenisse 2.0 - M.J. Goudriaan 2.0 7-14 0-1
7 Dennis van der Meijden 2.0 - Wouter Tieleman 2.0 9-17 1-0
8 Frank van de Pavoordt 2.0 - Werner Passchier 2.0 11-42 1-0
9 Frits Bakkes 1.5 - Henk Verdam 1.5 49-19 0-1
10 Klaas Veldhuijsen 1.5 - Boudewijn Eysvogel 1.5 4-31 1-0
11 Gerben van Duijkeren 1.5 - Jan Hellenberg 1.5 34-1 1-0
12 Wim Gravemaker 1.5 - Daan Postma 1.5 18-48 1-0
13 Hicham Boulahfa 1.0 - Pim Beers 1.5 43-12 ½-½
14 Michiel Lowie 1.0 - Rein Thierry 1.0 21-35 1-0
15 Jan Geus 1.0 - Koos Min 1.0 32-13 0-1
16 David Klein 1.0 - Remco ten Hagen 1.0 36-24 1-0
17 Louis Bongenaar 1.0 - Herman Leyte 1.0 47-29 1-0
18 Fer Mesman 1.0 - Yashin van Kesteren 1.0 28-45 1-0
19 Jeroen Loos 0.5 - Hans J. Larooij 1.0 46-38 ½-½
20 Arie van Walraven 0.0 - Stef van der Zon 0.5 39-44 ½-½

Reglementair (1 punt): 14 Frans van Baardewijk

Reglementair (0 punten): 2 O. van Keulen

Bye (½ punt): 8 André Meester, 15 Leo Keesman, 20 Joost Jansen, 22 Henk van Bellen, 23 Hans Kranendonk, 30 Hens ten Thije, 50 Max Kerkvliet, 51 Sebastiaan Kerkvliet

Uitslagen 4e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Frits Welling 2.5 - John Post 2.5 5-20 1-0
2 Edwin Pompert 2.0 - Hans Spanjersberg 2.5 2-1 0-1
3 Kristian Stam 2.0 - Rob de Roode 2.0 18-29 1-0
4 Willem Spaan 2.0 - Peter Ypma 2.0 13-19 0-1
5 Pim Otte 2.0 - Robert Balm 2.0 36-4 0-1
6 Aldo Hennink 2.0 - Paul de Ron 2.0 22-15 ½-½
7 Orson Tieleman 1.5 - Miguoël Admiraal 1.5 10-39 0-1
8 Margreet Ligtenberg 1.5 - Ger Dekker 1.5 21-9 0-1
9 Louis Trautwein 1.5 - Caroline Stam de Jonge 1.5 16-28 1-0
10 Frank Sala 1.5 - Sylvain de Ruijter 1.5 24-11 0-1
11 Wim Laurens Gravemaker 1.5 - Ad Gorissen 1.5 40-12 ½-½
12 W. Maarschalkerweerd 1.0 - Mario de Myttenaere 1.0 14-32 1-0
13 Carel Kuip 1.0 - Gijsbert de Bock 1.0 34-17 0-1
14 Hans Huson 1.0 - Martin Nagtegaal 1.0 23-35 ½-½
15 Alejandro Acuña 1.0 - Charles Hensen 0.5 37-26 1-0
16 Martijn de Roode 0.5 - Joop Lambert 0.5 31-38 0-1
17 Paul Siero 0.5 - Henk Roosink 0.5 41-33 0-1
18 Tom Braakhuis 0.5 - Albert Jan Pots 0.0 42-25 0-1

Bye (½ punt): 3 Rommert Bakker, 6 Rob Geukes, 7 Gerard Brookhuis, 8 Hans Kuijper, 29 Sonja van den Heuvel, 30 Bert Bergshoeff

Uitslagen 3e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Ton Bodaan 2.0 - Henk Swier 2.0 3-26 1-0
2 Guido Bakker 2.0 - Jos Landsheer 2.0 16-33 ½-½
3 Richard Copier 2.0 - M. Schreuder Peters 2.0 25-37 ½-½
4 Henk Verdam 1.5 - Peter Manuel 1.5 19-5 0-1
5 Bert van Brussel 1.5 - Wouter Tieleman 1.5 6-17 ½-½
6 Hans Kranendonk 1.5 - Kees Scherpenisse 1.5 23-7 ½-½
7 Rein Thierry 1.0 - Dennis van der Meijden 1.0 35-9 0-1
8 Rob Veenhuijsen 1.0 - David Klein 1.0 10-36 1-0
9 Hans J. Larooij 1.0 - Frank van de Pavoordt 1.0 38-11 0-1
10 Frans van Baardewijk 1.0 - Wim Gravemaker 1.0 14-18 ½-½
11 Werner Passchier 1.0 - Michiel Lowie 1.0 42-21 1-0
12 Louis Bongenaar 1.0 - Henk van Bellen 1.0 47-22 0-1
13 Boudewijn Eysvogel 1.0 - Daan Postma 1.0 31-48 ½-½
14 Jan Hellenberg 0.5 - Hicham Boulahfa 1.0 1-43 1-0
15 Stef van der Zon 0.5 - Klaas Veldhuijsen 0.5 44-4 0-1
16 Frits Bakkes 0.5 - Leo Keesman 0.5 49-15 1-0
17 Hens ten Thije 0.5 - Jeroen Loos 0.5 30-46 1-0
18 Max Kerkvliet 0.5 - Gerben van Duijkeren 0.5 50-34 0-1
19 Arie van Walraven 0.0 - Sebastiaan Kerkvliet 0.0 39-51 0-1

Bye (½ punt): 2 O. van Keulen, 8 André Meester, 12 Pim Beers, 13 Koos Min, 14 M.J. Goudriaan, 20 Joost Jansen, 24 Remco ten Hagen, 27 Jeroen P. Westera, 28 Fer Mesman, 29 Herman Leyte, 32 Jan Geus, 45 Yashin van Kesteren

Uitslagen 3e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Hans Spanjersberg 2.0 - Frits Welling 2.0 1-5 ½-½
2 Robert Balm 2.0 - Hans Kuijper 2.0 4-8 0-1
3 Aldo Hennink 2.0 - Gerard Brookhuis 2.0 22-7 0-1
4 Rommert Bakker 1.5 - Kristian Stam 1.5 3-18 ½-½
5 Rob Geukes 1.5 - Bert Bergshoeff 1.5 6-30 1-0
6 John Post 1.5 - Orson Tieleman 1.5 20-10 1-0
7 Ger Dekker 1.5 - Willem Spaan 1.0 9-13 0-1
8 Rob de Roode 1.0 - W. Maarschalkerweerd 1.0 29-14 1-0
9 Paul de Ron 1.0 - Carel Kuip 1.0 15-34 1-0
10 Miguoël Admiraal 1.0 - Louis Trautwein 1.0 39-16 ½-½
11 Gijsbert de Bock 1.0 - Pim Otte 1.0 17-36 0-1
12 Peter Ypma 1.0 - Alejandro Acuña 1.0 19-37 1-0
13 Margreet Ligtenberg 1.0 - Wim Laurens Gravemaker 1.0 21-40 ½-½
14 Ad Gorissen 0.5 - Martijn de Roode 0.5 12-31 1-0
15 Tom Braakhuis 0.5 - Frank Sala 0.5 42-24 0-1
16 Caroline Stam de Jonge 0.5 - Paul Siero 0.5 28-41 1-0
17 Charles Hensen 0.5 - Hans Huson 0.0 26-23 0-1
18 Albert Jan Pots 0.0 - Martin Nagtegaal 0.0 25-35 0-1

Bye (½ punt): 2 Edwin Pompert, 11 Sylvain de Ruijter, 29 Sonja van den Heuvel, 32 Mario de Myttenaere, 33 Henk Roosink, 38 Joop Lambert

Uitslagen 2e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 David Klein 1.0 - Ton Bodaan 1.0 36-3 0-1
2 Frank van de Pavoordt 1.0 - Jeroen P. Westera 1.0 11-27 0-1
3 Hans J. Larooij 1.0 - Guido Bakker 1.0 38-16 0-1
4 Michiel Lowie 1.0 - Jos Landsheer 1.0 21-33 0-1
5 Henk van Bellen 1.0 - M. Schreuder Peters 1.0 22-37 0-1
6 Frans van Baardewijk 1.0 - Richard Copier 1.0 14-25 0-1
7 Henk Swier 1.0 - Werner Passchier 1.0 26-42 1-0
8 Daan Postma 1.0 - Henk Verdam 0.5 48-19 0-1
9 O. van Keulen 0.5 - Joost Jansen 0.5 2-20 ½-½
10 Peter Manuel 0.5 - Fer Mesman 0.5 5-28 1-0
11 Herman Leyte 0.5 - Bert van Brussel 0.5 29-6 0-1
12 Kees Scherpenisse 0.5 - Hens ten Thije 0.5 7-30 1-0
13 Pim Beers 0.5 - Boudewijn Eysvogel 0.5 12-31 ½-½
14 Gerben van Duijkeren 0.5 - M.J. Goudriaan 0.5 34-14 0-1
15 Wouter Tieleman 0.5 - Stef van der Zon 0.5 17-44 1-0
16 Wim Gravemaker 0.5 - Rein Thierry 0.5 18-35 ½-½
17 Yashin van Kesteren 0.5 - Hans Kranendonk 0.5 45-23 0-1
18 Remco ten Hagen 0.0 - Jan Hellenberg 0.0 24-1 ½-½
19 Klaas Veldhuijsen 0.0 - Jan Geus 0.0 4-32 ½-½
20 Hicham Boulahfa 0.0 - André Meester 0.0 43-8 1-0
21 Dennis van der Meijden 0.0 - Arie van Walraven 0.0 9-39 1-0
22 Sebastiaan Kerkvliet 0.0 - Rob Veenhuijsen 0.0 51-10 0-1
23 Leo Keesman 0.0 - Max Kerkvliet 0.0 15-50 ½-½

Bye (½ punt): 13 Koos Min, 46 Jeroen Loos, 47 Louis Bongenaar, 49 Frits Bakkes

Uitslagen 2e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 W. Maarschalkerweerd 1.0 - Hans Spanjersberg 1.0 14-1 0-1
2 Louis Trautwein 1.0 - Robert Balm 1.0 16-4 0-1
3 Frits Welling 1.0 - Gijsbert de Bock 1.0 5-17 1-0
4 Kristian Stam 1.0 - Rob Geukes 1.0 18-6 ½-½
5 Gerard Brookhuis 1.0 - Peter Ypma 1.0 7-19 1-0
6 Hans Kuijper 1.0 - Margreet Ligtenberg 1.0 8-21 1-0
7 Sylvain de Ruijter 1.0 - Aldo Hennink 1.0 11-22 0-1
8 Pim Otte 1.0 - Rommert Bakker 0.5 36-3 0-1
9 Edwin Pompert 0.5 - Charles Hensen 0.5 2-26 1-0
10 Mario de Myttenaere 0.5 - Ger Dekker 0.5 32-9 0-1
11 Orson Tieleman 0.5 - Frank Sala 0.5 10-24 1-0
12 Martijn de Roode 0.5 - John Post 0.5 31-20 0-1
13 Henk Roosink 0.0 - Willem Spaan 0.0 33-13 0-1
14 Martin Nagtegaal 0.0 - Paul de Ron 0.0 35-15 0-1
15 Hans Huson 0.0 - Alejandro Acuña 0.0 23-37 0-1
16 Albert Jan Pots 0.0 - Miguoël Admiraal 0.0 25-39 0-1
17 Joop Lambert 0.0 - Rob de Roode 0.0 38-29 0-1
18 Wim Laurens Gravemaker 0.0 - Sonja van den Heuvel 0.0 40-29 1-0
19 Bert Bergshoeff 0.5 - Ad Gorissen 0.5 30-12 1-0

Bye (½ punt): 28 Caroline Stam de Jonge, 34 Carel Kuip, 41 Paul Siero, 42 Tom Braakhuis

Uitslagen 1e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Jan Hellenberg 0.0 - Michiel Lowie 0.0 1-21 0-1
2 Boudewijn Eysvogel 0.0 - O. van Keulen 0.0 31-2 ½-½
3 Ton Bodaan 0.0 - Jan Geus 0.0 3-32 1-0
4 Jos Landsheer 0.0 - Klaas Veldhuijsen 0.0 33-4 1-0
5 Bert van Brussel 0.0 - Gerben van Duijkeren 0.0 6-34 ½-½
6 Rein Thierry 0.0 - Kees Scherpenisse 0.0 35-7 ½-½
7 André Meester 0.0 - David Klein 0.0 8-36 0-1
8 M. Schreuder Peters 0.0 - Dennis van der Meijden 0.0 37-9 1-0
9 Rob Veenhuijsen 0.0 - Hans J. Larooij 0.0 10-38 0-1
10 Arie van Walraven 0.0 - Frank van de Pavoordt 0.0 39-11 0-1
11 M.J. Goudriaan 0.0 - Pim Beers 0.0 14-12 ½-½
12 Koos Min 0.0 - Frans van Baardewijk 0.0 13-14 0-1
13 Werner Passchier 0.0 - Leo Keesman 0.0 42-15 1-0
14 Guido Bakker 0.0 - Hicham Boulahfa 0.0 16-43 1-0
15 Stef van der Zon 0.0 - Wim Gravemaker 0.0 44-18 ½-½
16 Henk Verdam 0.0 - Yashin van Kesteren 0.0 19-45 ½-½
17 Jeroen Loos 0.0 - Henk van Bellen 0.0 46-22 0-1
18 Hans Kranendonk 0.0 - Louis Bongenaar 0.0 23-47 ½-½
19 Daan Postma 0.0 - Remco ten Hagen 0.0 48-24 1-0
20 Richard Copier 0.0 - Frits Bakkes 0.0 25-49 1-0
21 Max Kerkvliet 0.0 - Henk Swier 0.0 50-26 0-1
22 Jeroen P. Westera 0.0 - Sebastiaan Kerkvliet 0.0 27-51 1-0

Bye (½ punt): 5 Peter Manuel, 17 Wouter Tieleman, 20 Joost Jansen, 28 Fer Mesman, 29 Herman Leyte, 30 Hens ten Thije

Uitslagen 1e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Hans Spanjersberg 0.0 - Hans Huson 0.0 1-23 1-0
2 Frank Sala 0.0 - Edwin Pompert 0.0 24-2 ½-½
3 Robert Balm 0.0 - Albert Jan Pots 0.0 4-25 1-0
4 Rob de Roode 0.0 - Frits Welling 0.0 29-5 0-1
5 Rob Geukes 0.0 - Caroline Stam de Jonge 0.0 6-28 1-0
6 Willem Spaan 0.0 - Gerard Brookhuis 0.0 13-7 0-1
7 Sonja van den Heuvel 0.0 - Hans Kuijper 0.0 29-8 0-1
8 Ger Dekker 0.0 - Martijn de Roode 0.0 9-31 ½-½
9 Henk Roosink 0.0 - Sylvain de Ruijter 0.0 33-11 0-1
10 Martin Nagtegaal 0.0 - W. Maarschalkerweerd 0.0 35-14 0-1
11 Paul de Ron 0.0 - Pim Otte 0.0 15-36 0-1
12 Alejandro Acuña 0.0 - Louis Trautwein 0.0 37-16 0-1
13 Gijsbert de Bock 0.0 - Joop Lambert 0.0 17-38 1-0
14 Miguoël Admiraal 0.0 - Kristian Stam 0.0 39-18 0-1
15 Peter Ypma 0.0 - Wim Laurens Gravemaker 0.0 19-40 1-0
16 Paul Siero 0.0 - Margreet Ligtenberg 0.0 41-21 0-1
17 Aldo Hennink 0.0 - Tom Braakhuis 0.0 22-42 1-0

Bye (½ punt): 3 Rommert Bakker, 10 Orson Tieleman, 12 Ad Gorissen, 20 John Post, 26 Charles Hensen, 30 Bert Bergshoeff, 32 Mario de Myttenaere, 34 Carel Kuip

Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma