Kennemer Open - Paul Koks
Seizoen 2016-2017 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bye - 0.5
2 Bye - 0.5
3 Bye - 0.0
4 Bye - 0.0
5 Bye - 0.0
6 Edwin Mons zwart 1.0
7 Bye - 0.0
8 Bye - 0.0
9 Sophia Jonkman zwart 1.0

Seizoen 2014-2015 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Jan Willem van Thiel wit 1.0
2 Bye - 0.5
3 Hans Huson zwart 1.0
4 Bye - 0.5
5 Bye - 0.0
6 Bye - 0.0
7 Frank Sala zwart 0.5
8 Anita van B. van der Plaat wit 1.0
9 Hans Pot zwart 0.5

Seizoen 2013-2014 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bob de Wit zwart 1.0
2 Bye - 0.5
3 Bye - 0.5
4 Gilian Honkoop wit 1.0
5 Robert Balm zwart 0.0
6 Bye - 0.0
7 Bye - 0.0
8 Bye - 0.0
9 Bye - 0.0

Seizoen 2011-2012 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Karol Lesman wit 0.0
2 Bye - 0.5
3 Bye - 0.5
4 Bye - 0.0
5 Bye - 0.0
6 Bye - 0.0
7 Bye - 0.0
8 Robert Balm zwart 1.0
9 Bye - 0.0

Seizoen 2009-2010 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Aad Zandvliet wit 1.0
2 John Post zwart 0.5
3 Peter de Vries wit 1.0
4 Paul van Zon zwart 0.0
5 Bye - 0.5
6 Robin Engelberts wit 0.0
7 Bert Bergshoeff zwart 1.0
8 Bye - 0.0
9 Gerda Schiermeier wit 1.0

Resultaten in alle Kennemer Open edities
Editie Po Nr Byes Groep Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
0 0 0.0 0.0 0.00 0.0
0 0 0.0 0.0 0.00 0.0
0 0 0.0 0.0 0.00 0.0
0 0 0.0 0.0 0.00 0.0
0 0 0.0 0.0 0.00 0.0
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma