Kennemer Open - Anton Breevoort
Seizoen 2014-2015 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Lukas Mulder wit 0.0
2 André Clemens zwart 0.5
3 Martin Steinhart zwart 0.0
4 Reinier Jaquet wit 0.0
5 Hans Huson zwart 0.0
6 Theo Elstgeest wit 0.5
7 Martha van den Berg zwart 1.0
8 Peter van Harn wit 0.0
9 Bye - 0.0

Seizoen 2013-2014 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 PieterJan Mellegers wit 0.5
2 Jeroen Zweers zwart 0.0
3 Mark Hemelrijk zwart 0.0
4 Eva van Harten wit 1.0
5 Huub Elzerman zwart 0.5
6 Anton Kraaij wit 0.5
7 Bye - 0.5
8 Marcel Roelofs zwart 1.0
9 Mahesh Patil wit 0.0

Seizoen 2012-2013 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Tyro Bekedam zwart 0.5
2 Jan Zonneveld wit 0.0
3 Bye - 0.5
4 Mark Hemelrijk zwart 0.0
5 Roald Vos wit 1.0
6 Pim Abbestee zwart 0.5
7 Bye - 0.5
8 Bert-Jan Melchers wit 0.5
9 Jeroen Zweers zwart 1.0

Seizoen 2011-2012 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bye - 0.5
2 Bye - 0.5
3 Bye - 0.0
4 Hans Kuijper wit 1.0
5 Cheryl Looijer zwart 0.0
6 Robin Schutter wit 0.0
7 Edwyn Mesman wit 1.0
8 Bert-Jan Melchers zwart 0.0
9 Joop Veldhuijzen zwart 0.5

Resultaten in alle Kennemer Open edities
Editie Po Nr Byes Groep Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
2014-2015 64 58 9 2 2.0 35.5 6.00 9.0 1324 1358 1165 -1.61
2013-2014 34 52 7 2 4.0 39.5 14.25 18.5 1303 1403 1403 +0.89
2012-2013 23 42 3,7 2 4.5 38.5 17.75 18.5 1320 1424 1424 +0.94
2011-2012 28 49 1-3 2 3.5 39.0 16.00 18.0 1353 1456 1399 +0.32
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma