Kennemer Open - Pim Abbestee
Seizoen 2017-2018 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bye - 0.5
2 Dim Langman wit 0.0
3 Amelia Jonkman zwart 0.5
4 Richard Fritschy wit 1.0
5 Mark Honkoop zwart 0.0

Seizoen 2013-2014 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Edwin Mons wit 1.0
2 Henk Overmeer wit 0.5
3 Bye - 0.5
4 Bye - 0.5
5 Amy van Zutphen zwart 0.0
6 Bye - 0.0
7 Wim Hoffenaar zwart 1.0
8 Bye - 0.0
9 Bye - 0.0

Seizoen 2012-2013 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Wim Hoffenaar zwart 0.5
2 Bye - 0.5
3 Martin Steinhart wit 0.0
4 John Dessens zwart 0.5
5 Bye - 0.5
6 Anton Breevoort wit 0.5
7 Jeroen Zweers zwart 1.0
8 Bye - 0.0
9 Peter de Vries wit 0.5

Seizoen 2011-2012 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Simon Heijungs zwart 0.0
2 Roald Vos wit 1.0
3 John Dessens zwart 0.5
4 Guido Passage wit 0.0
5 Charles Hensen wit 0.0
6 Mark Hemelrijk zwart 1.0
7 Bert-Jan Melchers wit 0.5
8 Bye - 0.0
9 Martin Nagtegaal zwart 1.0

Seizoen 2003-2004 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bye - 0.5
2 Wim Vijvers zwart 0.0
3 Gerben van Duijkeren wit 0.0
4 Wout van Veen wit 0.0
5 Arie van Walraven zwart 0.0
6 René Lasschuit zwart 0.0
7 Bye - 0.5
8 Bye - 0.0
9 Bye - 0.0

Resultaten in alle Kennemer Open edities
Editie Po Nr Byes Groep Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
2017-2018 54 18 1 2 2.0 12.5 4.25 14.0 1567 1431 1344 -1.16
2013-2014 46 21 3-4,6,8-9 2 3.5 45.5 23.75 22.5 1516 1487 1582 +0.37
2012-2013 27 13 2,5,8 2 4.0 42.5 19.50 19.5 1521 1465 1465 -0.44
2011-2012 27 17 8 2 4.0 37.5 16.00 18.0 1554 1352 1416 -1.15
2003-2004 48 11 1,7-9 1 1.0 28.0 4.00 6.0 1841 1729 994 -3.25
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma