Kennemer Open - Herman Lemkes
Seizoen 2016-2017 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Gerard Werkhoven wit 0.0
2 Ton van Rooijen zwart 1.0
3 Rein Thierry wit 0.0
4 Martin Honkoop zwart 0.0
5 Harrie Boom wit 0.0
6 Frank Sala zwart 1.0
7 Jan Schol wit 0.0
8 Foppe Jan Montsma zwart 0.0
9 Bye - 0.0

Seizoen 2015-2016 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Jan Schol wit 0.0
2 Gerard Werkhoven zwart 0.0
3 Mahesh Patil zwart 0.5
4 René Nooteboom wit 1.0
5 Harry Peters zwart 0.5
6 Harrie Boom wit 0.0
7 Wouter Tieleman zwart 1.0
8 Ton van Rooijen wit 0.0
9 Ernst von Kreijfelt wit 1.0

Seizoen 2014-2015 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Nico Koning wit 1.0
2 Jouke van Gosliga zwart 0.0
3 Bye - 0.5
4 Martin Rekelhof zwart 0.5
5 Frank Beverdam wit 0.5
6 Boudewijn Eysvogel wit 0.0
7 Jan van Dorsselaer zwart 0.5
8 Cok Ippel wit 0.0
9 Bye - 0.0

Resultaten in alle Kennemer Open edities
Editie Po Nr Byes Groep Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
2016-2017 47 48 9 1 2.0 32.5 6.75 12.0 1629 1723 1530 -1.01
2015-2016 28 36 1 4.0 36.5 13.50 16.0 1667 1689 1646 -0.26
2014-2015 42 51 3,9 1 3.0 37.0 12.50 19.5 1626 1766 1664 +0.28
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma