Kennemer Open - 2019-2020

Deze competitie is ivm het Corona virus niet uitgespeeld. De eindstanden hieronder zijn gebaseerd op de resultaten van de eerste 6 rondes en hebben daarom niet tot kampioenen geleid.

Eindklassement groep 1
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 1 Marvin Dekker 5.0 21.5 17.25 34.5 1933 1712 1985 +0.37
2 2 Dennis Flohr 4-5 4.5 22.0 15.00 31.5 1846 1727 2063 +0.91
3 4 Ton van Rooijen 1-2 4.5 21.5 15.50 27.0 1810 1638 1974 +0.60
4 17 Michiel Terwee 2,6 4.0 21.5 13.50 27.0 1654 1732 1925 +1.38
5 5 Jan Schol 4.0 19.5 10.50 26.0 1806 1700 1825 +0.17
6 9 Johan Plooijer 3,6 4.0 19.0 12.00 25.5 1740 1604 1797 +0.27
7 3 Mark Honkoop 4.0 18.5 11.50 24.5 1838 1628 1753 -0.60
8 21 Niels Engelen 2 3.5 22.0 10.75 25.0 1633 1800 1872 +1.55
9 32 Ad Gorissen 1,3-4 3.5 19.5 10.25 23.0 1533 1699 1824 +1.16
10 29 Hans Spanjersberg 5 3.5 18.5 10.25 23.5 1593 1687 1759 +1.10
11 15 Werner Fritz 3.5 18.5 8.75 23.5 1697 1708 1765 +0.57
12 27 Peter Elisen 3.5 18.0 9.50 22.5 1599 1714 1771 +1.41
13 31 Hans van de Pol 3.0 21.0 8.75 22.0 1580 1730 1730 +1.16
14 26 Sara Martinez 2,6 3.0 20.5 9.75 21.5 1601 1699 1699 +0.51
15 14 Himmet Obut 5 3.0 19.0 7.75 18.0 1703 1692 1692 -0.08
16 20 Stella Honkoop 3.0 18.0 6.75 18.0 1634 1701 1701 +0.51
17 6 Foppe Jan Montsma 1,3 3.0 17.5 7.50 20.5 1785 1702 1702 -0.43
18 13 Sylvain de Ruijter 2,4-6 3.0 17.0 8.00 18.5 1712 1608 1608 -0.28
19 16 Jan van Dorsselaer 5-6 2.5 18.5 6.75 17.0 1684 1678 1591 -0.52
20 11 Jeannot Tuijnman 2,5 2.5 17.5 8.25 18.0 1725 1616 1616 -0.58
21 10 Joost Jansen 1-4,6 2.5 16.0 6.25 17.0 1733 1633 898 -0.64
22 12 Fred van Randen 1,5 2.5 15.0 6.00 16.5 1718 1685 1598 -0.69
23 28 Harrie Boom 2.0 18.0 4.50 14.5 1596 1696 1571 -0.19
24 7 Maarten Mellegers 4,6 2.0 17.0 4.50 14.0 1759 1729 1536 -1.17
25 24 Martin Rekelhof 3,6 2.0 16.5 4.00 11.5 1617 1670 1477 -0.71
26 22 Bas van Delft 2.0 16.5 3.75 11.5 1632 1663 1538 -0.75
27 19 Ed Eveleens 2.0 16.0 3.25 10.0 1637 1710 1585 -0.48
28 8 Mahesh Patil 1,4,6 2.0 15.0 5.75 12.5 1747 1692 1567 -0.72
29 25 Anneke Schol-Grin 4 2.0 14.5 4.00 12.0 1614 1654 1505 -0.74
30 30 Remco ten Hagen 1.5 15.5 3.25 10.0 1588 1663 1470 -0.90
31 18 Ivo Andringa 1.5 12.5 2.75 8.0 1652 1608 1415 -1.87
32 23 Ivan Ponomarev 2-6 1.0 14.5 6.25 7.5 1625 1759 1024 -0.32

Eindklassement groep 2
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 3 Richard Breurkes 1 5.0 23.0 19.25 30.5 1609 1421 1796 +0.91
2 14 Frank Sala 5.0 23.0 18.50 34.0 1520 1524 1797 +2.07
3 8 Bram van der Vegt 4.5 24.5 17.00 32.0 1569 1506 1699 +0.99
4 30 Mats de Jong 2,4 4.5 21.5 14.50 30.0 1467 1379 1769 +1.40
5 1 Cok Ippel 4.5 21.0 14.00 29.0 1627 1483 1676 +0.34
6 4 Rolinde den Heijer 1 4.5 18.0 13.00 27.0 1600 1429 1669 +0.45
7 52 Dim Langman 4.0 21.0 13.25 27.5 1332 1513 1638 +2.35
8 17 Joop Gijsbers 4.0 21.0 13.00 25.0 1515 1418 1543 +0.24
9 13 Jurriaan Boeren 2-3 4.0 20.0 12.50 26.0 1522 1490 1683 +0.84
10 23 Jan Willem van Thiel 3 4.0 19.0 10.75 24.5 1488 1398 1547 +0.43
11 7 Jan van den Bergh 4.0 19.0 9.50 27.0 1574 1438 1563 -0.06
12 9 Ton van Kempen 6 4.0 18.5 11.50 26.0 1544 1421 1570 +0.19
13 28 Kees Jongsma 4.0 18.5 9.50 27.0 1475 1494 1619 +1.21
14 6 Rommert Bakker 1 3.5 22.0 11.25 25.5 1575 1491 1563 -0.08
15 41 Tom Smit 3.5 20.5 10.25 24.0 1394 1512 1569 +1.44
16 11 Ad Gorissen 2-6 3.5 19.0 10.25 24.0 1533 1361 2096 +0.27
17 20 Richard Fritschy 3.5 18.5 9.50 23.5 1495 1437 1437 -0.38
18 56 Anton Kraaij 6 3.5 18.0 9.25 21.5 1307 1418 1490 +1.23
19 5 Quint de Jong 2-3,6 3.5 18.0 8.00 23.0 1576 1413 1413 -0.64
20 40 Gerrit Peereboom 3.5 15.0 6.75 20.0 1400 1422 1479 +0.67
21 37 Jan Zonneveld 3.5 14.0 7.50 19.5 1435 1406 1463 +0.25
22 2 Antoon van Aken 2 3.0 21.5 10.25 21.5 1610 1441 1441 -1.05
23 15 Klaas Been 3.0 21.0 9.00 21.5 1520 1476 1476 -0.28
24 19 Martin Steinhart 2,4,6 3.0 20.5 10.25 21.0 1499 1431 1556 +0.23
25 10 Bert Gerritsma 3.0 20.5 8.00 22.0 1542 1429 1429 -0.84
26 18 Danny Lindhout 2,5-6 3.0 19.5 11.00 22.0 1500 1441 1566 +0.27
27 22 Wim Peters 1-2,5 3.0 19.0 8.75 19.5 1490 1416 1541 +0.22
28 24 Joop Veldhuijzen 1,4 3.0 18.5 8.00 20.5 1484 1402 1402 -0.44
29 36 Bert Bergshoeff 1-6 3.0 18.0 9.00 19.5 1445 - - -
30 43 Henk Roosink 1-6 3.0 18.0 9.00 19.5 1385 - - -
31 12 Kees Schrijvers 3-5 3.0 18.0 8.75 19.5 1528 1372 1497 -0.12
32 49 Theo Elstgeest 3.0 16.5 8.25 18.0 1336 1498 1498 +1.25
33 29 Bert Dreef 1,6 3.0 16.5 7.50 18.5 1471 1354 1354 -0.58
34 55 Edwin Mons 4 3.0 16.0 7.50 17.5 1311 1437 1437 +0.84
35 31 Piet Kerssens 1 3.0 16.0 6.75 17.0 1466 1411 1411 -0.37
36 16 Cian O'Mahony 2-6 2.5 19.5 10.75 19.5 1517 1333 2068 +0.26
37 60 Jack Schoonenwolf 3,6 2.5 19.5 8.00 18.5 1216 1480 1382 +0.68
38 64 Willem de Ruig 1-2 2.5 19.5 7.50 18.5 1331 1446 1359 +0.10
39 39 Willem Giesesteijn 2.5 19.0 5.75 17.5 1420 1452 1395 -0.25
40 26 Jan van Willigen 2,5 2.5 18.5 6.00 19.0 1480 1455 1368 -0.61
41 63 Varun Goel 4-6 2.5 18.0 8.50 18.5 - 1488 1488 -
42 33 Karol Lesman 1-2,4-5 2.5 17.5 7.00 15.5 1461 1396 1396 -0.13
43 35 Ger Dekker 2-3 2.5 17.0 6.25 15.0 1445 1433 1346 -0.57
44 45 Raymond Altman 1 2.5 17.0 6.00 16.0 1364 1452 1380 +0.10
45 25 Amelia Jonkman 2.5 15.5 5.50 16.0 1482 1398 1341 -1.17
46 34 Hans Huson 3 2.5 15.5 4.75 15.5 1449 1438 1438 -0.06
47 53 Rob van Haaften 2.5 13.0 3.75 13.0 1320 1286 1240 -0.61
48 27 Martijn de Ree 1-3,5-6 2.0 19.5 10.75 14.5 1476 1334 2069 +0.31
49 54 Willy Au 2,5-6 2.0 17.5 7.00 13.0 1319 1468 1343 +0.10
50 32 Robert Balm 2,4-6 2.0 17.0 8.50 14.0 1461 1268 1268 -0.49
51 21 Hans Pot 2.0 17.0 5.25 13.5 1494 1380 1255 -1.89
52 50 Jim Meij 2.0 17.0 2.00 12.0 1334 1328 1216 -0.87
53 38 Martin Steunebrink 2 2.0 16.0 4.75 13.0 1429 1471 1322 -0.71
54 44 Nora Yeh 1,4 2.0 15.5 4.00 12.0 1376 1399 1206 -0.89
55 51 Gerda Schiermeier 4-5 2.0 15.0 4.50 11.0 1333 1414 1221 -0.57
56 48 Gerard Draaisma 2.0 15.0 2.50 12.5 1354 1336 1227 -0.95
57 42 Jelle Bottema 4 2.0 14.5 3.00 13.0 1390 1411 1262 -0.83
58 57 Karel van Hattum 3-4 2.0 14.0 2.50 10.5 1286 1319 1135 -0.71
59 58 Willem Spaan 1.5 19.5 3.50 12.5 1251 1493 1300 +0.25
60 46 Marius Meesters 3 1.5 15.0 2.25 11.5 1361 1417 1177 -1.12
61 47 John Post 2,6 1.5 14.5 3.25 9.0 1355 1436 1114 -1.07
62 59 Roald Vos 4 1.5 13.5 1.75 10.0 1250 1379 1139 -0.68
63 61 Sophia Jonkman 1.0 16.0 2.50 6.0 1165 1395 1122 -0.32
64 62 Albert de Wit 4 0.5 13.5 0.25 3.0 903 1352 518 -0.55

Uitslagen 9e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart

Uitslagen 9e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart

Uitslagen 8e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart

Uitslagen 8e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart

Uitslagen 7e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart

Uitslagen 7e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart

Uitslagen 6e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Marvin Dekker 4.5 - Dennis Flohr 4.0 1-2 ½-½
2 Ton van Rooijen 3.5 - Niels Engelen 3.5 4-21 1-0
3 Mark Honkoop 3.5 - Peter Elisen 3.0 3-27 ½-½
4 Jan Schol 3.0 - Foppe Jan Montsma 3.0 5-6 1-0
5 Werner Fritz 3.0 - Hans Spanjersberg 3.0 15-29 ½-½
6 Hans van de Pol 2.5 - Stella Honkoop 2.5 31-20 ½-½
7 Ad Gorissen 2.5 - Jeannot Tuijnman 2.5 32-11 1-0
8 Himmet Obut 2.0 - Harrie Boom 2.0 14-28 1-0
9 Fred van Randen 2.0 - Bas van Delft 1.5 12-22 ½-½
10 Anneke Schol-Grin 1.5 - Ivo Andringa 1.0 25-18 ½-½
11 Ed Eveleens 1.0 - Remco ten Hagen 1.5 19-30 1-0

Bye (½ punt): 13 Sylvain de Ruijter, 10 Joost Jansen, 24 Martin Rekelhof, 7 Maarten Mellegers, 16 Jan van Dorsselaer, 17 Michiel Terwee, 26 Sara Martinez, 9 Johan Plooijer

Bye (0 punten): 8 Mahesh Patil, 23 Ivan Ponomarev

Uitslagen 6e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Mats de Jong 4.0 - Frank Sala 4.5 30-14 ½-½
2 Richard Breurkes 4.0 - Bram van der Vegt 4.5 3-8 1-0
3 Joop Gijsbers 3.5 - Cok Ippel 4.0 17-1 ½-½
4 Rolinde den Heijer 3.5 - Tom Smit 3.5 4-41 1-0
5 Jan Willem van Thiel 3.0 - Rommert Bakker 3.5 23-6 1-0
6 Joop Veldhuijzen 3.0 - Dim Langman 3.0 24-52 0-1
7 Jan van den Bergh 3.0 - Klaas Been 3.0 7-15 1-0
8 Jurriaan Boeren 3.0 - Bert Gerritsma 3.0 13-10 1-0
9 Kees Jongsma 3.0 - Amelia Jonkman 2.5 28-25 1-0
10 Theo Elstgeest 2.5 - Antoon van Aken 2.5 49-2 ½-½
11 Gerrit Peereboom 2.5 - Jan van Willigen 2.5 40-26 1-0
12 Willem de Ruig 2.5 - Jan Zonneveld 2.5 64-37 0-1
13 Willem Giesesteijn 2.5 - Richard Fritschy 2.5 39-20 0-1
14 Hans Pot 2.0 - Piet Kerssens 2.0 21-31 0-1
15 Ger Dekker 2.0 - Raymond Altman 2.0 35-45 ½-½
16 Kees Schrijvers 2.0 - Martin Steunebrink 2.0 12-38 1-0
17 Jim Meij 2.0 - Edwin Mons 2.0 50-55 0-1
18 Wim Peters 2.0 - Roald Vos 1.5 22-59 1-0
19 Rob van Haaften 1.5 - Willem Spaan 1.5 53-58 1-0
20 Marius Meesters 1.5 - Hans Huson 1.5 46-34 0-1
21 Nora Yeh 1.5 - Jelle Bottema 1.5 44-42 ½-½
22 Gerda Schiermeier 1.5 - Gerard Draaisma 1.5 51-48 ½-½
23 Sophia Jonkman 1.0 - Karol Lesman 1.5 61-33 0-1
24 Karel van Hattum 1.0 - Albert de Wit 0.5 57-62 1-0

Bye (1 punt): 5 Quint de Jong

Bye (½ punt): 11 Ad Gorissen, 43 Henk Roosink, 47 John Post, 36 Bert Bergshoeff, 56 Anton Kraaij, 9 Ton van Kempen, 29 Bert Dreef, 60 Jack Schoonenwolf

Bye (0 punten): 32 Robert Balm, 19 Martin Steinhart, 18 Danny Lindhout, 27 Martijn de Ree, 16 Cian O'Mahony, 54 Willy Au, 63 Varun Goel

Uitslagen 5e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Michiel Terwee 3.0 - Marvin Dekker 4.0 17-1 ½-½
2 Joost Jansen 2.0 - Niels Engelen 2.5 10-21 0-1
3 Sara Martinez 2.5 - Mark Honkoop 2.5 26-3 0-1
4 Foppe Jan Montsma 2.5 - Werner Fritz 2.5 6-15 ½-½
5 Hans van de Pol 2.5 - Ton van Rooijen 2.5 31-4 0-1
6 Johan Plooijer 2.5 - Ad Gorissen 2.5 9-32 1-0
7 Harrie Boom 2.0 - Jan Schol 2.0 28-5 0-1
8 Martin Rekelhof 1.5 - Peter Elisen 2.0 24-27 0-1
9 Stella Honkoop 1.5 - Bas van Delft 1.5 20-22 1-0
10 Mahesh Patil 1.0 - Maarten Mellegers 1.5 8-7 1-0
11 Anneke Schol-Grin 1.0 - Remco ten Hagen 1.0 25-30 ½-½
12 Ivo Andringa 0.5 - Ed Eveleens 0.5 18-19 ½-½

Bye (½ punt): 29 Hans Spanjersberg, 13 Sylvain de Ruijter, 16 Jan van Dorsselaer, 2 Dennis Flohr, 12 Fred van Randen, 14 Himmet Obut

Bye (0 punten): 11 Jeannot Tuijnman, 23 Ivan Ponomarev

Uitslagen 5e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Frank Sala 3.5 - Rommert Bakker 3.5 14-6 1-0
2 Bert Gerritsma 3.0 - Bram van der Vegt 3.5 10-8 0-1
3 Dim Langman 3.0 - Richard Breurkes 3.0 52-3 0-1
4 Cok Ippel 3.0 - Kees Jongsma 3.0 1-28 1-0
5 Mats de Jong 3.0 - Jan van den Bergh 3.0 30-7 1-0
6 Antoon van Aken 2.5 - Rolinde den Heijer 2.5 2-4 0-1
7 Tom Smit 2.5 - Willem Giesesteijn 2.5 41-39 1-0
8 Richard Fritschy 2.5 - Joop Gijsbers 2.5 20-17 0-1
9 Ton van Kempen 2.5 - Willem de Ruig 2.5 9-64 1-0
10 Klaas Been 2.5 - Jurriaan Boeren 2.5 15-13 ½-½
11 Anton Kraaij 2.0 - Jack Schoonenwolf 2.0 56-60 1-0
12 Quint de Jong 2.0 - Theo Elstgeest 2.0 5-49 ½-½
13 Martin Steinhart 2.0 - Raymond Altman 2.0 19-45 1-0
14 Jelle Bottema 1.5 - Joop Veldhuijzen 2.0 42-24 0-1
15 Willem Spaan 1.5 - Jan Willem van Thiel 2.0 58-23 0-1
16 Jan Zonneveld 1.5 - Marius Meesters 1.5 37-46 1-0
17 Roald Vos 1.5 - Gerrit Peereboom 1.5 59-40 0-1
18 Hans Huson 1.5 - Amelia Jonkman 1.5 34-25 0-1
19 Edwin Mons 1.5 - Ger Dekker 1.5 55-35 ½-½
20 Martin Steunebrink 1.5 - Hans Pot 1.5 38-21 ½-½
21 Bert Dreef 1.5 - Sophia Jonkman 1.0 29-61 1-0
22 Piet Kerssens 1.0 - Karel van Hattum 1.0 31-57 1-0
23 John Post 1.0 - Jim Meij 1.0 47-50 0-1
24 Gerard Draaisma 1.0 - Nora Yeh 1.0 48-44 ½-½
25 Albert de Wit 0.5 - Rob van Haaften 0.5 62-53 0-1

Bye (½ punt): 11 Ad Gorissen, 43 Henk Roosink, 36 Bert Bergshoeff, 26 Jan van Willigen, 51 Gerda Schiermeier, 18 Danny Lindhout, 54 Willy Au, 63 Varun Goel

Bye (0 punten): 32 Robert Balm, 33 Karol Lesman, 22 Wim Peters, 12 Kees Schrijvers, 27 Martijn de Ree, 16 Cian O'Mahony

Uitslagen 4e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Niels Engelen 2.5 - Marvin Dekker 3.0 21-1 0-1
2 Hans Spanjersberg 2.0 - Sara Martinez 2.0 29-26 ½-½
3 Werner Fritz 2.0 - Hans van de Pol 2.0 15-31 ½-½
4 Jan Schol 2.0 - Michiel Terwee 2.0 5-17 0-1
5 Peter Elisen 1.5 - Harrie Boom 1.5 27-28 ½-½
6 Mark Honkoop 1.5 - Himmet Obut 1.5 3-14 1-0
7 Jan van Dorsselaer 1.5 - Johan Plooijer 1.5 16-9 0-1
8 Ton van Rooijen 1.5 - Stella Honkoop 1.5 4-20 1-0
9 Jeannot Tuijnman 1.5 - Fred van Randen 1.5 11-12 1-0
10 Remco ten Hagen 1.0 - Foppe Jan Montsma 1.5 30-6 0-1
11 Ed Eveleens 0.5 - Martin Rekelhof 0.5 19-24 0-1
12 Bas van Delft 0.5 - Ivo Andringa 0.5 22-18 1-0

Bye (½ punt): 32 Ad Gorissen, 13 Sylvain de Ruijter, 10 Joost Jansen, 25 Anneke Schol-Grin, 7 Maarten Mellegers, 8 Mahesh Patil, 2 Dennis Flohr

Bye (0 punten): 23 Ivan Ponomarev

Uitslagen 4e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Bram van der Vegt 3.0 - Frank Sala 3.0 8-14 ½-½
2 Rommert Bakker 2.5 - Richard Fritschy 2.5 6-20 1-0
3 Willem de Ruig 2.0 - Dim Langman 2.5 64-52 ½-½
4 Jack Schoonenwolf 2.0 - Bert Gerritsma 2.0 60-10 0-1
5 Danny Lindhout 2.0 - Antoon van Aken 2.0 18-2 ½-½
6 Richard Breurkes 2.0 - Wim Peters 2.0 3-22 1-0
7 Kees Jongsma 2.0 - Quint de Jong 2.0 28-5 1-0
8 Jurriaan Boeren 2.0 - Ton van Kempen 2.0 13-9 ½-½
9 Jan van Willigen 2.0 - Cok Ippel 2.0 26-1 0-1
10 Joop Gijsbers 2.0 - Tom Smit 2.0 17-41 ½-½
11 Jan van den Bergh 2.0 - Hans Huson 1.5 7-34 1-0
12 Amelia Jonkman 1.5 - Klaas Been 1.5 25-15 0-1
13 Anton Kraaij 1.5 - Jan Willem van Thiel 1.5 56-23 ½-½
14 Rolinde den Heijer 1.5 - Willem Spaan 1.5 4-58 1-0
15 Marius Meesters 1.5 - Willem Giesesteijn 1.5 46-39 0-1
16 Hans Pot 1.0 - Jan Zonneveld 1.0 21-37 ½-½
17 Martijn de Ree 1.0 - Jim Meij 1.0 27-50 1-0
18 Willy Au 1.0 - Bert Dreef 1.0 54-29 ½-½
19 Theo Elstgeest 1.0 - Piet Kerssens 1.0 49-31 1-0
20 Raymond Altman 1.0 - Gerard Draaisma 1.0 45-48 1-0
21 Ger Dekker 1.0 - Martin Steunebrink 1.0 35-38 ½-½
22 Gerrit Peereboom 1.0 - John Post 0.5 40-47 ½-½
23 Rob van Haaften 0.5 - Sophia Jonkman 0.0 53-61 0-1

Bye (½ punt): 11 Ad Gorissen, 43 Henk Roosink, 32 Robert Balm, 36 Bert Bergshoeff, 51 Gerda Schiermeier, 24 Joop Veldhuijzen, 55 Edwin Mons, 33 Karol Lesman, 19 Martin Steinhart, 59 Roald Vos, 42 Jelle Bottema, 12 Kees Schrijvers, 57 Karel van Hattum, 62 Albert de Wit, 30 Mats de Jong, 16 Cian O'Mahony, 63 Varun Goel, 44 Nora Yeh

Uitslagen 3e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Marvin Dekker 2.0 - Jan Schol 2.0 1-5 1-0
2 Hans van de Pol 2.0 - Dennis Flohr 2.0 31-2 0-1
3 Niels Engelen 1.5 - Jan van Dorsselaer 1.5 21-16 1-0
4 Michiel Terwee 1.5 - Sara Martinez 1.5 17-26 ½-½
5 Hans Spanjersberg 1.5 - Mark Honkoop 1.0 29-3 ½-½
6 Himmet Obut 1.0 - Ton van Rooijen 1.0 14-4 ½-½
7 Maarten Mellegers 1.0 - Werner Fritz 1.0 7-15 0-1
8 Peter Elisen 1.0 - Jeannot Tuijnman 1.0 27-11 ½-½
9 Fred van Randen 1.0 - Harrie Boom 1.0 12-28 ½-½
10 Stella Honkoop 0.5 - Mahesh Patil 0.5 20-8 1-0
11 Sylvain de Ruijter 0.5 - Anneke Schol-Grin 0.5 13-25 1-0
12 Ivo Andringa 0.0 - Remco ten Hagen 0.5 18-30 ½-½
13 Bas van Delft 0.0 - Ed Eveleens 0.0 22-19 ½-½

Bye (½ punt): 32 Ad Gorissen, 10 Joost Jansen, 24 Martin Rekelhof, 6 Foppe Jan Montsma, 9 Johan Plooijer, 23 Ivan Ponomarev

Uitslagen 3e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Frank Sala 2.0 - Jan van den Bergh 2.0 14-7 1-0
2 Bram van der Vegt 2.0 - Kees Jongsma 2.0 8-28 1-0
3 Antoon van Aken 1.5 - Dim Langman 2.0 2-52 ½-½
4 Joop Veldhuijzen 1.5 - Rommert Bakker 1.5 24-6 0-1
5 Ton van Kempen 1.5 - Jan van Willigen 1.5 9-26 ½-½
6 Klaas Been 1.5 - Mats de Jong 1.5 15-30 0-1
7 Tom Smit 1.5 - Danny Lindhout 1.5 41-18 ½-½
8 Richard Fritschy 1.5 - Varun Goel 1.5 20-63 1-0
9 Martin Steinhart 1.5 - Richard Breurkes 1.0 19-3 0-1
10 Cok Ippel 1.0 - Karol Lesman 1.0 1-33 1-0
11 Willem Giesesteijn 1.0 - Rolinde den Heijer 1.0 39-4 ½-½
12 Bert Gerritsma 1.0 - Gerrit Peereboom 1.0 10-40 1-0
13 Gerard Draaisma 1.0 - Joop Gijsbers 1.0 48-17 0-1
14 Wim Peters 1.0 - Jelle Bottema 1.0 22-42 1-0
15 Bert Dreef 1.0 - Willem de Ruig 1.0 29-64 0-1
16 Willem Spaan 1.0 - Hans Pot 0.5 58-21 ½-½
17 John Post 0.5 - Amelia Jonkman 0.5 47-25 0-1
18 Piet Kerssens 0.5 - Raymond Altman 0.5 31-45 ½-½
19 Robert Balm 0.5 - Rob van Haaften 0.5 32-53 1-0
20 Jan Zonneveld 0.5 - Willy Au 0.5 37-54 ½-½
21 Martin Steunebrink 0.5 - Edwin Mons 0.5 38-55 ½-½
22 Nora Yeh 0.5 - Anton Kraaij 0.5 44-56 0-1
23 Theo Elstgeest 0.5 - Gerda Schiermeier 0.0 49-51 ½-½
24 Jim Meij 0.0 - Albert de Wit 0.0 50-62 1-0
25 Sophia Jonkman 0.0 - Roald Vos 0.0 61-59 0-1

Bye (½ punt): 35 Ger Dekker, 11 Ad Gorissen, 43 Henk Roosink, 34 Hans Huson, 36 Bert Bergshoeff, 12 Kees Schrijvers, 46 Marius Meesters, 23 Jan Willem van Thiel, 57 Karel van Hattum, 13 Jurriaan Boeren, 5 Quint de Jong, 60 Jack Schoonenwolf, 16 Cian O'Mahony

Bye (0 punten): 27 Martijn de Ree

Uitslagen 2e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Werner Fritz 1.0 - Marvin Dekker 1.0 15-1 0-1
2 Dennis Flohr 1.0 - Maarten Mellegers 1.0 2-7 1-0
3 Jan Schol 1.0 - Peter Elisen 1.0 5-27 1-0
4 Johan Plooijer 1.0 - Hans van de Pol 1.0 9-31 0-1
5 Foppe Jan Montsma 0.5 - Fred van Randen 0.5 6-12 ½-½
6 Mahesh Patil 0.5 - Jan van Dorsselaer 0.5 8-16 0-1
7 Anneke Schol-Grin 0.5 - Hans Spanjersberg 0.5 25-29 0-1
8 Ad Gorissen 0.5 - Bas van Delft 0.0 32-22 1-0
9 Ed Eveleens 0.0 - Mark Honkoop 0.0 19-3 0-1
10 Martin Rekelhof 0.0 - Himmet Obut 0.0 24-14 0-1
11 Harrie Boom 0.0 - Ivo Andringa 0.0 28-18 1-0
12 Remco ten Hagen 0.0 - Stella Honkoop 0.0 30-20 ½-½

Bye (½ punt): 13 Sylvain de Ruijter, 21 Niels Engelen, 10 Joost Jansen, 4 Ton van Rooijen, 17 Michiel Terwee, 26 Sara Martinez, 11 Jeannot Tuijnman, 23 Ivan Ponomarev

Uitslagen 2e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Frank Sala 1.0 - Cok Ippel 1.0 14-1 1-0
2 Jan van den Bergh 1.0 - Willem Spaan 1.0 7-58 1-0
3 Jan Willem van Thiel 1.0 - Bram van der Vegt 1.0 23-8 0-1
4 Kees Jongsma 1.0 - Bert Gerritsma 1.0 28-10 1-0
5 Dim Langman 1.0 - Kees Schrijvers 1.0 52-12 1-0
6 Varun Goel 1.0 - Klaas Been 1.0 63-15 ½-½
7 Richard Breurkes 0.5 - Jack Schoonenwolf 1.0 3-60 ½-½
8 Rolinde den Heijer 0.5 - Bert Dreef 0.5 4-29 ½-½
9 Rommert Bakker 0.5 - Piet Kerssens 0.5 6-31 1-0
10 Ton van Kempen 0.5 - Nora Yeh 0.5 9-44 1-0
11 Raymond Altman 0.5 - Richard Fritschy 0.5 45-20 0-1
12 Hans Pot 0.5 - Tom Smit 0.5 21-41 0-1
13 Edwin Mons 0.5 - Joop Veldhuijzen 0.5 55-24 0-1
14 Joop Gijsbers 0.0 - Anton Kraaij 0.5 17-56 1-0
15 Amelia Jonkman 0.0 - Theo Elstgeest 0.0 25-49 ½-½
16 Gerda Schiermeier 0.0 - Hans Huson 0.0 51-34 0-1
17 Rob van Haaften 0.0 - Jan Zonneveld 0.0 53-37 ½-½
18 Karel van Hattum 0.0 - Willem Giesesteijn 0.0 57-39 0-1
19 Gerrit Peereboom 0.0 - Jim Meij 0.0 40-50 1-0
20 Jelle Bottema 0.0 - Sophia Jonkman 0.0 42-61 1-0
21 Roald Vos 0.0 - Marius Meesters 0.0 59-46 0-1
22 Albert de Wit 0.0 - Gerard Draaisma 0.0 62-48 0-1

Bye (½ punt): 35 Ger Dekker, 11 Ad Gorissen, 64 Willem de Ruig, 43 Henk Roosink, 32 Robert Balm, 47 John Post, 36 Bert Bergshoeff, 26 Jan van Willigen, 38 Martin Steunebrink, 33 Karol Lesman, 19 Martin Steinhart, 22 Wim Peters, 18 Danny Lindhout, 13 Jurriaan Boeren, 2 Antoon van Aken, 30 Mats de Jong, 5 Quint de Jong, 27 Martijn de Ree, 16 Cian O'Mahony, 54 Willy Au

Uitslagen 1e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Marvin Dekker 0.0 - Ed Eveleens 0.0 1-19 1-0
2 Stella Honkoop 0.0 - Dennis Flohr 0.0 20-2 0-1
3 Mark Honkoop 0.0 - Niels Engelen 0.0 3-21 0-1
4 Bas van Delft 0.0 - Jan Schol 0.0 22-5 0-1
5 Maarten Mellegers 0.0 - Ivan Ponomarev 0.0 7-23 1-0
6 Martin Rekelhof 0.0 - Johan Plooijer 0.0 24-9 0-1
7 Jeannot Tuijnman 0.0 - Anneke Schol-Grin 0.0 11-25 ½-½
8 Sara Martinez 0.0 - Sylvain de Ruijter 0.0 26-13 1-0
9 Himmet Obut 0.0 - Peter Elisen 0.0 14-27 0-1
10 Harrie Boom 0.0 - Werner Fritz 0.0 28-15 0-1
11 Jan van Dorsselaer 0.0 - Hans Spanjersberg 0.0 16-29 ½-½
12 Remco ten Hagen 0.0 - Michiel Terwee 0.0 30-17 0-1
13 Ivo Andringa 0.0 - Hans van de Pol 0.0 18-31 0-1

Bye (½ punt): 32 Ad Gorissen, 10 Joost Jansen, 4 Ton van Rooijen, 6 Foppe Jan Montsma, 8 Mahesh Patil, 12 Fred van Randen

Uitslagen 1e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Cok Ippel 0.0 - Ger Dekker 0.0 1-35 1-0
2 Jan Zonneveld 0.0 - Antoon van Aken 0.0 37-2 0-1
3 Quint de Jong 0.0 - Martin Steunebrink 0.0 5-38 1-0
4 Willem Giesesteijn 0.0 - Jan van den Bergh 0.0 39-7 0-1
5 Bram van der Vegt 0.0 - Gerrit Peereboom 0.0 8-40 1-0
6 Tom Smit 0.0 - Ton van Kempen 0.0 41-9 ½-½
7 Bert Gerritsma 0.0 - Jelle Bottema 0.0 10-42 1-0
8 Marius Meesters 0.0 - Ad Gorissen 0.0 46-11 0-1
9 Kees Schrijvers 0.0 - John Post 0.0 12-47 1-0
10 Gerard Draaisma 0.0 - Jurriaan Boeren 0.0 48-13 0-1
11 Klaas Been 0.0 - Theo Elstgeest 0.0 15-49 1-0
12 Jim Meij 0.0 - Frank Sala 0.0 50-14 0-1
13 Cian O'Mahony 0.0 - Gerda Schiermeier 0.0 16-51 1-0
14 Dim Langman 0.0 - Joop Gijsbers 0.0 52-17 1-0
15 Danny Lindhout 0.0 - Rob van Haaften 0.0 18-53 1-0
16 Willy Au 0.0 - Martin Steinhart 0.0 54-19 0-1
17 Richard Fritschy 0.0 - Edwin Mons 0.0 20-55 ½-½
18 Anton Kraaij 0.0 - Hans Pot 0.0 56-21 ½-½
19 Jan Willem van Thiel 0.0 - Karel van Hattum 0.0 23-57 1-0
20 Willem Spaan 0.0 - Amelia Jonkman 0.0 58-25 1-0
21 Jan van Willigen 0.0 - Roald Vos 0.0 26-59 1-0
22 Sophia Jonkman 0.0 - Kees Jongsma 0.0 61-28 0-1
23 Mats de Jong 0.0 - Albert de Wit 0.0 30-62 1-0
24 Jack Schoonenwolf 0.0 - Robert Balm 0.0 60-32 1-0
25 Hans Huson 0.0 - Varun Goel 0.0 34-63 0-1

Bye (½ punt): 64 Willem de Ruig, 43 Henk Roosink, 6 Rommert Bakker, 36 Bert Bergshoeff, 24 Joop Veldhuijzen, 33 Karol Lesman, 22 Wim Peters, 3 Richard Breurkes, 31 Piet Kerssens, 45 Raymond Altman, 4 Rolinde den Heijer, 29 Bert Dreef, 27 Martijn de Ree, 44 Nora Yeh

Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2019-2020 : n.v.t.
2018-2019 : Martin Honkoop
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2019-2020 : n.v.t.
2018-2019 : Johan Metz
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma