Kennemer Open - Groep 2
Uitslagen 3e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Frank Sala 2.0 - Jan van den Bergh 2.0 14-7 1-0
2 Bram van der Vegt 2.0 - Kees Jongsma 2.0 8-28 1-0
3 Antoon van Aken 1.5 - Dim Langman 2.0 2-52 ½-½
4 Joop Veldhuijzen 1.5 - Rommert Bakker 1.5 24-6 0-1
5 Ton van Kempen 1.5 - Jan van Willigen 1.5 9-26 ½-½
6 Klaas Been 1.5 - Mats de Jong 1.5 15-30 0-1
7 Tom Smit 1.5 - Danny Lindhout 1.5 41-18 ½-½
8 Richard Fritschy 1.5 - Varun Goel 1.5 20-63 1-0
9 Martin Steinhart 1.5 - Richard Breurkes 1.0 19-3 0-1
10 Cok Ippel 1.0 - Karol Lesman 1.0 1-33 1-0
11 Willem Giesesteijn 1.0 - Rolinde den Heijer 1.0 39-4 ½-½
12 Bert Gerritsma 1.0 - Gerrit Peereboom 1.0 10-40 1-0
13 Gerard Draaisma 1.0 - Joop Gijsbers 1.0 48-17 0-1
14 Wim Peters 1.0 - Jelle Bottema 1.0 22-42 1-0
15 Bert Dreef 1.0 - Willem de Ruig 1.0 29-64 0-1
16 Willem Spaan 1.0 - Hans Pot 0.5 58-21 ½-½
17 John Post 0.5 - Amelia Jonkman 0.5 47-25 0-1
18 Piet Kerssens 0.5 - Raymond Altman 0.5 31-45 ½-½
19 Robert Balm 0.5 - Rob van Haaften 0.5 32-53 1-0
20 Jan Zonneveld 0.5 - Willy Au 0.5 37-54 ½-½
21 Martin Steunebrink 0.5 - Edwin Mons 0.5 38-55 ½-½
22 Nora Yeh 0.5 - Anton Kraaij 0.5 44-56 0-1
23 Theo Elstgeest 0.5 - Gerda Schiermeier 0.0 49-51 ½-½
24 Jim Meij 0.0 - Albert de Wit 0.0 50-62 1-0
25 Sophia Jonkman 0.0 - Roald Vos 0.0 61-59 0-1

Bye (½ punt): 5 Quint de Jong, 11 Ad Gorissen, 12 Kees Schrijvers, 13 Jurriaan Boeren, 16 Cian O'Mahony, 23 Jan Willem van Thiel, 34 Hans Huson, 35 Ger Dekker, 36 Bert Bergshoeff, 43 Henk Roosink, 46 Marius Meesters, 57 Karel van Hattum, 60 Jack Schoonenwolf

Bye (0 punten): 27 Martijn de Ree

Tussenstand groep 2 na ronde 3
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 14 Frank Sala 3.0 5.0 5.00 6.0 1520 1512 2247 +1.49
2 8 Bram van der Vegt 3.0 4.5 4.50 6.0 1569 1454 2189 +1.04
3 52 Dim Langman 2.5 5.5 4.50 5.5 1332 1551 1824 +1.82
4 6 Rommert Bakker 1 2.5 5.0 3.75 4.5 1575 1475 2210 +0.73
5 30 Mats de Jong 2 2.5 4.0 2.75 5.0 1467 1212 2054 +0.68
6 20 Richard Fritschy 2.5 3.5 3.00 4.5 1495 1338 1531 +0.08
7 7 Jan van den Bergh 2.0 6.0 3.00 5.0 1574 1397 1522 -0.16
8 3 Richard Breurkes 1 2.0 5.5 3.50 3.5 1609 1358 1572 -0.04
9 11 Ad Gorissen 2-3 2.0 5.5 3.50 4.5 1533 1361 2096 +0.27
10 60 Jack Schoonenwolf 3 2.0 5.5 3.50 4.5 1216 1535 1707 +1.19
11 2 Antoon van Aken 2 2.0 5.5 3.25 4.5 1610 1384 1577 -0.06
12 5 Quint de Jong 2-3 2.0 5.0 3.00 4.5 1576 1429 2164 +0.30
13 13 Jurriaan Boeren 2-3 2.0 5.0 3.00 4.5 1522 1354 2089 +0.28
14 22 Wim Peters 1-2 2.0 5.0 3.00 3.5 1490 1390 2125 +0.36
15 26 Jan van Willigen 2 2.0 5.0 3.00 4.5 1480 1397 1590 +0.30
16 41 Tom Smit 2.0 5.0 3.00 4.0 1394 1513 1638 +0.98
17 64 Willem de Ruig 1-2 2.0 5.0 3.00 3.5 1331 1471 2206 +0.69
18 17 Joop Gijsbers 2.0 5.0 2.50 3.0 1515 1331 1456 -0.22
19 1 Cok Ippel 2.0 5.0 2.00 4.0 1627 1475 1600 -0.11
20 28 Kees Jongsma 2.0 5.0 2.00 5.0 1475 1425 1550 +0.36
21 9 Ton van Kempen 2.0 4.5 2.50 4.0 1544 1417 1542 -0.01
22 16 Cian O'Mahony 2-3 2.0 4.5 2.50 4.5 1517 1333 2068 +0.26
23 18 Danny Lindhout 2 2.0 4.5 2.50 4.5 1500 1357 1550 +0.12
24 10 Bert Gerritsma 2.0 4.0 2.00 4.0 1542 1422 1547 +0.02
25 63 Varun Goel 1.5 5.5 2.25 4.0 - 1488 1488 -
26 15 Klaas Been 1.5 5.0 1.75 4.0 1520 1402 1402 -0.31
27 24 Joop Veldhuijzen 1 1.5 5.0 1.75 3.5 1484 1443 1443 -0.11
28 23 Jan Willem van Thiel 3 1.5 5.0 1.25 3.5 1488 1428 1428 -0.15
29 36 Bert Bergshoeff 1-3 1.5 4.5 2.25 3.0 1445 - - -
30 43 Henk Roosink 1-3 1.5 4.5 2.25 3.0 1385 - - -
31 58 Willem Spaan 1.5 4.5 2.00 3.5 1251 1517 1517 +0.96
32 19 Martin Steinhart 2 1.5 4.5 1.75 4.0 1499 1464 1464 -0.09
33 46 Marius Meesters 3 1.5 4.5 1.75 2.5 1361 1392 1392 +0.08
34 12 Kees Schrijvers 3 1.5 4.5 1.25 3.5 1528 1344 1344 -0.48
35 4 Rolinde den Heijer 1 1.5 4.0 2.00 3.0 1600 1446 1446 -0.41
36 32 Robert Balm 2 1.5 4.0 1.25 2.0 1461 1268 1268 -0.49
37 39 Willem Giesesteijn 1.5 4.0 1.25 2.5 1420 1487 1487 +0.27
38 34 Hans Huson 3 1.5 3.5 1.25 2.5 1449 1333 2068 +0.34
39 56 Anton Kraaij 1.5 3.5 1.00 2.5 1307 1462 1462 +0.61
40 25 Amelia Jonkman 1.5 3.0 1.00 2.0 1482 1314 1314 -0.66
41 40 Gerrit Peereboom 1.0 6.0 1.00 2.0 1400 1482 1357 -0.18
42 55 Edwin Mons 1.0 5.0 1.75 2.0 1311 1469 1344 +0.13
43 21 Hans Pot 1.0 5.0 1.50 2.0 1494 1317 1192 -1.18
44 27 Martijn de Ree 1-3 1.0 4.5 2.25 2.5 1476 - - -
45 29 Bert Dreef 1 1.0 4.5 1.25 2.5 1471 1466 1273 -0.52
46 31 Piet Kerssens 1 1.0 4.5 1.00 2.0 1466 1470 1277 -0.49
47 45 Raymond Altman 1 1.0 4.5 1.00 2.0 1364 1481 1288 -0.18
48 33 Karol Lesman 1-2 1.0 4.0 1.00 2.5 1461 1627 892 -0.28
49 35 Ger Dekker 2-3 1.0 4.0 1.00 1.5 1445 1627 892 -0.26
50 38 Martin Steunebrink 2 1.0 4.0 1.00 1.5 1429 1444 1251 -0.46
51 42 Jelle Bottema 1.0 4.0 0.00 2.0 1390 1399 1274 -0.44
52 48 Gerard Draaisma 1.0 4.0 0.00 2.0 1354 1313 1222 -0.46
53 50 Jim Meij 1.0 4.0 0.00 1.0 1334 1274 1176 -0.56
54 49 Theo Elstgeest 1.0 3.5 1.00 1.5 1336 1445 1320 -0.06
55 54 Willy Au 2 1.0 3.5 1.00 1.5 1319 1467 1274 -0.10
56 37 Jan Zonneveld 1.0 3.5 0.75 1.5 1435 1416 1291 -0.59
57 59 Roald Vos 1.0 3.5 0.00 1.0 1250 1335 1210 -0.18
58 51 Gerda Schiermeier 0.5 4.5 0.50 0.5 1333 1434 1161 -0.60
59 53 Rob van Haaften 0.5 4.5 0.50 1.0 1320 1465 1192 -0.41
60 44 Nora Yeh 1 0.5 4.0 0.25 1.5 1376 1426 691 -0.88
61 47 John Post 2 0.5 3.5 0.25 1.0 1355 1505 770 -0.60
62 57 Karel van Hattum 3 0.5 3.5 0.25 0.5 1286 1454 719 -0.56
63 62 Albert de Wit 0.0 4.5 0.00 0.0 903 1385 518 -0.33
64 61 Sophia Jonkman 0.0 4.0 0.00 0.0 1165 1372 637 -0.74

Uitslagen 2e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Frank Sala 1.0 - Cok Ippel 1.0 14-1 1-0
2 Jan van den Bergh 1.0 - Willem Spaan 1.0 7-58 1-0
3 Jan Willem van Thiel 1.0 - Bram van der Vegt 1.0 23-8 0-1
4 Kees Jongsma 1.0 - Bert Gerritsma 1.0 28-10 1-0
5 Dim Langman 1.0 - Kees Schrijvers 1.0 52-12 1-0
6 Varun Goel 1.0 - Klaas Been 1.0 63-15 ½-½
7 Richard Breurkes 0.5 - Jack Schoonenwolf 1.0 3-60 ½-½
8 Rolinde den Heijer 0.5 - Bert Dreef 0.5 4-29 ½-½
9 Rommert Bakker 0.5 - Piet Kerssens 0.5 6-31 1-0
10 Ton van Kempen 0.5 - Nora Yeh 0.5 9-44 1-0
11 Raymond Altman 0.5 - Richard Fritschy 0.5 45-20 0-1
12 Hans Pot 0.5 - Tom Smit 0.5 21-41 0-1
13 Edwin Mons 0.5 - Joop Veldhuijzen 0.5 55-24 0-1
14 Joop Gijsbers 0.0 - Anton Kraaij 0.5 17-56 1-0
15 Amelia Jonkman 0.0 - Theo Elstgeest 0.0 25-49 ½-½
16 Gerda Schiermeier 0.0 - Hans Huson 0.0 51-34 0-1
17 Rob van Haaften 0.0 - Jan Zonneveld 0.0 53-37 ½-½
18 Karel van Hattum 0.0 - Willem Giesesteijn 0.0 57-39 0-1
19 Gerrit Peereboom 0.0 - Jim Meij 0.0 40-50 1-0
20 Jelle Bottema 0.0 - Sophia Jonkman 0.0 42-61 1-0
21 Roald Vos 0.0 - Marius Meesters 0.0 59-46 0-1
22 Albert de Wit 0.0 - Gerard Draaisma 0.0 62-48 0-1

Bye (½ punt): 2 Antoon van Aken, 5 Quint de Jong, 11 Ad Gorissen, 13 Jurriaan Boeren, 16 Cian O'Mahony, 18 Danny Lindhout, 19 Martin Steinhart, 22 Wim Peters, 26 Jan van Willigen, 27 Martijn de Ree, 30 Mats de Jong, 32 Robert Balm, 33 Karol Lesman, 35 Ger Dekker, 36 Bert Bergshoeff, 38 Martin Steunebrink, 43 Henk Roosink, 47 John Post, 54 Willy Au, 64 Willem de Ruig

Uitslagen 1e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Cok Ippel 0.0 - Ger Dekker 0.0 1-35 1-0
2 Jan Zonneveld 0.0 - Antoon van Aken 0.0 37-2 0-1
3 Quint de Jong 0.0 - Martin Steunebrink 0.0 5-38 1-0
4 Willem Giesesteijn 0.0 - Jan van den Bergh 0.0 39-7 0-1
5 Bram van der Vegt 0.0 - Gerrit Peereboom 0.0 8-40 1-0
6 Tom Smit 0.0 - Ton van Kempen 0.0 41-9 ½-½
7 Bert Gerritsma 0.0 - Jelle Bottema 0.0 10-42 1-0
8 Marius Meesters 0.0 - Ad Gorissen 0.0 46-11 0-1
9 Kees Schrijvers 0.0 - John Post 0.0 12-47 1-0
10 Gerard Draaisma 0.0 - Jurriaan Boeren 0.0 48-13 0-1
11 Klaas Been 0.0 - Theo Elstgeest 0.0 15-49 1-0
12 Jim Meij 0.0 - Frank Sala 0.0 50-14 0-1
13 Cian O'Mahony 0.0 - Gerda Schiermeier 0.0 16-51 1-0
14 Dim Langman 0.0 - Joop Gijsbers 0.0 52-17 1-0
15 Danny Lindhout 0.0 - Rob van Haaften 0.0 18-53 1-0
16 Willy Au 0.0 - Martin Steinhart 0.0 54-19 0-1
17 Richard Fritschy 0.0 - Edwin Mons 0.0 20-55 ½-½
18 Anton Kraaij 0.0 - Hans Pot 0.0 56-21 ½-½
19 Jan Willem van Thiel 0.0 - Karel van Hattum 0.0 23-57 1-0
20 Willem Spaan 0.0 - Amelia Jonkman 0.0 58-25 1-0
21 Jan van Willigen 0.0 - Roald Vos 0.0 26-59 1-0
22 Sophia Jonkman 0.0 - Kees Jongsma 0.0 61-28 0-1
23 Mats de Jong 0.0 - Albert de Wit 0.0 30-62 1-0
24 Jack Schoonenwolf 0.0 - Robert Balm 0.0 60-32 1-0
25 Hans Huson 0.0 - Varun Goel 0.0 34-63 0-1

Bye (½ punt): 3 Richard Breurkes, 4 Rolinde den Heijer, 6 Rommert Bakker, 22 Wim Peters, 24 Joop Veldhuijzen, 27 Martijn de Ree, 29 Bert Dreef, 31 Piet Kerssens, 33 Karol Lesman, 36 Bert Bergshoeff, 43 Henk Roosink, 44 Nora Yeh, 45 Raymond Altman, 64 Willem de Ruig

Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2018-2019 : Martin Honkoop
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2018-2019 : Johan Metz
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma