Kennemer Open - Groep 2
Uitslagen 6e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Mats de Jong 4.0 - Frank Sala 4.5 30-14 ½-½
2 Richard Breurkes 4.0 - Bram van der Vegt 4.5 3-8 1-0
3 Joop Gijsbers 3.5 - Cok Ippel 4.0 17-1 ½-½
4 Rolinde den Heijer 3.5 - Tom Smit 3.5 4-41 1-0
5 Jan Willem van Thiel 3.0 - Rommert Bakker 3.5 23-6 1-0
6 Joop Veldhuijzen 3.0 - Dim Langman 3.0 24-52 0-1
7 Jan van den Bergh 3.0 - Klaas Been 3.0 7-15 1-0
8 Jurriaan Boeren 3.0 - Bert Gerritsma 3.0 13-10 1-0
9 Kees Jongsma 3.0 - Amelia Jonkman 2.5 28-25 1-0
10 Theo Elstgeest 2.5 - Antoon van Aken 2.5 49-2 ½-½
11 Gerrit Peereboom 2.5 - Jan van Willigen 2.5 40-26 1-0
12 Willem de Ruig 2.5 - Jan Zonneveld 2.5 64-37 0-1
13 Willem Giesesteijn 2.5 - Richard Fritschy 2.5 39-20 0-1
14 Hans Pot 2.0 - Piet Kerssens 2.0 21-31 0-1
15 Ger Dekker 2.0 - Raymond Altman 2.0 35-45 ½-½
16 Kees Schrijvers 2.0 - Martin Steunebrink 2.0 12-38 1-0
17 Jim Meij 2.0 - Edwin Mons 2.0 50-55 0-1
18 Wim Peters 2.0 - Roald Vos 1.5 22-59 1-0
19 Rob van Haaften 1.5 - Willem Spaan 1.5 53-58 1-0
20 Marius Meesters 1.5 - Hans Huson 1.5 46-34 0-1
21 Nora Yeh 1.5 - Jelle Bottema 1.5 44-42 ½-½
22 Gerda Schiermeier 1.5 - Gerard Draaisma 1.5 51-48 ½-½
23 Sophia Jonkman 1.0 - Karol Lesman 1.5 61-33 0-1
24 Karel van Hattum 1.0 - Albert de Wit 0.5 57-62 1-0

Bye (1 punt): 5 Quint de Jong

Bye (½ punt): 9 Ton van Kempen, 11 Ad Gorissen, 29 Bert Dreef, 36 Bert Bergshoeff, 43 Henk Roosink, 47 John Post, 56 Anton Kraaij, 60 Jack Schoonenwolf

Bye (0 punten): 16 Cian O'Mahony, 18 Danny Lindhout, 19 Martin Steinhart, 27 Martijn de Ree, 32 Robert Balm, 54 Willy Au, 63 Varun Goel

Tussenstand groep 2 na ronde 6
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 3 Richard Breurkes 1 5.0 23.0 19.25 15.5 1609 1421 1796 +0.91
2 14 Frank Sala 5.0 23.0 18.50 19.0 1520 1524 1797 +2.07
3 8 Bram van der Vegt 4.5 24.5 17.00 18.5 1569 1506 1699 +0.99
4 30 Mats de Jong 2,4 4.5 21.5 14.50 16.5 1467 1379 1769 +1.40
5 1 Cok Ippel 4.5 21.0 14.00 15.5 1627 1483 1676 +0.34
6 4 Rolinde den Heijer 1 4.5 18.0 13.00 13.5 1600 1429 1669 +0.45
7 52 Dim Langman 4.0 21.0 13.25 15.5 1332 1513 1638 +2.35
8 17 Joop Gijsbers 4.0 21.0 13.00 13.0 1515 1418 1543 +0.24
9 13 Jurriaan Boeren 2-3 4.0 20.0 12.50 14.0 1522 1490 1683 +0.84
10 23 Jan Willem van Thiel 3 4.0 19.0 10.75 12.5 1488 1398 1547 +0.43
11 7 Jan van den Bergh 4.0 19.0 9.50 15.0 1574 1438 1563 -0.06
12 9 Ton van Kempen 6 4.0 18.5 11.50 14.0 1544 1421 1570 +0.19
13 28 Kees Jongsma 4.0 18.5 9.50 15.0 1475 1494 1619 +1.21
14 6 Rommert Bakker 1 3.5 22.0 11.25 15.0 1575 1491 1563 -0.08
15 41 Tom Smit 3.5 20.5 10.25 13.5 1394 1512 1569 +1.44
16 11 Ad Gorissen 2-6 3.5 19.0 10.25 13.5 1533 1361 2096 +0.27
17 20 Richard Fritschy 3.5 18.5 9.50 13.0 1495 1437 1437 -0.38
18 56 Anton Kraaij 6 3.5 18.0 9.25 11.0 1307 1418 1490 +1.23
19 5 Quint de Jong 2-3,6 3.5 18.0 8.00 12.5 1576 1413 1413 -0.64
20 40 Gerrit Peereboom 3.5 15.0 6.75 9.5 1400 1422 1479 +0.67
21 37 Jan Zonneveld 3.5 14.0 7.50 9.0 1435 1406 1463 +0.25
22 2 Antoon van Aken 2 3.0 21.5 10.25 12.5 1610 1441 1441 -1.05
23 15 Klaas Been 3.0 21.0 9.00 12.5 1520 1476 1476 -0.28
24 19 Martin Steinhart 2,4,6 3.0 20.5 10.25 12.0 1499 1431 1556 +0.23
25 10 Bert Gerritsma 3.0 20.5 8.00 13.0 1542 1429 1429 -0.84
26 18 Danny Lindhout 2,5-6 3.0 19.5 11.00 13.0 1500 1441 1566 +0.27
27 22 Wim Peters 1-2,5 3.0 19.0 8.75 10.5 1490 1416 1541 +0.22
28 24 Joop Veldhuijzen 1,4 3.0 18.5 8.00 11.5 1484 1402 1402 -0.44
29 36 Bert Bergshoeff 1-6 3.0 18.0 9.00 10.5 1445 - - -
30 43 Henk Roosink 1-6 3.0 18.0 9.00 10.5 1385 - - -
31 12 Kees Schrijvers 3-5 3.0 18.0 8.75 10.5 1528 1372 1497 -0.12
32 49 Theo Elstgeest 3.0 16.5 8.25 9.0 1336 1498 1498 +1.25
33 29 Bert Dreef 1,6 3.0 16.5 7.50 9.5 1471 1354 1354 -0.58
34 55 Edwin Mons 4 3.0 16.0 7.50 8.5 1311 1437 1437 +0.84
35 31 Piet Kerssens 1 3.0 16.0 6.75 8.0 1466 1411 1411 -0.37
36 16 Cian O'Mahony 2-6 2.5 19.5 10.75 12.0 1517 1333 2068 +0.26
37 60 Jack Schoonenwolf 3,6 2.5 19.5 8.00 11.0 1216 1480 1382 +0.68
38 64 Willem de Ruig 1-2 2.5 19.5 7.50 11.0 1331 1446 1359 +0.10
39 39 Willem Giesesteijn 2.5 19.0 5.75 10.0 1420 1452 1395 -0.25
40 26 Jan van Willigen 2,5 2.5 18.5 6.00 11.5 1480 1455 1368 -0.61
41 63 Varun Goel 4-6 2.5 18.0 8.50 11.0 - 1488 1488 -
42 33 Karol Lesman 1-2,4-5 2.5 17.5 7.00 8.0 1461 1396 1396 -0.13
43 35 Ger Dekker 2-3 2.5 17.0 6.25 7.5 1445 1433 1346 -0.57
44 45 Raymond Altman 1 2.5 17.0 6.00 8.5 1364 1452 1380 +0.10
45 25 Amelia Jonkman 2.5 15.5 5.50 8.5 1482 1398 1341 -1.17
46 34 Hans Huson 3 2.5 15.5 4.75 8.0 1449 1438 1438 -0.06
47 53 Rob van Haaften 2.5 13.0 3.75 5.5 1320 1286 1240 -0.61
48 27 Martijn de Ree 1-3,5-6 2.0 19.5 10.75 8.5 1476 1334 2069 +0.31
49 54 Willy Au 2,5-6 2.0 17.5 7.00 7.0 1319 1468 1343 +0.10
50 32 Robert Balm 2,4-6 2.0 17.0 8.50 8.0 1461 1268 1268 -0.49
51 21 Hans Pot 2.0 17.0 5.25 7.5 1494 1380 1255 -1.89
52 50 Jim Meij 2.0 17.0 2.00 6.0 1334 1328 1216 -0.87
53 38 Martin Steunebrink 2 2.0 16.0 4.75 7.0 1429 1471 1322 -0.71
54 44 Nora Yeh 1,4 2.0 15.5 4.00 6.0 1376 1399 1206 -0.89
55 51 Gerda Schiermeier 4-5 2.0 15.0 4.50 5.0 1333 1414 1221 -0.57
56 48 Gerard Draaisma 2.0 15.0 2.50 6.5 1354 1336 1227 -0.95
57 42 Jelle Bottema 4 2.0 14.5 3.00 7.0 1390 1411 1262 -0.83
58 57 Karel van Hattum 3-4 2.0 14.0 2.50 4.5 1286 1319 1135 -0.71
59 58 Willem Spaan 1.5 19.5 3.50 8.0 1251 1493 1300 +0.25
60 46 Marius Meesters 3 1.5 15.0 2.25 7.0 1361 1417 1177 -1.12
61 47 John Post 2,6 1.5 14.5 3.25 4.5 1355 1436 1114 -1.07
62 59 Roald Vos 4 1.5 13.5 1.75 5.5 1250 1379 1139 -0.68
63 61 Sophia Jonkman 1.0 16.0 2.50 3.0 1165 1395 1122 -0.32
64 62 Albert de Wit 4 0.5 13.5 0.25 1.5 903 1352 518 -0.55

Uitslagen 5e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Frank Sala 3.5 - Rommert Bakker 3.5 14-6 1-0
2 Bert Gerritsma 3.0 - Bram van der Vegt 3.5 10-8 0-1
3 Dim Langman 3.0 - Richard Breurkes 3.0 52-3 0-1
4 Cok Ippel 3.0 - Kees Jongsma 3.0 1-28 1-0
5 Mats de Jong 3.0 - Jan van den Bergh 3.0 30-7 1-0
6 Antoon van Aken 2.5 - Rolinde den Heijer 2.5 2-4 0-1
7 Tom Smit 2.5 - Willem Giesesteijn 2.5 41-39 1-0
8 Richard Fritschy 2.5 - Joop Gijsbers 2.5 20-17 0-1
9 Ton van Kempen 2.5 - Willem de Ruig 2.5 9-64 1-0
10 Klaas Been 2.5 - Jurriaan Boeren 2.5 15-13 ½-½
11 Anton Kraaij 2.0 - Jack Schoonenwolf 2.0 56-60 1-0
12 Quint de Jong 2.0 - Theo Elstgeest 2.0 5-49 ½-½
13 Martin Steinhart 2.0 - Raymond Altman 2.0 19-45 1-0
14 Jelle Bottema 1.5 - Joop Veldhuijzen 2.0 42-24 0-1
15 Willem Spaan 1.5 - Jan Willem van Thiel 2.0 58-23 0-1
16 Jan Zonneveld 1.5 - Marius Meesters 1.5 37-46 1-0
17 Roald Vos 1.5 - Gerrit Peereboom 1.5 59-40 0-1
18 Hans Huson 1.5 - Amelia Jonkman 1.5 34-25 0-1
19 Edwin Mons 1.5 - Ger Dekker 1.5 55-35 ½-½
20 Martin Steunebrink 1.5 - Hans Pot 1.5 38-21 ½-½
21 Bert Dreef 1.5 - Sophia Jonkman 1.0 29-61 1-0
22 Piet Kerssens 1.0 - Karel van Hattum 1.0 31-57 1-0
23 John Post 1.0 - Jim Meij 1.0 47-50 0-1
24 Gerard Draaisma 1.0 - Nora Yeh 1.0 48-44 ½-½
25 Albert de Wit 0.5 - Rob van Haaften 0.5 62-53 0-1

Bye (½ punt): 11 Ad Gorissen, 18 Danny Lindhout, 26 Jan van Willigen, 36 Bert Bergshoeff, 43 Henk Roosink, 51 Gerda Schiermeier, 54 Willy Au, 63 Varun Goel

Bye (0 punten): 12 Kees Schrijvers, 16 Cian O'Mahony, 22 Wim Peters, 27 Martijn de Ree, 32 Robert Balm, 33 Karol Lesman

Uitslagen 4e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Bram van der Vegt 3.0 - Frank Sala 3.0 8-14 ½-½
2 Rommert Bakker 2.5 - Richard Fritschy 2.5 6-20 1-0
3 Willem de Ruig 2.0 - Dim Langman 2.5 64-52 ½-½
4 Jack Schoonenwolf 2.0 - Bert Gerritsma 2.0 60-10 0-1
5 Danny Lindhout 2.0 - Antoon van Aken 2.0 18-2 ½-½
6 Richard Breurkes 2.0 - Wim Peters 2.0 3-22 1-0
7 Kees Jongsma 2.0 - Quint de Jong 2.0 28-5 1-0
8 Jurriaan Boeren 2.0 - Ton van Kempen 2.0 13-9 ½-½
9 Jan van Willigen 2.0 - Cok Ippel 2.0 26-1 0-1
10 Joop Gijsbers 2.0 - Tom Smit 2.0 17-41 ½-½
11 Jan van den Bergh 2.0 - Hans Huson 1.5 7-34 1-0
12 Amelia Jonkman 1.5 - Klaas Been 1.5 25-15 0-1
13 Anton Kraaij 1.5 - Jan Willem van Thiel 1.5 56-23 ½-½
14 Rolinde den Heijer 1.5 - Willem Spaan 1.5 4-58 1-0
15 Marius Meesters 1.5 - Willem Giesesteijn 1.5 46-39 0-1
16 Hans Pot 1.0 - Jan Zonneveld 1.0 21-37 ½-½
17 Martijn de Ree 1.0 - Jim Meij 1.0 27-50 1-0
18 Willy Au 1.0 - Bert Dreef 1.0 54-29 ½-½
19 Theo Elstgeest 1.0 - Piet Kerssens 1.0 49-31 1-0
20 Raymond Altman 1.0 - Gerard Draaisma 1.0 45-48 1-0
21 Ger Dekker 1.0 - Martin Steunebrink 1.0 35-38 ½-½
22 Gerrit Peereboom 1.0 - John Post 0.5 40-47 ½-½
23 Rob van Haaften 0.5 - Sophia Jonkman 0.0 53-61 0-1

Bye (½ punt): 11 Ad Gorissen, 12 Kees Schrijvers, 16 Cian O'Mahony, 19 Martin Steinhart, 24 Joop Veldhuijzen, 30 Mats de Jong, 32 Robert Balm, 33 Karol Lesman, 36 Bert Bergshoeff, 42 Jelle Bottema, 43 Henk Roosink, 44 Nora Yeh, 51 Gerda Schiermeier, 55 Edwin Mons, 57 Karel van Hattum, 59 Roald Vos, 62 Albert de Wit, 63 Varun Goel

Uitslagen 3e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Frank Sala 2.0 - Jan van den Bergh 2.0 14-7 1-0
2 Bram van der Vegt 2.0 - Kees Jongsma 2.0 8-28 1-0
3 Antoon van Aken 1.5 - Dim Langman 2.0 2-52 ½-½
4 Joop Veldhuijzen 1.5 - Rommert Bakker 1.5 24-6 0-1
5 Ton van Kempen 1.5 - Jan van Willigen 1.5 9-26 ½-½
6 Klaas Been 1.5 - Mats de Jong 1.5 15-30 0-1
7 Tom Smit 1.5 - Danny Lindhout 1.5 41-18 ½-½
8 Richard Fritschy 1.5 - Varun Goel 1.5 20-63 1-0
9 Martin Steinhart 1.5 - Richard Breurkes 1.0 19-3 0-1
10 Cok Ippel 1.0 - Karol Lesman 1.0 1-33 1-0
11 Willem Giesesteijn 1.0 - Rolinde den Heijer 1.0 39-4 ½-½
12 Bert Gerritsma 1.0 - Gerrit Peereboom 1.0 10-40 1-0
13 Gerard Draaisma 1.0 - Joop Gijsbers 1.0 48-17 0-1
14 Wim Peters 1.0 - Jelle Bottema 1.0 22-42 1-0
15 Bert Dreef 1.0 - Willem de Ruig 1.0 29-64 0-1
16 Willem Spaan 1.0 - Hans Pot 0.5 58-21 ½-½
17 John Post 0.5 - Amelia Jonkman 0.5 47-25 0-1
18 Piet Kerssens 0.5 - Raymond Altman 0.5 31-45 ½-½
19 Robert Balm 0.5 - Rob van Haaften 0.5 32-53 1-0
20 Jan Zonneveld 0.5 - Willy Au 0.5 37-54 ½-½
21 Martin Steunebrink 0.5 - Edwin Mons 0.5 38-55 ½-½
22 Nora Yeh 0.5 - Anton Kraaij 0.5 44-56 0-1
23 Theo Elstgeest 0.5 - Gerda Schiermeier 0.0 49-51 ½-½
24 Jim Meij 0.0 - Albert de Wit 0.0 50-62 1-0
25 Sophia Jonkman 0.0 - Roald Vos 0.0 61-59 0-1

Bye (½ punt): 5 Quint de Jong, 11 Ad Gorissen, 12 Kees Schrijvers, 13 Jurriaan Boeren, 16 Cian O'Mahony, 23 Jan Willem van Thiel, 34 Hans Huson, 35 Ger Dekker, 36 Bert Bergshoeff, 43 Henk Roosink, 46 Marius Meesters, 57 Karel van Hattum, 60 Jack Schoonenwolf

Bye (0 punten): 27 Martijn de Ree

Uitslagen 2e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Frank Sala 1.0 - Cok Ippel 1.0 14-1 1-0
2 Jan van den Bergh 1.0 - Willem Spaan 1.0 7-58 1-0
3 Jan Willem van Thiel 1.0 - Bram van der Vegt 1.0 23-8 0-1
4 Kees Jongsma 1.0 - Bert Gerritsma 1.0 28-10 1-0
5 Dim Langman 1.0 - Kees Schrijvers 1.0 52-12 1-0
6 Varun Goel 1.0 - Klaas Been 1.0 63-15 ½-½
7 Richard Breurkes 0.5 - Jack Schoonenwolf 1.0 3-60 ½-½
8 Rolinde den Heijer 0.5 - Bert Dreef 0.5 4-29 ½-½
9 Rommert Bakker 0.5 - Piet Kerssens 0.5 6-31 1-0
10 Ton van Kempen 0.5 - Nora Yeh 0.5 9-44 1-0
11 Raymond Altman 0.5 - Richard Fritschy 0.5 45-20 0-1
12 Hans Pot 0.5 - Tom Smit 0.5 21-41 0-1
13 Edwin Mons 0.5 - Joop Veldhuijzen 0.5 55-24 0-1
14 Joop Gijsbers 0.0 - Anton Kraaij 0.5 17-56 1-0
15 Amelia Jonkman 0.0 - Theo Elstgeest 0.0 25-49 ½-½
16 Gerda Schiermeier 0.0 - Hans Huson 0.0 51-34 0-1
17 Rob van Haaften 0.0 - Jan Zonneveld 0.0 53-37 ½-½
18 Karel van Hattum 0.0 - Willem Giesesteijn 0.0 57-39 0-1
19 Gerrit Peereboom 0.0 - Jim Meij 0.0 40-50 1-0
20 Jelle Bottema 0.0 - Sophia Jonkman 0.0 42-61 1-0
21 Roald Vos 0.0 - Marius Meesters 0.0 59-46 0-1
22 Albert de Wit 0.0 - Gerard Draaisma 0.0 62-48 0-1

Bye (½ punt): 2 Antoon van Aken, 5 Quint de Jong, 11 Ad Gorissen, 13 Jurriaan Boeren, 16 Cian O'Mahony, 18 Danny Lindhout, 19 Martin Steinhart, 22 Wim Peters, 26 Jan van Willigen, 27 Martijn de Ree, 30 Mats de Jong, 32 Robert Balm, 33 Karol Lesman, 35 Ger Dekker, 36 Bert Bergshoeff, 38 Martin Steunebrink, 43 Henk Roosink, 47 John Post, 54 Willy Au, 64 Willem de Ruig

Uitslagen 1e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Cok Ippel 0.0 - Ger Dekker 0.0 1-35 1-0
2 Jan Zonneveld 0.0 - Antoon van Aken 0.0 37-2 0-1
3 Quint de Jong 0.0 - Martin Steunebrink 0.0 5-38 1-0
4 Willem Giesesteijn 0.0 - Jan van den Bergh 0.0 39-7 0-1
5 Bram van der Vegt 0.0 - Gerrit Peereboom 0.0 8-40 1-0
6 Tom Smit 0.0 - Ton van Kempen 0.0 41-9 ½-½
7 Bert Gerritsma 0.0 - Jelle Bottema 0.0 10-42 1-0
8 Marius Meesters 0.0 - Ad Gorissen 0.0 46-11 0-1
9 Kees Schrijvers 0.0 - John Post 0.0 12-47 1-0
10 Gerard Draaisma 0.0 - Jurriaan Boeren 0.0 48-13 0-1
11 Klaas Been 0.0 - Theo Elstgeest 0.0 15-49 1-0
12 Jim Meij 0.0 - Frank Sala 0.0 50-14 0-1
13 Cian O'Mahony 0.0 - Gerda Schiermeier 0.0 16-51 1-0
14 Dim Langman 0.0 - Joop Gijsbers 0.0 52-17 1-0
15 Danny Lindhout 0.0 - Rob van Haaften 0.0 18-53 1-0
16 Willy Au 0.0 - Martin Steinhart 0.0 54-19 0-1
17 Richard Fritschy 0.0 - Edwin Mons 0.0 20-55 ½-½
18 Anton Kraaij 0.0 - Hans Pot 0.0 56-21 ½-½
19 Jan Willem van Thiel 0.0 - Karel van Hattum 0.0 23-57 1-0
20 Willem Spaan 0.0 - Amelia Jonkman 0.0 58-25 1-0
21 Jan van Willigen 0.0 - Roald Vos 0.0 26-59 1-0
22 Sophia Jonkman 0.0 - Kees Jongsma 0.0 61-28 0-1
23 Mats de Jong 0.0 - Albert de Wit 0.0 30-62 1-0
24 Jack Schoonenwolf 0.0 - Robert Balm 0.0 60-32 1-0
25 Hans Huson 0.0 - Varun Goel 0.0 34-63 0-1

Bye (½ punt): 3 Richard Breurkes, 4 Rolinde den Heijer, 6 Rommert Bakker, 22 Wim Peters, 24 Joop Veldhuijzen, 27 Martijn de Ree, 29 Bert Dreef, 31 Piet Kerssens, 33 Karol Lesman, 36 Bert Bergshoeff, 43 Henk Roosink, 44 Nora Yeh, 45 Raymond Altman, 64 Willem de Ruig

Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2018-2019 : Martin Honkoop
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2018-2019 : Johan Metz
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma