Kennemer Open - Groep 2
Uitslagen 9e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Niek Seinen 6.0 - Jens van der Sloot 6.5 39-38 0-1
2 Piet Kerssens 6.0 - Jesper Held 5.5 5-36 ½-½
3 John Dessens 5.0 - Peter Kaptein 5.5 16-8 ½-½
4 Richard Fritschy 4.5 - Gerda Schiermeier-Palm 4.5 15-24 0-1
5 Wim Hoffenaar 4.5 - Martijn de Ree 4.0 10-12 0-1
6 Jim Meij 4.0 - Klaas Been 4.0 22-9 0-1
7 Robert Balm 4.0 - Roel Boesenkool 4.0 13-31 0-1
8 Henk Roosink 3.5 - Willem Giesesteijn 4.0 23-20 1-0
9 Sivar Buining 3.5 - Tom Smit 3.5 35-14 1-0
10 Jan Zonneveld 3.0 - Rob van Haaften 3.5 25-27 ½-½
11 Marius Meesters 3.0 - Martin Steinhart 3.0 29-11 1-0
12 Theo Elstgeest 2.0 - Kees Jongsma 3.0 21-18 0-1
13 Roald Vos 2.5 - Dim Langman 2.5 32-19 0-1

Bye (½ punt): 2 Ad Gorissen, 7 Bert Bergshoeff

Bye (0 punten): 1 Bert Gerritsma, 3 Gerrit Peereboom, 4 Hans Huson, 6 Cian O'Mahony, 17 Sophia Jonkman, 26 Marcel Roelofs, 28 John Post, 30 Anton Kraaij, 33 Albert de Wit, 34 Sam Cornelisse, 37 Marijn Jansen, 40 Boaz Hoek

Eindklassement groep 2
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 38 Jens van der Sloot 7 7.5 47.5 39.00 36.5 - 1488 1889 -
2 5 Piet Kerssens 5 6.5 49.0 33.25 35.5 1495 1441 1777 +1.21
3 39 Niek Seinen 1,4 6.0 48.0 28.00 28.5 - 1387 1627 -
4 8 Peter Kaptein 3 6.0 44.0 28.25 28.0 1490 1405 1554 +0.44
5 36 Jesper Held 6.0 43.5 28.00 29.5 - 1438 1563 -
6 16 John Dessens 5.5 42.5 25.00 28.5 1442 1456 1614 +1.64
7 24 Gerda Schiermeier-Palm 5.5 39.5 21.75 23.5 1326 1438 1579 +2.72
8 34 Sam Cornelisse 3,6-9 5.0 51.0 32.25 32.5 - 1456 2191 -
9 12 Martijn de Ree 5-8 5.0 41.0 25.75 25.0 1461 1367 1462 +0.03
10 9 Klaas Been 5.0 38.0 17.00 26.0 1479 1396 1439 -0.48
11 31 Roel Boesenkool 5.0 34.0 17.25 18.5 1263 1380 1475 +2.22
12 4 Hans Huson 3,9 4.5 48.0 24.00 27.5 1508 1432 1504 -0.02
13 15 Richard Fritschy 6,8 4.5 46.0 23.00 28.0 1457 1418 1490 +0.25
14 10 Wim Hoffenaar 3,7 4.5 45.5 20.75 21.5 1467 1388 1483 +0.08
15 35 Sivar Buining 3,8 4.5 43.5 20.00 26.5 - 1448 1573 -
16 2 Ad Gorissen 1-9 4.5 40.5 20.25 22.5 1535 - - -
17 7 Bert Bergshoeff 2,5-7,9 4.5 40.5 20.25 22.0 1490 1403 1403 -0.47
18 23 Henk Roosink 1-4,7-8 4.5 40.0 19.50 21.0 1368 1382 1575 +0.54
19 6 Cian O'Mahony 8-9 4.0 49.0 26.50 27.0 1491 1429 1622 +0.67
20 37 Marijn Jansen 3,7-9 4.0 45.0 24.50 21.5 - 1400 1472 -
21 13 Robert Balm 3,7 4.0 44.0 16.50 27.0 1459 1328 1442 -0.01
22 22 Jim Meij 4.0 42.5 17.25 20.5 1369 1370 1370 +0.01
23 1 Bert Gerritsma 3-4,8-9 4.0 41.5 21.00 27.5 1549 1432 1504 -0.30
24 29 Marius Meesters 2,6 4.0 40.5 15.00 16.0 1297 1390 1462 +1.11
25 26 Marcel Roelofs 3,9 4.0 37.0 15.25 19.5 1319 1342 1411 +0.86
26 20 Willem Giesesteijn 4.0 37.0 14.00 21.0 1394 1423 1380 -0.12
27 27 Rob van Haaften 1-2 4.0 34.5 12.50 17.5 1317 1349 1309 -0.03
28 18 Kees Jongsma 4.0 34.5 11.00 13.0 1407 1284 1303 -1.03
29 14 Tom Smit 2,6-7 3.5 41.0 14.50 20.5 1458 1375 1288 -0.95
30 40 Boaz Hoek 1,4,8-9 3.5 37.5 16.50 19.5 - 1366 1366 -
31 25 Jan Zonneveld 2 3.5 35.0 11.25 16.0 1324 1321 1244 -0.86
32 19 Dim Langman 2 3.5 31.5 9.75 13.5 1399 1316 1248 -1.61
33 11 Martin Steinhart 7-8 3.0 40.0 15.25 20.5 1466 1381 1324 -1.18
34 17 Sophia Jonkman 4,9 3.0 35.5 8.75 15.0 1418 1267 1301 -0.73
35 32 Roald Vos 3,6 2.5 38.5 10.50 17.5 1209 1399 1250 +0.21
36 3 Gerrit Peereboom 4,7-9 2.5 36.5 12.00 17.0 1509 1395 1308 -1.11
37 21 Theo Elstgeest 4 2.0 36.5 7.75 15.0 1378 1417 1108 -2.12
38 30 Anton Kraaij 4-9 2.0 35.0 12.75 12.0 1294 1426 1153 -0.47
39 28 John Post 1,3-9 1.5 35.5 16.00 11.0 1299 1509 774 -0.23
40 33 Albert de Wit 3,9 1.0 30.0 3.25 5.5 900 1378 828 -0.27

Uitslagen 8e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Jens van der Sloot 5.5 - Piet Kerssens 6.0 38-5 1-0
2 Niek Seinen 5.0 - John Dessens 5.0 39-16 1-0
3 Peter Kaptein 4.5 - Hans Huson 4.5 8-4 1-0
4 Jesper Held 4.5 - Robert Balm 4.0 36-13 1-0
5 Klaas Been 4.0 - Wim Hoffenaar 3.5 9-10 0-1
6 Gerda Schiermeier-Palm 3.5 - Tom Smit 3.5 24-14 1-0
7 Bert Bergshoeff 3.5 - Marcel Roelofs 3.5 7-26 ½-½
8 Kees Jongsma 3.0 - Jim Meij 3.0 18-22 0-1
9 Roel Boesenkool 3.0 - Marius Meesters 3.0 31-29 1-0
10 Roald Vos 2.5 - Willem Giesesteijn 3.0 32-20 0-1
11 Dim Langman 2.5 - Rob van Haaften 2.5 19-27 0-1
12 Theo Elstgeest 2.0 - Sophia Jonkman 2.0 21-17 0-1
13 Jan Zonneveld 2.0 - Albert de Wit 1.0 25-33 1-0

Bye (½ punt): 2 Ad Gorissen, 23 Henk Roosink

Bye (0 punten): 1 Bert Gerritsma, 3 Gerrit Peereboom, 6 Cian O'Mahony, 11 Martin Steinhart, 12 Martijn de Ree, 15 Richard Fritschy, 28 John Post, 30 Anton Kraaij, 34 Sam Cornelisse, 35 Sivar Buining, 37 Marijn Jansen, 40 Boaz Hoek

Uitslagen 7e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Piet Kerssens 5.0 - Richard Fritschy 4.5 5-15 1-0
2 Cian O'Mahony 4.0 - Niek Seinen 4.0 6-39 0-1
3 John Dessens 4.0 - Bert Gerritsma 4.0 16-1 1-0
4 Hans Huson 3.5 - Gerda Schiermeier-Palm 3.5 4-24 1-0
5 Marcel Roelofs 3.5 - Jesper Held 3.5 26-36 0-1
6 Sivar Buining 3.5 - Peter Kaptein 3.5 35-8 0-1
7 Willem Giesesteijn 3.0 - Klaas Been 3.0 20-9 0-1
8 Boaz Hoek 2.5 - Roald Vos 2.5 40-32 1-0
9 Jim Meij 2.5 - Roel Boesenkool 2.5 22-31 ½-½
10 Marius Meesters 2.0 - Jan Zonneveld 2.0 29-25 1-0
11 Sophia Jonkman 2.0 - Kees Jongsma 2.0 17-18 0-1
12 Dim Langman 1.5 - Theo Elstgeest 2.0 19-21 1-0
13 Rob van Haaften 1.5 - Albert de Wit 1.0 27-33 1-0

Bye (½ punt): 2 Ad Gorissen, 3 Gerrit Peereboom, 7 Bert Bergshoeff, 10 Wim Hoffenaar, 11 Martin Steinhart, 12 Martijn de Ree, 13 Robert Balm, 14 Tom Smit, 23 Henk Roosink, 34 Sam Cornelisse, 37 Marijn Jansen, 38 Jens van der Sloot

Bye (0 punten): 28 John Post, 30 Anton Kraaij

Uitslagen 6e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Cian O'Mahony 4.0 - Jens van der Sloot 4.0 6-38 0-1
2 Robert Balm 3.5 - Piet Kerssens 4.0 13-5 0-1
3 Niek Seinen 3.0 - Sivar Buining 3.5 39-35 1-0
4 Bert Gerritsma 3.0 - Willem Giesesteijn 3.0 1-20 1-0
5 Klaas Been 3.0 - John Dessens 3.0 9-16 0-1
6 Wim Hoffenaar 2.5 - Jesper Held 3.0 10-36 ½-½
7 Martin Steinhart 2.5 - Marcel Roelofs 2.5 11-26 0-1
8 Gerda Schiermeier-Palm 2.5 - Jim Meij 2.5 24-22 1-0
9 Peter Kaptein 2.5 - Boaz Hoek 2.5 8-40 1-0
10 Henk Roosink 2.5 - Marijn Jansen 2.5 23-37 0-1
11 Gerrit Peereboom 2.0 - Hans Huson 2.5 3-4 0-1
12 Roel Boesenkool 1.5 - Theo Elstgeest 2.0 31-21 1-0
13 Jan Zonneveld 1.5 - Sophia Jonkman 1.5 25-17 ½-½
14 Kees Jongsma 1.0 - Rob van Haaften 1.5 18-27 1-0
15 Albert de Wit 0.5 - Dim Langman 1.0 33-19 ½-½

Bye (½ punt): 2 Ad Gorissen, 7 Bert Bergshoeff, 12 Martijn de Ree, 14 Tom Smit, 15 Richard Fritschy, 29 Marius Meesters, 30 Anton Kraaij, 32 Roald Vos, 34 Sam Cornelisse

Bye (0 punten): 28 John Post

Uitslagen 5e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Jens van der Sloot 3.5 - Sam Cornelisse 3.5 38-34 ½-½
2 Richard Fritschy 3.0 - Bert Gerritsma 3.0 15-1 1-0
3 Jesper Held 3.0 - Cian O'Mahony 3.0 36-6 0-1
4 Robert Balm 2.5 - Peter Kaptein 2.5 13-8 1-0
5 Sivar Buining 2.5 - Martin Steinhart 2.5 35-11 1-0
6 Hans Huson 2.5 - John Dessens 2.0 4-16 0-1
7 Willem Giesesteijn 2.0 - Gerrit Peereboom 2.0 20-3 1-0
8 Theo Elstgeest 2.0 - Klaas Been 2.0 21-9 0-1
9 Roald Vos 2.0 - Niek Seinen 2.0 32-39 0-1
10 Jim Meij 2.0 - Henk Roosink 2.0 22-23 ½-½
11 Marcel Roelofs 1.5 - Jan Zonneveld 1.5 26-25 1-0
12 Boaz Hoek 1.5 - Marius Meesters 1.5 40-29 1-0
13 Sophia Jonkman 1.5 - Gerda Schiermeier-Palm 1.5 17-24 0-1
14 Rob van Haaften 1.5 - Wim Hoffenaar 1.5 27-10 0-1
15 Marijn Jansen 1.5 - Roel Boesenkool 1.5 37-31 1-0
16 Tom Smit 1.5 - Dim Langman 1.0 14-19 1-0
17 Kees Jongsma 0.0 - Albert de Wit 0.5 18-33 1-0

Bye (½ punt): 2 Ad Gorissen, 5 Piet Kerssens, 7 Bert Bergshoeff, 12 Martijn de Ree, 30 Anton Kraaij

Bye (0 punten): 28 John Post

Uitslagen 4e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Jens van der Sloot 2.5 - Hans Huson 2.5 38-4 1-0
2 Piet Kerssens 2.5 - Sivar Buining 2.5 5-35 1-0
3 Sam Cornelisse 2.5 - Robert Balm 2.5 34-13 1-0
4 John Dessens 2.0 - Cian O'Mahony 2.0 16-6 0-1
5 Bert Bergshoeff 1.0 - Klaas Been 2.0 7-9 1-0
6 Martin Steinhart 2.0 - Martijn de Ree 2.0 11-12 ½-½
7 Gerda Schiermeier-Palm 1.5 - Jesper Held 2.0 24-36 0-1
8 Tom Smit 1.5 - Richard Fritschy 2.0 14-15 0-1
9 Jan Zonneveld 1.0 - Jim Meij 1.5 25-22 ½-½
10 Peter Kaptein 1.5 - Rob van Haaften 1.5 8-27 1-0
11 Roel Boesenkool 1.0 - Roald Vos 1.5 31-32 ½-½
12 Wim Hoffenaar 1.0 - Marijn Jansen 1.0 10-37 ½-½
13 Dim Langman 1.0 - Willem Giesesteijn 1.0 19-20 0-1
14 Albert de Wit 0.5 - Marcel Roelofs 0.5 33-26 0-1
15 Marius Meesters 0.5 - Kees Jongsma 0.0 29-18 1-0

Bye (½ punt): 1 Bert Gerritsma, 2 Ad Gorissen, 3 Gerrit Peereboom, 17 Sophia Jonkman, 21 Theo Elstgeest, 23 Henk Roosink, 28 John Post, 30 Anton Kraaij, 39 Niek Seinen, 40 Boaz Hoek

Uitslagen 3e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Klaas Been 2.0 - Piet Kerssens 1.5 9-5 0-1
2 Gerrit Peereboom 1.5 - Jens van der Sloot 1.5 3-38 0-1
3 John Dessens 1.5 - Theo Elstgeest 1.0 16-21 ½-½
4 Cian O'Mahony 1.0 - Bert Bergshoeff 1.0 6-7 1-0
5 Willem Giesesteijn 1.0 - Martin Steinhart 1.0 20-11 0-1
6 Martijn de Ree 1.0 - Jan Zonneveld 1.0 12-25 1-0
7 Rob van Haaften 1.0 - Tom Smit 1.0 27-14 ½-½
8 Boaz Hoek 1.0 - Richard Fritschy 1.0 40-15 0-1
9 Jesper Held 1.0 - Sophia Jonkman 1.0 36-17 1-0
10 Dim Langman 0.5 - Gerda Schiermeier-Palm 1.0 19-24 ½-½
11 Jim Meij 0.5 - Anton Kraaij 0.5 22-30 1-0
12 Niek Seinen 0.5 - Marius Meesters 0.5 39-29 1-0
13 Kees Jongsma 0.0 - Roel Boesenkool 0.0 18-31 0-1

Bye (½ punt): 1 Bert Gerritsma, 2 Ad Gorissen, 4 Hans Huson, 8 Peter Kaptein, 10 Wim Hoffenaar, 13 Robert Balm, 23 Henk Roosink, 26 Marcel Roelofs, 28 John Post, 32 Roald Vos, 33 Albert de Wit, 34 Sam Cornelisse, 35 Sivar Buining, 37 Marijn Jansen

Uitslagen 2e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Martin Steinhart 1.0 - Bert Gerritsma 1.0 11-1 0-1
2 Hans Huson 1.0 - Jesper Held 1.0 4-36 1-0
3 Robert Balm 1.0 - Cian O'Mahony 1.0 13-6 1-0
4 Peter Kaptein 1.0 - Sam Cornelisse 1.0 8-34 0-1
5 Roald Vos 1.0 - Klaas Been 1.0 32-9 0-1
6 Sivar Buining 1.0 - Jim Meij 0.5 35-22 1-0
7 John Post 0.5 - Gerrit Peereboom 0.5 28-3 0-1
8 Piet Kerssens 0.5 - Niek Seinen 0.5 5-39 1-0
9 Jens van der Sloot 0.5 - Wim Hoffenaar 0.5 38-10 1-0
10 Anton Kraaij 0.5 - John Dessens 0.5 30-16 0-1
11 Theo Elstgeest 0.5 - Boaz Hoek 0.5 21-40 ½-½
12 Marijn Jansen 0.5 - Martijn de Ree 0.0 37-12 0-1
13 Richard Fritschy 0.0 - Roel Boesenkool 0.0 15-31 1-0
14 Sophia Jonkman 0.0 - Albert de Wit 0.0 17-33 1-0
15 Gerda Schiermeier-Palm 0.0 - Kees Jongsma 0.0 24-18 1-0
16 Marcel Roelofs 0.0 - Willem Giesesteijn 0.0 26-20 0-1

Bye (½ punt): 2 Ad Gorissen, 7 Bert Bergshoeff, 14 Tom Smit, 19 Dim Langman, 23 Henk Roosink, 25 Jan Zonneveld, 27 Rob van Haaften, 29 Marius Meesters

Uitslagen 1e ronde groep 2
Bord Wit - Zwart
1 Bert Gerritsma 0.0 - Dim Langman 0.0 1-19 1-0
2 Willem Giesesteijn 0.0 - Hans Huson 0.0 20-4 0-1
3 Gerrit Peereboom 0.0 - Theo Elstgeest 0.0 3-21 ½-½
4 Jim Meij 0.0 - Piet Kerssens 0.0 22-5 ½-½
5 Cian O'Mahony 0.0 - Gerda Schiermeier-Palm 0.0 6-24 1-0
6 Jan Zonneveld 0.0 - Bert Bergshoeff 0.0 25-7 ½-½
7 Klaas Been 0.0 - Marcel Roelofs 0.0 9-26 1-0
8 Marius Meesters 0.0 - Peter Kaptein 0.0 29-8 0-1
9 Wim Hoffenaar 0.0 - Anton Kraaij 0.0 10-30 ½-½
10 Roel Boesenkool 0.0 - Martin Steinhart 0.0 31-11 0-1
11 Martijn de Ree 0.0 - Roald Vos 0.0 12-32 0-1
12 Albert de Wit 0.0 - Robert Balm 0.0 33-13 0-1
13 Tom Smit 0.0 - Jens van der Sloot 0.0 14-38 ½-½
14 Jesper Held 0.0 - Richard Fritschy 0.0 36-15 1-0
15 John Dessens 0.0 - Marijn Jansen 0.0 16-37 ½-½
16 Sam Cornelisse 0.0 - Sophia Jonkman 0.0 34-17 1-0
17 Kees Jongsma 0.0 - Sivar Buining 0.0 18-35 0-1

Bye (½ punt): 2 Ad Gorissen, 23 Henk Roosink, 27 Rob van Haaften, 28 John Post, 39 Niek Seinen, 40 Boaz Hoek

Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2021-2022 : Jie-Ren Tjin A Lien
2020-2021 : Marvin Dekker
2019-2020 : n.v.t.
2018-2019 : Martin Honkoop
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2021-2022 : Jens van der Sloot
2020-2021 : n.v.t.
2019-2020 : n.v.t.
2018-2019 : Johan Metz
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma