Kennemer Open - Richard Breurkes
Seizoen 2023-2024 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Jan Vreeburg wit 0.0
2 Hans van de Pol zwart 0.0
3 Anneke Schol-Grin zwart 0.5
4 Amelia Jonkman wit 1.0
5 Bob Ameling zwart 0.5
6 Sven Winter wit 0.0

Seizoen 2021-2022 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Niels Engelen wit 1.0
2 Bye - 0.5
3 Johan Plooijer zwart 0.5
4 Ike Tjin A Lien wit 0.5
5 Jie-Ren Tjin A Lien zwart 0.0
6 Bye - 0.5
7 Bye - 0.5
8 Bye - 0.0
9 Harrie Boom wit 1.0

Seizoen 2019-2020 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bye - 0.5
2 Jack Schoonenwolf wit 0.5
3 Martin Steinhart zwart 1.0
4 Wim Peters wit 1.0
5 Dim Langman zwart 1.0
6 Bram van der Vegt wit 1.0

Seizoen 2018-2019 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Gerda Schiermeier-Palm zwart 1.0
2 Bye - 0.5
3 Bert Dreef wit 1.0
4 Ad Gorissen zwart 0.5
5 Jan Pool wit 1.0
6 Hans van de Pol zwart 1.0
7 Peter Elisen wit 0.5
8 Johan Metz wit 0.0
9 Willem Giesesteijn zwart 1.0

Seizoen 2017-2018 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Merijn Hooijmans wit 1.0
2 Sipke de Boer zwart 0.5
3 Peter Kaptein wit 0.5
4 Paul Koks zwart 0.0
5 Bye - 0.5
6 Wim Hoffenaar wit 1.0
7 Serkan Milli zwart 0.0
8 Bye - 0.0
9 Kiri Arnold wit 0.0

Seizoen 2016-2017 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Dimitri Walbeek wit 1.0
2 Rijn de Jonge zwart 1.0
3 Bye - 0.5
4 Johan Kroon wit 0.0
5 Willem Giesesteijn zwart 1.0
6 Remco ten Hagen wit 1.0
7 Michiel Terwee zwart 1.0
8 Hans van de Pol wit 0.0
9 Alisha Warnaar zwart 0.5

Seizoen 2015-2016 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 John Dessens zwart 1.0
2 Jim Meij wit 1.0
3 Hans Huson zwart 1.0
4 Ed Eveleens wit 0.0
5 Peter Kaptein zwart 1.0
6 Hans Pot wit 0.0
7 Alisha Warnaar zwart 0.5
8 Ad Gorissen wit 0.0
9 Joop Veldhuijzen zwart 1.0

Seizoen 2014-2015 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Erik Corneth wit 0.0
2 Ed Eveleens zwart 0.0
3 Martin Rekelhof wit 0.0
4 Bye - 0.5
5 Albert Dekker zwart 0.0
6 Bye - 0.5
7 Wouter Tieleman wit 0.0
8 Nico Koning zwart 0.0
9 Bye - 0.0

Seizoen 2013-2014 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Frans Pieter van den Bos zwart 0.0
2 Frank Hordijk wit 1.0
3 Bye - 0.5
4 Jan Koopman zwart 0.0
5 Bye - 0.5
6 Klaas Been wit 0.5
7 Ed Eveleens zwart 1.0
8 Bye - 0.0
9 Bye - 0.0

Seizoen 2012-2013 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bye - 0.5
2 Gerie Opgenhaffen wit 0.0
3 Ger Dekker zwart 1.0
4 Anneke Schol-Grin zwart 1.0
5 Bye - 0.5
6 Ton van Rooijen wit 1.0
7 Erik Corneth zwart 0.5
8 Martin Rekelhof wit 0.0
9 Klaas Been wit 1.0

Resultaten in alle Kennemer Open edities
Editie Po Nr Byes Groep Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
2023-2024 21 16 1 2.0 15.5 3.25 12.0 1684 1687 1562 -1.01
2021-2022 12 20 2,6-8 1 4.5 41.5 20.75 24.0 1699 1656 1728 +0.21
2019-2020 1 3 1 2 5.0 23.0 19.25 30.5 1609 1421 1796 +0.91
2018-2019 3 7 2 2 6.5 49.0 32.75 34.5 1593 1522 1715 +1.24
2017-2018 59 30 5,8 2 3.5 39.5 16.25 23.0 1516 1466 1416 -0.89
2016-2017 9 10 3 2 6.0 45.5 28.00 33.0 1588 1471 1612 +0.25
2015-2016 12 10 2 5.5 48.0 25.75 31.5 1591 1439 1540 -0.51
2014-2015 55 34 4,6,9 1 1.0 29.0 2.25 5.0 1695 1754 1019 -2.55
2013-2014 38 30 3,5,8-9 1 3.5 39.0 17.00 19.0 1729 1715 1715 -0.10
2012-2013 11 30 1,5 1 5.5 46.0 26.00 26.5 1703 1721 1823 +1.17
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2022-2023 : Theo Bakker
2021-2022 : Jie-Ren Tjin A Lien
2020-2021 : Marvin Dekker
2019-2020 : n.v.t.
2018-2019 : Martin Honkoop
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2022-2023 : Matthieu Guillaumond
2021-2022 : Jens van der Sloot
2020-2021 : n.v.t.
2019-2020 : n.v.t.
2018-2019 : Johan Metz
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma