Kennemer Open - Groep 1
Uitslagen 4e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Niels Engelen 2.5 - Marvin Dekker 3.0 21-1 0-1
2 Hans Spanjersberg 2.0 - Sara Martinez 2.0 29-26 ½-½
3 Werner Fritz 2.0 - Hans van de Pol 2.0 15-31 ½-½
4 Jan Schol 2.0 - Michiel Terwee 2.0 5-17 0-1
5 Peter Elisen 1.5 - Harrie Boom 1.5 27-28 ½-½
6 Mark Honkoop 1.5 - Himmet Obut 1.5 3-14 1-0
7 Jan van Dorsselaer 1.5 - Johan Plooijer 1.5 16-9 0-1
8 Ton van Rooijen 1.5 - Stella Honkoop 1.5 4-20 1-0
9 Jeannot Tuijnman 1.5 - Fred van Randen 1.5 11-12 1-0
10 Remco ten Hagen 1.0 - Foppe Jan Montsma 1.5 30-6 0-1
11 Ed Eveleens 0.5 - Martin Rekelhof 0.5 19-24 0-1
12 Bas van Delft 0.5 - Ivo Andringa 0.5 22-18 1-0

Bye (½ punt): 2 Dennis Flohr, 7 Maarten Mellegers, 8 Mahesh Patil, 10 Joost Jansen, 13 Sylvain de Ruijter, 25 Anneke Schol-Grin, 32 Ad Gorissen

Bye (0 punten): 23 Ivan Ponomarev

Tussenstand groep 1 na ronde 4
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 1 Marvin Dekker 4.0 7.5 7.50 10.0 1933 1693 2428 +0.83
2 2 Dennis Flohr 4 3.5 9.0 7.25 9.5 1846 1658 2393 +0.79
3 17 Michiel Terwee 2 3.0 8.5 5.75 7.5 1654 1665 1938 +1.04
4 21 Niels Engelen 2 2.5 10.5 5.25 7.5 1633 1818 1943 +1.18
5 26 Sara Martinez 2 2.5 10.0 6.00 7.0 1601 1653 1778 +0.71
6 15 Werner Fritz 2.5 10.0 4.75 6.5 1697 1717 1812 +0.59
7 32 Ad Gorissen 1,3-4 2.5 9.0 5.25 6.5 1533 1632 2367 +0.64
8 31 Hans van de Pol 2.5 9.0 4.25 7.5 1580 1734 1829 +1.29
9 4 Ton van Rooijen 1-2 2.5 8.0 4.75 5.5 1810 1669 1862 +0.12
10 9 Johan Plooijer 3 2.5 8.0 4.25 6.0 1740 1627 1752 +0.04
11 6 Foppe Jan Montsma 1,3 2.5 7.5 4.25 5.5 1785 1653 1846 +0.16
12 29 Hans Spanjersberg 2.5 7.5 4.25 6.5 1593 1684 1779 +0.96
13 11 Jeannot Tuijnman 2 2.5 7.0 4.25 5.5 1725 1644 1769 +0.17
14 3 Mark Honkoop 2.5 7.0 3.25 5.0 1838 1642 1737 -0.50
15 5 Jan Schol 2.0 10.5 3.50 7.0 1806 1705 1705 -0.53
16 10 Joost Jansen 1-4 2.0 8.0 4.00 5.0 1733 - - -
17 27 Peter Elisen 2.0 8.0 3.75 5.5 1599 1708 1708 +0.58
18 13 Sylvain de Ruijter 2,4 2.0 7.5 3.00 4.0 1712 1608 1608 -0.28
19 28 Harrie Boom 2.0 6.5 2.25 4.5 1596 1667 1667 +0.39
20 7 Maarten Mellegers 4 1.5 9.0 2.25 4.5 1759 1723 1598 -0.65
21 12 Fred van Randen 1 1.5 8.5 3.00 4.5 1718 1702 1577 -0.57
22 14 Himmet Obut 1.5 8.5 2.75 4.0 1703 1716 1629 -0.43
23 16 Jan van Dorsselaer 1.5 8.5 2.25 5.0 1684 1678 1591 -0.52
24 20 Stella Honkoop 1.5 8.0 1.50 3.5 1634 1748 1661 +0.09
25 24 Martin Rekelhof 3 1.5 6.0 1.25 2.0 1617 1693 1568 -0.18
26 22 Bas van Delft 1.5 5.5 0.75 2.0 1632 1657 1570 -0.37
27 25 Anneke Schol-Grin 4 1.0 8.0 1.75 2.5 1614 1677 1404 -0.75
28 30 Remco ten Hagen 1.0 7.5 1.00 2.5 1588 1681 1488 -0.51
29 23 Ivan Ponomarev 2-4 1.0 6.0 2.25 2.5 1625 1759 1024 -0.32
30 8 Mahesh Patil 1,4 1.0 5.0 1.00 2.5 1747 1659 924 -1.24
31 19 Ed Eveleens 0.5 9.5 0.75 1.0 1637 1755 1433 -0.93
32 18 Ivo Andringa 0.5 7.0 0.50 1.0 1652 1599 1277 -1.80

Uitslagen 3e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Marvin Dekker 2.0 - Jan Schol 2.0 1-5 1-0
2 Hans van de Pol 2.0 - Dennis Flohr 2.0 31-2 0-1
3 Niels Engelen 1.5 - Jan van Dorsselaer 1.5 21-16 1-0
4 Michiel Terwee 1.5 - Sara Martinez 1.5 17-26 ½-½
5 Hans Spanjersberg 1.5 - Mark Honkoop 1.0 29-3 ½-½
6 Himmet Obut 1.0 - Ton van Rooijen 1.0 14-4 ½-½
7 Maarten Mellegers 1.0 - Werner Fritz 1.0 7-15 0-1
8 Peter Elisen 1.0 - Jeannot Tuijnman 1.0 27-11 ½-½
9 Fred van Randen 1.0 - Harrie Boom 1.0 12-28 ½-½
10 Stella Honkoop 0.5 - Mahesh Patil 0.5 20-8 1-0
11 Sylvain de Ruijter 0.5 - Anneke Schol-Grin 0.5 13-25 1-0
12 Ivo Andringa 0.0 - Remco ten Hagen 0.5 18-30 ½-½
13 Bas van Delft 0.0 - Ed Eveleens 0.0 22-19 ½-½

Bye (½ punt): 6 Foppe Jan Montsma, 9 Johan Plooijer, 10 Joost Jansen, 23 Ivan Ponomarev, 24 Martin Rekelhof, 32 Ad Gorissen

Uitslagen 2e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Werner Fritz 1.0 - Marvin Dekker 1.0 15-1 0-1
2 Dennis Flohr 1.0 - Maarten Mellegers 1.0 2-7 1-0
3 Jan Schol 1.0 - Peter Elisen 1.0 5-27 1-0
4 Johan Plooijer 1.0 - Hans van de Pol 1.0 9-31 0-1
5 Foppe Jan Montsma 0.5 - Fred van Randen 0.5 6-12 ½-½
6 Mahesh Patil 0.5 - Jan van Dorsselaer 0.5 8-16 0-1
7 Anneke Schol-Grin 0.5 - Hans Spanjersberg 0.5 25-29 0-1
8 Ad Gorissen 0.5 - Bas van Delft 0.0 32-22 1-0
9 Ed Eveleens 0.0 - Mark Honkoop 0.0 19-3 0-1
10 Martin Rekelhof 0.0 - Himmet Obut 0.0 24-14 0-1
11 Harrie Boom 0.0 - Ivo Andringa 0.0 28-18 1-0
12 Remco ten Hagen 0.0 - Stella Honkoop 0.0 30-20 ½-½

Bye (½ punt): 4 Ton van Rooijen, 10 Joost Jansen, 11 Jeannot Tuijnman, 13 Sylvain de Ruijter, 17 Michiel Terwee, 21 Niels Engelen, 23 Ivan Ponomarev, 26 Sara Martinez

Uitslagen 1e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Marvin Dekker 0.0 - Ed Eveleens 0.0 1-19 1-0
2 Stella Honkoop 0.0 - Dennis Flohr 0.0 20-2 0-1
3 Mark Honkoop 0.0 - Niels Engelen 0.0 3-21 0-1
4 Bas van Delft 0.0 - Jan Schol 0.0 22-5 0-1
5 Maarten Mellegers 0.0 - Ivan Ponomarev 0.0 7-23 1-0
6 Martin Rekelhof 0.0 - Johan Plooijer 0.0 24-9 0-1
7 Jeannot Tuijnman 0.0 - Anneke Schol-Grin 0.0 11-25 ½-½
8 Sara Martinez 0.0 - Sylvain de Ruijter 0.0 26-13 1-0
9 Himmet Obut 0.0 - Peter Elisen 0.0 14-27 0-1
10 Harrie Boom 0.0 - Werner Fritz 0.0 28-15 0-1
11 Jan van Dorsselaer 0.0 - Hans Spanjersberg 0.0 16-29 ½-½
12 Remco ten Hagen 0.0 - Michiel Terwee 0.0 30-17 0-1
13 Ivo Andringa 0.0 - Hans van de Pol 0.0 18-31 0-1

Bye (½ punt): 4 Ton van Rooijen, 6 Foppe Jan Montsma, 8 Mahesh Patil, 10 Joost Jansen, 12 Fred van Randen, 32 Ad Gorissen

Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2018-2019 : Martin Honkoop
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2018-2019 : Johan Metz
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma