Kennemer Open - Richard Fritschy
Seizoen 2023-2024 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Jelle Bottema wit 0.5
2 Gerda Schiermeier-Palm zwart 0.0
3 Marius Meesters wit 1.0
4 Bert Bergshoeff zwart 1.0
5 Martin Steinhart wit 0.0
6 Sophia Jonkman zwart 1.0
7 Dim Langman zwart 0.5
8 Willem Giesesteijn wit 0.5

Seizoen 2022-2023 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Albert de Wit zwart 1.0
2 Bye - 0.5
3 Merijn Hooijmans wit 0.5
4 Roel Boesenkool zwart 0.0
5 Marius Meesters wit 1.0
6 Kees Jongsma wit 1.0
7 Mark Hemelrijk zwart 0.0
8 Hans Pot wit 1.0
9 Matthieu Guillaumond zwart 0.0

Seizoen 2021-2022 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Jesper Held zwart 0.0
2 Roel Boesenkool wit 1.0
3 Boaz Hoek zwart 1.0
4 Tom Smit zwart 1.0
5 Bert Gerritsma wit 1.0
6 Bye - 0.5
7 Piet Kerssens zwart 0.0
8 Bye - 0.0
9 Gerda Schiermeier-Palm wit 0.0

Seizoen 2020-2021 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Rob van Haaften wit 0.0
2 Peter Elisen zwart 1.0
3 Paul Neering wit 0.5
4 Bert Bergshoeff zwart 0.0
5 Quint de Jong wit 0.0
6 Gerda Schiermeier-Palm zwart 0.0
7 Martin Rekelhof wit 0.0

Seizoen 2019-2020 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Edwin Mons wit 0.5
2 Raymond Altman zwart 1.0
3 Varun Goel wit 1.0
4 Rommert Bakker zwart 0.0
5 Joop Gijsbers wit 0.0
6 Willem Giesesteijn zwart 1.0

Seizoen 2018-2019 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bye - 0.5
2 Albert de Wit zwart 1.0
3 Hans Spanjersberg wit 0.5
4 Tim van Daalen zwart 1.0
5 Bas van Delft wit 0.5
6 Bert Dreef wit 1.0
7 Johan Metz zwart 0.0
8 Bert Gerritsma zwart 0.0
9 Jan Zonneveld wit 1.0

Seizoen 2017-2018 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Ivo Andringa wit 1.0
2 Frank Sala wit 0.0
3 Theo Elstgeest zwart 0.0
4 Pim Abbestee zwart 0.0
5 Merijn Hooijmans wit 1.0
6 Edwin Mons zwart 1.0
7 Frits van Gelder wit 1.0
8 Mark Hemelrijk zwart 0.5
9 Bye - 0.0

Seizoen 2016-2017 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Karel van Hattum zwart 1.0
2 Hans Spanjersberg wit 0.5
3 Piet Kerssens zwart 1.0
4 Frans de Vreeze wit 0.0
5 Jaap van Gelderen zwart 0.0
6 Korneel Joppe wit 1.0
7 Jie-Ren Tjin A Lien zwart 0.0
8 Rommert Bakker wit 0.0
9 Marit de Boer zwart 1.0

Seizoen 2015-2016 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Gerard Draaisma zwart 0.0
2 Edwin Mons wit 1.0
3 Raymond Altman zwart 0.0
4 Jan Pool wit 0.0
5 Jelle Bottema zwart 0.0
6 Peter van Harn wit 1.0
7 Anton Kraaij zwart 1.0
8 Wim Peters wit 1.0
9 Hans Spanjersberg zwart 0.5

Resultaten in alle Kennemer Open edities
Editie Po Nr Byes Groep Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
2023-2024 11 13 2 4.5 31.5 15.50 19.5 1422 1376 1419 -0.01
0 0 0.0 0.0 0.00 0.0
0 0 0.0 0.0 0.00 0.0
0 0 0.0 0.0 0.00 0.0
0 0 0.0 0.0 0.00 0.0
0 0 0.0 0.0 0.00 0.0
0 0 0.0 0.0 0.00 0.0
0 0 0.0 0.0 0.00 0.0
0 0 0.0 0.0 0.00 0.0
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2022-2023 : Theo Bakker
2021-2022 : Jie-Ren Tjin A Lien
2020-2021 : Marvin Dekker
2019-2020 : n.v.t.
2018-2019 : Martin Honkoop
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2022-2023 : Matthieu Guillaumond
2021-2022 : Jens van der Sloot
2020-2021 : n.v.t.
2019-2020 : n.v.t.
2018-2019 : Johan Metz
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma