Kennemer Open - 2020-2021
Eindklassement groep 1
Po Nr Naam Byes Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
1 1 Marvin Dekker 6.0 28.5 24.00 38.0 1923 1692 1965 +0.33
2 7 Johan Plooijer 6-7 5.5 28.5 20.50 35.0 1801 1621 2015 +1.07
3 2 Rudolf Kat 5.0 31.0 20.75 30.5 1920 1716 1856 -0.37
4 3 Frans Arp 1-2,4 5.0 30.5 20.50 29.0 1906 1704 2058 +0.63
5 16 Cok Ippel 5.0 28.0 19.50 29.0 1669 1673 1831 +1.59
6 5 Fred van Randen 5.0 26.0 18.25 29.0 1818 1602 1795 +0.04
7 4 Sander Schilthuizen 1-2 4.5 30.0 19.75 24.5 1842 1664 1759 -0.34
8 10 Foppe Jan Montsma 1,4-7 4.5 30.0 18.75 28.5 1782 1461 2196 +0.26
9 14 Ed Eveleens 5-6 4.5 30.0 17.25 29.0 1682 1593 1744 +0.48
10 8 Ton van Rooijen 1-2 4.5 29.0 17.00 26.5 1796 1646 1795 +0.09
11 15 Mats de Jong 1-2 4.5 27.5 15.25 27.0 1671 1522 1687 +0.23
12 27 Hans van de Pol 4.5 26.0 14.00 26.0 1579 1556 1658 +0.72
13 9 Jan Schol 1 4.0 30.0 14.50 27.5 1783 1675 1736 -0.23
14 6 Kees Scherpenisse 2-7 4.0 26.5 14.50 25.5 1807 1607 2342 +0.24
15 30 Ad Gorissen 1-4,6 4.0 26.0 14.50 22.5 1535 1364 1557 +0.06
16 11 Sylvain de Ruijter 4.0 25.5 13.00 26.0 1726 1615 1740 +0.21
17 36 Bert Bergshoeff 2,5-7 4.0 24.5 12.00 25.0 1465 1614 1739 +1.04
18 17 Jeannot Tuijnman 1,5,7 4.0 24.0 13.25 23.5 1656 1489 1584 -0.34
19 18 Werner Fritz 4.0 23.0 11.75 22.0 1638 1507 1563 -0.57
20 35 Robert Balm 3 4.0 22.0 10.75 21.5 1471 1442 1499 +0.25
21 25 Quint de Jong 2 4.0 21.0 10.75 20.5 1600 1524 1581 -0.07
22 55 Stefan van der Duijs 5 3.5 28.5 11.25 26.5 - 1706 1706 -
23 20 Frank Sala 3.5 26.5 11.25 22.5 1624 1593 1593 -0.25
24 33 Piet Kerssens 3 3.5 26.5 11.00 23.0 1480 1607 1592 +0.74
25 46 Willy Au 1,3,5-7 3.5 25.5 11.75 22.0 1351 1612 1554 +0.47
26 13 Joost Jansen 1-7 3.5 24.5 12.25 21.0 1710 - - -
27 26 Jack Schoonenwolf 2-3,5-6 3.5 24.5 10.75 18.0 1600 1467 1469 -0.43
28 29 Niels Engelen 5 3.5 24.5 10.00 21.0 1562 1592 1592 +0.24
29 38 Hans Pot 3.5 23.5 9.50 19.5 1457 1497 1497 +0.32
30 12 Paul Neering 1-2,4-6 3.5 22.5 11.25 21.0 1721 1470 1470 -0.62
31 19 Peter Elisen 5 3.5 22.5 9.75 17.0 1628 1529 1539 -0.65
32 51 Anton Kraaij 2 3.5 20.0 8.50 18.5 1301 1445 1445 +1.09
33 23 Anneke Schol-Grin 1 3.0 27.5 10.00 21.5 1601 1607 1550 -0.43
34 49 Jelle Bottema 2 3.0 27.0 11.50 20.5 1322 1542 1483 +1.06
35 34 Klaas Been 3.0 26.0 8.50 20.0 1471 1581 1531 +0.43
36 21 Harrie Boom 2,7 3.0 25.0 10.00 17.5 1615 1593 1521 -0.67
37 32 Hans Huson 3,6 3.0 24.5 8.50 20.5 1486 1615 1529 +0.17
38 31 Gerrit Peereboom 7 3.0 23.5 8.75 19.0 1503 1499 1442 -0.59
39 40 Tom Smit 5 3.0 23.0 7.50 19.0 1413 1513 1453 +0.14
40 28 Martin Rekelhof 2,5 3.0 22.0 7.50 16.5 1576 1498 1426 -0.98
41 47 Bert-Jan Melchers 1-2,5,7 3.0 21.5 7.50 16.5 1341 1534 1367 +0.03
42 48 Gerda Schiermeier-Palm 4-5 3.0 21.0 8.25 15.0 1332 1482 1410 +0.46
43 41 Kees Jongsma 3.0 20.5 6.75 16.5 1406 1496 1496 +0.68
44 43 Jan Zonneveld 3.0 19.0 6.75 14.0 1372 1496 1446 +0.60
45 42 Gerard Draaisma 2.5 24.0 7.50 16.5 1378 1578 1476 +0.69
46 53 Sophia Jonkman 1-2,6 2.5 23.0 7.75 17.5 1244 1597 1373 +0.47
47 45 Jim Meij 2.5 22.5 7.75 14.5 1357 1470 1368 +0.03
48 44 Henk Roosink 1,3,6 2.5 21.0 7.00 14.5 1369 1549 1356 -0.11
49 22 Joop Gijsbers 2,6-7 2.5 20.0 6.75 13.5 1607 1507 1314 -1.50
50 24 Amelia Jonkman 2,6 2.5 20.0 5.50 15.5 1600 1460 1311 -1.89
51 39 Willem Giesesteijn 1 2.5 18.0 4.75 11.5 1419 1356 1284 -0.93
52 54 Roald Vos 1,5 2.0 17.5 3.00 10.0 1220 1461 1209 -0.10
53 37 Richard Fritschy 1.5 22.5 5.25 11.5 1460 1519 1289 -1.47
54 50 Rob van Haaften 1.5 21.5 2.75 11.5 1313 1493 1243 -0.62
55 52 Willem Spaan 1.0 20.5 2.50 6.0 1297 1385 1076 -1.70

Uitslagen 7e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Marvin Dekker 5.0 - Hans van de Pol 4.5 1-27 1-0
2 Frans Arp 4.5 - Rudolf Kat 4.5 3-2 ½-½
3 Fred van Randen 4.0 - Sylvain de Ruijter 4.0 5-11 1-0
4 Cok Ippel 4.0 - Jan Schol 4.0 16-9 1-0
5 Mats de Jong 4.0 - Ed Eveleens 4.0 15-14 ½-½
6 Sander Schilthuizen 3.5 - Stefan van der Duijs 3.5 4-55 1-0
7 Ton van Rooijen 3.5 - Niels Engelen 3.5 8-29 1-0
8 Paul Neering 3.0 - Piet Kerssens 3.0 12-33 ½-½
9 Klaas Been 3.0 - Werner Fritz 3.0 34-18 0-1
10 Frank Sala 3.0 - Hans Pot 3.0 20-38 ½-½
11 Anneke Schol-Grin 3.0 - Quint de Jong 3.0 23-25 0-1
12 Ad Gorissen 3.0 - Kees Jongsma 3.0 30-41 1-0
13 Hans Huson 3.0 - Robert Balm 3.0 32-35 0-1
14 Peter Elisen 2.5 - Amelia Jonkman 2.5 19-24 1-0
15 Sophia Jonkman 2.5 - Jack Schoonenwolf 2.5 53-26 0-1
16 Jan Zonneveld 2.5 - Tom Smit 2.5 43-40 ½-½
17 Anton Kraaij 2.5 - Gerard Draaisma 2.5 51-42 1-0
18 Jelle Bottema 2.5 - Gerda Schiermeier-Palm 2.5 49-48 ½-½
19 Jim Meij 2.0 - Henk Roosink 2.0 45-44 ½-½
20 Richard Fritschy 1.5 - Martin Rekelhof 2.0 37-28 0-1
21 Willem Giesesteijn 1.5 - Rob van Haaften 1.5 39-50 1-0
22 Roald Vos 1.0 - Willem Spaan 1.0 54-52 1-0

Bye (½ punt): 13 Joost Jansen, 36 Bert Bergshoeff, 6 Kees Scherpenisse, 47 Bert-Jan Melchers, 21 Harrie Boom, 10 Foppe Jan Montsma, 7 Johan Plooijer, 17 Jeannot Tuijnman, 22 Joop Gijsbers, 46 Willy Au, 31 Gerrit Peereboom

Uitslagen 6e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Sander Schilthuizen 2.5 - Marvin Dekker 5.0 4-1 1-0
2 Rudolf Kat 3.5 - Stefan van der Duijs 3.5 2-55 1-0
3 Ton van Rooijen 3.5 - Frans Arp 3.5 8-3 0-1
4 Jan Schol 3.5 - Fred van Randen 3.5 9-5 ½-½
5 Piet Kerssens 3.0 - Hans van de Pol 3.5 33-27 0-1
6 Sylvain de Ruijter 3.0 - Frank Sala 3.0 11-20 1-0
7 Mats de Jong 3.0 - Klaas Been 3.0 15-34 1-0
8 Robert Balm 3.0 - Cok Ippel 3.0 35-16 0-1
9 Tom Smit 2.5 - Jeannot Tuijnman 2.5 40-17 0-1
10 Werner Fritz 2.5 - Anneke Schol-Grin 2.5 18-23 ½-½
11 Niels Engelen 2.5 - Jelle Bottema 2.5 29-49 1-0
12 Quint de Jong 2.5 - Peter Elisen 2.0 25-19 ½-½
13 Gerard Draaisma 2.0 - Harrie Boom 2.0 42-21 ½-½
14 Kees Jongsma 2.0 - Martin Rekelhof 2.0 41-28 1-0
15 Gerrit Peereboom 2.0 - Anton Kraaij 2.0 31-51 ½-½
16 Hans Pot 2.0 - Jim Meij 2.0 38-45 1-0
17 Gerda Schiermeier-Palm 1.5 - Richard Fritschy 1.5 48-37 1-0
18 Rob van Haaften 1.5 - Bert-Jan Melchers 1.5 50-47 0-1
19 Willem Spaan 1.0 - Jan Zonneveld 1.5 52-43 0-1
20 Roald Vos 1.0 - Willem Giesesteijn 0.5 54-39 0-1

Bye (½ punt): 30 Ad Gorissen, 44 Henk Roosink, 32 Hans Huson, 13 Joost Jansen, 36 Bert Bergshoeff, 6 Kees Scherpenisse, 14 Ed Eveleens, 10 Foppe Jan Montsma, 24 Amelia Jonkman, 53 Sophia Jonkman, 7 Johan Plooijer, 22 Joop Gijsbers, 12 Paul Neering, 26 Jack Schoonenwolf, 46 Willy Au

Uitslagen 5e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Marvin Dekker 4.0 - Jan Schol 3.5 1-9 1-0
2 Johan Plooijer 3.5 - Mats de Jong 3.0 7-15 1-0
3 Fred van Randen 3.0 - Rudolf Kat 3.0 5-2 ½-½
4 Frank Sala 3.0 - Ton van Rooijen 2.5 20-8 0-1
5 Frans Arp 2.5 - Hans Huson 2.5 3-32 1-0
6 Hans van de Pol 2.5 - Anneke Schol-Grin 2.5 27-23 1-0
7 Cok Ippel 2.5 - Sander Schilthuizen 2.0 16-4 ½-½
8 Sylvain de Ruijter 2.0 - Gerard Draaisma 2.0 11-42 1-0
9 Jelle Bottema 2.0 - Ad Gorissen 2.0 49-30 ½-½
10 Robert Balm 2.0 - Gerrit Peereboom 2.0 35-31 1-0
11 Piet Kerssens 2.0 - Sophia Jonkman 2.0 33-53 1-0
12 Klaas Been 2.0 - Joop Gijsbers 1.5 34-22 1-0
13 Henk Roosink 1.5 - Werner Fritz 1.5 44-18 0-1
14 Harrie Boom 1.5 - Hans Pot 1.5 21-38 ½-½
15 Amelia Jonkman 1.5 - Kees Jongsma 1.5 24-41 ½-½
16 Richard Fritschy 1.5 - Quint de Jong 1.5 37-25 0-1
17 Jim Meij 1.5 - Rob van Haaften 1.0 45-50 ½-½
18 Willem Spaan 1.0 - Anton Kraaij 1.0 52-51 0-1
19 Jan Zonneveld 0.5 - Willem Giesesteijn 0.5 43-39 1-0

Bye (½ punt): 29 Niels Engelen, 13 Joost Jansen, 36 Bert Bergshoeff, 6 Kees Scherpenisse, 48 Gerda Schiermeier-Palm, 19 Peter Elisen, 14 Ed Eveleens, 47 Bert-Jan Melchers, 28 Martin Rekelhof, 54 Roald Vos, 10 Foppe Jan Montsma, 17 Jeannot Tuijnman, 12 Paul Neering, 40 Tom Smit, 26 Jack Schoonenwolf, 46 Willy Au, 55 Stefan van der Duijs

Uitslagen 4e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Stefan van der Duijs 3.0 - Marvin Dekker 3.0 55-1 0-1
2 Anneke Schol-Grin 2.5 - Johan Plooijer 2.5 23-7 0-1
3 Jan Schol 2.5 - Sylvain de Ruijter 2.0 9-11 1-0
4 Rudolf Kat 2.0 - Piet Kerssens 2.0 2-33 1-0
5 Willy Au 2.0 - Fred van Randen 2.0 46-5 0-1
6 Ton van Rooijen 2.0 - Cok Ippel 2.0 8-16 ½-½
7 Martin Rekelhof 1.5 - Frank Sala 2.0 28-20 0-1
8 Ed Eveleens 2.0 - Jelle Bottema 2.0 14-49 1-0
9 Mats de Jong 2.0 - Sophia Jonkman 2.0 15-53 1-0
10 Sander Schilthuizen 1.5 - Gerrit Peereboom 1.5 4-31 ½-½
11 Jeannot Tuijnman 1.5 - Niels Engelen 1.5 17-29 ½-½
12 Hans Huson 1.5 - Amelia Jonkman 1.5 32-24 1-0
13 Hans Pot 1.5 - Hans van de Pol 1.5 38-27 0-1
14 Bert Bergshoeff 1.5 - Richard Fritschy 1.5 36-37 1-0
15 Werner Fritz 1.0 - Gerard Draaisma 1.5 18-42 ½-½
16 Kees Jongsma 1.0 - Harrie Boom 1.0 41-21 ½-½
17 Jack Schoonenwolf 1.0 - Jim Meij 1.0 26-45 ½-½
18 Quint de Jong 1.0 - Henk Roosink 1.0 25-44 ½-½
19 Bert-Jan Melchers 1.0 - Klaas Been 1.0 47-34 0-1
20 Rob van Haaften 1.0 - Robert Balm 1.0 50-35 0-1
21 Anton Kraaij 1.0 - Tom Smit 1.0 51-40 0-1
22 Peter Elisen 0.5 - Roald Vos 0.5 19-54 1-0
23 Joop Gijsbers 0.5 - Jan Zonneveld 0.5 22-43 1-0
24 Willem Giesesteijn 0.5 - Willem Spaan 0.0 39-52 0-1

Bye (½ punt): 30 Ad Gorissen, 13 Joost Jansen, 6 Kees Scherpenisse, 48 Gerda Schiermeier-Palm, 10 Foppe Jan Montsma, 12 Paul Neering, 3 Frans Arp

Uitslagen 3e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Marvin Dekker 2.0 - Ed Eveleens 2.0 1-14 1-0
2 Stefan van der Duijs 2.0 - Sylvain de Ruijter 2.0 55-11 1-0
3 Johan Plooijer 2.0 - Rudolf Kat 1.5 7-2 ½-½
4 Gerrit Peereboom 1.5 - Jan Schol 1.5 31-9 0-1
5 Foppe Jan Montsma 1.5 - Bert Bergshoeff 1.5 10-36 1-0
6 Cok Ippel 1.5 - Jelle Bottema 1.5 16-49 ½-½
7 Anneke Schol-Grin 1.5 - Jeannot Tuijnman 1.5 23-17 1-0
8 Harrie Boom 1.0 - Frans Arp 1.0 21-3 0-1
9 Niels Engelen 1.0 - Sander Schilthuizen 1.0 29-4 ½-½
10 Fred van Randen 1.0 - Bert-Jan Melchers 1.0 5-47 1-0
11 Klaas Been 1.0 - Ton van Rooijen 1.0 34-8 0-1
12 Richard Fritschy 1.0 - Paul Neering 1.0 37-12 ½-½
13 Tom Smit 1.0 - Mats de Jong 1.0 40-15 0-1
14 Sophia Jonkman 1.0 - Werner Fritz 1.0 53-18 1-0
15 Frank Sala 1.0 - Anton Kraaij 1.0 20-51 1-0
16 Amelia Jonkman 0.5 - Rob van Haaften 1.0 24-50 1-0
17 Gerard Draaisma 0.5 - Joop Gijsbers 0.5 42-22 1-0
18 Jim Meij 0.5 - Quint de Jong 0.5 45-25 ½-½
19 Hans van de Pol 0.5 - Willem Giesesteijn 0.5 27-39 1-0
20 Martin Rekelhof 0.5 - Gerda Schiermeier-Palm 0.5 28-48 1-0
21 Roald Vos 0.5 - Hans Pot 0.5 54-38 0-1
22 Jan Zonneveld 0.0 - Peter Elisen 0.0 43-19 ½-½
23 Willem Spaan 0.0 - Kees Jongsma 0.0 52-41 0-1

Bye (½ punt): 30 Ad Gorissen, 44 Henk Roosink, 35 Robert Balm, 32 Hans Huson, 13 Joost Jansen, 6 Kees Scherpenisse, 33 Piet Kerssens, 26 Jack Schoonenwolf, 46 Willy Au

Uitslagen 2e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Werner Fritz 1.0 - Marvin Dekker 1.0 18-1 0-1
2 Rudolf Kat 1.0 - Cok Ippel 1.0 2-16 ½-½
3 Rob van Haaften 1.0 - Johan Plooijer 1.0 50-7 0-1
4 Sylvain de Ruijter 1.0 - Hans Huson 1.0 11-32 1-0
5 Ed Eveleens 1.0 - Klaas Been 1.0 14-34 1-0
6 Piet Kerssens 1.0 - Fred van Randen 0.5 33-5 ½-½
7 Jan Schol 0.5 - Tom Smit 1.0 9-40 1-0
8 Willem Giesesteijn 0.5 - Stefan van der Duijs 1.0 39-55 0-1
9 Hans Pot 0.5 - Foppe Jan Montsma 0.5 38-10 0-1
10 Jeannot Tuijnman 0.5 - Gerard Draaisma 0.5 17-42 1-0
11 Henk Roosink 0.5 - Anneke Schol-Grin 0.5 44-23 0-1
12 Gerrit Peereboom 0.5 - Roald Vos 0.5 31-54 1-0
13 Kees Jongsma 0.0 - Willy Au 0.5 41-46 0-1
14 Peter Elisen 0.0 - Richard Fritschy 0.0 19-37 0-1
15 Jan Zonneveld 0.0 - Frank Sala 0.0 43-20 0-1
16 Gerda Schiermeier-Palm 0.0 - Hans van de Pol 0.0 48-27 ½-½
17 Willem Spaan 0.0 - Niels Engelen 0.0 52-29 0-1
18 Robert Balm 0.0 - Jim Meij 0.0 35-45 ½-½

Bye (½ punt): 30 Ad Gorissen, 13 Joost Jansen, 36 Bert Bergshoeff, 6 Kees Scherpenisse, 47 Bert-Jan Melchers, 51 Anton Kraaij, 21 Harrie Boom, 28 Martin Rekelhof, 8 Ton van Rooijen, 49 Jelle Bottema, 4 Sander Schilthuizen, 24 Amelia Jonkman, 53 Sophia Jonkman, 15 Mats de Jong, 25 Quint de Jong, 22 Joop Gijsbers, 12 Paul Neering, 26 Jack Schoonenwolf, 3 Frans Arp

Uitslagen 1e ronde groep 1
Bord Wit - Zwart
1 Marvin Dekker 0.0 - Peter Elisen 0.0 1-19 1-0
2 Frank Sala 0.0 - Rudolf Kat 0.0 20-2 0-1
3 Fred van Randen 0.0 - Harrie Boom 0.0 5-21 ½-½
4 Joop Gijsbers 0.0 - Kees Scherpenisse 0.0 22-6 0-1
5 Johan Plooijer 0.0 - Jack Schoonenwolf 0.0 7-26 1-0
6 Quint de Jong 0.0 - Sylvain de Ruijter 0.0 25-11 0-1
7 Bert Bergshoeff 0.0 - Amelia Jonkman 0.0 36-24 1-0
8 Hans van de Pol 0.0 - Ed Eveleens 0.0 27-14 0-1
9 Cok Ippel 0.0 - Martin Rekelhof 0.0 16-28 1-0
10 Niels Engelen 0.0 - Werner Fritz 0.0 29-18 0-1
11 Gerard Draaisma 0.0 - Gerrit Peereboom 0.0 42-31 ½-½
12 Hans Huson 0.0 - Jan Zonneveld 0.0 32-43 1-0
13 Jim Meij 0.0 - Piet Kerssens 0.0 45-33 0-1
14 Klaas Been 0.0 - Gerda Schiermeier-Palm 0.0 34-48 1-0
15 Jelle Bottema 0.0 - Robert Balm 0.0 49-35 1-0
16 Richard Fritschy 0.0 - Rob van Haaften 0.0 37-50 0-1
17 Anton Kraaij 0.0 - Hans Pot 0.0 51-38 ½-½
18 Tom Smit 0.0 - Willem Spaan 0.0 40-52 1-0
19 Stefan van der Duijs 0.0 - Kees Jongsma 0.0 55-41 1-0

Bye (½ punt): 30 Ad Gorissen, 44 Henk Roosink, 9 Jan Schol, 13 Joost Jansen, 23 Anneke Schol-Grin, 47 Bert-Jan Melchers, 54 Roald Vos, 8 Ton van Rooijen, 4 Sander Schilthuizen, 10 Foppe Jan Montsma, 53 Sophia Jonkman, 39 Willem Giesesteijn, 15 Mats de Jong, 17 Jeannot Tuijnman, 12 Paul Neering, 46 Willy Au, 3 Frans Arp

Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2020-2021 : Marvin Dekker
2019-2020 : n.v.t.
2018-2019 : Martin Honkoop
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2020-2021 : n.v.t.
2019-2020 : n.v.t.
2018-2019 : Johan Metz
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma