Kennemer Open - Jan de Jong
Seizoen 2008-2009 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Hans J. Larooij wit 0.0
2 Fréderique Lacourt zwart 0.5
3 Jeroen Zweers zwart 0.0
4 Hans Huson wit 0.5
5 Jan van Willigen zwart 0.5
6 Pim Otte wit 0.0
7 Ton Haver zwart 0.5
8 Astrid Smit wit 0.0
9 Harm Jonker zwart 1.0

Seizoen 2007-2008 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Arres Oudshoorn wit 1.0
2 Wim Velker zwart 0.0
3 Wim de Groot wit 0.0
4 Hans J. Larooij zwart 0.5
5 Fer Mesman wit 0.0
6 Bye - 0.5
7 Louis Bongenaar zwart 0.0
8 Jan Koopman zwart 0.0
9 Werner Passchier wit 0.0

Seizoen 2006-2007 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Ton Bodaan wit 1.0
2 Richard Copier wit 0.0
3 M.M. Bloem zwart 0.0
4 Frans van Baardewijk zwart 0.0
5 Louis Bongenaar wit 0.5
6 Boudewijn Eysvogel zwart 0.0
7 Hans Kuijper zwart 0.5
8 Jan Koopman wit 0.5
9 Jan Geus zwart 1.0

Resultaten in alle Kennemer Open edities
Editie Po Nr Byes Groep Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
2008-2009 30 21 2 3.0 34.5 9.00 12.0 1532 1472 1347 -2.22
2007-2008 40 39 6 1 2.0 38.0 10.25 14.0 1619 1747 1496 -1.14
2006-2007 37 28 1 3.5 33.0 11.50 15.0 1712 1753 1673 -0.46
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2018-2019 : Martin Honkoop
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2018-2019 : Johan Metz
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma