Kennemer Open - Fer Mesman
Seizoen 2012-2013 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Rob Veenhuijsen zwart 0.0
2 Bye - 0.5
3 Sander Schilthuizen wit 0.0
4 Bye - 0.5
5 Bye - 0.5
6 Bye - 0.5
7 Bye - 0.5
8 Bye - 0.5
9 Bye - 0.5

Seizoen 2011-2012 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bye - 0.5
2 Bye - 0.5
3 Bye - 0.5
4 Jan van Dorsselaer wit 0.5
5 Bye - 0.5
6 Bye - 0.5
7 Bye - 0.5
8 Bye - 0.5
9 Bye - 0.5

Seizoen 2010-2011 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bye - 0.5
2 Frans van Baardewijk zwart 0.0
3 Hans Spanjersberg wit 0.5
4 Bye - 0.5
5 Sylvain de Ruijter zwart 0.0
6 Bye - 0.5
7 Bye - 0.5
8 Bye - 0.5
9 Bye - 0.5

Seizoen 2009-2010 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bye - 0.5
2 Hans Pot wit 1.0
3 Anneke Schol-Grin zwart 0.5
4 Bye - 0.5
5 Jos Landsheer wit 1.0
6 Bert Engelberts zwart 0.5
7 Frank Hordijk zwart 1.0
8 Bye - 0.0
9 Bye - 0.5

Seizoen 2008-2009 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bye - 0.5
2 Bye - 0.5
3 Bye - 0.5
4 Bye - 0.5
5 Henk Verdam zwart 0.5
6 Eric Goudriaan wit 0.0
7 Bye - 0.5
8 Rommert Bakker wit 1.0
9 Wim Elsthout wit 0.5

Seizoen 2007-2008 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Hagar Bos wit 0.0
2 Bye - 0.5
3 Bye - 0.5
4 Bye - 0.5
5 Jan de Jong zwart 1.0
6 Wim de Groot wit 0.5
7 Bye - 0.5
8 Peter Ypma wit 0.0
9 Bye - 0.5

Seizoen 2006-2007 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Ernst von Kreijfelt wit 0.0
2 Bye - 0.5
3 Eric Goudriaan zwart 0.5
4 Raf Tjong-Akiet wit 1.0
5 Arres Oudshoorn zwart 0.5
6 Reglementair - 1.0
7 Bye - 0.5
8 Salahuddin Baryalai wit 0.5
9 Bye - 0.0

Seizoen 2005-2006 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bye - 0.5
2 Peter Manuel zwart 0.0
3 Bye - 0.5
4 Yashin van Kesteren wit 1.0
5 Bert van Brussel zwart 0.0
6 Werner Passchier wit 0.0
7 Bye - 0.0
8 Hens ten Thije zwart 1.0
9 Remco ten Hagen wit 1.0

Seizoen 2004-2005 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Guido Bakker zwart 0.0
2 Chris Leenders wit 1.0
3 André Meester zwart 0.0
4 Arie van Walraven wit 1.0
5 Michiel Smissaert zwart 1.0
6 Pim Beers wit 0.5
7 Stef van der Zon zwart 0.5
8 Keimpe Knijft wit 0.0
9 Jeroen P. Westera wit 1.0

Seizoen 2003-2004 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Jan Veerman wit 1.0
2 Peter Manuel zwart 0.0
3 Koos Min wit 0.5
4 Peter Koefoed zwart 0.0
5 Harry Peters wit 0.5
6 Jeroen P. Westera zwart 0.5
7 Daan Postma wit 0.5
8 Richard Copier zwart 0.0
9 René Lasschuit wit 1.0

Resultaten in alle Kennemer Open edities
Editie Po Nr Byes Groep Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
2012-2013 40 29 2,4-9 1 3.5 32.5 12.25 14.5 1705 1777 1042 -0.83
2011-2012 19 21 1-3,5-9 1 4.5 42.5 21.25 22.5 1719 1777 1777 +0.08
2010-2011 29 12 1,4,6-9 1 3.5 34.0 12.50 16.0 1785 1689 1416 -1.39
2009-2010 5 9 1,4,8-9 1 5.5 46.0 29.50 29.5 1738 1667 1907 +1.00
2008-2009 16 19 1-4,7 1 4.5 38.0 17.25 21.5 1720 1714 1714 -0.04
2007-2008 25 27 2-4,7,9 1 4.0 37.0 14.25 19.5 1726 1799 1712 -0.10
2006-2007 20 16 2,7,9 1 4.5 41.5 19.75 22.5 1758 1729 1729 -0.20
2005-2006 27 28 1,3,7 1 4.0 38.5 16.25 17.0 1738 1772 1772 +0.30
2004-2005 13 30 1 5.0 39.5 19.75 23.5 1718 1749 1792 +0.86
2003-2004 29 38 1 4.0 37.5 16.00 19.5 1702 1721 1678 -0.23
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2018-2019 : Martin Honkoop
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2018-2019 : Johan Metz
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma