Kennemer Open - Gilian Honkoop
Seizoen 2017-2018 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Jan Koopman zwart 0.0
2 Bye - 0.5
3 Cok Ippel wit 1.0
4 Bye - 0.5
5 Jan Vos zwart 0.5
6 Luuk Hoogeveen wit 1.0
7 Bye - 0.0
8 Caspar Kruijf zwart 1.0
9 Quinten Salomons wit 0.5

Seizoen 2016-2017 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Melvin Holwijn wit 0.0
2 Bye - 0.5
3 Kevin Brands zwart 1.0
4 Frank Homburg wit 1.0
5 Bye - 0.5
6 Joop Bakker zwart 1.0
7 Jan Vos zwart 0.0
8 Ronald Gouma wit 0.0
9 Bye - 0.0

Seizoen 2015-2016 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Foppe Jan Montsma zwart 0.0
2 Jan Geus wit 0.0
3 Bye - 0.5
4 Bye - 0.5
5 René Nooteboom zwart 1.0
6 Adrie Pancras wit 1.0
7 Bye - 0.0
8 Bye - 0.0
9 Harrie Boom zwart 1.0

Seizoen 2014-2015 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Theo Elstgeest wit 0.5
2 Reinier Jaquet zwart 1.0
3 Jan van Willigen wit 1.0
4 Remco ten Hagen zwart 1.0
5 Bye - 0.5
6 Harry Peters wit 0.0
7 Ad Gorissen zwart 1.0
8 Henk Overmeer wit 1.0
9 Bob de Wit zwart 0.5

Seizoen 2013-2014 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Jan van Willigen wit 0.0
2 Jelle Bottema zwart 1.0
3 John Dessens wit 1.0
4 Paul Koks zwart 0.0
5 Gerard Draaisma wit 1.0
6 Mark Hemelrijk zwart 0.5
7 Henk Roosink wit 0.5
8 Hans Huson wit 0.5
9 Frank Sala zwart 0.0

Resultaten in alle Kennemer Open edities
Editie Po Nr Byes Groep Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
0 0 0.0 0.0 0.00 0.0
0 0 0.0 0.0 0.00 0.0
0 0 0.0 0.0 0.00 0.0
0 0 0.0 0.0 0.00 0.0
0 0 0.0 0.0 0.00 0.0
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2022-2023 : Theo Bakker
2021-2022 : Jie-Ren Tjin A Lien
2020-2021 : Marvin Dekker
2019-2020 : n.v.t.
2018-2019 : Martin Honkoop
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2022-2023 : Matthieu Guillaumond
2021-2022 : Jens van der Sloot
2020-2021 : n.v.t.
2019-2020 : n.v.t.
2018-2019 : Johan Metz
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma