Kennemer Open - Lukas Mulder
Seizoen 2016-2017 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Anton Kraaij wit 0.5
2 Edwin Mons zwart 1.0
3 Mirthe Hatzmann wit 1.0
4 Jan Koopman zwart 0.0
5 Ger Dekker wit 1.0
6 Bye - 0.5
7 Sipke de Boer zwart 0.0
8 Remco ten Hagen zwart 0.5
9 Robert Balm wit 1.0

Seizoen 2015-2016 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Peter Kaptein wit 0.5
2 Bye - 0.5
3 Bye - 0.5
4 Willem Spaan zwart 0.0
5 Bert-Jan Melchers wit 0.5
6 Sybe Terwee zwart 0.0
7 Louw Post zwart 1.0
8 Wim Geels wit 1.0
9 Piet Kerssens zwart 0.5

Seizoen 2014-2015 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Anton Breevoort zwart 1.0
2 Bert-Jan Melchers wit 1.0
3 Ad Gorissen wit 0.5
4 Bye - 0.5
5 Hans Pot zwart 1.0
6 Bob de Wit zwart 0.5
7 Wim Hoffenaar wit 1.0
8 Harry Peters wit 1.0
9 Mahesh Patil zwart 0.0

Seizoen 2012-2013 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bye - 0.5
2 Mick van Randtwijk wit 0.0
3 Theo Elstgeest zwart 1.0
4 Bye - 0.5
5 Mark Hemelrijk wit 0.5
6 Jord Hendriks zwart 0.0
7 John Dessens wit 0.5
8 Henk Roosink zwart 0.0
9 Charles Hensen zwart 1.0

Resultaten in alle Kennemer Open edities
Editie Po Nr Byes Groep Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
2016-2017 17 30 6 2 5.5 44.0 22.50 28.5 1516 1339 1505 -0.01
2015-2016 42 6 2-3 2 4.5 37.0 16.50 20.0 1602 1384 1387 -1.83
2014-2015 4 21 4 2 6.5 47.5 31.25 35.5 1537 1495 1688 +1.57
2012-2013 31 6 1,4 2 4.0 39.0 15.50 19.5 1602 1393 1345 -2.32
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2018-2019 : Martin Honkoop
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2018-2019 : Johan Metz
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma