Kennemer Open - Daan Haver
Seizoen 2010-2011 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Frans van Baardewijk wit 0.5
2 Bye - 0.5
3 Arie van Walraven zwart 1.0
4 Jos Landsheer zwart 0.0
5 Mark Jager wit 1.0
6 Bye - 0.5
7 Bye - 0.0
8 Rob Veenhuijsen zwart 1.0
9 Carlo Assink wit 1.0

Seizoen 2009-2010 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bas Haver wit 0.5
2 Jan Burggraaf zwart 0.0
3 Hans Spanjersberg zwart 1.0
4 Robert Balm wit 1.0
5 Wouter Tieleman zwart 1.0
6 Frank Homburg wit 0.5
7 Bye - 0.5
8 R. Mohamedjoesoef zwart 1.0
9 Jan Schol wit 0.5

Seizoen 2008-2009 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Hans Pot wit 1.0
2 Willem Spaan zwart 1.0
3 Bye - 0.5
4 Jonathan de Kleuver wit 1.0
5 Hans J. Larooij zwart 0.5
6 Timo van der Veen wit 1.0
7 Klaas Been wit 1.0
8 Bas Haver zwart 0.5
9 Bye - 0.0

Seizoen 2007-2008 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 W. Maarschalkerweerd wit 1.0
2 Paul van Zon zwart 1.0
3 Heru Wijono wit 0.0
4 Bas Haver zwart 0.5
5 Martin Steunebrink wit 0.0
6 Fred Schaefer zwart 0.5
7 Gerda Schiermeier wit 1.0
8 Ger Dekker zwart 0.0
9 Wim Hoffenaar zwart 1.0

Resultaten in alle Kennemer Open edities
Editie Po Nr Byes Groep Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
2010-2011 7 4 2,6-7 1 5.5 44.0 28.00 25.5 1898 1752 1945 +0.42
2009-2010 3 22 7 1 6.0 45.0 27.25 28.5 1666 1749 1890 +2.38
2008-2009 2 3 3,9 2 6.5 54.0 40.50 37.0 1613 1571 1880 +2.08
2007-2008 12 33 2 5.0 42.5 21.00 26.0 1387 1579 1622 +2.75
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2018-2019 : Martin Honkoop
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2018-2019 : Johan Metz
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma