Kennemer Open

De gezamenlijke Haarlemse schaakverenigingen organiseren in het seizoen 2020-2021 voor de achttiende keer het Open Kampioenschap van Haarlem e.o. (voor spelers met een rating tot 2000)

Drie Zwarte Paarden

Dit toernooi wordt in principe gespeeld op de zaterdagmiddagen van de KNSB-competitie, maar dit seizoen zullen we hier in verband met thuiswedstrijden van Haarlemse teams in de KNSB-competitie en beperkte zaalruimte een aantal keer van afwijken. De ronden beginnen om 13:30 uur.

De resultaten van het toernooi zullen worden doorgegeven aan de ratingcommissie van de KNSB.

Toernooivorm: Zwitsers systeem.

In alle 9 ronden zijn byes mogelijk, waarvoor telkens een half punt zal worden toegekend. Dit om de deelnemers te stimuleren om bij verkoudheid of klachten thuis te blijven en niet te komen schaken.

Kampioenswedstrijd Groep 1 2013-2014

Aantal groepen: 1.

Speeltempo: 40 zetten in 1 uur en 30 minuten (p.p.), daarna 30 minuten (p.p.) om de partij te beeindigen; toevoeging van 30 seconden per zet vanaf zet 1.

Prijzen: (wissel)bekers en nader te bepalen geldprijzen

Inschrijfgeld: 30 euro voor volwassenen, 20 euro voor jeugdspelers (geboortejaar 2001 of later).

De deelnemers van het Kennemer Open 2019-2020 hebben recht op een tientje korting vanwege het voortijdig afbreken van dat toernooi.

Edwyn Mesman ontsnapt tegen Timardi Verhoeff

Mail het Kennemer Open!

Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2019-2020 : n.v.t.
2018-2019 : Martin Honkoop
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2019-2020 : n.v.t.
2018-2019 : Johan Metz
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma