Kennemer Open - Alisha Warnaar
Seizoen 2017-2018 - Groep 1
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Foppe Jan Montsma zwart 0.0
2 Pascal Boittin wit 0.0
3 Bye - 0.5
4 Ronald de Vries zwart 0.5
5 Jan Koopman wit 0.5
6 Ton van Rooijen zwart 0.5
7 Henk Bermon wit 0.0
8 Bye - 0.0
9 Cok Ippel zwart 0.0

Seizoen 2016-2017 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Martha van den Berg zwart 1.0
2 Jeroen Zweers wit 0.5
3 PieterJan Mellegers wit 0.0
4 Mirthe Hatzmann zwart 0.5
5 Peter Kaptein wit 1.0
6 Jim Meij zwart 1.0
7 Johan Kroon wit 1.0
8 Jan van Willigen zwart 0.5
9 Richard Breurkes wit 0.5

Seizoen 2015-2016 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Jaap Brokaar zwart 0.0
2 John Dessens wit 1.0
3 Jim Meij zwart 0.0
4 Stella Honkoop wit 1.0
5 Theo Elstgeest zwart 1.0
6 Frans de Vreeze wit 1.0
7 Richard Breurkes wit 0.5
8 Bert Gerritsma zwart 0.0
9 Klaas Jan Koedijk wit 1.0

Resultaten in alle Kennemer Open edities
Editie Po Nr Byes Groep Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
2017-2018 51 54 3,8 1 2.0 31.5 6.50 11.0 1549 1738 1508 -0.30
2016-2017 10 43 2 6.0 40.0 24.75 29.5 1446 1371 1564 +1.58
2015-2016 16 73 2 5.5 40.0 21.75 25.5 1051 1387 1394 +3.66
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2017-2018 via Photos.Google
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2017-2018 : Gerard Werkhoven
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2017-2018 : Ike Tjin A Lien
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma