Kennemer Open - Aad Zandvliet
Seizoen 2009-2010 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Paul Koks zwart 0.0
2 Willem Spaan zwart 1.0
3 Jan van Willigen wit 0.0
4 Bye - 0.5
5 Sjoerd Haver wit 0.0
6 Bye - 0.5
7 Edwin Mons zwart 1.0
8 Bart Feltman wit 0.0
9 Henry Chotoe zwart 0.0

Seizoen 2008-2009 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Jaap Brokaar zwart 1.0
2 Jonathan de Kleuver wit 0.0
3 Bye - 0.5
4 Henk Roosink zwart 0.0
5 Robert Balm wit 0.0
6 Jan van Willigen wit 0.0
7 Gijsbert de Bock zwart 1.0
8 Ton Haver wit 1.0
9 Hans Kuijper zwart 0.0

Seizoen 2007-2008 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Bye - 0.5
2 Hans Huson wit 1.0
3 Yorick Tromp zwart 0.0
4 Bye - 0.5
5 Menno Schaefer wit 0.0
6 Floris Schleicher zwart 0.5
7 Sjef Rosier wit 0.0
8 Tabitha Snikkers zwart 0.0
9 John Post wit 1.0

Seizoen 2003-2004 - Groep 2
Ronde Tegenstander Kleur Resultaat
1 Hicham Boulahfa zwart 0.0
2 John Post zwart 0.0
3 Bye - 0.5
4 Bye - 0.5
5 Robert Balm wit 0.0
6 Pim Otte wit 1.0
7 Max Kerkvliet zwart 0.0
8 Bye - 0.0
9 Paul Siero wit 1.0

Resultaten in alle Kennemer Open edities
Editie Po Nr Byes Groep Sco WP SB PS Rat Gem TPR W-We
2009-2010 28 23 4,6 2 3.0 37.0 10.50 16.0 1414 1424 1266 -1.43
2008-2009 26 35 3 2 3.5 37.0 11.25 17.5 1368 1539 1452 +0.84
2007-2008 31 41 1,4 2 3.5 38.5 13.50 18.5 1265 1470 1368 +0.82
2003-2004 35 39 3-4,8 2 3.0 27.5 7.25 11.5 - 1389 1196 -
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2014-2015 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2013-2014 via Google+
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2012-2013 via picasaweb
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2010-2011 via picasaweb
Fotos van Kennemer Open 2010-2011 ronde 3 van Ab Scheel
Bekijk de fotos van Kennemer Open 2009-2010 via picasaweb
Fotos van oude edities van het Kennemer Open zijn te vinden via facebook
Winnaars Groep 1
2016-2017 : Dennis Flohr
2015-2016 : Jan Schol
2014-2015 : Ron Flohr
2013-2014 : Albert Dekker
2012-2013 : Frans P. vd Bos
2011-2012 : Dave Looijer
2010-2011 : Marcel Hoogesteger
2009-2010 : Frank Homburg
2008-2009 : David Joziasse
2007-2008 : Arres Oudshoorn
2006-2007 : Hicham Boulahfa
2005-2006 : Rob Veenhuijsen
2004-2005 : Bert van Brussel
2003-2004 : Dennis vd Meijden
Winnaars Groep 2
2016-2017 : Jan Koopman
2015-2016 : Hans Pot
2014-2015 : Harry Peters
2013-2014 : Jeroen Zweers
2012-2013 : Martin Steinhart
2011-2012 : Ed Eveleens
2010-2011 : Michiel Spook
2009-2010 : Maaike Keetman
2008-2009 : Hans J. Larooij
2007-2008 : Wim Gravemaker
2006-2007 : Eva Gorter
2005-2006 : Frits Welling
2004-2005 : Henk Swier
2003-2004 : Mark Grondsma